Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (120) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
18 sierpnia 2007
18.08 - 18:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
18 sierpnia 2007
18.08 - 12:30 |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
KP Sopot |
18 sierpnia 2007
18.08 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
5 września 2007
5.09 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 1 |
Piast Człuchów |
18 sierpnia 2007
18.08 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
6 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
19 sierpnia 2007
19.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
26 sierpnia 2007
26.08 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Piast Człuchów |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
25 sierpnia 2007
25.08 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
25 sierpnia 2007
25.08 - 13:00 |
KP Sopot |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
26 sierpnia 2007
26.08 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
26 sierpnia 2007
26.08 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Stal Jezierzyce |
25 sierpnia 2007
25.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 sierpnia 2007
29.08 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
29 sierpnia 2007
29.08 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
11 - 0 |
KP Sopot |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
31 października 2007
31.10 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 4 |
Piast Człuchów |
29 sierpnia 2007
29.08 - 17:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
29 sierpnia 2007
29.08 |
Kolejka 4 - 1/2. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
1 września 2007
1.09 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
1 września 2007
1.09 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 8 |
Polonia Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 2 |
Lechia Gdańsk |
2 września 2007
2.09 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
1 września 2007
1.09 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
2 września 2007
2.09 - 12:30 |
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
8 września 2007
8.09 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 4 |
Stal Jezierzyce |
9 września 2007
9.09 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 września 2007
8.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
8 września 2007
8.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
KP Sopot |
8 września 2007
8.09 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
8 września 2007
8.09 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
4 - 0 |
Piast Człuchów |
9 września 2007
9.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Bałtyk Gdynia |
7 - 1 |
Piast Człuchów |
16 września 2007
16.09 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
15 września 2007
15.09 - 13:00 |
KP Sopot |
0 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
16 września 2007
16.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
16 września 2007
16.09 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
15 września 2007
15.09 - 16:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
Lechia Gdańsk |
16 września 2007
16.09 - 12:30 |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Pomezania Malbork |
11 listopada 2007
11.11 - 11:00 |
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
22 września 2007
22.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Stal Jezierzyce |
22 września 2007
22.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 września 2007
23.09 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 6 |
Gryf 95 Słupsk |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
8 - 0 |
KP Sopot |
23 września 2007
23.09 - 11:00 |
Piast Człuchów |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
23 września 2007
23.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
30 września 2007
30.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
5 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
30 września 2007
30.09 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
29 września 2007
29.09 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
30 września 2007
30.09 - 12:30 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
29 września 2007
29.09 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 8 |
Lechia Gdańsk |
30 września 2007
30.09 - 14:00 |
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
6 października 2007
6.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
7 - 0 |
Pomezania Malbork |
6 października 2007
6.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
7 października 2007
7.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
7 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 października 2007
7.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
7 października 2007
7.10 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
6 - 0 |
KP Sopot |
6 października 2007
6.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
KP Sopot |
14 października 2007
14.10 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
13 października 2007
13.10 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
14 października 2007
14.10 - 12:30 |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
13 października 2007
13.10 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
14 października 2007
14.10 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
13 października 2007
13.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Polonia Gdańsk |
4 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
20 października 2007
20.10 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
6 - 2 |
Pomezania Malbork |
19 października 2007
19.10 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
20 października 2007
20.10 - 11:00 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 października 2007
20.10 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
21 października 2007
21.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
28 października 2007
28.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 0 |
KP Sopot |
27 października 2007
27.10 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
28 października 2007
28.10 - 12:30 |
Arka Gdynia |
14 - 1 |
Piast Człuchów |
27 października 2007
27.10 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
28 października 2007
28.10 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
27 października 2007
27.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
27 października 2007
27.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
4 listopada 2007
