Kolejka 1 - 4/5. sierpnia 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Unia Tczew |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Kaszuby Połchowo |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Orlęta Reda |
|
Stolem Gniewino |
0 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Unia Tczew |
|
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf 95 Słupsk |
4 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Unia Tczew |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Gedania Gdańsk |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 4 - 18/19. sierpnia 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
4 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Jantar Ustka |
1 - 5 |
Kaszuby Połchowo |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Unia Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 5 - 25. sierpnia 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Unia Tczew |
4 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kaszuby Połchowo |
5 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 6 - 1/2. września 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Olimpia Sztum |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
Unia Tczew |
|
Cartusia Kartuzy |
5 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 7 - 8/9. września 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Unia Tczew |
3 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Jantar Ustka |
|
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 8 - 15/16. sierpnia 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 6 |
Olimpia Sztum |
|
Jantar Ustka |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Unia Tczew |
|
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 9 - 22/23. września 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 5 |
Wisła Tczew |
|
Orlęta Reda |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Olimpia Sztum |
4 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 10 - 29/30. września 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Bałtyk Gdynia |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
4 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 4 |
Unia Tczew |
|
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 11 - 6/7. października 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Unia Tczew |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Orlęta Reda |
4 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
|
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Kolejka 12 - 13/14. września 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Wisła Tczew |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Radunia Stężyca |
0 - 2 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 13 - 21/22. października 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Pogoń Lębork |
|
Stolem Gniewino |
1 - 4 |
Wisła Tczew |
|
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
5 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 14 - 27/28. października 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
5 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Gryf 95 Słupsk |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Unia Tczew |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 15 - 3/4. listopada 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Unia Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Pomezania Malbork |
|
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 16 - 10 października /11. listopada 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 5 |
Olimpia Sztum |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Radunia Stężyca |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Unia Tczew |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 17 - 17/18. października 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Unia Tczew |
|
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 6 |
Pogoń Lębork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 18 - 24/25. listopada 2001 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Unia Tczew |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Kaszuby Połchowo |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 19 - 16/17. marca 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Unia Tczew |
5 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wisła Tczew |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 20 - 23/24. marca 2002 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Polonia Gdańsk |
0 - 5 |
Wisła Tczew |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
3 kwietnia 2002
3.04 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Jantar Ustka |
2 - 3 |
Unia Tczew |
|
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 21 - 30/31. marca 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Unia Tczew |
2 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 22 - 6/7. kwietnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Wisła Tczew |
5 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Unia Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Jantar Ustka |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Kolejka 23 - 13/14. kwietnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Olimpia Sztum |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Unia Tczew |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 24 - 20/21. kwietnia 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Wisła Tczew |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Unia Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 25 - 27/28. października 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
7 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 26 - 1. maja 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Unia Tczew |
|
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 27 - 4/5. maja 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpia Sztum |
0 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Unia Tczew |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Radunia Stężyca |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 28 - 11/12. maja 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Unia Tczew |
|
Gryf 95 Słupsk |
0 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Wisła Tczew |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Kolejka 29 - 18/19. maja 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
7 - 1 |
Polonia Gdańsk |
29 maja 2002
29.05 |
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Stolem Gniewino |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Wisła Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Unia Tczew |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kolejka 30 - 25/26. maja 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 6 |
Unia Tczew |
|
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Gryf 95 Słupsk |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Kolejka 31 - 1/2. czerwca 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Olimpia Sztum |
4 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Orlęta Reda |
5 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 32 - 8/9. czerwca 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 5 |
Kaszuby Połchowo |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
12 czerwca 2002
12.06 |
Wisła Tczew |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Cartusia Kartuzy |
4 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
6 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 33 - 15. czerwca 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
4 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Lechia/Polonia Gdańsk |
- |
Radunia Stężyca |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Unia Tczew |
|
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 34 - 22. czerwca 2002 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Kaszuby Połchowo |
5 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Unia Tczew |
- |
Lechia/Polonia Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
|
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Gryf 95 Słupsk |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
|