1 |
Start Mrzezino |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Radunia Stężyca |
+3 |
21 sierpnia 2009
21.08 - 17:00 (Pt) |
3 |
Atlas Goręczyno |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
+3 |
5 września 2009
5.09 - 11:00 (Sb) |
5 |
Orzeł Choczewo |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
12 września 2009
12.09 - 14:00 (Sb) |
6 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
+3 |
19 września 2009
19.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
26 września 2009
26.09 - 11:00 (Sb) |
8 |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
KP Sopot |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Orkan II Rumia |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
10 października 2009
10.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
+1 |
17 października 2009
17.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
GKS Kolbudy |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
24 października 2009
24.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Grunke Somonino |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
7 listopada 2009
7.11 - 10:30 (Sb) |
13 |
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Kowale |
+3 |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 (Śr) |
14 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Start Mrzezino |
0 |
27 marca 2010
27.03 - 12:00 (Sb) |
15 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
2 kwietnia 2010
2.04 - 16:00 (Pt) |
16 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Atlas Goręczyno |
+1 |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 8 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
26 czerwca 2010
26.06 - 14:00 (Sb) |
18 |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Orzeł Choczewo |
0 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+1 |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 (Sb) |
20 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
+1 |
8 maja 2010
8.05 - 12:00 (Sb) |
21 |
KP Sopot |
0 - 5 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Orkan II Rumia |
+3 |
22 maja 2010
22.05 - 12:00 (Sb) |
23 |
GKS Sierakowice |
1 - 5 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
+3 |
5 czerwca 2010
5.06 - 12:00 (Sb) |
25 |
Polonia Gdańsk |
7 - 0 |
Grunke Somonino |
+3 |
12 czerwca 2010
12.06 - 14:00 (Sb) |
26 |
GKS Kowale |
0 - 4 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 14:00 (Nd) |