Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Eko-Prod Szemud |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
6 sierpnia 2006
6.08 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
KS Żukowo |
9 sierpnia 2006
9.08 - 18:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Grunke Somonino |
6 sierpnia 2006
6.08 - 17:00 |
Sporting Leźno |
2 - 2 |
Jantar Sopot |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
5 sierpnia 2006
5.08 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
5 sierpnia 2006
5.08 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
16 sierpnia 2006
16.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
13 sierpnia 2006
13.08 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
12 sierpnia 2006
12.08 - 16:00 |
Jantar Sopot |
2 - 6 |
Radunia Stężyca |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
Grunke Somonino |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
13 sierpnia 2006
13.08 - 16:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 4 |
KP Sopot |
12 sierpnia 2006
12.08 - 17:00 |
KS Żukowo |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
12 sierpnia 2006
12.08 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
12 sierpnia 2006
12.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Lechia II Gdańsk |
6 - 0 |
Olimpia Osowa |
20 sierpnia 2006
20.08 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
KP Sopot |
5 - 0 |
KS Żukowo |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Sporting Leźno |
1 - 4 |
Motława Suchy Dąb |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Grunke Somonino |
19 sierpnia 2006
19.08 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Jantar Sopot |
20 sierpnia 2006
20.08 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
20 sierpnia 2006
20.08 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
19 sierpnia 2006
19.08 - 16:30 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Olimpia Osowa |
0 - 8 |
Polonia Gdańsk |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
26 sierpnia 2006
26.08 - 16:00 |
Jantar Sopot |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Grunke Somonino |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
27 sierpnia 2006
27.08 - 16:00 |
Motława Suchy Dąb |
3 - 4 |
Radunia Stężyca |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
KS Żukowo |
4 - 2 |
Sporting Leźno |
26 sierpnia 2006
26.08 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
KP Sopot |
27 sierpnia 2006
27.08 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
26 sierpnia 2006
26.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
KP Sopot |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
5 - 1 |
KS Żukowo |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
3 września 2006
3.09 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 0 |
Grunke Somonino |
2 września 2006
2.09 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Sopot |
3 września 2006
3.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
6 września 2006
6.09 - 17:30 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Stolem Gniewino |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Jantar Sopot |
2 - 4 |
Polonia Gdańsk |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Grunke Somonino |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
10 września 2006
10.09 - 15:00 |
Motława Suchy Dąb |
0 - 5 |
GKS Kolbudy |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
KS Żukowo |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
10 września 2006
10.09 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
10 września 2006
10.09 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 0 |
KP Sopot |
9 września 2006
9.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KP Sopot |
6 - 0 |
Olimpia Osowa |
16 września 2006
16.09 - 17:00 |
Sporting Leźno |
2 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
16 września 2006
16.09 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
17 września 2006
17.09 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 2 |
KS Żukowo |
17 września 2006
17.09 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
16 września 2006
16.09 - 16:30 |
Polonia Gdańsk |
0 - 5 |
Grunke Somonino |
16 września 2006
16.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
7 - 0 |
Jantar Sopot |
16 września 2006
16.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Jantar Sopot |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Grunke Somonino |
0 - 0 |
Stolem Gniewino |
24 września 2006
24.09 - 15:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
23 września 2006
23.09 - 17:00 |
KS Żukowo |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
23 września 2006
23.09 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
24 września 2006
24.09 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
23 września 2006
23.09 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
23 września 2006
23.09 - 17:00 |
KP Sopot |
0 - 1 |
Sporting Leźno |
23 września 2006
23.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
30 września 2006
30.09 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
KP Sopot |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 października 2006
1.10 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
30 września 2006
30.09 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
30 września 2006
30.09 - 16:30 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
KS Żukowo |
30 września 2006
30.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
30 września 2006
30.09 - 11:00 |
Jantar Sopot |
0 - 1 |
Grunke Somonino |
30 września 2006
30.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Grunke Somonino |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
Jantar Sopot |
7 października 2006
7.10 - 17:00 |
KS Żukowo |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
8 października 2006
8.10 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 0 |
Gedania Gdańsk |
8 października 2006
8.10 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 4 |
GKS Kolbudy |
8 października 2006
8.10 - 12:30 |
KP Sopot |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
7 października 2006
7.10 - 16:00 |
Sporting Leźno |
4 - 2 |
Radunia Stężyca |
