Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Klawkowo |
2 - 3 |
MKP Szlachta |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
1 - 1 |
LZS Bytonia |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 6 |
Wda II Lipusz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 - 3 |
Grom Leśno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
2 - 2 |
Meteor Silno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Orkan Huta |
1 - 2 |
Olimpia Czersk |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:30 |
Pauza: Perła Czyczkowy, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKP Szlachta |
4 - 1 |
Olimpia Czersk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Meteor Silno |
2 - 3 |
Perła Czyczkowy |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:30 |
Grom Leśno |
5 - 1 |
Sokół Lubnia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 - 3 |
Wda II Lipusz |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
LZS Bytonia |
6 - 1 |
Zieloni Łąg |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 2 |
MKP Szlachta |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 3 |
Unia Klawkowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 5 |
Wda II Lipusz |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 1 |
Grom Leśno |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Orkan Huta |
5 - 2 |
Meteor Silno |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Pauza: Olimpia Czersk, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Silno |
4 - 1 |
Olimpia Czersk |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:30 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Orkan Huta |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 5 |
Wda II Lipusz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
LZS Bytonia |
4 - 4 |
Sokół Lubnia |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: MKP Szlachta, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zieloni Łąg |
0 - 5 |
MKP Szlachta |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
5 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 6 |
Unia Klawkowo |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
0 - 4 |
LZS Bytonia |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 5 |
Wda II Lipusz |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 5 |
Grom Leśno |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: Meteor Silno, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKP Szlachta |
4 - 1 |
Meteor Silno |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Wda II Lipusz |
6 - 0 |
Olimpia Czersk |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
1 - 2 |
Orkan Huta |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 1 |
Perła Czyczkowy |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejarz II Chojnice |
4 - 1 |
Sokół Lubnia |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 4 |
MKP Szlachta |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 0 |
Zieloni Łąg |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 4 |
Kolejarz II Chojnice |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Orkan Huta |
1 - 3 |
Unia Klawkowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Olimpia Czersk |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Meteor Silno |
0 - 1 |
Grom Leśno |
19 września 2020
19.09 - 15:30 |
Pauza: Wda II Lipusz, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKP Szlachta |
1 - 1 |
Grom Leśno |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Wda II Lipusz |
5 - 0 |
Meteor Silno |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 2 |
Olimpia Czersk |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 0 |
Orkan Huta |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
2 - 0 |
Perła Czyczkowy |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Sokół Lubnia |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Pauza: LZS Bytonia, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Lubnia |
1 - 2 |
MKP Szlachta |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
1 - 4 |
Brda Wielkie Chełmy |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
3 - 2 |
Zieloni Łąg |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Olimpia Czersk |
3 - 6 |
Kolejarz II Chojnice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Meteor Silno |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Grom Leśno |
0 - 3 |
Wda II Lipusz |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKP Szlachta |
3 - 3 |
Wda II Lipusz |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
Grom Leśno |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 2 |
Meteor Silno |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Olimpia Czersk |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
6 - 3 |
Orkan Huta |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 1 |
Perła Czyczkowy |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Kolejarz II Chojnice, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Perła Czyczkowy |
6 - 3 |
MKP Szlachta |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Orkan Huta |
8 - 0 |
Sokół Lubnia |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Meteor Silno |
1 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Grom Leśno |
0 - 5 |
Unia Klawkowo |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Wda II Lipusz |
8 - 0 |
LZS Bytonia |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKP Szlachta |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 1 |
Wda II Lipusz |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 1 |
Grom Leśno |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
0 - 2 |
Meteor Silno |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Sokół Lubnia |
0 - 3 |
Olimpia Czersk |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
2 - 2 |
Orkan Huta |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Brda Wielkie Chełmy, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Huta |
3 - 3 |
MKP Szlachta |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Olimpia Czersk |
1 - 6 |
Perła Czyczkowy |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Meteor Silno |
3 - 3 |
Brda Wielkie Chełmy |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Grom Leśno |
4 - 2 |
Zieloni Łąg |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wda II Lipusz |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Unia Klawkowo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Pauza: Sokół Lubnia, |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Meteor Silno |
1 - 3 |
MKP Szlachta |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 5 |
Wda II Lipusz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Orkan Huta |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Perła Czyczkowy |
2 - 6 |
Unia Klawkowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
6 - 4 |
Kolejarz II Chojnice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 1 |
