Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Jurand Lasowice |
5 - 3 |
Błyskawica Postolin |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Nogat Malbork |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
19 sierpnia 2023
19.08 - 14:00 |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Mady Ostaszewo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:30 |
Pogoń Smętowo |
2 - 6 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
20 sierpnia 2023
20.08 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
19 sierpnia 2023
19.08 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 3 |
Gryf Tczew KP |
19 sierpnia 2023
19.08 - 11:00 |
LKS Waplewo |
5 - 4 |
Rodło Trzciano |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Błyskawica Postolin |
3 - 3 |
Rodło Trzciano |
27 sierpnia 2023
27.08 - 14:00 |
Gryf Tczew KP |
3 - 1 |
LKS Waplewo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
27 sierpnia 2023
27.08 - 16:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 0 |
Relax Ryjewo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Mady Ostaszewo |
8 - 0 |
Pogoń Smętowo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
9 - 0 |
GKS Gardeja |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 1 |
Nogat Malbork |
26 sierpnia 2023
26.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Nogat Malbork |
0 - 4 |
Błyskawica Postolin |
2 września 2023
2.09 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 3 |
Mady Ostaszewo |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
LKS Waplewo |
2 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 3 |
Gryf Tczew KP |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Błyskawica Postolin |
0 - 2 |
Gryf Tczew KP |
10 września 2023
10.09 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
5 - 0 |
Rodło Trzciano |
9 września 2023
9.09 - 11:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 1 |
LKS Waplewo |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Mady Ostaszewo |
7 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 0 |
Relax Ryjewo |
9 września 2023
9.09 - 14:30 |
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Nogat Malbork |
1 - 0 |
GKS Gardeja |
9 września 2023
9.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS Gardeja |
0 - 1 |
Błyskawica Postolin |
17 września 2023
17.09 - 15:30 |
Pogoń Smętowo |
3 - 1 |
Nogat Malbork |
17 września 2023
17.09 - 14:30 |
Relax Ryjewo |
1 - 7 |
Jurand Lasowice |
16 września 2023
16.09 - 11:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
LKS Waplewo |
0 - 2 |
Mady Ostaszewo |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Gryf Tczew KP |
3 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
15 września 2023
15.09 - 17:30 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Błyskawica Postolin |
0 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
0 - 4 |
Gryf Tczew KP |
23 września 2023
23.09 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
3 - 1 |
Rodło Trzciano |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
LKS Waplewo |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
24 września 2023
24.09 - 13:00 |
Nogat Malbork |
1 - 3 |
Relax Ryjewo |
23 września 2023
23.09 - 14:00 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
23 września 2023
23.09 - 15:30 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
Błyskawica Postolin |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 5 |
GKS Gardeja |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 1 |
Nogat Malbork |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
LKS Waplewo |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 5 |
Olimpia Sztum |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Gryf Tczew KP |
1 - 1 |
Mady Ostaszewo |
30 września 2023
30.09 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Błyskawica Postolin |
2 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
3 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Gryf Tczew KP |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Rodło Trzciano |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Nogat Malbork |
1 - 5 |
LKS Waplewo |
7 października 2023
7.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
7 października 2023
7.10 - 14:30 |
Pogoń Smętowo |
1 - 9 |
Relax Ryjewo |
7 października 2023
7.10 - 14:30 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Relax Ryjewo |
1 - 2 |
Błyskawica Postolin |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
LKS Waplewo |
3 - 4 |
GKS Gardeja |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 4 |
Nogat Malbork |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Gryf Tczew KP |
5 - 0 |
Jurand Lasowice |
14 października 2023
14.10 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
0 - 2 |
Mady Ostaszewo |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Błyskawica Postolin |
0 - 0 |
Mady Ostaszewo |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
21 października 2023
21.10 - 14:30 |
Jurand Lasowice |
2 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Nogat Malbork |
0 - 2 |
Gryf Tczew KP |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 0 |
Rodło Trzciano |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 3 |
LKS Waplewo |
21 października 2023
21.10 - 14:30 |
Relax Ryjewo |
0 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
28 października 2023
28.10 - 11:00 |
LKS Waplewo |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 4 |
Pogoń Smętowo |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Gryf Tczew KP |
5 - 0 |
GKS Gardeja |
28 października 2023
28.10 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 0 |
Nogat Malbork |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
1 - 4 |
Jurand Lasowice |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 5 |
Mady Ostaszewo |
4 listopada 2023
4.11 - 14:30 |
Nogat Malbork |
2 - 0 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Pogoń Smętowo |
2 - 13 |
Gryf Tczew KP |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 3 |
Rodło Trzciano |
4 listopada 2023
4.11 - 12:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 7 |
LKS Waplewo |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (35) |
LKS Waplewo |
1 - 1 |
Błyskawica Postolin |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
1 - 6 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Gryf Tczew KP |
11 - 0 |
Relax Ryjewo |
11 listopada 2023
11.11 - 12:00 |
Spójnia Sadlinki |
7 - 1 |
Pogoń Smętowo |
11 listopada 2023
11.11 - 12:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 1 |
GKS Gardeja |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Mady Ostaszewo |
4 - 0 |
Nogat Malbork |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 2 |
Jurand Lasowice |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błyskawica Postolin |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Nogat Malbork |
16 marca 2024
16.03 - 14:30 |
Mady Ostaszewo |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
4 - 1 |
Relax Ryjewo |
17 marca 2024
17.03 - 13:00 |
Gryf Tczew KP |
10 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 marca 2024
16.03 - 12:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 0 |
LKS Waplewo |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Rodło Trzciano |
1 - 3 |
Błyskawica Postolin |
24 marca 2024
24.03 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 4 |
Gryf Tczew KP |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 11 |
Mady Ostaszewo |
24 marca 2024
24.03 - 13:00 |
GKS Gardeja |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
23 marca 2024
23.03 - 14:00 |
Nogat Malbork |
0 - 4 |
Jurand Lasowice |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Błyskawica Postolin |
5 - 2 |
Nogat Malbork |
7 kwietnia 2024
7.04 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 5 |
Jurand Lasowice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
6 - 1 |
Pogoń Smętowo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:30 |
Mady Ostaszewo |
2 - 1 |
Relax Ryjewo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
Gryf Tczew KP |
5 - 1 |
Rodło Trzciano |
6 kwietnia 2024
6.04 - 12:00 |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Gryf Tczew KP |
2 - 0 |
Błyskawica Postolin |
13 kwietnia 2024
13.04 - 12:00 |
Rodło Trzciano |
4 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
LKS Waplewo |
2 - 5 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 2 |
Mady Ostaszewo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 2 |
Jurand Lasowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
GKS Gardeja |
2 - 0 |
Nogat Malbork |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:30 |
Nogat Malbork |
6 - 2 |
Pogoń Smętowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Relax Ryjewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 13:30 |
Olimpia Sztum |
3 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Mady Ostaszewo |
4 - 0 |
LKS Waplewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 4 |
Rodło Trzciano |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 5 |
Gryf Tczew KP |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Spójnia Sadlinki |
3 - 2 |
Błyskawica Postolin |
27 kwietnia 2024
27.04 - 14:00 |
Gryf Tczew KP |
9 - 0 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 5 |
Mady Ostaszewo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
27 kwietnia 2024
27.04 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 3 |
Jurand Lasowice |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
4 - 2 |
Nogat Malbork |
27 kwietnia 2024
27.04 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 0 |
GKS Gardeja |
28 kwietnia 2024
28.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błyskawica Postolin |
6 - 0 |
Pogoń Smętowo |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
GKS Gardeja |
0 - 0 |
Relax Ryjewo |
7 maja 2024
7.05 - 18:00 |
Nogat Malbork |
1 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 maja 2024
5.05 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
LKS Waplewo |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
4 maja 2024
4.05 - 15:30 |
Mady Ostaszewo |
0 - 3 |
Gryf Tczew KP |
1 maja 2024
1.05 - 12:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
1 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
|
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
- |
Błyskawica Postolin |
12 maja 2024
12.05 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
Mady Ostaszewo |
12 maja 2024
12.05 - 12:00 |
Gryf Tczew KP |
- |
Olimpia Sztum |
10 maja 2024
10.05 - 18:00 |
Rodło Trzciano |
- |
Jurand Lasowice |
12 maja 2024
12.05 - 16:00 |
LKS Waplewo |
- |
Nogat Malbork |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
GKS Gardeja |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
- |
Pogoń Smętowo |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
|
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Postolin |
- |
Relax Ryjewo |
18 maja 2024
18.05 - 15:30 |
Pogoń Smętowo |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
GKS Gardeja |
- |
LKS Waplewo |
18 maja 2024
18.05 - 15:00 |
Nogat Malbork |
- |
Rodło Trzciano |
18 maja 2024
18.05 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
- |
Gryf Tczew KP |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Spójnia Sadlinki |
18 maja 2024
18.05 - 15:00 |
Mady Ostaszewo |
- |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mady Ostaszewo |
- |
Błyskawica Postolin |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
- |
Olimpia Sztum |
26 maja 2024
26.05 - 18:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
Jurand Lasowice |
26 maja 2024
26.05 - 14:00 |
Gryf Tczew KP |
- |
Nogat Malbork |
25 maja 2024
25.05 - 12:00 |
Rodło Trzciano |
- |
GKS Gardeja |
|
LKS Waplewo |
- |
Pogoń Smętowo |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Relax Ryjewo |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Postolin |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
- |
LKS Waplewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Rodło Trzciano |
|
GKS Gardeja |
- |
Gryf Tczew KP |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Nogat Malbork |
- |
Spójnia Sadlinki |
1 czerwca 2024
1.06 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
- |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
- |
Mady Ostaszewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 15:30 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
- |
Błyskawica Postolin |
8 czerwca 2024
8.06 - 14:30 |
Mady Ostaszewo |
- |
Jurand Lasowice |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
- |
Nogat Malbork |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
- |
GKS Gardeja |
|
Gryf Tczew KP |
- |
Pogoń Smętowo |
8 czerwca 2024
8.06 - 12:00 |
Rodło Trzciano |
- |
Relax Ryjewo |
|
LKS Waplewo |
- |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Postolin |
- |
LKS Waplewo |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
- |
Rodło Trzciano |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
- |
Gryf Tczew KP |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
Spójnia Sadlinki |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
GKS Gardeja |
- |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
Nogat Malbork |
- |
Mady Ostaszewo |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
- |
Olimpia Sztum |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
|