8 października 2006
8.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
15 października 2006
15.10 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
Sporting Leźno |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
KP Sopot |
15 października 2006
15.10 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
Lechia II Gdańsk |
14 października 2006
14.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
14 października 2006
14.10 - 15:00 |
Jantar Sopot |
4 - 1 |
KS Żukowo |
14 października 2006
14.10 - 16:00 |
Grunke Somonino |
2 - 1 |
Motława Suchy Dąb |
15 października 2006
15.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Motława Suchy Dąb |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
KS Żukowo |
0 - 0 |
Grunke Somonino |
22 października 2006
22.10 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
Jantar Sopot |
22 października 2006
22.10 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
22 października 2006
22.10 - 12:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
22 października 2006
22.10 - 12:30 |
KP Sopot |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
21 października 2006
21.10 - 15:00 |
Sporting Leźno |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
22 października 2006
22.10 - 12:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
22 października 2006
22.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Sierakowice |
8 - 0 |
Olimpia Osowa |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
KP Sopot |
28 października 2006
28.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
28 października 2006
28.10 - 14:00 |
Jantar Sopot |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
28 października 2006
28.10 - 15:00 |
Grunke Somonino |
2 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
29 października 2006
29.10 - 14:00 |
Motława Suchy Dąb |
5 - 1 |
KS Żukowo |
29 października 2006
29.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
KS Żukowo |
26 listopada 2006
26.11 - 12:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
5 listopada 2006
5.11 - 12:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
Grunke Somonino |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
5 listopada 2006
5.11 - 12:30 |
KP Sopot |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
26 listopada 2006
26.11 - 12:00 |
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
5 listopada 2006
5.11 - 12:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
5 listopada 2006
5.11 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
26 listopada 2006
26.11 - 12:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Kolbudy |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
12 listopada 2006
12.11 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
11 listopada 2006
11.11 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
11 listopada 2006
11.11 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Sporting Leźno |
11 listopada 2006
11.11 - 13:00 |
Jantar Sopot |
3 - 0 |
KP Sopot |
11 listopada 2006
11.11 - 14:00 |
Grunke Somonino |
0 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
12 listopada 2006
12.11 - 14:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 10 |
Lechia II Gdańsk |
12 listopada 2006
12.11 - 13:00 |
KS Żukowo |
1 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
11 listopada 2006
11.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
17 marca 2007
17.03 - 16:30 |
KS Żukowo |
0 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
18 marca 2007
18.03 - 15:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 marca 2007
18.03 - 13:00 |
Grunke Somonino |
3 - 2 |
KP Sopot |
17 marca 2007
17.03 - 14:00 |
Jantar Sopot |
1 - 0 |
Sporting Leźno |
17 marca 2007
17.03 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
17 marca 2007
17.03 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
18 marca 2007
18.03 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
17 marca 2007
17.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
24 marca 2007
24.03 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
25 marca 2007
25.03 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
25 marca 2007
25.03 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Jantar Sopot |
25 marca 2007
25.03 - 14:00 |
Sporting Leźno |
1 - 1 |
Grunke Somonino |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
KP Sopot |
3 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
24 marca 2007
24.03 - 14:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
KS Żukowo |
24 marca 2007
24.03 - 16:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
25 marca 2007
25.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
31 marca 2007
31.03 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
KS Żukowo |
0 - 4 |
KP Sopot |
31 marca 2007
31.03 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
31 marca 2007
31.03 - 16:00 |
Grunke Somonino |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
31 marca 2007
31.03 - 15:00 |
Jantar Sopot |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
31 marca 2007
31.03 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 3 |
GKS Kolbudy |
31 marca 2007
31.03 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
31 marca 2007
31.03 - 11:00 |
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
5 - 2 |
Jantar Sopot |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
Grunke Somonino |
7 kwietnia 2007
7.04 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Sporting Leźno |
4 - 1 |
KS Żukowo |
7 kwietnia 2007
7.04 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
7 kwietnia 2007
7.04 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
7 kwietnia 2007
7.04 - 15:00 |
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Olimpia Osowa |
1 - 5 |
Sokół Bożepole Wielkie |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:30 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 0 |
KP Sopot |
14 kwietnia 2007
14.04 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 1 |
Sporting Leźno |
14 kwietnia 2007
14.04 - 16:00 |
KS Żukowo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
14 kwietnia 2007
14.04 - 11:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
14 kwietnia 2007
14.04 - 17:00 |
