Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2020/2021
Statystyki drużyn

LZS Bytonia

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Kolejarz II Chojnice 1 - 1 LZS Bytonia +1 15 sierpnia 2020 - 14:00
2 LZS Bytonia 6 - 1 Zieloni Łąg +3 22 sierpnia 2020 - 17:00
3 Brda Wielkie Chełmy 2 - 2 LZS Bytonia +1 26 sierpnia 2020 - 17:00
4 LZS Bytonia 4 - 4 Sokół Lubnia +1 29 sierpnia 2020 - 17:00
5 Perła Czyczkowy 0 - 4 LZS Bytonia +3 6 września 2020 - 14:00
6 LZS Bytonia 1 - 2 Orkan Huta 0 12 września 2020 - 16:00
7 Olimpia Czersk 2 - 1 LZS Bytonia 0 20 września 2020 - 14:00
8LZS Bytonia pauzuje
9 Meteor Silno 2 - 2 LZS Bytonia +1 4 października 2020 - 12:00
10 LZS Bytonia 2 - 2 Grom Leśno +1 10 października 2020 - 14:00
11 Wda II Lipusz 8 - 0 LZS Bytonia 0 18 października 2020 - 14:00
12 MKP Szlachta 3 - 1 LZS Bytonia 0 24 października 2020 - 15:00
13 LZS Bytonia 0 - 3 Unia Klawkowo 0 31 października 2020 - 14:00
 vo, na boisku 3-3
14 LZS Bytonia 3 - 1 Kolejarz II Chojnice +3 3 czerwca 2021 - 13:00
15 Zieloni Łąg 1 - 5 LZS Bytonia +3 20 czerwca 2021 - 17:30
16 LZS Bytonia 3 - 2 Brda Wielkie Chełmy +3 27 czerwca 2021 - 17:00
17 Sokół Lubnia 0 - 3 LZS Bytonia +3 16 czerwca 2021 - 17:00
18 LZS Bytonia 3 - 2 Perła Czyczkowy +3 22 czerwca 2021 - 18:00
19 Orkan Huta 3 - 1 LZS Bytonia 0 24 kwietnia 2021 - 16:30
20 LZS Bytonia 2 - 1 Olimpia Czersk +3 1 maja 2021 - 18:00
21LZS Bytonia pauzuje
22 LZS Bytonia 6 - 3 Meteor Silno +3 15 maja 2021 - 16:30
23 Grom Leśno 3 - 0 LZS Bytonia 0 23 maja 2021 - 14:00
24 LZS Bytonia 1 - 6 Wda II Lipusz 0 29 maja 2021 - 16:00
25 LZS Bytonia 2 - 2 MKP Szlachta +1 5 czerwca 2021 - 17:00
26 Unia Klawkowo 8 - 0 LZS Bytonia 0 13 czerwca 2021 - 17:30

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
1
Kolejka 1: Kolejarz II Chojnice - <b>LZS Bytonia</b> 1 - 1
4
Kolejka 2: <b><b>LZS Bytonia</b></b> - Zieloni Łąg 6 - 1
5
Kolejka 3: Brda Wielkie Chełmy - <b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b> 2 - 2
6
Kolejka 4: <b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b> - Sokół Lubnia 4 - 4
9
Kolejka 5: Perła Czyczkowy - <b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b> 0 - 4
9
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b> - Orkan Huta 1 - 2
9
Kolejka 7: Olimpia Czersk - <b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
10
Kolejka 9: Meteor Silno - <b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
11
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Grom Leśno 2 - 2
11
Kolejka 11: Wda II Lipusz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 8 - 0
11
Kolejka 12: MKP Szlachta - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
11
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Klawkowo 0 - 3
14
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kolejarz II Chojnice 3 - 1
17
Kolejka 15: Zieloni Łąg - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
20
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Wielkie Chełmy 3 - 2
23
Kolejka 17: Sokół Lubnia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
26
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Perła Czyczkowy 3 - 2
26
Kolejka 19: Orkan Huta - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
29
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Olimpia Czersk 2 - 1
32
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Meteor Silno 6 - 3
32
Kolejka 23: Grom Leśno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
32
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wda II Lipusz 1 - 6
33
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - MKP Szlachta 2 - 2
33
Kolejka 26: Unia Klawkowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>LZS Bytonia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 8 - 0
1234567910111213141516171819202223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 12 21 6 3 3 33 - 29
Na wyjeździe121233620 - 33
Suma243396953 - 62