POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Liga Juniorów D1 - grupa Malbork II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 15 38 12 2 1 82 - 22
2. Olimpia Sztum 14 28 9 1 4 40 - 27 2 6 2 0 0 11 - 4
3. Pogoń Prabuty 15 28 9 1 5 52 - 41 2 0 0 0 2 4 - 11
4. Pomezania II Malbork 15 23 7 2 6 56 - 41
5. Powiśle Dzierzgoń 14 20 6 2 6 41 - 42
6. Champions II Kwidzyn 14 18 6 0 8 42 - 47
7. GKS Gardeja 15 17 5 2 8 33 - 54
8. Wisła Korzeniewo 15 13 3 4 8 36 - 55
9. Spójnia Sadlinki 15 5 1 2 12 17 - 70


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 9

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 1 - 5 Pomezania II Malbork 22 września 2021 - 16:00
Olimpia Sztum 6 - 2 Pogoń Prabuty 28 sierpnia 2021 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 GKS Gardeja 28 sierpnia 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 10 - 0 Champions II Kwidzyn 31 sierpnia 2021 - 19:15
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja 1 - 6 KP Starogard Gdański 8 września 2021 - 17:00
Pogoń Prabuty 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 5 września 2021 - 16:00
Pomezania II Malbork 1 - 3 Olimpia Sztum 4 września 2021 - 10:30
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Wisła Korzeniewo 4 września 2021 - 11:00
Pauza: Champions II Kwidzyn,
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum 0 - 1 Spójnia Sadlinki 29 września 2021 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 6 Pomezania II Malbork 12 września 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty 11 września 2021 - 15:00
Champions II Kwidzyn 0 - 1 GKS Gardeja 12 września 2021 - 11:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 5 - 3 Champions II Kwidzyn 19 września 2021 - 15:00
Pomezania II Malbork 1 - 2 KP Starogard Gdański 18 września 2021 - 11:00
Spójnia Sadlinki 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń 19 września 2021 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Olimpia Sztum 18 września 2021 - 11:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Wisła Korzeniewo 26 września 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Spójnia Sadlinki 26 września 2021 - 11:00
Champions II Kwidzyn 7 - 2 Pomezania II Malbork 26 września 2021 - 13:00
GKS Gardeja 1 - 7 Pogoń Prabuty 26 września 2021 - 12:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania II Malbork 1 - 0 GKS Gardeja 2 października 2021 - 11:00
Spójnia Sadlinki 1 - 6 Champions II Kwidzyn 3 października 2021 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 5 KP Starogard Gdański 3 października 2021 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 2 października 2021 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 7 - 4 Olimpia Sztum 10 października 2021 - 11:00
Champions II Kwidzyn 3 - 4 Wisła Korzeniewo 8 października 2021 - 16:30
GKS Gardeja 3 - 1 Spójnia Sadlinki 10 października 2021 - 12:00
Pogoń Prabuty 4 - 2 Pomezania II Malbork 10 października 2021 - 15:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki 0 - 1 Pogoń Prabuty 17 października 2021 - 11:00
GKS Gardeja 1 - 1 Wisła Korzeniewo 6 listopada 2021 - 10:30
Olimpia Sztum 1 - 0 Champions II Kwidzyn 16 października 2021 - 13:30
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 KP Starogard Gdański 17 października 2021 - 11:00
Pauza: Pomezania II Malbork,
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champions II Kwidzyn 1 - 7 Powiśle Dzierzgoń 24 października 2021 - 13:00
GKS Gardeja 0 - 2 Olimpia Sztum 24 października 2021 - 12:00
Pogoń Prabuty 5 - 2 Wisła Korzeniewo 24 października 2021 - 14:00
Pomezania II Malbork 8 - 0 Spójnia Sadlinki 24 października 2021 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania II Malbork 4 - 3 Wisła Korzeniewo 9 kwietnia 2022 - 12:30
Pogoń Prabuty 2 - 5 Olimpia Sztum 10 kwietnia 2022 - 16:00
GKS Gardeja 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia 2022 - 12:00
Champions II Kwidzyn 0 - 1 KP Starogard Gdański 10 kwietnia 2022 - 13:30
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 12 - 0 GKS Gardeja 14 kwietnia 2022 - 17:45
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Pogoń Prabuty 19 kwietnia 2022 - 16:00
Olimpia Sztum 2 - 3 Pomezania II Malbork 13 kwietnia 2022 - 17:00
Wisła Korzeniewo 3 - 3 Spójnia Sadlinki 13 kwietnia 2022 - 17:00
Pauza: Champions II Kwidzyn,
Kolejka 12 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Olimpia Sztum 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pomezania II Malbork 8 - 0 Powiśle Dzierzgoń 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pogoń Prabuty 1 - 4 KP Starogard Gdański 24 kwietnia 2022 - 16:00
GKS Gardeja 6 - 1 Champions II Kwidzyn 24 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 13 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champions II Kwidzyn 3 - 2 Pogoń Prabuty 29 kwietnia 2022 - 17:00
KP Starogard Gdański 4 - 4 Pomezania II Malbork 30 kwietnia 2022 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Spójnia Sadlinki 1 maja 2022 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 2 Wisła Korzeniewo 30 kwietnia 2022 - 13:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 14 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 6 - 3 Powiśle Dzierzgoń 7 maja 2022 - 11:00
Spójnia Sadlinki 1 - 14 KP Starogard Gdański 7 maja 2022 - 11:00
Pomezania II Malbork 4 - 5 Champions II Kwidzyn 7 maja 2022 - 11:00
Pogoń Prabuty 5 - 2 GKS Gardeja 8 maja 2022 - 17:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 15 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Gardeja 4 - 4 Pomezania II Malbork 15 maja 2022 - 11:30
Champions II Kwidzyn 5 - 1 Spójnia Sadlinki 15 maja 2022 - 13:30
KP Starogard Gdański 6 - 0 Wisła Korzeniewo 14 maja 2022 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Olimpia Sztum 15 maja 2022 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 16 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum 4 - 2 KP Starogard Gdański 21 maja 2022 - 13:00
Wisła Korzeniewo 2 - 8 Champions II Kwidzyn 19 maja 2022 - 17:30
Spójnia Sadlinki 1 - 7 GKS Gardeja 21 maja 2022 - 11:00
Pomezania II Malbork 3 - 5 Pogoń Prabuty 22 maja 2022 - 11:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 17 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 5 - 3 Spójnia Sadlinki 27 maja 2022 - 17:00
Wisła Korzeniewo 4 - 5 GKS Gardeja 28 maja 2022 - 11:00
Champions II Kwidzyn - Olimpia Sztum 29 maja 2022 - 14:30
KP Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń 29 maja 2022 - 13:00
Pauza: Pomezania II Malbork,
Kolejka 18 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Champions II Kwidzyn 5 czerwca 2022 - 09:30
Olimpia Sztum - GKS Gardeja 4 czerwca 2022 - 13:00
Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty 4 czerwca 2022 - 11:00
Spójnia Sadlinki - Pomezania II Malbork 4 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE