Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (134) |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Sokół Mareza |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
30 sierpnia 2009
30.08 - 16:00 |
Spartan Miłobądz |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
0 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Restal Agri Kulice |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Sokół Mareza |
1 - 6 |
Mewa Gniew |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 3 |
Restal Agri Kulice |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
vo,niepoddanie się sprawdzenia tożsamości przez zawodników gospodarzy,na boisku 3:0 |
Zieloni Marzęcino |
0 - 4 |
Grom Nowy Staw |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
mecz w Nowym Stawie |
Delta Miłoradz |
7 - 0 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Spartan Miłobądz |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
5 września 2009
5.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 1 |
Sokół Mareza |
13 września 2009
13.09 - 16:00 |
Spartan Miłobądz |
3 - 7 |
Spójnia Sadlinki |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
0 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
12 września 2009
12.09 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
Delta Miłoradz |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Restal Agri Kulice |
0 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Mewa Gniew |
7 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (105) |
Sokół Mareza |
3 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 3 |
Mewa Gniew |
19 września 2009
19.09 - 17:00 |
mecz w Gniewie |
Delta Miłoradz |
1 - 0 |
Restal Agri Kulice |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 2 |
Grom Nowy Staw |
19 września 2009
19.09 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 2 |
Spartan Miłobądz |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (102) |
Spartan Miłobądz |
2 - 0 |
Sokół Mareza |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 11 |
Zawisza Czarne Dolne |
26 września 2009
26.09 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
9 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Restal Agri Kulice |
0 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Mewa Gniew |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (155) |
Sokół Mareza |
3 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
6 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Mewa Gniew |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 2 |
Restal Agri Kulice |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Spartan Miłobądz |
4 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 - 4 |
Sokół Mareza |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
Spartan Miłobądz |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Restal Agri Kulice |
1 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Mewa Gniew |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
0 - 6 |
Delta Miłoradz |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
mecz w Miłoradzu |
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (138) |
Sokół Mareza |
1 - 6 |
Delta Miłoradz |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 5 |
Powiśle II Dzierzgoń |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
6 - 1 |
Mewa Gniew |
18 października 2009
18.10 - 15:00 |
Spartan Miłobądz |
4 - 4 |
Restal Agri Kulice |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
3 - 4 |
Grom Nowy Staw |
17 października 2009
17.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Grom Nowy Staw |
8 - 1 |
Sokół Mareza |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Restal Agri Kulice |
3 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Mewa Gniew |
2 - 3 |
Spartan Miłobądz |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
mecz w Malborku |
Delta Miłoradz |
4 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Sokół Mareza |
1 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 5 |
Delta Miłoradz |
8 listopada 2009
8.11 - 14:30 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:1 |
Spartan Miłobądz |
0 - 9 |
Powiśle II Dzierzgoń |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
4 - 10 |
Mewa Gniew |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Restal Agri Kulice |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (133) |
Restal Agri Kulice |
2 - 0 |
Sokół Mareza |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 |
Mewa Gniew |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
6 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
14 listopada 2009
14.11 - 13:00 |
Zieloni Marzęcino |
7 - 2 |
Spartan Miłobądz |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
mecz w Malborku |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
14 listopada 2009
14.11 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
14 listopada 2009
14.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (139) |
Sokół Mareza |
3 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
5 - 0 |
Spartan Miłobądz |
27 marca 2010
27.03 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
9 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
mecz w Malborku |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 4 |
Grom Nowy Staw |
27 marca 2010
27.03 - 15:30 |
Mewa Gniew |
3 - 1 |
Restal Agri Kulice |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Mewa Gniew |
2 - 2 |
Sokół Mareza |
3 kwietnia 2010
3.04 - 17:00 |
Restal Agri Kulice |
0 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
0 - 5 |
Delta Miłoradz |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Spartan Miłobądz |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
3 kwietnia 2010
3.04 - 13:00 |
Kolejka 14 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (216) |
Sokół Mareza |
3 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Spartan Miłobądz |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
5 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 2 |
Restal Agri Kulice |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
Mewa Gniew |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 |
Kolejka 15 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (105) |
Powiśle II Dzierzgoń |
10 - 1 |
Sokół Mareza |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Mewa Gniew |
3 - 5 |
Zieloni Marzęcino |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Restal Agri Kulice |
1 - 1 |
Delta Miłoradz |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 5 |
Spójnia Sadlinki |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Spartan Miłobądz |
6 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Sokół Mareza |
2 - 5 |
Spartan Miłobądz |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 0 |
Restal Agri Kulice |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
5 - 0 |
Mewa Gniew |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
4 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Zieloni Marzęcino |
5 - 2 |
Sokół Mareza |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Mewa Gniew |
2 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Restal Agri Kulice |
0 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
2 maja 2010
2.05 - 15:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 0 |
Zawisza Czarne Dolne |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
2 - 4 |
Spartan Miłobądz |
1 maja 2010
1.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Sokół Mareza |
0 - 5 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Spartan Miłobądz |
0 - 4 |
Grom Nowy Staw |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
3 - 1 |
Restal Agri Kulice |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Delta Miłoradz |
7 - 0 |
Sokół Mareza |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Mewa Gniew |
2 - 4 |
Zawisza Czarne Dolne |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Restal Agri Kulice |
3 - 0 |
Spartan Miłobądz |
|
Grom Nowy Staw |
5 - 1 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Sokół Mareza |
1 - 7 |
Grom Nowy Staw |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
0 - 3 |
Restal Agri Kulice |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1 |
Spartan Miłobądz |
3 - 3 |
Mewa Gniew |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
5 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Delta Miłoradz |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Sokół Mareza |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 3 |
Zawisza Czarne Dolne |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 0 |
Spartan Miłobądz |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Mewa Gniew |
15 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Restal Agri Kulice |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (151) |
Sokół Mareza |
0 - 3 |
Restal Agri Kulice |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 2:1 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Mewa Gniew |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
1 - 8 |
Powiśle II Dzierzgoń |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Spartan Miłobądz |
3 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 |
|