Zieloni Łąg |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Grom Leśno, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
MKP Szlachta |
5 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
3 - 2 |
Sokół Lubnia |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 3 |
Perła Czyczkowy |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
5 - 2 |
Orkan Huta |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 1 |
Olimpia Czersk |
1 maja 2021
1.05 - 18:00 |
Grom Leśno |
2 - 0 |
Meteor Silno |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Pauza: Wda II Lipusz, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Grom Leśno |
1 - 1 |
MKP Szlachta |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Meteor Silno |
2 - 6 |
Wda II Lipusz |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Olimpia Czersk |
0 - 0 |
Unia Klawkowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
Orkan Huta |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
Perła Czyczkowy |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
1 - 7 |
Brda Wielkie Chełmy |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Pauza: LZS Bytonia, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
MKP Szlachta |
6 - 2 |
Sokół Lubnia |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
7 - 2 |
Perła Czyczkowy |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 3 |
Orkan Huta |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Kolejarz II Chojnice |
8 - 1 |
Olimpia Czersk |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
LZS Bytonia |
6 - 3 |
Meteor Silno |
15 maja 2021
15.05 - 16:30 |
Wda II Lipusz |
2 - 0 |
Grom Leśno |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Wda II Lipusz |
2 - 0 |
MKP Szlachta |
22 maja 2021
22.05 - 12:30 |
Grom Leśno |
3 - 0 |
LZS Bytonia |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Meteor Silno |
1 - 6 |
Unia Klawkowo |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
6 - 3 |
Zieloni Łąg |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Orkan Huta |
3 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
Perła Czyczkowy |
3 - 0 |
Sokół Lubnia |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Kolejarz II Chojnice, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (20) |
MKP Szlachta |
6 - 1 |
Perła Czyczkowy |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Sokół Lubnia |
1 - 4 |
Orkan Huta |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 0 |
Olimpia Czersk |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Kolejarz II Chojnice |
2 - 2 |
Meteor Silno |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 1 |
Grom Leśno |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
LZS Bytonia |
1 - 6 |
Wda II Lipusz |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Pauza: Zieloni Łąg, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
MKP Szlachta |
0 - 4 |
Unia Klawkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
LZS Bytonia |
3 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Wda II Lipusz |
6 - 0 |
Zieloni Łąg |
10 czerwca 2021
10.06 - 19:00 |
Grom Leśno |
3 - 1 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Meteor Silno |
2 - 2 |
Sokół Lubnia |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 0 |
Orkan Huta |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Pauza: Perła Czyczkowy, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
MKP Szlachta |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Wda II Lipusz |
4 - 6 |
Unia Klawkowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Grom Leśno |
3 - 0 |
Kolejarz II Chojnice |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Meteor Silno |
2 - 1 |
Zieloni Łąg |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Olimpia Czersk |
4 - 0 |
Sokół Lubnia |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Orkan Huta |
4 - 1 |
Perła Czyczkowy |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:30 |
Pauza: Brda Wielkie Chełmy, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (4) |
MKP Szlachta |
5 - 1 |
Orkan Huta |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 4 |
Olimpia Czersk |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
9 - 4 |
Meteor Silno |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Grom Leśno |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 7 |
Wda II Lipusz |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
8 - 0 |
LZS Bytonia |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:30 |
Pauza: Sokół Lubnia, |
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Olimpia Czersk |
4 - 4 |
Meteor Silno |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Orkan Huta |
1 - 1 |
Grom Leśno |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Wda II Lipusz |
3 - 0 |
Perła Czyczkowy |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Brda Wielkie Chełmy |
3 - 7 |
Unia Klawkowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Zieloni Łąg |
0 - 4 |
Kolejarz II Chojnice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: MKP Szlachta, |
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Olimpia Czersk |
0 - 6 |
MKP Szlachta |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
3 - 0 |
Meteor Silno |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Sokół Lubnia |
0 - 3 |
Grom Leśno |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Wda II Lipusz |
3 - 0 |
Brda Wielkie Chełmy |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Zieloni Łąg |
1 - 5 |
LZS Bytonia |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:30 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 4 |
Unia Klawkowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Pauza: Orkan Huta, |
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (10) |
MKP Szlachta |
5 - 1 |
Zieloni Łąg |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Kolejarz II Chojnice |
0 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
23 czerwca 2021
23.06 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 1 |
Sokół Lubnia |
23 czerwca 2021
23.06 - 16:00 |
LZS Bytonia |
3 - 2 |
Perła Czyczkowy |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Wda II Lipusz |
6 - 1 |
Orkan Huta |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:00 |
Grom Leśno |
4 - 0 |
Olimpia Czersk |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Pauza: Meteor Silno, |
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (5) |
MKP Szlachta |
4 - 1 |
Kolejarz II Chojnice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 1 |
Zieloni Łąg |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
LZS Bytonia |
3 - 2 |
Brda Wielkie Chełmy |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Wda II Lipusz |
10 - 0 |
Sokół Lubnia |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Grom Leśno |
4 - 3 |
Perła Czyczkowy |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Meteor Silno |
1 - 3 |
Orkan Huta |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Olimpia Czersk, . |
|