1 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 (Sb) |
2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 3 |
Huragan Smolno |
+3 |
5 września 2009
5.09 - 14:00 (Sb) |
3 |
Korona II Żelistrzewo |
3 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
13 września 2009
13.09 - 15:00 (Nd) |
4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
+1 |
16 września 2009
16.09 - 17:00 (Śr) |
5 |
Joker Karlikowo Krokowa |
1 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
20 września 2009
20.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 - 2 |
Klif Chłapowo |
+3 |
26 września 2009
26.09 - 15:00 (Sb) |
7 |
Stolem II Gniewino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
3 października 2009
3.10 - 15:00 (Sb) |
anulowany, było 0-1 |
8 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 - 1 |
Arka Prusewo |
+3 |
10 października 2009
10.10 - 15:00 (Sb) |
9 |
Damor Rumia |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+1 |
18 października 2009
18.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
+3 |
24 października 2009
24.10 - 14:00 (Sb) |
vo,niestawienie się na zawody |
11 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Relaks Mechowo |
+3 |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 (Nd) |
13 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+1 |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 (Nd) |
14 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Orzeł II Choczewo |
+3 |
27 marca 2010
27.03 - 14:00 (Sb) |
15 |
Huragan Smolno |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 - 1 |
Korona II Żelistrzewo |
+3 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
26 czerwca 2010
26.06 - 11:00 (Sb) |
18 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
12 - 0 |
Joker Karlikowo Krokowa |
+3 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 13:30 (Sb) |
19 |
Klif Chłapowo |
1 - 13 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 (Sb) |
20 | Błyskawica Reda Rekowo Dolne pauzuje | 8/9. maja 2010 |
21 |
Arka Prusewo |
2 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Damor Rumia |
+1 |
6 maja 2010
6.05 - 17:00 (Cz) |
23 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 7 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
29 maja 2010
29.05 - 16:30 (Sb) |
24 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
+3 |
5 czerwca 2010
5.06 - 13:30 (Sb) |
25 |
Relaks Mechowo |
0 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+3 |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4 |
26 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
14 - 1 |
Zryw Sławoszyno |
+3 |
19 czerwca 2010
19.06 - 18:00 (Sb) |