Baner

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2004/2005

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wietcisa Skarszewy 22 60 20 0 2 65 - 17
2. Grunke Somonino 22 55 18 1 3 72 - 18
3. Ceramik Łubiana 22 47 15 2 5 48 - 16
4. Wda Czarna Woda 22 34 10 4 8 39 - 36
5. Gwiazda Karsin 22 34 11 1 10 42 - 42
6. Victoria Kaliska 22 32 10 2 10 38 - 46
7. Huragan Nowe Polaszki 22 30 9 3 10 41 - 48
8. Słupia Sulęczyno 22 29 9 2 11 27 - 29
9. Agra Ostrowite 22 19 5 4 13 25 - 50
10. Santana Wielki Klincz 22 17 5 2 15 33 - 55
11. FC Gowidlino 22 13 3 4 15 27 - 63
12. Borowiak II Czersk 22 13 4 1 17 19 - 56
* Borowiak II Czersk wycofał się po rundzie jesiennej. Pozostałe mecze z jego udziałem weryfikowano jako walkowery dla przeciwników.


Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ceramik Łubiana 5 - 0 Wda Czarna Woda
Grunke Somonino 7 - 1 Huragan Nowe Polaszki
Gwiazda Karsin 3 - 2 FC Gowidlino
Agra Ostrowite 0 - 2 Słupia Sulęczyno
Borowiak II Czersk 4 - 1 Santana Wielki Klincz
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Victoria Kaliska
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 2 - 1 Victoria Kaliska
Santana Wielki Klincz 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
Słupia Sulęczyno 0 - 2 Borowiak II Czersk
FC Gowidlino 1 - 1 Agra Ostrowite
Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Gwiazda Karsin
Ceramik Łubiana 4 - 1 Grunke Somonino
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grunke Somonino 4 - 1 Wda Czarna Woda
Gwiazda Karsin 0 - 1 Ceramik Łubiana
Agra Ostrowite 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki
Borowiak II Czersk 5 - 1 FC Gowidlino
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Słupia Sulęczyno
Victoria Kaliska 3 - 1 Santana Wielki Klincz
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 1 - 5 Santana Wielki Klincz
Słupia Sulęczyno 0 - 2 Victoria Kaliska
FC Gowidlino 3 - 6 Wietcisa Skarszewy
Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Borowiak II Czersk
Ceramik Łubiana 4 - 0 Agra Ostrowite
Grunke Somonino 3 - 1 Gwiazda Karsin
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin 0 - 2 Wda Czarna Woda
Agra Ostrowite 0 - 3 Grunke Somonino
Borowiak II Czersk 1 - 1 Ceramik Łubiana
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Huragan Nowe Polaszki
Victoria Kaliska 0 - 0 FC Gowidlino
Santana Wielki Klincz 0 - 2 Słupia Sulęczyno
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 3 - 1 Słupia Sulęczyno
FC Gowidlino 2 - 2 Santana Wielki Klincz
Huragan Nowe Polaszki 3 - 4 Victoria Kaliska
Ceramik Łubiana 0 - 1 Wietcisa Skarszewy
Grunke Somonino 2 - 0 Borowiak II Czersk
Gwiazda Karsin 3 - 0 Agra Ostrowite
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
Agra Ostrowite 1 - 1 Wda Czarna Woda
Borowiak II Czersk 1 - 5 Gwiazda Karsin
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Grunke Somonino
Victoria Kaliska 0 - 7 Ceramik Łubiana
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki
Słupia Sulęczyno 1 - 1 FC Gowidlino
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 4 - 0 FC Gowidlino
Huragan Nowe Polaszki 0 - 4 Słupia Sulęczyno
Ceramik Łubiana 3 - 1 Santana Wielki Klincz
Grunke Somonino 6 - 0 Victoria Kaliska
vo
Gwiazda Karsin 1 - 6 Wietcisa Skarszewy
Agra Ostrowite 2 - 3 Borowiak II Czersk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak II Czersk 1 - 5 Wda Czarna Woda
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Agra Ostrowite
Victoria Kaliska 0 - 3 Gwiazda Karsin
vo (na boisku 4-4)
Santana Wielki Klincz 1 - 8 Grunke Somonino
Słupia Sulęczyno 1 - 0 Ceramik Łubiana
FC Gowidlino 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki
Ceramik Łubiana 3 - 0 FC Gowidlino
vo
Grunke Somonino 2 - 0 Słupia Sulęczyno
Gwiazda Karsin 6 - 2 Santana Wielki Klincz
Agra Ostrowite 1 - 4 Victoria Kaliska
Borowiak II Czersk 0 - 2 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Wda Czarna Woda
