DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 7. marca 2020 (sobota): Pomezania Malbork 2-0 Wietcisa Skarszewy (2) Sopocka Akademia Piłkarska 2-3 Sokół Zblewo Czarni Pruszcz Gdański 6-2 GTS Mokry Dwór (2) Polonia Gdańsk 1-3 GKS Kolbudy
6. marca 2020 (piątek): GLKS Różyny 0-4 Orzeł Subkowy (2)
4. marca 2020 (środa): GLKS Różyny 1-2 Styna Godziszewo (1)
1. marca 2020 (niedziela): GTS Mokry Dwór 3-1 Styna Godziszewo (1)
29. lutego 2020 (sobota): Wikęd Luzino 3-4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne (3) GLKS Różyny 0-4 GKS Kowale (1) Jaguar Gdańsk 5-1 MKS Władysławowo GKS Kolbudy 2-2 Amator Kiełpino (1) Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Polonia Gdańsk (1) Bałtyk II Gdynia 2-1 Victoria Kaliska Wietcisa Skarszewy 9-1 Mady Ostaszewo
25. lutego 2020 (wtorek): Czarni Pruszcz Gdański 8-1 Potok Pszczółki (1)
22. lutego 2020 (sobota): Sopocka Akademia Piłkarska 7-2 Jaguar II Gdańsk (1) MKS Władysławowo 0-6 GKS Kowale Anioły Garczegorze 5-1 Zenit Łęczyce
21. lutego 2020 (piątek): Wietcisa Skarszewy 2-2 Orzeł Subkowy
16. lutego 2020 (niedziela): GLKS Różyny 5-3 Portowiec Gdańsk
15. lutego 2020 (sobota): MKS Władysławowo 2-2 Gedania Gdańsk (1) Sopocka Akademia Piłkarska 3-1 GKS Kowale Wietcisa Skarszewy 3-0 KS Skorzewo Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Lechia Gdańsk (CLJ) Radunia II Stężyca 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie
12. lutego 2020 (środa): Jaguar Gdańsk 3-5 GKS Kolbudy (1)
11. lutego 2020 (wtorek): Cartusia Kartuzy 3-2 Sporting Leźno (1) Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Polonia II Warszawa (1)
8. lutego 2020 (sobota): Sopocka Akademia Piłkarska 2-1 Gedania Gdańsk (2) Cartusia Kartuzy 1-4 MKS Władysławowo (1) Jaguar II Gdańsk 1-2 Wietcisa Skarszewy Orzeł Trąbki Wielkie 0-4 GKS Kowale Sporting Leźno 3-2 Amator Kiełpino (1) GLKS Różyny 3-4 GTS Goszyn (2) Polonia Gdańsk 2-2 Potok Pszczółki
7. lutego 2020 (piątek): Ogniwo Sopot 0-7 Czarni Pruszcz Gdański (3)
5. lutego 2020 (środa): Wisła Tczew 1-3 Wietcisa Skarszewy Orkan Rumia MKS 3-3 Stolem Gniewino
1. lutego 2020 (sobota): Orkan Rumia MKS 3-4 MKS Władysławowo (1) Czarni Pruszcz Gdański 1-1 GKS Kowale Bałtyk II Gdynia 3-4 Cartusia Kartuzy Wietcisa Skarszewy 4-3 Styna Godziszewo Polonia Gdańsk 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie
29. stycznia 2020 (środa): Sopocka Akademia Piłkarska 1-6 GKS Przodkowo (1)
26. stycznia 2020 (niedziela): GTS Mokry Dwór 3-5 Osiczanka Osice (3) Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 Grom Kleszczewo
25. stycznia 2020 (sobota): OKS Janowo 5-6 Orlęta Reda
22. stycznia 2020 (środa): Jaguar Gdańsk 10-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
10. sierpnia 2019 (sobota): Sporting Leźno 2-4 Amator Kiełpino (1) Meteor Pinczyn 4-4 GTS Mokry Dwór (1) Orkan Rumia MKS 2-2 Anioły Garczegorze (1) Orzeł Trąbki Wielkie 13-1 Dragon Bojano
9. sierpnia 2019 (piątek): Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7-2 OKS Janowo (1) Bałtyk II Gdynia 4-0 Bałtyk Gdynia (juniorzy)
7. sierpnia 2019 (środa): Mady Ostaszewo 3-1 GTS Mokry Dwór (2)
4. sierpnia 2019 (niedziela): Wikęd Luzino 0-0 Orkan Rumia MKS (2)
3. sierpnia 2019 (sobota): Gedania Gdańsk 5-1 GKS Kolbudy (2) GTS Mokry Dwór 3-4 Amator Kiełpino (3) Kaszubia Kościerzyna 4-2 Bałtyk II Gdynia (1) Czarni Pruszcz Gdański 2-4 Orzeł Straszyn (2) GTS Mokry Dwór 2-4 Orzeł Straszyn (2)
2. sierpnia 2019 (piątek): MKS Władysławowo 5-0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
31. lipca 2019 (środa): Gedania Gdańsk 2-1 Orkan Rumia MKS (1) Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 GKS Kowale (2) Orzeł Subkowy 4-2 GLKS Różyny (1)
27. lipca 2019 (sobota): Wda Lipusz 2-2 Wietcisa Skarszewy Czarni Pruszcz Gdański 2-10 Meteor Pinczyn (1) GTS Mokry Dwór 1-3 GTS Goszyn (2) GKS Kolbudy 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
26. lipca 2019 (piątek): Orkan Rumia MKS 1-5 Stolem Gniewino (1) Wikęd Luzino 12-3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
25. lipca 2019 (czwartek): MKS Władysławowo 1-5 Pogoń Lębork (1)
24. lipca 2019 (środa): Wietcisa Skarszewy 3-3 Wierzyca Pelplin Czarni Pruszcz Gdański 3-5 Potok Pszczółki (1) GLKS Różyny 7-1 Grom Trutnowy
20. lipca 2019 (sobota): MKS Władysławowo 2-0 Orkan Rumia MKS (1) Orzeł Trąbki Wielkie 1-1 Radunia II Stężyca (2) Zenit Łęczyce 0-4 Wikęd Luzino Żuławy Nowy Dwór Gdański 10-0 Czarni Pruszcz Gdański (1) Sztorm Kosakowo 0-3 Stolem Gniewino Styna Godziszewo 3-3 GTS Mokry Dwór
17. lipca 2019 (środa): Potok Pszczółki 3-2 Osiczanka Osice
13. lipca 2019 (sobota): GKS Kolbudy 2-1 GKS Kowale Meteor Pinczyn 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie
|