Klasa B - grupa Gdańsk VI - sezon 2008/2009

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Szarża Krojanty 18 47 15 2 1 63 - 17
2. Perła Czyczkowy 18 38 12 2 4 43 - 28
3. Sparta Konarzyny 18 37 12 1 5 54 - 30
4. Zieloni Łąg 18 32 10 2 6 51 - 38
5. Kolejarz II Chojnice 18 27 8 3 7 44 - 41
6. Tęcza Brusy 18 27 8 3 7 38 - 37
7. Brda Rytel 18 24 8 0 10 32 - 38
8. Orkan Huta 18 13 4 1 13 34 - 57
9. MKP Szlachta 18 9 2 3 13 24 - 63
10. KS Dziemiany 18 6 1 3 14 26 - 60
Ostatni komentarz dodał BuzZz 11.08.2009, 13:19:46


Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
Brda Rytel 5 - 3 Zieloni Łąg 31 sierpnia 2008 - 14:00
KS Dziemiany 0 - 3 Tęcza Brusy 31 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejarz II Chojnice 1 - 1 Sparta Konarzyny 31 sierpnia 2008 - 13:00
Szarża Krojanty 3 - 1 Perła Czyczkowy 31 sierpnia 2008 - 15:00
MKP Szlachta 3 - 2 Orkan Huta 31 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
Zieloni Łąg 6 - 0 Orkan Huta 7 września 2008 - 15:00
Perła Czyczkowy 5 - 4 MKP Szlachta 7 września 2008 - 14:00
Sparta Konarzyny 1 - 2 Szarża Krojanty 7 września 2008 - 14:00
Tęcza Brusy 0 - 0 Kolejarz II Chojnice 7 września 2008 - 15:00
Brda Rytel 3 - 2 KS Dziemiany 7 września 2008 - 14:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
KS Dziemiany 2 - 4 Zieloni Łąg 14 września 2008 - 14:00
Kolejarz II Chojnice 4 - 1 Brda Rytel 14 września 2008 - 13:00
Szarża Krojanty 5 - 0 Tęcza Brusy 14 września 2008 - 15:00
MKP Szlachta 0 - 2 Sparta Konarzyny 14 września 2008 - 16:00
Orkan Huta 5 - 2 Perła Czyczkowy 14 września 2008 - 15:30
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
Zieloni Łąg 1 - 1 Perła Czyczkowy 21 września 2008 - 15:00
Sparta Konarzyny 2 - 1 Orkan Huta 21 września 2008 - 14:00
Tęcza Brusy 4 - 2 MKP Szlachta 21 września 2008 - 14:00
Brda Rytel 0 - 2 Szarża Krojanty 21 września 2008 - 14:00
KS Dziemiany 2 - 5 Kolejarz II Chojnice 21 września 2008 - 14:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
Kolejarz II Chojnice 3 - 1 Zieloni Łąg 28 września 2008 - 13:00
Szarża Krojanty 6 - 0 KS Dziemiany 28 września 2008 - 15:00
MKP Szlachta 1 - 2 Brda Rytel 28 września 2008 - 15:00
Orkan Huta 3 - 2 Tęcza Brusy 28 września 2008 - 15:00
Perła Czyczkowy 1 - 0 Sparta Konarzyny 28 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
Zieloni Łąg 2 - 1 Sparta Konarzyny 5 października 2008 - 15:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Perła Czyczkowy 5 października 2008 - 14:00
Brda Rytel 4 - 2 Orkan Huta 5 października 2008 - 14:00
KS Dziemiany 0 - 0 MKP Szlachta 5 października 2008 - 14:00
Kolejarz II Chojnice 0 - 3 Szarża Krojanty 5 października 2008 - 12:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
Szarża Krojanty 5 - 0 Zieloni Łąg 12 października 2008 - 15:00
MKP Szlachta 2 - 3 Kolejarz II Chojnice 12 października 2008 - 14:00
Orkan Huta 3 - 5 KS Dziemiany 12 października 2008 - 14:30
Perła Czyczkowy 3 - 0 Brda Rytel 12 października 2008 - 14:00
Sparta Konarzyny 3 - 1 Tęcza Brusy 12 października 2008 - 14:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (25) 
Zieloni Łąg 3 - 5 Tęcza Brusy 19 października 2008 - 14:00
Brda Rytel 1 - 4 Sparta Konarzyny 19 października 2008 - 14:00
KS Dziemiany 2 - 4 Perła Czyczkowy 19 października 2008 - 14:00
Kolejarz II Chojnice 4 - 2 Orkan Huta 19 października 2008 - 12:00
Szarża Krojanty 6 - 0 MKP Szlachta 19 października 2008 - 15:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
MKP Szlachta 2 - 2 Zieloni Łąg 26 października 2008 - 13:00