Victoria Kaliska 2 - 1 Borowiak II Czersk
Santana Wielki Klincz 2 - 3 Agra Ostrowite
Słupia Sulęczyno 3 - 1 Gwiazda Karsin
FC Gowidlino 2 - 4 Grunke Somonino
Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Ceramik Łubiana
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 0 - 1 Ceramik Łubiana 2 kwietnia 2005 - 16:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Grunke Somonino 3 maja 2005
FC Gowidlino 0 - 3 Gwiazda Karsin 3 maja 2005
vo
Słupia Sulęczyno 0 - 0 Agra Ostrowite 3 maja 2005
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Victoria Kaliska 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 kwietnia 2005 - 17:00
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Kaliska 0 - 0 Wda Czarna Woda
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Santana Wielki Klincz
Borowiak II Czersk 0 - 3 Słupia Sulęczyno
vo
Agra Ostrowite 3 - 1 FC Gowidlino
Gwiazda Karsin 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki
Grunke Somonino 1 - 2 Ceramik Łubiana
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 1 - 2 Grunke Somonino
Ceramik Łubiana 4 - 0 Gwiazda Karsin
Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 Agra Ostrowite
FC Gowidlino 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Słupia Sulęczyno 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
Santana Wielki Klincz 2 - 4 Victoria Kaliska
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Santana Wielki Klincz 4 - 0 Wda Czarna Woda
Victoria Kaliska 2 - 1 Słupia Sulęczyno
Wietcisa Skarszewy 4 - 0 FC Gowidlino
Borowiak II Czersk 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki
vo
Agra Ostrowite 0 - 2 Ceramik Łubiana
Gwiazda Karsin 0 - 3 Grunke Somonino
vo (na boisku 3-3)
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 2 - 1 Gwiazda Karsin
Grunke Somonino 5 - 0 Agra Ostrowite
Ceramik Łubiana 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
FC Gowidlino 5 - 2 Victoria Kaliska
Słupia Sulęczyno 1 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Sulęczyno 3 - 2 Wda Czarna Woda
Santana Wielki Klincz 3 - 1 FC Gowidlino
Victoria Kaliska 7 - 3 Huragan Nowe Polaszki
Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Ceramik Łubiana
Borowiak II Czersk 0 - 3 Grunke Somonino
vo
Agra Ostrowite 2 - 1 Gwiazda Karsin
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 1 - 1 Agra Ostrowite
Gwiazda Karsin 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Grunke Somonino 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Ceramik Łubiana 2 - 1 Victoria Kaliska
Huragan Nowe Polaszki 3 - 1 Santana Wielki Klincz
FC Gowidlino 2 - 1 Słupia Sulęczyno
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 4 Wda Czarna Woda
Słupia Sulęczyno 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki
vo (na boisku 1-2)
Santana Wielki Klincz 0 - 0 Ceramik Łubiana
Victoria Kaliska 0 - 1 Grunke Somonino
Wietcisa Skarszewy 7 - 1 Gwiazda Karsin
Borowiak II Czersk 0 - 3 Agra Ostrowite
vo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Agra Ostrowite 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
vo (na boisku 0-2)
Gwiazda Karsin 2 - 0 Victoria Kaliska
Grunke Somonino 5 - 1 Santana Wielki Klincz
Ceramik Łubiana 0 - 2 Słupia Sulęczyno
Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 FC Gowidlino
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Wda Czarna Woda
FC Gowidlino 1 - 4 Ceramik Łubiana
Słupia Sulęczyno 0 - 3 Grunke Somonino
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska 2 - 1 Agra Ostrowite
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wda Czarna Woda 2 - 1 Wietcisa Skarszewy
Borowiak II Czersk 0 - 3 Victoria Kaliska
vo
Agra Ostrowite 1 - 3 Santana Wielki Klincz
Gwiazda Karsin 1 - 0 Słupia Sulęczyno
Grunke Somonino 4 - 0 FC Gowidlino
Ceramik Łubiana 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki