Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 |
Korona II Żelistrzewo |
0 - 4 |
Relaks Mechowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:4 |
Joker Karlikowo Krokowa |
7 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
- |
Arka Prusewo |
|
anulowany, było 3-2 |
Damor Rumia |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 4 |
Huragan Smolno |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 3 |
Huragan Smolno |
5 września 2009
5.09 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
7 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4 |
Arka Prusewo |
0 - 2 |
Damor Rumia |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Stolem II Gniewino |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
anulowany, było 1-3 |
Relaks Mechowo |
7 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
Orzeł II Choczewo |
4 - 0 |
Korona II Żelistrzewo |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Korona II Żelistrzewo |
3 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 września 2009
13.09 - 15:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 3 |
Orzeł II Choczewo |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
- |
Relaks Mechowo |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
anulowany, było 4-2 |
Damor Rumia |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 1 |
Arka Prusewo |
13 września 2009
13.09 - 15:00 |
Zryw Sławoszyno |
4 - 0 |
Klif Chłapowo |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:5 |
Huragan Smolno |
4 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 16. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
Huragan Smolno |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Arka Prusewo |
5 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 2 |
Damor Rumia |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Orzeł II Choczewo |
- |
Stolem II Gniewino |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
anulowany, było 0-0 |
Korona II Żelistrzewo |
7 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
16 września 2009
16.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
- |
Korona II Żelistrzewo |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
anulowany, było 2-3 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 0 |
Relaks Mechowo |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1 |
Zryw Sławoszyno |
5 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
Huragan Smolno |
2 - 1 |
Arka Prusewo |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
6 - 0 |
Klif Chłapowo |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 - 2 |
Klif Chłapowo |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Arka Prusewo |
0 - 6 |
Kaszubia Starzyno |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Huragan Smolno |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Orzeł II Choczewo |
2 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
27 września 2009
27.09 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
0 - 9 |
Damor Rumia |
27 września 2009
27.09 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:9 |
Joker Karlikowo Krokowa |
- |
Stolem II Gniewino |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
anulowany, było 3-0 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Stolem II Gniewino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
anulowany, było 0-1 |
Damor Rumia |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Wicher Wierzchucino |
5 - 4 |
Korona II Żelistrzewo |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 3 |
Orzeł II Choczewo |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Huragan Smolno |
7 - 3 |
Relaks Mechowo |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
7 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 2 |
Arka Prusewo |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 - 1 |
Arka Prusewo |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 4 |
Klif Chłapowo |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Huragan Smolno |
11 października 2009
11.10 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
2 - 0 |
Zryw Sławoszyno |
11 października 2009
11.10 - 15:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
- |
Damor Rumia |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-1 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
- |
Stolem II Gniewino |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
anulowany, było 7-5 |
Zryw Sławoszyno |
7 - 7 |
Joker Karlikowo Krokowa |
18 października 2009
18.10 - 12:00 |
Huragan Smolno |
7 - 2 |
Korona II Żelistrzewo |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
8 - 2 |
Orzeł II Choczewo |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 1 |
Relaks Mechowo |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 25/26. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Relaks Mechowo |
2 - 1 |
Arka Prusewo |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Orzeł II Choczewo |
3 - 2 |
Klif Chłapowo |
25 października 2009
25.10 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
1 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 6 |
Huragan Smolno |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Stolem II Gniewino |
- |
Zryw Sławoszyno |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-3 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
25 października 2009
25.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 31. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Zryw Sławoszyno |
5 - 3 |
Damor Rumia |
31 października 2009
31.10 - 15:00 |
Huragan Smolno |
- |
Stolem II Gniewino |
31 października 2009
31.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-3 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 4 |
Korona II Żelistrzewo |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
3 - 4 |
Orzeł II Choczewo |
31 października 2009
31.10 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 4 |
Relaks Mechowo |
31 października 2009
31.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Orzeł II Choczewo |
2 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
0 - 3 |
Arka Prusewo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:2 |
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1 |
Stolem II Gniewino |
- |
Kaszubia Starzyno |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
anulowany, było 0-3 vo |
Damor Rumia |
4 - 4 |
Huragan Smolno |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 5 |
Zryw Sławoszyno |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Zryw Sławoszyno |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 |
Huragan Smolno |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 0 |
Damor Rumia |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
- |
Stolem II Gniewino |
15 listopada 2009
15.11 - 14:00 |
anulowany, było 5-2 |
Arka Prusewo |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Korona II Żelistrzewo |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4 |
Relaks Mechowo |
2 - 4 |
Orzeł II Choczewo |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 19. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (120) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