Grunke Somonino |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
14 kwietnia 2007
14.04 - 15:00 |
Jantar Sopot |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
14 kwietnia 2007
14.04 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
14 kwietnia 2007
14.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Stolem Gniewino |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
21 kwietnia 2007
21.04 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Sopot |
21 kwietnia 2007
21.04 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Grunke Somonino |
21 kwietnia 2007
21.04 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
22 kwietnia 2007
22.04 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
7 - 1 |
KS Żukowo |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
22 kwietnia 2007
22.04 - 14:00 |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
21 kwietnia 2007
21.04 - 17:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
21 kwietnia 2007
21.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
KP Sopot |
28 kwietnia 2007
28.04 - 11:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Radunia Stężyca |
29 kwietnia 2007
29.04 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
KS Żukowo |
0 - 3 |
GKS Kolbudy |
29 kwietnia 2007
29.04 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
28 kwietnia 2007
28.04 - 17:00 |
Grunke Somonino |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
28 kwietnia 2007
28.04 - 16:00 |
Jantar Sopot |
1 - 0 |
Stolem Gniewino |
28 kwietnia 2007
28.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Jantar Sopot |
3 - 1 |
Olimpia Osowa |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Grunke Somonino |
3 maja 2007
3.05 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
3 maja 2007
3.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
KS Żukowo |
3 maja 2007
3.05 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
3 maja 2007
3.05 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
3 maja 2007
3.05 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 maja 2007
3.05 - 14:00 |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
KP Sopot |
3 maja 2007
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
Sporting Leźno |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
KP Sopot |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
6 maja 2007
6.05 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 0 |
GKS Sierakowice |
6 maja 2007
6.05 - 12:30 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
6 maja 2007
6.05 - 13:30 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
KS Żukowo |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
6 maja 2007
6.05 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Grunke Somonino |
2 - 1 |
Jantar Sopot |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Grunke Somonino |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Jantar Sopot |
7 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
12 maja 2007
12.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
KS Żukowo |
12 maja 2007
12.05 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
12 maja 2007
12.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
13 maja 2007
13.05 - 14:30 |
GKS Kolbudy |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
13 maja 2007
13.05 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
KP Sopot |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Sporting Leźno |
12 maja 2007
12.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
KP Sopot |
3 - 3 |
GKS Kolbudy |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
20 maja 2007
20.05 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
20 maja 2007
20.05 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Stolem Gniewino |
19 maja 2007
19.05 - 16:00 |
KS Żukowo |
1 - 0 |
Jantar Sopot |
20 maja 2007
20.05 - 17:00 |
Motława Suchy Dąb |
2 - 1 |
Grunke Somonino |
19 maja 2007
19.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Motława Suchy Dąb |
5 - 2 |
Olimpia Osowa |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Grunke Somonino |
3 - 1 |
KS Żukowo |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Jantar Sopot |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
26 maja 2007
26.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
26 maja 2007
26.05 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
26 maja 2007
26.05 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
KP Sopot |
26 maja 2007
26.05 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
6 - 0 |
Sporting Leźno |
27 maja 2007
27.05 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
przerwany w 39.minucie przy stanie 0-0, doko?czony 31.05 o godz. 18:00 |
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Olimpia Osowa |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
2 czerwca 2007
2.06 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
GKS Kolbudy |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
3 czerwca 2007
3.06 - 12:30 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
Jantar Sopot |
3 czerwca 2007
3.06 - 13:30 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Grunke Somonino |
2 czerwca 2007
2.06 - 16:00 |
KS Żukowo |
4 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
2 czerwca 2007
2.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (85) |
KS Żukowo |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Motława Suchy Dąb |
6 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Grunke Somonino |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Jantar Sopot |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
KP Sopot |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
7 czerwca 2007
7.06 - 16:00 |
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (99) |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Sporting Leźno |
0 - 5 |
Stolem Gniewino |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
KP Sopot |
3 - 2 |
Jantar Sopot |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 0 |
Grunke Somonino |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 0 |
Motława Suchy Dąb |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 1 |
KS Żukowo |
10 czerwca 2007
10.06 - 11:00 |
|