1 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 (Sb) |
2 |
Orzeł II Choczewo |
4 - 0 |
Korona II Żelistrzewo |
+3 |
5 września 2009
5.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 3 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
13 września 2009
13.09 - 11:00 (Nd) |
4 |
Orzeł II Choczewo |
- |
Stolem II Gniewino |
|
16 września 2009
16.09 - 17:00 (Śr) |
anulowany, było 0-0 |
5 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
+1 |
19 września 2009
19.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Orzeł II Choczewo |
2 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
+1 |
27 września 2009
27.09 - 13:00 (Nd) |
7 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 3 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 16:00 (Sb) |
8 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Huragan Smolno |
0 |
11 października 2009
11.10 - 13:00 (Nd) |
9 |
Kaszubia Starzyno |
8 - 2 |
Orzeł II Choczewo |
0 |
17 października 2009
17.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Orzeł II Choczewo |
3 - 2 |
Klif Chłapowo |
+3 |
25 października 2009
25.10 - 13:00 (Nd) |
11 |
Arka Prusewo |
3 - 4 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Orzeł II Choczewo |
2 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
+1 |
8 listopada 2009
8.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
Relaks Mechowo |
2 - 4 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
0 |
27 marca 2010
27.03 - 14:00 (Sb) |
15 |
Korona II Żelistrzewo |
2 - 0 |
Orzeł II Choczewo |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:30 (Sb) |
16 |
Orzeł II Choczewo |
3 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
+3 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
vo,niestawienie się na zawody |
17 | Orzeł II Choczewo pauzuje | 26/27. czerwca 2010 |
18 |
Orzeł II Choczewo |
1 - 0 |
Damor Rumia |
+3 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 (Sb) |
20 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 2 |
Zryw Sławoszyno |
0 |
8 maja 2010
8.05 - 18:00 (Sb) |
21 |
Huragan Smolno |
0 - 3 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 (Sb) |
vo,czynne znieważenie sędziego,na boisku 0:1 |
22 |
Orzeł II Choczewo |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
+1 |
22 maja 2010
22.05 - 18:00 (Sb) |
23 |
Klif Chłapowo |
1 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
+1 |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Arka Prusewo |
0 |
4 czerwca 2010
4.06 - 19:00 (Pt) |
25 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 0 |
Orzeł II Choczewo |
+1 |
13 czerwca 2010
13.06 - 11:00 (Nd) |
26 |
Orzeł II Choczewo |
7 - 0 |
Relaks Mechowo |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:30 (Nd) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:3 |