POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Klasa A - pomorska - grupa Malbork IV - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Supra Kwidzyn 23 52 17 1 5 76 - 27
2. Mady Ostaszewo 23 49 15 4 4 64 - 35
3. Rodło Kwidzyn 23 47 14 5 4 66 - 39
4. Pogoń Prabuty 23 45 13 6 4 78 - 28 2 2 0 2 0 2 - 2
5. Delta Miłoradz 23 45 14 3 6 52 - 35 2 2 0 2 0 2 - 2
6. Czarni Przemysław 23 37 11 4 8 67 - 65
7. Błękitni Stare Miasto 24 34 10 4 10 57 - 41
8. LKS Waplewo 23 28 9 1 13 46 - 59
9. Mewa Gniew 24 26 8 2 14 68 - 64
10. Świt Radostowo 23 25 8 1 14 43 - 72
11. Relax Ryjewo 23 24 7 3 13 49 - 51
12. Błyskawica Postolin 24 22 7 1 16 40 - 98
13. WKS Lignowy Szlacheckie 23 19 5 4 14 32 - 69
14. AP Malbork 24 15 4 3 17 40 - 95
Ostatni komentarz dodał Nikos45 28.05.2022, 14:54:50


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (48) 
Błękitni Stare Miasto 4 - 1 Mady Ostaszewo 21 sierpnia 2021 - 17:00
AP Malbork 1 - 0 Relax Ryjewo 22 sierpnia 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn 1 - 0 Delta Miłoradz 22 sierpnia 2021 - 17:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 3 Błyskawica Postolin 21 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Waplewo 0 - 6 Mewa Gniew 21 sierpnia 2021 - 12:30
Pogoń Prabuty 7 - 4 Rodło Kwidzyn 21 sierpnia 2021 - 17:00
Świt Radostowo 3 - 9 Czarni Przemysław 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (28) 
Mady Ostaszewo 3 - 2 Czarni Przemysław 28 sierpnia 2021 - 16:00
Rodło Kwidzyn 7 - 0 Świt Radostowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Mewa Gniew 1 - 1 Pogoń Prabuty 29 sierpnia 2021 - 12:00
Błyskawica Postolin 3 - 2 LKS Waplewo 29 sierpnia 2021 - 16:00
Delta Miłoradz 3 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 28 sierpnia 2021 - 13:00
Relax Ryjewo 2 - 3 Supra Kwidzyn 27 sierpnia 2021 - 17:45
Błękitni Stare Miasto 2 - 0 AP Malbork 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (34) 
AP Malbork 2 - 2 Mady Ostaszewo 5 września 2021 - 11:00
Supra Kwidzyn 5 - 0 Błękitni Stare Miasto 5 września 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 3 Relax Ryjewo 4 września 2021 - 17:00
LKS Waplewo 0 - 2 Delta Miłoradz 4 września 2021 - 16:00
Pogoń Prabuty 9 - 0 Błyskawica Postolin 4 września 2021 - 11:00
Świt Radostowo 3 - 2 Mewa Gniew 4 września 2021 - 17:00
Czarni Przemysław 1 - 5 Rodło Kwidzyn 4 września 2021 - 11:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (37) 
Mady Ostaszewo 2 - 1 Rodło Kwidzyn 11 września 2021 - 17:00
Mewa Gniew 9 - 2 Czarni Przemysław 11 września 2021 - 17:00
Błyskawica Postolin 5 - 2 Świt Radostowo 12 września 2021 - 14:00
Delta Miłoradz 2 - 2 Pogoń Prabuty 10 września 2021 - 17:30
Relax Ryjewo 4 - 3 LKS Waplewo 11 września 2021 - 16:00
Błękitni Stare Miasto 6 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 11 września 2021 - 16:00
AP Malbork 4 - 4 Supra Kwidzyn 11 września 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (43) 
Supra Kwidzyn 1 - 2 Mady Ostaszewo 19 września 2021 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 1 AP Malbork 18 września 2021 - 16:00
LKS Waplewo 3 - 2 Błękitni Stare Miasto 18 września 2021 - 13:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Relax Ryjewo 18 września 2021 - 17:00
Świt Radostowo 1 - 3 Delta Miłoradz 18 września 2021 - 16:00
Czarni Przemysław 10 - 2 Błyskawica Postolin 19 września 2021 - 14:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Mewa Gniew 18 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (32) 
Mady Ostaszewo 5 - 1 Mewa Gniew 25 września 2021 - 11:00
Błyskawica Postolin 1 - 1 Rodło Kwidzyn 26 września 2021 - 14:00
