Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
4 - 1 |
KS Mściszewice |
28 sierpnia 2011
28.08 - 12:00 |
Polonia II Gdańsk |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 4 |
Tęcza Brusy |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 2 |
Tęcza Brusy |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Sokół Ełganowo |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Pauza: KS Mściszewice, Radunia Stężyca, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sokół Ełganowo |
4 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
10 września 2011
10.09 - 14:00 |
Polonia II Gdańsk |
0 - 0 |
KS Mściszewice |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
11 września 2011
11.09 - 15:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Tęcza Brusy |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
21 września 2011
21.09 - 17:00 |
KS Mściszewice |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
14 września 2011
14.09 - 17:30 |
Pauza: Sokół Ełganowo, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Polonia II Gdańsk |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
17 września 2011
17.09 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 2 |
KS Mściszewice |
18 września 2011
18.09 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
18 września 2011
18.09 - 12:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
KS Mściszewice |
3 - 1 |
Tęcza Brusy |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
goście nie przyjechali |
Sokół Ełganowo |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Pauza: Polonia II Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Polonia II Gdańsk |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
1 października 2011
1.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Sokół Ełganowo |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
5 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 października 2011
2.10 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: KS Mściszewice, Gedania Gdańsk, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
KS Mściszewice |
3 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 3 |
Tęcza Brusy |
|
Polonia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
12 października 2011
12.10 - 16:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
16 października 2011
16.10 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Pauza: Sokół Ełganowo, Tęcza Brusy, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
KS Mściszewice |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Polonia II Gdańsk |
1 - 3 |
Tęcza Brusy |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Radunia Stężyca |
2 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
6 listopada 2011
6.11 |
Tęcza Brusy |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
30 października 2011
30.10 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
KS Mściszewice |
3 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Polonia II Gdańsk, |
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KS Mściszewice |
4 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Polonia II Gdańsk |
|
Tęcza Brusy |
3 - 5 |
Radunia Stężyca |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Wietcisa Skarszewy |
6 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Sokół Ełganowo |
5 - 3 |
Polonia II Gdańsk |
|
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
KS Mściszewice |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Tęcza Brusy |
1 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
Polonia II Gdańsk |
4 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Polonia II Gdańsk |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Sokół Ełganowo |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
KS Mściszewice |
2 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 16 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
KS Mściszewice |
4 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Sokół Ełganowo |
|
Kolejka 17 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Tęcza Brusy |
5 - 2 |
Polonia II Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 2 |
Sokół Ełganowo |
|
KS Mściszewice |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 18 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
KS Mściszewice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
Polonia II Gdańsk |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 19 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Sokół Ełganowo |
0 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Wietcisa Skarszewy |
6 - 1 |
Polonia II Gdańsk |
|
KS Mściszewice |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Gedania Gdańsk |
9 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Tęcza Brusy |
|
|