1 |
Damor Rumia |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
+3 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Arka Prusewo |
0 - 2 |
Damor Rumia |
+3 |
6 września 2009
6.09 - 11:00 (Nd) |
3 |
Damor Rumia |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
+3 |
12 września 2009
12.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
Damor Rumia |
+3 |
16 września 2009
16.09 - 17:00 (Śr) |
5 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
+1 |
19 września 2009
19.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Korona II Żelistrzewo |
0 - 9 |
Damor Rumia |
+3 |
27 września 2009
27.09 - 15:00 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:9 |
7 |
Damor Rumia |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
+3 |
4 października 2009
4.10 - 11:00 (Nd) |
vo,niestawienie się na zawody |
8 |
Stolem II Gniewino |
- |
Damor Rumia |
|
10 października 2009
10.10 - 14:00 (Sb) |
anulowany, było 1-1 |
9 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+1 |
18 października 2009
18.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
+1 |
25 października 2009
25.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Zryw Sławoszyno |
5 - 3 |
Damor Rumia |
0 |
31 października 2009
31.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Damor Rumia |
4 - 4 |
Huragan Smolno |
+1 |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 0 |
Damor Rumia |
0 |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
Damor Rumia |
+3 |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 (Śr) |
15 |
Damor Rumia |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
+3 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
Damor Rumia |
+3 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Damor Rumia |
5 - 0 |
Relaks Mechowo |
+3 |
27 czerwca 2010
27.06 - 16:00 (Nd) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
18 |
Orzeł II Choczewo |
1 - 0 |
Damor Rumia |
0 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
Damor Rumia |
1 - 0 |
Korona II Żelistrzewo |
+3 |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 (Nd) |
20 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 7 |
Damor Rumia |
+3 |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 (Nd) |
21 | Damor Rumia pauzuje | 15/16. maja 2010 |
22 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Damor Rumia |
+1 |
6 maja 2010
6.05 - 17:00 (Cz) |
23 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 4 |
Damor Rumia |
+3 |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Damor Rumia |
4 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 (Nd) |
25 |
Huragan Smolno |
0 - 7 |
Damor Rumia |
+3 |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 (Sb) |
26 |
Damor Rumia |
1 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
0 |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 (Sb) |