POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Pruszcz Gdański 26 67 22 1 3 102 - 40 2 6 2 0 0 5 - 2
2. KP Gdynia 26 67 22 1 3 107 - 27 2 0 0 0 2 2 - 5
3. GKS Żukowo 26 64 21 1 4 124 - 36
4. KP Gdynia AP 26 56 18 2 6 92 - 41
5. GTS Juszkowo 26 50 15 5 6 52 - 36
6. Czarni II Pruszcz Gdański 26 47 14 5 7 100 - 49
7. Pomerania Gdańsk 26 43 13 4 9 87 - 69
8. KS Grabiny Zameczek 26 42 13 3 10 78 - 70
9. GTS Rokitnica 26 27 8 3 15 53 - 81
10. Wisła Steblewo 26 21 6 3 17 44 - 102
11. Morena II Gdańsk 26 19 5 4 17 42 - 126
12. Pomorzanin Banino 26 18 6 0 20 45 - 81
13. UKS Klukowo 26 10 3 1 22 34 - 112
14. Bałtyk III Gdynia (*) 26 36 12 0 14 61 - 49
15. GKS Kowale AP (*) 26 25 8 1 17 48 - 92
16. Unia Kłodawa (*) 26 14 4 2 20 24 - 82
Ostatni komentarz dodał sebopomka1 13.03.2022, 17:02:55
* Unia Kłodawa wycofała się po rundzie jesiennej
* GKS Kowale AP wycofały się po rundzie jesiennej
* Bałtyk III Gdynia wycofał się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 KP Gdynia 12 sierpnia 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 2 - 3 GTS Juszkowo 15 sierpnia 2021 - 17:00
UKS Klukowo 0 - 5 GTS Rokitnica 14 sierpnia 2021 - 18:00
Morena II Gdańsk 2 - 3 Wisła Steblewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Żukowo 5 - 1 Unia Kłodawa 12 sierpnia 2021 - 18:00
KP Gdynia AP 7 - 1 KS Grabiny Zameczek 14 sierpnia 2021 - 19:00
Bałtyk III Gdynia 1 - 0 Pomorzanin Banino 13 sierpnia 2021 - 20:30
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 3 Pomerania Gdańsk 14 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pomerania Gdańsk 2 - 9 KP Gdynia AP 21 sierpnia 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 0 - 9 Czarni II Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2021 - 11:00
KP Gdynia 4 - 3 GKS Żukowo 21 sierpnia 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 1 - 5 GTS Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2021 - 13:00
UKS Klukowo 2 - 5 Bałtyk III Gdynia 21 sierpnia 2021 - 18:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 4 GKS Kowale AP 21 sierpnia 2021 - 11:00
GTS Rokitnica 1 - 4 Wisła Steblewo 22 sierpnia 2021 - 17:00
GTS Juszkowo 1 - 1 Morena II Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Steblewo 1 - 3 GTS Juszkowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Bałtyk III Gdynia 10 - 1 GTS Rokitnica 29 sierpnia 2021 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 UKS Klukowo 28 sierpnia 2021 - 14:30
GKS Żukowo 8 - 1 Pomorzanin Banino 28 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 2 KP Gdynia 29 sierpnia 2021 - 14:00
KP Gdynia AP 3 - 0 Unia Kłodawa 29 sierpnia 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 3 - 3 Pomerania Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 17:00
Morena II Gdańsk 4 - 4 KS Grabiny Zameczek 29 sierpnia 2021 - 20:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Banino 2 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 5 września 2021 - 13:00
GTS Rokitnica 0 - 4 GTS Juszkowo 5 września 2021 - 17:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 0 Wisła Steblewo 5 września 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 4 - 2 Morena II Gdańsk 4 września 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 0 - 3 GKS Kowale AP 5 września 2021 - 11:00
KP Gdynia 3 - 2 KP Gdynia AP 4 września 2021 - 17:00
UKS Klukowo 0 - 7 GKS Żukowo 4 września 2021 - 17:30