27 marca 2010
27.03 - 14:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 6 |
Korona II Żelistrzewo |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:6 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
Damor Rumia |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Huragan Smolno |
1 - 5 |
Zryw Sławoszyno |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 |
Pauza: Arka Prusewo, |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Huragan Smolno |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 2 |
Klif Chłapowo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Damor Rumia |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
2 - 8 |
Relaks Mechowo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Korona II Żelistrzewo |
2 - 0 |
Orzeł II Choczewo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:30 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 16 - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 - 1 |
Korona II Żelistrzewo |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Orzeł II Choczewo |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
Damor Rumia |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Arka Prusewo |
2 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 3 |
Zryw Sławoszyno |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 0 |
Huragan Smolno |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Pauza: Relaks Mechowo, |
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Kaszubia Starzyno |
1 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
26 czerwca 2010
26.06 - 11:00 |
Huragan Smolno |
3 - 3 |
Klif Chłapowo |
26 czerwca 2010
26.06 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
3 - 1 |
Arka Prusewo |
26 czerwca 2010
26.06 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
6 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
26 czerwca 2010
26.06 - 17:00 |
Damor Rumia |
5 - 0 |
Relaks Mechowo |
27 czerwca 2010
27.06 - 16:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
Joker Karlikowo Krokowa |
5 - 4 |
Korona II Żelistrzewo |
27 czerwca 2010
27.06 - 13:00 |
Pauza: Orzeł II Choczewo, |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
12 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
24 kwietnia 2010
24.04 - 13:30 |
Orzeł II Choczewo |
1 - 0 |
Damor Rumia |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:30 |
Arka Prusewo |
1 - 5 |
Huragan Smolno |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 11 |
Kaszubia Starzyno |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:00 |
Pauza: Korona II Żelistrzewo, |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Klif Chłapowo |
1 - 13 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 1 |
Arka Prusewo |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Huragan Smolno |
5 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
7 - 2 |
Relaks Mechowo |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Orzeł II Choczewo |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Damor Rumia |
1 - 0 |
Korona II Żelistrzewo |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Pauza: Joker Karlikowo Krokowa, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 7 |
Damor Rumia |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
1 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
9 maja 2010
9.05 - 15:00 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
8 maja 2010
8.05 - 18:00 |
Relaks Mechowo |
5 - 1 |
Huragan Smolno |
9 maja 2010
9.05 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Arka Prusewo |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Arka Prusewo |
2 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
7 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 0 |
Relaks Mechowo |
16 maja 2010
16.05 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1 |
Huragan Smolno |
0 - 3 |
Orzeł II Choczewo |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
vo,czynne znieważenie sędziego,na boisku 0:1 |
Zryw Sławoszyno |
4 - 3 |
Korona II Żelistrzewo |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
13 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Pauza: Damor Rumia, |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Damor Rumia |
6 maja 2010
6.05 - 17:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
0 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
8 - 1 |
Huragan Smolno |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Orzeł II Choczewo |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
22 maja 2010
22.05 - 18:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 4 |
Klif Chłapowo |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:4 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Arka Prusewo |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Kaszuby Połchowo |
1 - 7 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
29 maja 2010
29.05 - 16:30 |
Arka Prusewo |
4 - 0 |
Relaks Mechowo |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:1 |
Klif Chłapowo |
1 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
6 - 0 |
Korona II Żelistrzewo |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 |
Huragan Smolno |
6 - 3 |
Joker Karlikowo Krokowa |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 4 |
Damor Rumia |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Pauza: Zryw Sławoszyno, |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
5 czerwca 2010
5.06 - 13:30 |
Damor Rumia |
4 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 9 |
Kaszubia Starzyno |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
2 - 7 |
Klif Chłapowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 15:00 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Arka Prusewo |
4 czerwca 2010
4.06 - 19:00 |
Relaks Mechowo |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 13:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2 |
Pauza: Huragan Smolno, |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Relaks Mechowo |
0 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 0 |
Orzeł II Choczewo |
13 czerwca 2010
13.06 - 11:00 |
Arka Prusewo |
2 - 3 |
Korona II Żelistrzewo |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
6 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
13 czerwca 2010
13.06 - 14:00 |
Huragan Smolno |
0 - 7 |
Damor Rumia |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
0 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
|
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
14 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
19 czerwca 2010
19.06 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 2 |
Huragan Smolno |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Damor Rumia |
1 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 3 |
Arka Prusewo |
20 czerwca 2010
20.06 - 13:00 |
Korona II Żelistrzewo |
5 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 15:00 |
Orzeł II Choczewo |
7 - 0 |
Relaks Mechowo |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:30 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:3 |
Pauza: Klif Chłapowo, . |
|