Orkan Huta 2 - 3 Szarża Krojanty 26 października 2008 - 14:00
Perła Czyczkowy 3 - 0 Kolejarz II Chojnice 26 października 2008 - 14:00
Sparta Konarzyny 7 - 1 KS Dziemiany 26 października 2008 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 0 Brda Rytel 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
Zieloni Łąg 2 - 0 Brda Rytel 19 kwietnia 2009 - 15:00
Tęcza Brusy 2 - 2 KS Dziemiany 18 kwietnia 2009 - 16:00
Sparta Konarzyny 3 - 2 Kolejarz II Chojnice 18 kwietnia 2009 - 13:00
Perła Czyczkowy 2 - 1 Szarża Krojanty 19 kwietnia 2009 - 14:00
Orkan Huta 2 - 1 MKP Szlachta 19 kwietnia 2009 - 15:30
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
Orkan Huta 0 - 2 Zieloni Łąg 26 kwietnia 2009 - 15:30
MKP Szlachta 0 - 5 Perła Czyczkowy 26 kwietnia 2009 - 15:00
nieuprawniony zawodnik , na boisku 1-5
Szarża Krojanty 5 - 1 Sparta Konarzyny 25 kwietnia 2009 - 16:30
Kolejarz II Chojnice 1 - 3 Tęcza Brusy 26 kwietnia 2009 - 14:00
KS Dziemiany 0 - 2 Brda Rytel 26 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
Zieloni Łąg 2 - 1 KS Dziemiany 3 maja 2009 - 15:00
Brda Rytel 1 - 3 Kolejarz II Chojnice 3 maja 2009 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 3 Szarża Krojanty 2 maja 2009 - 16:00
Sparta Konarzyny 9 - 0 MKP Szlachta 3 maja 2009 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 9-1
Perła Czyczkowy 2 - 1 Orkan Huta 3 maja 2009 - 14:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
Perła Czyczkowy 1 - 2 Zieloni Łąg 10 maja 2009 - 14:00
Orkan Huta 1 - 2 Sparta Konarzyny 9 maja 2009 - 16:00
MKP Szlachta 2 - 3 Tęcza Brusy 10 maja 2009 - 15:00
Szarża Krojanty 2 - 0 Brda Rytel 10 maja 2009 - 15:30
Kolejarz II Chojnice 3 - 2 KS Dziemiany 10 maja 2009 - 16:00
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (47) 
Zieloni Łąg 4 - 1 Kolejarz II Chojnice 16 maja 2009 - 17:00
KS Dziemiany 0 - 3 Szarża Krojanty 17 maja 2009 - 14:00
Brda Rytel 4 - 1 MKP Szlachta 17 maja 2009 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 0 Orkan Huta 16 maja 2009 - 16:00
Sparta Konarzyny 3 - 1 Perła Czyczkowy 16 maja 2009 - 16:30
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
Sparta Konarzyny 4 - 2 Zieloni Łąg 24 maja 2009 - 14:00
Perła Czyczkowy 2 - 2 Tęcza Brusy 24 maja 2009 - 14:00
Orkan Huta 1 - 5 Brda Rytel 24 maja 2009 - 16:00
MKP Szlachta 2 - 1 KS Dziemiany 24 maja 2009 - 15:00
Szarża Krojanty 3 - 3 Kolejarz II Chojnice 23 maja 2009 - 16:30
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (76) 
Zieloni Łąg 3 - 4 Szarża Krojanty 31 maja 2009 - 15:00
Kolejarz II Chojnice 5 - 2 MKP Szlachta 31 maja 2009 - 16:00
KS Dziemiany 3 - 3 Orkan Huta 31 maja 2009 - 14:00
Brda Rytel 1 - 2 Perła Czyczkowy 31 maja 2009 - 14:00
Tęcza Brusy 5 - 2 Sparta Konarzyny 30 maja 2009 - 16:00
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
Tęcza Brusy 2 - 5 Zieloni Łąg 6 czerwca 2009 - 16:00
Sparta Konarzyny 4 - 1 Brda Rytel 7 czerwca 2009 - 14:00
Perła Czyczkowy 3 - 0 KS Dziemiany 7 czerwca 2009 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
Orkan Huta 5 - 4 Kolejarz II Chojnice 7 czerwca 2009 - 16:00
MKP Szlachta 1 - 1 Szarża Krojanty 7 czerwca 2009 - 15:00
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (210) 
Zieloni Łąg 7 - 1 MKP Szlachta 14 czerwca 2009 - 15:00
Szarża Krojanty 6 - 1 Orkan Huta 13 czerwca 2009 - 16:30
Kolejarz II Chojnice 2 - 3 Perła Czyczkowy 14 czerwca 2009 - 16:00
KS Dziemiany 3 - 5 Sparta Konarzyny 14 czerwca 2009 - 14:00
Brda Rytel 2 - 1 Tęcza Brusy 14 czerwca 2009 - 14:00