Bałtyk III Gdynia 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 5 września 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 1 - 4 Bałtyk III Gdynia 12 września 2021 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 2 UKS Klukowo 12 września 2021 - 15:00
KP Gdynia AP 8 - 1 Pomorzanin Banino 12 września 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 3 - 2 KP Gdynia 11 września 2021 - 19:00
Morena II Gdańsk 3 - 2 Unia Kłodawa 12 września 2021 - 13:00
Wisła Steblewo 2 - 2 Pomerania Gdańsk 12 września 2021 - 14:00
GTS Juszkowo 5 - 2 KS Grabiny Zameczek 12 września 2021 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 GTS Rokitnica 10 września 2021 - 19:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk 5 - 1 GTS Juszkowo 18 września 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 1 - 1 Wisła Steblewo 18 września 2021 - 15:00
KP Gdynia 8 - 1 Morena II Gdańsk 18 września 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 0 - 2 GKS Kowale AP 19 września 2021 - 13:00
UKS Klukowo 1 - 3 KP Gdynia AP 18 września 2021 - 17:00
Bałtyk III Gdynia 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 19 września 2021 - 17:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 GKS Żukowo 18 września 2021 - 14:30
GTS Rokitnica 1 - 5 KS Grabiny Zameczek 19 września 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 4 GTS Pruszcz Gdański 26 września 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 2 - 1 Bałtyk III Gdynia 25 września 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 4 - 3 UKS Klukowo 26 września 2021 - 13:00
Morena II Gdańsk 3 - 2 Pomorzanin Banino 26 września 2021 - 13:00
Wisła Steblewo 0 - 4 KP Gdynia 25 września 2021 - 17:00
GTS Juszkowo 2 - 1 Unia Kłodawa 26 września 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 4 - 3 Pomerania Gdańsk 25 września 2021 - 11:00
GKS Żukowo 5 - 1 GTS Rokitnica 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk III Gdynia 4 - 1 GKS Kowale AP 3 października 2021 - 11:00
GTS Rokitnica 0 - 4 Pomerania Gdańsk 3 października 2021 - 16:00
Unia Kłodawa 1 - 2 KS Grabiny Zameczek 2 października 2021 - 15:00
KP Gdynia 4 - 0 GTS Juszkowo 2 października 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 1 - 3 Wisła Steblewo 3 października 2021 - 16:00
UKS Klukowo 2 - 2 Morena II Gdańsk 3 października 2021 - 11:00
GKS Żukowo 4 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 2 października 2021 - 15:00
GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 KP Gdynia AP 3 października 2021 - 12:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Juszkowo 4 - 2 Pomorzanin Banino 10 października 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 5 KP Gdynia 10 października 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 3 - 4 Unia Kłodawa 9 października 2021 - 18:00
GKS Kowale AP 5 - 3 GTS Pruszcz Gdański 10 października 2021 - 13:00
KP Gdynia AP 0 - 8 GKS Żukowo 10 października 2021 - 19:00
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 2 GTS Rokitnica 10 października 2021 - 15:00
Morena II Gdańsk 0 - 4 Bałtyk III Gdynia 10 października 2021 - 12:00
Wisła Steblewo 9 - 0 UKS Klukowo 9 października 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Pruszcz Gdański 4 - 2 Morena II Gdańsk 15 października 2021 - 19:00
GKS Żukowo 11 - 2 GKS Kowale AP 16 października 2021 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 2 KP Gdynia AP 16 października 2021 - 14:00
GTS Rokitnica 2 - 2 Unia Kłodawa 17 października 2021 - 15:00
UKS Klukowo 2 - 3 GTS Juszkowo 17 października 2021 - 11:00
KP Gdynia 7 - 1 Pomerania Gdańsk 16 października 2021 - 19:00
