Kolejka 1 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Urania Udorpie |
1 - 7 |
Bytovia Bytów |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
Piast Człuchów |
3 - 6 |
Koral Dębnica |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 6 |
Start Miastko |
|
Sokół Wyczechy |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 2 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Bytovia Bytów |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Start Miastko |
3 - 9 |
Sokół Wyczechy |
|
Koral Dębnica |
1 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Brda Przechlewo |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Urania Udorpie |
3 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 3 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Kaszubia Studzienice |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
Piast Człuchów |
3 - 4 |
Urania Udorpie |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Koral Dębnica |
|
MKS Debrzno |
4 - 0 |
Start Miastko |
|
Kolejka 4 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Bytovia Bytów |
15 - 2 |
Start Miastko |
|
Koral Dębnica |
2 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Brda Przechlewo |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
|
Urania Udorpie |
4 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kaszubia Studzienice |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 5 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
2 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Sokół Wyczechy |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
|
MKS Debrzno |
0 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Start Miastko |
3 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 6 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Bytovia Bytów |
7 - 2 |
Koral Dębnica |
|
Brda Przechlewo |
3 - 6 |
Start Miastko |
|
Urania Udorpie |
4 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 5 |
Sokół Wyczechy |
|
Piast Człuchów |
6 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejka 7 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
|
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Start Miastko |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
|
vo,odmowa sprawdzenia tożsamości przez zawodnika drużyny gości,na boisku 1:1 |
Koral Dębnica |
3 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 8 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (75) |
Bytovia Bytów |
5 - 5 |
Brda Przechlewo |
|
Urania Udorpie |
0 - 8 |
Koral Dębnica |
|
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Start Miastko |
|
Piast Człuchów |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
|
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (111) |
Sokół Wyczechy |
5 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
MKS Debrzno |
7 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Start Miastko |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Koral Dębnica |
7 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
|
Brda Przechlewo |
8 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Kolejka 10 - 5. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (178) |
Bytovia Bytów |
8 - 1 |
Urania Udorpie |
6 maja 2010
6.05 - 17:00 |
Brda Przechlewo |
15 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
Koral Dębnica |
5 - 4 |
Piast Człuchów |
|
Start Miastko |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Kolejka 11 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (58) |
MKS Debrzno |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Sokół Wyczechy |
6 - 0 |
Start Miastko |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Bytovia Bytów |
7 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Koral Dębnica |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
|
Start Miastko |
0 - 5 |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (115) |
Start Miastko |
2 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Koral Dębnica |
20 maja 2010
20.05 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Bytovia Bytów |
8 - 1 |
Piast Człuchów |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 5 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Koral Dębnica |
5 - 2 |
Start Miastko |
|
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Koral Dębnica |
3 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Start Miastko |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
MKS Debrzno |
6 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Sokół Wyczechy |
6 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (107) |
Bytovia Bytów |
6 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Piast Człuchów |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Kaszubia Studzienice |
1 - 4 |
MKS Debrzno |
|
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
Brda Przechlewo |
10 - 1 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
|
Koral Dębnica |
3 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Start Miastko |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
|
MKS Debrzno |
5 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 0 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Bytovia Bytów |
15 - 1 |
Sokół Wyczechy |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Piast Człuchów |
5 - 0 |
Start Miastko |
|
Kaszubia Studzienice |
0 - 9 |
Koral Dębnica |
|
Urania Udorpie |
0 - 4 |
Brda Przechlewo |
|
|