4.11 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
3 listopada 2007
3.11 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Piast Człuchów |
5 - 0 |
Pomezania Malbork |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
3 listopada 2007
3.11 - 11:00 |
KP Sopot |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
4 listopada 2007
4.11 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 listopada 2007
4.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
30 marca 2008
30.03 - 12:00 |
KP Sopot |
1 - 10 |
Arka Gdynia |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 2 |
Pomezania Malbork |
29 marca 2008
29.03 - 15:00 |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
23 kwietnia 2008
23.04 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
30 marca 2008
30.03 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
23 kwietnia 2008
23.04 - 16:30 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
6 kwietnia 2008
6.04 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
6 kwietnia 2008
6.04 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
6 kwietnia 2008
6.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
5 kwietnia 2008
5.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
KP Sopot |
6 kwietnia 2008
6.04 - 12:00 |
Arka Gdynia |
5 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 kwietnia 2008
5.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 3 |
Stal Jezierzyce |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 7 |
Arka Gdynia |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
13 kwietnia 2008
13.04 - 12:00 |
KP Sopot |
0 - 8 |
Lechia Gdańsk |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
12 kwietnia 2008
12.04 - 10:30 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
12 kwietnia 2008
12.04 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
13 kwietnia 2008
13.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
5 - 0 |
Piast Człuchów |
20 kwietnia 2008
20.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
18 kwietnia 2008
18.04 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
KP Sopot |
19 kwietnia 2008
19.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
19 kwietnia 2008
19.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 kwietnia 2008
20.04 - 12:00 |
Arka Gdynia |
14 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
26 kwietnia 2008
26.04 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
27 kwietnia 2008
27.04 - 12:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
9 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
27 kwietnia 2008
27.04 - 11:00 |
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
26 kwietnia 2008
26.04 - 13:00 |
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
1 maja 2008
1.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
7 maja 2008
7.05 - 16:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
KP Sopot |
30 kwietnia 2008
30.04 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 maja 2008
1.05 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
9 - 0 |
Stal Jezierzyce |
1 maja 2008
1.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 8 |
Arka Gdynia |
15 maja 2008
15.05 |
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
4 maja 2008
4.05 - 13:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
4 maja 2008
4.05 - 10:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
4 maja 2008
4.05 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
4 maja 2008
4.05 - 12:00 |
KP Sopot |
5 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
4 maja 2008
4.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
4 maja 2008
4.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Lechia II Gdańsk |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
10 maja 2008
10.05 - 11:00 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
KP Sopot |
10 maja 2008
10.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
11 maja 2008
11.05 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 maja 2008
11.05 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 0 |
Stal Jezierzyce |
10 maja 2008
10.05 - 16:30 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku wynik 6-1 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Arka Gdynia |
10 maja 2008
10.05 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
10 maja 2008
10.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 12:00 |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
17 maja 2008
17.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
17 maja 2008
17.05 - 15:00 |
Stal wycofała się z rozgrywek |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
6 - 2 |
Piast Człuchów |
18 maja 2008
18.05 - 12:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
18 maja 2008
18.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 26. marca 2008 [szczegóły] | Komentarze (31) |
KP Sopot |
0 - 8 |
Bałtyk Gdynia |
23 kwietnia 2008
23.04 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
26 marca 2008
26.03 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 maja 2008
21.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
8 - 2 |
Stal Jezierzyce |
26 marca 2008
26.03 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
28 maja 2008
28.05 - 16:30 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
26 marca 2008
26.03 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
27 maja 2008
27.05 - 15:30 |
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
24 maja 2008
24.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
25 maja 2008
25.05 - 12:00 |
Arka Gdynia |
11 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
24 maja 2008
24.05 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Piast Człuchów |
|
Stal wycofała się z rozgrywek |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
25 maja 2008
25.05 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
6 - 1 |
KP Sopot |
24 maja 2008
24.05 - 12:00 |
Kolejka 25 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Stal wycofała się z rozgrywek |
Piast Człuchów |
1 - 6 |
Arka Gdynia |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 5 |
Pomezania Malbork |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
1 czerwca 2008
1.06 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 26 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
niestawienie się na zawody |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
12 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
nieuprawniony zawodnik |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
KP Sopot |
|
Stal wycofała się z rozgrywek |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
8 czerwca 2008
8.06 - 11:00 |
|