Bałtyk III Gdynia 9 - 0 Wisła Steblewo 17 października 2021 - 13:00
Pomorzanin Banino 1 - 4 KS Grabiny Zameczek 17 października 2021 - 13:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Kłodawa 0 - 5 KP Gdynia 24 października 2021 - 11:00
KP Gdynia AP 4 - 2 GTS Rokitnica 23 października 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 2 - 8 Czarni II Pruszcz Gdański 23 października 2021 - 15:00
Morena II Gdańsk 0 - 8 GKS Żukowo 24 października 2021 - 13:00
Wisła Steblewo 2 - 5 GTS Pruszcz Gdański 23 października 2021 - 15:00
GTS Juszkowo 2 - 1 Bałtyk III Gdynia 24 października 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 5 - 0 UKS Klukowo 24 października 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 5 - 1 Pomorzanin Banino 23 października 2021 - 18:15
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 10 - 1 Morena II Gdańsk 30 października 2021 - 14:00
GTS Rokitnica 0 - 2 KP Gdynia 29 października 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 3 - 4 Unia Kłodawa 30 października 2021 - 16:00
UKS Klukowo 1 - 5 Pomerania Gdańsk 30 października 2021 - 14:00
Bałtyk III Gdynia 3 - 1 KS Grabiny Zameczek 30 października 2021 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 GTS Juszkowo 26 października 2021 - 19:30
GKS Żukowo 8 - 3 Wisła Steblewo 30 października 2021 - 13:30
KP Gdynia AP 8 - 1 GKS Kowale AP 27 października 2021 - 20:30
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Steblewo 0 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 7 listopada 2021 - 13:00
GTS Juszkowo 0 - 3 GKS Żukowo 7 listopada 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 7 listopada 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 3 - 2 Bałtyk III Gdynia 6 listopada 2021 - 19:30
Unia Kłodawa 5 - 0 UKS Klukowo 7 listopada 2021 - 12:00
KP Gdynia 5 - 0 Pomorzanin Banino 6 listopada 2021 - 19:00
Morena II Gdańsk 0 - 7 KP Gdynia AP 7 listopada 2021 - 19:00
GKS Kowale AP 2 - 7 GTS Rokitnica 7 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 5 - 4 Pomerania Gdańsk 10 listopada 2021 - 19:30
Bałtyk III Gdynia 6 - 0 Unia Kłodawa 11 listopada 2021 - 13:00
GKS Żukowo 4 - 0 KS Grabiny Zameczek 11 listopada 2021 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 0 GTS Juszkowo 11 listopada 2021 - 13:30
KP Gdynia AP 7 - 1 Wisła Steblewo 10 listopada 2021 - 20:30
GKS Kowale AP 4 - 1 Morena II Gdańsk 11 listopada 2021 - 13:00
UKS Klukowo 2 - 5 KP Gdynia 11 listopada 2021 - 11:00
GTS Rokitnica 4 - 2 Pomorzanin Banino 11 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 0 - 1 KP Gdynia AP 14 listopada 2021 - 12:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 7 Czarni II Pruszcz Gdański 14 listopada 2021 - 11:00
Pomerania Gdańsk 1 - 6 GKS Żukowo 14 listopada 2021 - 11:00
Unia Kłodawa 0 - 5 GTS Pruszcz Gdański 14 listopada 2021 - 12:00
KP Gdynia 4 - 1 Bałtyk III Gdynia 14 listopada 2021 - 19:00
Pomorzanin Banino 4 - 0 UKS Klukowo 14 listopada 2021 - 13:00
Morena II Gdańsk 0 - 7 GTS Rokitnica 14 listopada 2021 - 21:00
Wisła Steblewo 3 - 10 GKS Kowale AP 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
KP Gdynia 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański 13 marca 2022 - 15:00
GTS Juszkowo 3 - 0 GKS Kowale AP
GTS Rokitnica 4 - 3 UKS Klukowo 13 marca 2022 - 12:00
Wisła Steblewo 3 - 3 Morena II Gdańsk 12 marca 2022 - 16:00
Unia Kłodawa 0 - 3 GKS Żukowo
KS Grabiny Zameczek 2 - 5 KP Gdynia AP 12 marca 2022 - 13:00
Pomorzanin Banino 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
Pomerania Gdańsk 2 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański 12 marca 2022 - 15:30
Kolejka 17 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 3 - 2 Pomerania Gdańsk 20 marca 2022 - 19:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 Unia Kłodawa
GKS Żukowo 1 - 3 KP Gdynia 19 marca 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 5 - 1 Pomorzanin Banino 19 marca 2022 - 11:00
Bałtyk III Gdynia 0 - 3 UKS Klukowo
GKS Kowale AP 0 - 3 KS Grabiny Zameczek
Wisła Steblewo 1 - 3 GTS Rokitnica 19 marca 2022 - 16:00
Morena II Gdańsk 2 - 3 GTS Juszkowo 20 marca 2022 - 19:00
Kolejka 18 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 2 - 0 Wisła Steblewo 27 marca 2022 - 12:00
GTS Rokitnica 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
UKS Klukowo 2 - 9 GTS Pruszcz Gdański 27 marca 2022 - 11:00
Pomorzanin Banino 1 - 3 GKS Żukowo 27 marca 2022 - 14:00
KP Gdynia 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 26 marca 2022 - 11:00
Unia Kłodawa 0 - 3 KP Gdynia AP
Pomerania Gdańsk 3 - 0 GKS Kowale AP
KS Grabiny Zameczek 9 - 1 Morena II Gdańsk 27 marca 2022 - 11:00
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański 2 - 3 Pomorzanin Banino 3 kwietnia 2022 - 11:00
GTS Juszkowo 1 - 1 GTS Rokitnica 3 kwietnia 2022 - 12:00
Wisła Steblewo 0 - 5 KS Grabiny Zameczek 2 kwietnia 2022 - 17:00
Morena II Gdańsk 1 - 10 Pomerania Gdańsk 3 kwietnia 2022 - 19:00
GKS Kowale AP 0 - 3 Unia Kłodawa
KP Gdynia AP 1 - 3 KP Gdynia 3 kwietnia 2022 - 19:00
GKS Żukowo 3 - 1 UKS Klukowo 2 kwietnia 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk III Gdynia 0 - 3 GKS Żukowo
UKS Klukowo 0 - 7 Czarni II Pruszcz Gdański 10 kwietnia 2022 - 11:00
Pomorzanin Banino 0 - 2 KP Gdynia AP 10 kwietnia 2022 - 14:00
KP Gdynia 3 - 0 GKS Kowale AP
Unia Kłodawa 0 - 3 Morena II Gdańsk
Pomerania Gdańsk 3 - 0 Wisła Steblewo 9 kwietnia 2022 - 17:30
KS Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Juszkowo 10 kwietnia 2022 - 12:30
GTS Rokitnica 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 10 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 21 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 0 - 0 Pomerania Gdańsk 13 kwietnia 2022 - 19:00
Wisła Steblewo 3 - 0 Unia Kłodawa
Morena II Gdańsk 0 - 8 KP Gdynia 16 kwietnia 2022 - 09:00
GKS Kowale AP 0 - 3 Pomorzanin Banino
KP Gdynia AP 6 - 0 UKS Klukowo 13 kwietnia 2022 - 20:30
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
GKS Żukowo 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2022 - 19:30
KS Grabiny Zameczek 5 - 0 GTS Rokitnica 13 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 24 kwietnia 2022 - 12:00
Bałtyk III Gdynia 0 - 3 KP Gdynia AP
UKS Klukowo 3 - 0 GKS Kowale AP
Pomorzanin Banino 5 - 1 Morena II Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 14:00
KP Gdynia 11 - 0 Wisła Steblewo 24 kwietnia 2022 - 13:00
Unia Kłodawa 0 - 3 GTS Juszkowo
Pomerania Gdańsk 7 - 3 KS Grabiny Zameczek 23 kwietnia 2022 - 15:30
GTS Rokitnica 1 - 7 GKS Żukowo 24 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 0 - 3 Bałtyk III Gdynia
Pomerania Gdańsk 4 - 0 GTS Rokitnica 30 kwietnia 2022 - 17:30
KS Grabiny Zameczek 3 - 0 Unia Kłodawa
GTS Juszkowo 1 - 2 KP Gdynia 1 maja 2022 - 11:00
Wisła Steblewo 1 - 4 Pomorzanin Banino 30 kwietnia 2022 - 17:00
Morena II Gdańsk 5 - 1 UKS Klukowo 1 maja 2022 - 15:30
Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 6 GKS Żukowo 30 kwietnia 2022 - 14:00
KP Gdynia AP 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 1 maja 2022 - 19:00
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Banino 2 - 3 GTS Juszkowo 8 maja 2022 - 14:00
KP Gdynia 6 - 0 KS Grabiny Zameczek 8 maja 2022 - 13:00
Unia Kłodawa 0 - 3 Pomerania Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Kowale AP
GKS Żukowo 1 - 1 KP Gdynia AP 7 maja 2022 - 16:00
GTS Rokitnica 3 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 8 maja 2022 - 17:00
Bałtyk III Gdynia 0 - 3 Morena II Gdańsk
UKS Klukowo 3 - 0 Wisła Steblewo 8 maja 2022 - 11:00
vo, na boisku 2-1
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena II Gdańsk 1 - 8 GTS Pruszcz Gdański 15 maja 2022 - 19:00
GKS Kowale AP 0 - 3 GKS Żukowo
KP Gdynia AP 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 15 maja 2022 - 19:00
Unia Kłodawa 0 - 3 GTS Rokitnica
GTS Juszkowo 3 - 0 UKS Klukowo 15 maja 2022 - 12:00
Pomerania Gdańsk 1 - 5 KP Gdynia 14 maja 2022 - 17:30
Wisła Steblewo 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
KS Grabiny Zameczek 1 - 0 Pomorzanin Banino 15 maja 2022 - 12:00
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 3 - 0 Unia Kłodawa
GTS Rokitnica 0 - 1 KP Gdynia AP 22 maja 2022 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Kowale AP
GKS Żukowo 9 - 0 Morena II Gdańsk 21 maja 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 6 - 1 Wisła Steblewo 18 maja 2022 - 20:00
Bałtyk III Gdynia 0 - 3 GTS Juszkowo
UKS Klukowo 3 - 4 KS Grabiny Zameczek 22 maja 2022 - 11:00
Pomorzanin Banino 2 - 4 Pomerania Gdańsk 22 maja 2022 - 14:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena II Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 29 maja 2022 - 15:00
KP Gdynia - GTS Rokitnica 29 maja 2022 - 11:00
Unia Kłodawa - Pomorzanin Banino
Pomerania Gdańsk - UKS Klukowo 28 maja 2022 - 15:30
KS Grabiny Zameczek - Bałtyk III Gdynia
GTS Juszkowo - GTS Pruszcz Gdański 29 maja 2022 - 12:00
Wisła Steblewo - GKS Żukowo 28 maja 2022 - 17:00
GKS Kowale AP - KP Gdynia AP
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni II Pruszcz Gdański - Wisła Steblewo 5 czerwca 2022 - 11:00
GKS Żukowo - GTS Juszkowo 4 czerwca 2022 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - KS Grabiny Zameczek 1 czerwca 2022 - 19:00
Bałtyk III Gdynia - Pomerania Gdańsk
UKS Klukowo - Unia Kłodawa
Pomorzanin Banino - KP Gdynia 5 czerwca 2022 - 14:00
KP Gdynia AP - Morena II Gdańsk 5 czerwca 2022 - 19:00
GTS Rokitnica - GKS Kowale AP
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomerania Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 11 czerwca 2022 - 17:30
Unia Kłodawa - Bałtyk III Gdynia
KS Grabiny Zameczek - GKS Żukowo 11 czerwca 2022 - 13:00
GTS Juszkowo - Czarni II Pruszcz Gdański 12 czerwca 2022 - 12:00
Wisła Steblewo - KP Gdynia AP 11 czerwca 2022 - 17:20
Morena II Gdańsk - GKS Kowale AP
KP Gdynia - UKS Klukowo 11 czerwca 2022 - 17:00
Pomorzanin Banino - GTS Rokitnica 12 czerwca 2022 - 14:00
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - GTS Juszkowo 18 czerwca 2022 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański - KS Grabiny Zameczek 18 czerwca 2022 - 13:00
GKS Żukowo - Pomerania Gdańsk 18 czerwca 2022 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - Unia Kłodawa
Bałtyk III Gdynia - KP Gdynia
UKS Klukowo - Pomorzanin Banino 18 czerwca 2022 - 13:00
GTS Rokitnica - Morena II Gdańsk 18 czerwca 2022 - 13:00
GKS Kowale AP - Wisła Steblewo
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE