Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (51) |
GKS Luzino |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
26 sierpnia 2007
26.08 - 16:00 |
Olimp Bolszewo |
- |
Jantar II Sopot |
25 sierpnia 2007
25.08 - 13:00 |
anulowany, na boisku 0-1 |
KP Gdynia |
1 - 0 |
Energa Sopot |
25 sierpnia 2007
25.08 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
4 - 3 |
Dragon Bojano |
26 sierpnia 2007
26.08 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
2 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
UKS Klukowo |
2 - 0 |
Vigo Tuchom |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Kamionka Sopot |
2 - 5 |
Vigo Tuchom |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
UKS Klukowo |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
0 - 1 |
Torpedo II Sopot |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Energa Sopot |
3 - 1 |
KKS Koleczkowo |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
0 - 4 |
KP Gdynia |
2 września 2007
2.09 - 17:00 |
GKS Luzino |
- |
Olimp Bolszewo |
2 września 2007
2.09 - 11:30 |
anulowany, na boisku 2-0 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Olimp Bolszewo |
- |
Kamionka Sopot |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
anulowany |
KP Gdynia |
1 - 0 |
GKS Luzino |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
0 - 0 |
Jantar II Sopot |
9 września 2007
9.09 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
1 - 1 |
Energa Sopot |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
UKS Klukowo |
4 - 3 |
Dragon Bojano |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Vigo Tuchom |
2 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
mecz w Szemudzie |
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
15 września 2007
15.09 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Vigo Tuchom |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Energa Sopot |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
3 - 3 |
Torpedo II Sopot |
16 września 2007
16.09 - 17:00 |
GKS Luzino |
0 - 5 |
KKS Koleczkowo |
15 września 2007
15.09 - 11:30 |
Olimp Bolszewo |
- |
KP Gdynia |
16 września 2007
16.09 - 12:00 |
anulowany |
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (35) |
KP Gdynia |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
22 września 2007
22.09 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
- |
Olimp Bolszewo |
23 września 2007
23.09 - 12:00 |
anulowany, na boisku 4-1 |
Torpedo II Sopot |
2 - 0 |
GKS Luzino |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
UKS Klukowo |
1 - 2 |
Jantar II Sopot |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 0 |
Energa Sopot |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Kamionka Sopot |
3 - 6 |
Dragon Bojano |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Energa Sopot |
1 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
29 września 2007
29.09 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 1 |
Vigo Tuchom |
30 września 2007
30.09 - 17:00 |
GKS Luzino |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
30 września 2007
30.09 - 11:30 |
KP Gdynia |
1 - 0 |
KKS Koleczkowo |
29 września 2007
29.09 - 16:00 |
Pauza: Torpedo II Sopot, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KKS Koleczkowo |
16 - 0 |
Kamionka Sopot |
7 października 2007
7.10 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
2 - 2 |
KP Gdynia |
6 października 2007
6.10 - 15:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
GKS Luzino |
7 października 2007
7.10 - 13:30 |
Eko-Prod Szemud |
10 - 1 |
Jantar II Sopot |
6 października 2007
6.10 - 15:30 |
Dragon Bojano |
0 - 0 |
Energa Sopot |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Kamionka Sopot |
1 - 9 |
Energa Sopot |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Jantar II Sopot |
0 - 1 |
Dragon Bojano |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
GKS Luzino |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
14 października 2007
14.10 - 11:30 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
13 października 2007
13.10 - 11:30 |
KKS Koleczkowo |
7 - 2 |
Torpedo II Sopot |
14 października 2007
14.10 - 12:00 |
Pauza: Vigo Tuchom, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Torpedo II Sopot |
4 - 2 |
Kamionka Sopot |
16 marca 2008
16.03 - 14:00 |
UKS Klukowo |
2 - 2 |
KKS Koleczkowo |
21 października 2007
21.10 - 13:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 1 |
KP Gdynia |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
GKS Luzino |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Energa Sopot |
3 - 1 |
Jantar II Sopot |
16 kwietnia 2008
16.04 - 17:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Kamionka Sopot |
0 - 5 |
Jantar II Sopot |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:5 |
GKS Luzino |
2 - 1 |
Energa Sopot |
28 października 2007
28.10 - 11:30 |
KP Gdynia |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
28 października 2007
28.10 - 11:30 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Vigo Tuchom |
28 października 2007
28.10 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
2 - 2 |
UKS Klukowo |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (30) |
UKS Klukowo |
11 - 1 |
Kamionka Sopot |
3 listopada 2007
3.11 - 13:00 |
Vigo Tuchom |
1 - 2 |
Torpedo II Sopot |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
KKS Koleczkowo |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 6 |
KP Gdynia |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Jantar II Sopot |
0 - 2 |
GKS Luzino |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Pauza: Energa Sopot, |
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
GKS Luzino |
29 marca 2008
29.03 - 14:00 |
Energa Sopot |
0 - 3 |
KP Gdynia |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Dragon Bojano |
1 - 5 |
KKS Koleczkowo |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Torpedo II Sopot |
29 marca 2008
29.03 - 16:30 |
Vigo Tuchom |
0 - 3 |
UKS Klukowo |
30 marca 2008
30.03 - 14:00 |
Pauza: Jantar II Sopot, |
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Vigo Tuchom |
1 - 0 |
Kamionka Sopot |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
UKS Klukowo |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
6 kwietnia 2008
6.04 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 2 |
Energa Sopot |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
KP Gdynia |
4 - 0 |
Jantar II Sopot |
5 kwietnia 2008
5.04 - 17:00 |
Pauza: GKS Luzino, |
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
GKS Luzino |
1 - 0 |
KP Gdynia |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:30 |
Jantar II Sopot |
5 - 3 |
KKS Koleczkowo |
12 kwietnia 2008
12.04 - 11:00 |
Energa Sopot |
4 - 3 |
Torpedo II Sopot |
21 maja 2008
21.05 - 17:30 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 2 |
Vigo Tuchom |
13 kwietnia 2008
13.04 - 14:00 |
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Eko-Prod Szemud |
8 - 2 |
Kamionka Sopot |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Vigo Tuchom |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
Energa Sopot |
20 kwietnia 2008
20.04 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
2 - 6 |
Jantar II Sopot |
20 kwietnia 2008
20.04 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 2 |
GKS Luzino |
20 kwietnia 2008
20.04 - 11:00 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Kamionka Sopot |
0 - 2 |
KP Gdynia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
GKS Luzino |
4 - 0 |
Torpedo II Sopot |
26 kwietnia 2008
26.04 - 17:00 |
Jantar II Sopot |
2 - 3 |
UKS Klukowo |
26 kwietnia 2008
26.04 - 11:00 |
Energa Sopot |
0 - 1 |
Vigo Tuchom |
27 kwietnia 2008
27.04 - 14:00 |
Dragon Bojano |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Dragon Bojano |
2 - 7 |
Kamionka Sopot |
|
Eko-Prod Szemud |
4 - 0 |
Energa Sopot |
|
Vigo Tuchom |
1 - 3 |
Jantar II Sopot |
|
UKS Klukowo |
0 - 7 |
GKS Luzino |
|
KKS Koleczkowo |
0 - 3 |
KP Gdynia |
|
na boisku 2-2 |
Pauza: Torpedo II Sopot, |
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
10 maja 2008
10.05 - 16:30 |
na boisku 0-4 |
KP Gdynia |
2 - 0 |
Torpedo II Sopot |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
GKS Luzino |
5 - 0 |
Vigo Tuchom |
10 maja 2008
10.05 - 17:00 |
Jantar II Sopot |
1 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Energa Sopot |
- - - |
Dragon Bojano |
10 maja 2008
10.05 - 14:00 |
obustronny vo, naruszenie nietykalno?ci s?dziego - nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:0 |
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Energa Sopot |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
17 maja 2008
17.05 - 16:30 |
na boisku 3-2 |
Dragon Bojano |
0 - 3 |
Jantar II Sopot |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
na boisku 2-0 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
GKS Luzino |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
UKS Klukowo |
0 - 4 |
KP Gdynia |
18 maja 2008
18.05 - 12:00 |
Torpedo II Sopot |
1 - 9 |
KKS Koleczkowo |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Pauza: Vigo Tuchom, |
Kolejka 20 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Kamionka Sopot |
4 - 3 |
Torpedo II Sopot |
24 maja 2008
24.05 - 16:30 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
KP Gdynia |
2 - 0 |
Vigo Tuchom |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
GKS Luzino |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
24 maja 2008
24.05 - 17:00 |
Jantar II Sopot |
4 - 3 |
Energa Sopot |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 21 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Jantar II Sopot |
3 - 1 |
Kamionka Sopot |
|
Energa Sopot |
0 - 4 |
GKS Luzino |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 0 |
KP Gdynia |
|
Vigo Tuchom |
2 - 2 |
KKS Koleczkowo |
|
UKS Klukowo |
3 - 2 |
Torpedo II Sopot |
|
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 22 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Kamionka Sopot |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
|
Torpedo II Sopot |
4 - 1 |
Vigo Tuchom |
|
KKS Koleczkowo |
1 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
|
KP Gdynia |
0 - 1 |
Dragon Bojano |
|
GKS Luzino |
3 - 0 |
Jantar II Sopot |
|
goście nie przyjechali |
Pauza: Energa Sopot, . |
|