Delta Miłoradz 2 - 3 Czarni Przemysław 25 września 2021 - 14:00
Relax Ryjewo 5 - 0 Świt Radostowo 25 września 2021 - 16:00
Błękitni Stare Miasto 1 - 0 Pogoń Prabuty 25 września 2021 - 16:00
AP Malbork 3 - 4 LKS Waplewo 26 września 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn 3 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 26 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (36) 
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 1 Mady Ostaszewo 2 października 2021 - 16:00
LKS Waplewo 1 - 2 Supra Kwidzyn 2 października 2021 - 16:00
Pogoń Prabuty 7 - 0 AP Malbork 3 października 2021 - 16:00
Świt Radostowo 0 - 0 Błękitni Stare Miasto 3 października 2021 - 15:00
Czarni Przemysław 5 - 3 Relax Ryjewo 3 października 2021 - 14:00
Rodło Kwidzyn 4 - 3 Delta Miłoradz 2 października 2021 - 16:00
Mewa Gniew 2 - 3 Błyskawica Postolin 2 października 2021 - 15:30
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (34) 
Mady Ostaszewo 4 - 0 Błyskawica Postolin 9 października 2021 - 15:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Mewa Gniew 9 października 2021 - 15:00
Relax Ryjewo 2 - 5 Rodło Kwidzyn 9 października 2021 - 11:00
Czarni Przemysław 5 - 5 Błękitni Stare Miasto 10 października 2021 - 15:30
AP Malbork 4 - 2 Świt Radostowo 10 października 2021 - 13:00
Supra Kwidzyn 5 - 2 Pogoń Prabuty 9 października 2021 - 15:30
WKS Lignowy Szlacheckie 5 - 2 LKS Waplewo 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (47) 
LKS Waplewo 1 - 4 Mady Ostaszewo 16 października 2021 - 14:00
Pogoń Prabuty 11 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 16 października 2021 - 15:00
Świt Radostowo 2 - 1 Supra Kwidzyn 17 października 2021 - 14:00
Czarni Przemysław 7 - 4 AP Malbork 17 października 2021 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Błękitni Stare Miasto 16 października 2021 - 16:00
Mewa Gniew 5 - 2 Relax Ryjewo 16 października 2021 - 15:00
Błyskawica Postolin 0 - 3 Delta Miłoradz 17 października 2021 - 14:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (24) 
Mady Ostaszewo 3 - 2 Delta Miłoradz 23 października 2021 - 13:00
Relax Ryjewo 5 - 0 Błyskawica Postolin 23 października 2021 - 11:00
Mewa Gniew 3 - 2 Błękitni Stare Miasto 23 października 2021 - 14:30
AP Malbork 4 - 5 Rodło Kwidzyn 9 listopada 2021 - 17:30
Supra Kwidzyn 2 - 3 Czarni Przemysław 24 października 2021 - 15:00
WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Świt Radostowo 23 października 2021 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 2 Pogoń Prabuty 23 października 2021 - 12:00
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (48) 
Pogoń Prabuty 5 - 1 Mady Ostaszewo 11 listopada 2021 - 11:00
Świt Radostowo 2 - 0 LKS Waplewo 30 października 2021 - 13:00
Czarni Przemysław 2 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 31 października 2021 - 13:00
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Supra Kwidzyn 27 października 2021 - 15:30
Mewa Gniew 2 - 4 AP Malbork 30 października 2021 - 14:00
Błyskawica Postolin 2 - 10 Błękitni Stare Miasto 30 października 2021 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 0 Relax Ryjewo 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (33) 
Mady Ostaszewo 6 - 2 Relax Ryjewo 6 listopada 2021 - 13:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Błękitni Stare Miasto 6 listopada 2021 - 14:00
AP Malbork 4 - 2 Błyskawica Postolin 6 listopada 2021 - 11:00
Supra Kwidzyn 1 - 2 Mewa Gniew 7 listopada 2021 - 14:00
WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 4 Rodło Kwidzyn 6 listopada 2021 - 14:00
LKS Waplewo 8 - 4 Czarni Przemysław 6 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 Świt Radostowo 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Świt Radostowo 1 - 4 Mady Ostaszewo 14 listopada 2021 - 13:00
Czarni Przemysław 0 - 7 Pogoń Prabuty 14 listopada 2021 - 13:00
Rodło Kwidzyn 5 - 0 LKS Waplewo 13 listopada 2021 - 11:00
Mewa Gniew 2 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 13 listopada 2021 - 14:00
Błyskawica Postolin 2 - 5 Supra Kwidzyn 13 listopada 2021 - 13:30
Delta Miłoradz 5 - 0 AP Malbork 14 listopada 2021 - 13:00
Relax Ryjewo 0 - 2 Błękitni Stare Miasto 13 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (66) 
Mady Ostaszewo 1 - 1 Błękitni Stare Miasto 19 marca 2022 - 15:00
Relax Ryjewo 8 - 1 AP Malbork 20 marca 2022 - 12:00
Delta Miłoradz 1 - 4 Supra Kwidzyn 19 marca 2022 - 12:00
Błyskawica Postolin 5 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 20 marca 2022 - 14:00
Mewa Gniew 4 - 1 LKS Waplewo 19 marca 2022 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pogoń Prabuty 19 marca 2022 - 14:00
Czarni Przemysław 2 - 0 Świt Radostowo 19 marca 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (23) 
Czarni Przemysław 0 - 1 Mady Ostaszewo 27 marca 2022 - 15:30
Świt Radostowo 4 - 2 Rodło Kwidzyn 26 marca 2022 - 16:00
Pogoń Prabuty 1 - 1 Mewa Gniew 26 marca 2022 - 15:00
LKS Waplewo 7 - 0 Błyskawica Postolin 26 marca 2022 - 15:30
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 2 Delta Miłoradz 26 marca 2022 - 16:00
Supra Kwidzyn 4 - 1 Relax Ryjewo 27 kwietnia 2022 - 17:30
AP Malbork 1 - 8 Błękitni Stare Miasto 26 marca 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (15) 
Mady Ostaszewo 4 - 0 AP Malbork 2 kwietnia 2022 - 16:00
Błękitni Stare Miasto 0 - 4 Supra Kwidzyn 3 kwietnia 2022 - 16:00
Relax Ryjewo 1 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 2 kwietnia 2022 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 0 LKS Waplewo 2 kwietnia 2022 - 12:00
Błyskawica Postolin 0 - 4 Pogoń Prabuty 3 kwietnia 2022 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 6 Świt Radostowo 2 kwietnia 2022 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Czarni Przemysław 2 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (31) 
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Mady Ostaszewo 9 kwietnia 2022 - 16:00
Czarni Przemysław 4 - 2 Mewa Gniew 10 kwietnia 2022 - 13:00
Świt Radostowo 5 - 1 Błyskawica Postolin 10 kwietnia 2022 - 14:00
Pogoń Prabuty 0 - 0 Delta Miłoradz 9 kwietnia 2022 - 16:00
LKS Waplewo 2 - 0 Relax Ryjewo 9 kwietnia 2022 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 0 Błękitni Stare Miasto 9 kwietnia 2022 - 17:00
Supra Kwidzyn 7 - 0 AP Malbork 10 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (27) 
Mady Ostaszewo 1 - 3 Supra Kwidzyn 16 kwietnia 2022 - 15:00
AP Malbork 1 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 12 kwietnia 2022 - 17:30
Błękitni Stare Miasto 1 - 2 LKS Waplewo 16 kwietnia 2022 - 11:00
Relax Ryjewo 0 - 2 Pogoń Prabuty 13 kwietnia 2022 - 16:30
Delta Miłoradz 4 - 1 Świt Radostowo 16 kwietnia 2022 - 14:00
Błyskawica Postolin 0 - 2 Czarni Przemysław 16 kwietnia 2022 - 11:00
Mewa Gniew 0 - 1 Rodło Kwidzyn 16 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (31) 
Mewa Gniew 3 - 4 Mady Ostaszewo 23 kwietnia 2022 - 17:00
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Błyskawica Postolin 23 kwietnia 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 4 - 0 Delta Miłoradz 24 kwietnia 2022 - 13:00
Świt Radostowo 1 - 3 Relax Ryjewo 24 kwietnia 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 Błękitni Stare Miasto 23 kwietnia 2022 - 17:00
LKS Waplewo 3 - 2 AP Malbork 23 kwietnia 2022 - 14:00
WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 2 Supra Kwidzyn 23 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (37) 
Mady Ostaszewo 8 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 30 kwietnia 2022 - 15:00
Supra Kwidzyn 2 - 3 LKS Waplewo 1 maja 2022 - 16:00
AP Malbork 2 - 5 Pogoń Prabuty 30 kwietnia 2022 - 13:00
Błękitni Stare Miasto 6 - 0 Świt Radostowo 30 kwietnia 2022 - 11:00
Relax Ryjewo 0 - 0 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2022 - 11:00
Delta Miłoradz 2 - 2 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia 2022 - 12:00
Błyskawica Postolin 4 - 3 Mewa Gniew 1 maja 2022 - 14:00
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (23) 
Błyskawica Postolin 1 - 3 Mady Ostaszewo 8 maja 2022 - 14:00
Mewa Gniew 3 - 5 Delta Miłoradz 7 maja 2022 - 17:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Relax Ryjewo 7 maja 2022 - 17:00
Błękitni Stare Miasto 2 - 0 Czarni Przemysław 7 maja 2022 - 11:00
Świt Radostowo 5 - 1 AP Malbork 7 maja 2022 - 14:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 Supra Kwidzyn 7 maja 2022 - 17:00
LKS Waplewo 1 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 7 maja 2022 - 16:00
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (13) 
Mady Ostaszewo 3 - 0 LKS Waplewo 14 maja 2022 - 17:00
WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 4 Pogoń Prabuty 14 maja 2022 - 17:00
Supra Kwidzyn 5 - 0 Świt Radostowo 15 maja 2022 - 16:00
AP Malbork 0 - 2 Czarni Przemysław 14 maja 2022 - 13:00
Błękitni Stare Miasto 0 - 2 Rodło Kwidzyn 14 maja 2022 - 11:00
Relax Ryjewo 6 - 1 Mewa Gniew 14 maja 2022 - 17:00
Delta Miłoradz 3 - 1 Błyskawica Postolin 14 maja 2022 - 12:00
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (20) 
Delta Miłoradz 3 - 0 Mady Ostaszewo 21 maja 2022 - 12:00
Błyskawica Postolin 2 - 0 Relax Ryjewo 22 maja 2022 - 16:00
Błękitni Stare Miasto 0 - 4 Mewa Gniew 21 maja 2022 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 AP Malbork 21 maja 2022 - 17:00
Czarni Przemysław 0 - 5 Supra Kwidzyn 22 maja 2022 - 14:00
Świt Radostowo 4 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 22 maja 2022 - 15:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 LKS Waplewo 21 maja 2022 - 17:00
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (16) 
Mady Ostaszewo - Pogoń Prabuty 29 maja 2022 - 15:00
LKS Waplewo - Świt Radostowo 28 maja 2022 - 16:00
WKS Lignowy Szlacheckie - Czarni Przemysław 28 maja 2022 - 17:00
Supra Kwidzyn - Rodło Kwidzyn 29 maja 2022 - 16:00
AP Malbork 0 - 6 Mewa Gniew 28 maja 2022 - 13:00
Błękitni Stare Miasto 3 - 2 Błyskawica Postolin 28 maja 2022 - 11:00
Relax Ryjewo - Delta Miłoradz 28 maja 2022 - 17:00
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo 4 czerwca 2022 - 18:00
Błękitni Stare Miasto - Delta Miłoradz 4 czerwca 2022 - 11:00
Błyskawica Postolin - AP Malbork 5 czerwca 2022 - 14:00
Mewa Gniew - Supra Kwidzyn 4 czerwca 2022 - 17:00
Rodło Kwidzyn - WKS Lignowy Szlacheckie 5 czerwca 2022 - 17:00
Czarni Przemysław - LKS Waplewo 5 czerwca 2022 - 13:35
Świt Radostowo - Pogoń Prabuty 4 czerwca 2022 - 16:00
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mady Ostaszewo - Świt Radostowo 12 czerwca 2022 - 13:00
Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław 12 czerwca 2022 - 13:00
LKS Waplewo - Rodło Kwidzyn 12 czerwca 2022 - 13:00
WKS Lignowy Szlacheckie - Mewa Gniew 12 czerwca 2022 - 13:00
Supra Kwidzyn - Błyskawica Postolin 12 czerwca 2022 - 13:00
AP Malbork - Delta Miłoradz 12 czerwca 2022 - 13:00
Błękitni Stare Miasto - Relax Ryjewo 12 czerwca 2022 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE