Baner

Klasa A - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stoczniowiec Gdańsk 13 39 13 0 0 91 - 11
2. Jaguar II Gdańsk 13 29 9 2 2 66 - 15
3. KS Mściszewice 13 27 9 0 4 51 - 28
4. Sokół Ełganowo 13 26 8 2 3 24 - 24
5. Korona Cedry Małe 13 25 8 1 4 40 - 45
6. Amator Kiełpino 13 24 8 0 5 53 - 35
7. Sporting Leźno 13 21 7 0 6 44 - 29
8. Orzeł Straszyn 13 19 6 1 6 50 - 27
9. Orzeł Gołubie 13 15 4 3 6 38 - 36
10. Wisła Długie Pole 13 13 4 1 8 34 - 59 1 3 1 0 0 4 - 2
11. Portowiec Gdańsk 13 13 4 1 8 25 - 51 1 0 0 0 1 2 - 4
12. GTS Rotmanka 13 10 3 1 9 27 - 54
13. Morena Gdańsk 13 6 2 0 11 18 - 61
14. Potok Pszczółki 13 0 0 0 13 5 - 91
Ostatni komentarz dodał player12 06.11.2021, 20:16:57


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Korona Cedry Małe 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 21 sierpnia 2021 - 17:00
Stoczniowiec Gdańsk 6 - 0 KS Mściszewice 21 sierpnia 2021 - 15:00
GTS Rotmanka 0 - 2 Sokół Ełganowo 22 sierpnia 2021 - 13:30
Morena Gdańsk 1 - 8 Wisła Długie Pole 21 sierpnia 2021 - 18:00
Orzeł Gołubie 2 - 1 Orzeł Straszyn 22 sierpnia 2021 - 12:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 Sporting Leźno 21 sierpnia 2021 - 13:00
Amator Kiełpino 10 - 0 Potok Pszczółki 21 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (14) 
Jaguar II Gdańsk 15 - 0 Potok Pszczółki 28 sierpnia 2021 - 14:00
Sporting Leźno 1 - 3 Amator Kiełpino 28 sierpnia 2021 - 15:00
Orzeł Straszyn 8 - 2 Portowiec Gdańsk 29 sierpnia 2021 - 12:00
Wisła Długie Pole 3 - 3 Orzeł Gołubie 28 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Ełganowo 2 - 1 Morena Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 17:00
KS Mściszewice 10 - 1 GTS Rotmanka 28 sierpnia 2021 - 12:00
Korona Cedry Małe 2 - 11 Stoczniowiec Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 0 Jaguar II Gdańsk 4 września 2021 - 15:00
GTS Rotmanka 3 - 4 Korona Cedry Małe 5 września 2021 - 12:00
Morena Gdańsk 0 - 6 KS Mściszewice 4 września 2021 - 19:30
Orzeł Gołubie 2 - 2 Sokół Ełganowo 5 września 2021 - 12:00
Portowiec Gdańsk 2 - 4 Wisła Długie Pole 4 września 2021 - 13:00
Amator Kiełpino 1 - 5 Orzeł Straszyn 4 września 2021 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 8 Sporting Leźno 4 września 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Sporting Leźno 11 września 2021 - 14:00
Orzeł Straszyn 10 - 0 Potok Pszczółki 12 września 2021 - 12:00
Amator Kiełpino 6 - 3 Wisła Długie Pole 14 września 2021 - 18:15
Sokół Ełganowo 5 - 3 Portowiec Gdańsk 11 września 2021 - 16:00
KS Mściszewice 8 - 1 Orzeł Gołubie 11 września 2021 - 12:00
Korona Cedry Małe 2 - 1 Morena Gdańsk 11 września 2021 - 17:00
Stoczniowiec Gdańsk 13 - 1 GTS Rotmanka 11 września 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rotmanka 1 - 1 Jaguar II Gdańsk 19 września 2021 - 12:00
Morena Gdańsk 1 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 19 września 2021 - 17:00
Orzeł Gołubie 2 - 2 Korona Cedry Małe 19 września 2021 - 12:00
Portowiec Gdańsk 2 - 0 KS Mściszewice 18 września 2021 - 12:00
Amator Kiełpino 0 - 1 Sokół Ełganowo 18 września 2021 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 7 Wisła Długie Pole 18 września 2021 - 16:00
Sporting Leźno 4 - 1 Orzeł Straszyn 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Orzeł Straszyn 25 września 2021 - 14:00
Wisła Długie Pole 2 - 7 Sporting Leźno 25 września 2021 - 16:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 Potok Pszczółki 25 września 2021 - 16:00
KS Mściszewice 5 - 1 Amator Kiełpino 26 września 2021 - 11:00
Korona Cedry Małe 5 - 2 Portowiec Gdańsk 25 września 2021 - 16:30
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 1 Orzeł Gołubie 25 września 2021 - 15:00
GTS Rotmanka 5 - 2 Morena Gdańsk 26 września 2021 - 12:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 1 - 12 Jaguar II Gdańsk 2 października 2021 - 21:00
Orzeł Gołubie 5 - 1 GTS Rotmanka 3 października 2021 - 12:00
Portowiec Gdańsk 0 - 8 Stoczniowiec Gdańsk 2 października 2021 - 13:00
Amator Kiełpino 8 - 2 Korona Cedry Małe 2 października 2021 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 4 KS Mściszewice 2 października 2021 - 14:30
Sporting Leźno 0 - 1 Sokół Ełganowo 2 października 2021 - 15:00
Orzeł Straszyn 8 - 1 Wisła Długie Pole 3 października 2021 - 12:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 8 - 0 Wisła Długie Pole 9 października 2021 - 14:00
Sokół Ełganowo 2 - 2 Orzeł Straszyn 9 października 2021 - 16:00
KS Mściszewice 4 - 3 Sporting Leźno 9 października 2021 - 12:00
Korona Cedry Małe 3 - 0 Potok Pszczółki 9 października 2021 - 16:00
Stoczniowiec Gdańsk 6 - 2 Amator Kiełpino 9 października 2021 - 14:00
GTS Rotmanka 0 - 1 Portowiec Gdańsk 10 października 2021 - 12:00
Morena Gdańsk 3 - 2 Orzeł Gołubie 10 października 2021 - 20:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Gołubie 2 - 3 Jaguar II Gdańsk 17 października 2021 - 12:00
Portowiec Gdańsk 4 - 3 Morena Gdańsk 16 października 2021 - 13:00
Amator Kiełpino 6 - 1 GTS Rotmanka 16 października 2021 - 15:00
Potok Pszczółki 1 - 11 Stoczniowiec Gdańsk 16 października 2021 - 16:00
Sporting Leźno 1 - 2 Korona Cedry Małe 16 października 2021 - 15:00
Orzeł Straszyn 2 - 3 KS Mściszewice 17 października 2021 - 12:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Sokół Ełganowo 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Sokół Ełganowo 23 października 2021 - 14:00
KS Mściszewice 3 - 0 Wisła Długie Pole 23 października 2021 - 12:00
Korona Cedry Małe 4 - 2 Orzeł Straszyn 23 października 2021 - 15:30
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 2 Sporting Leźno 23 października 2021 - 14:00
GTS Rotmanka 8 - 0 Potok Pszczółki 24 października 2021 - 12:00
Morena Gdańsk 1 - 3 Amator Kiełpino 24 października 2021 - 21:00
Orzeł Gołubie 6 - 1 Portowiec Gdańsk 24 października 2021 - 12:00
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 1 - 1 Jaguar II Gdańsk 27 października 2021 - 18:00
Amator Kiełpino 4 - 3 Orzeł Gołubie 30 października 2021 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 2 Morena Gdańsk 30 października 2021 - 15:00
Sporting Leźno 3 - 1 GTS Rotmanka 30 października 2021 - 13:00
Orzeł Straszyn 1 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 27 października 2021 - 19:00
Wisła Długie Pole 1 - 5 Korona Cedry Małe 30 października 2021 - 14:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 KS Mściszewice 30 października 2021 - 14:30
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jaguar II Gdańsk 7 - 1 KS Mściszewice 6 listopada 2021 - 18:00
Korona Cedry Małe 5 - 3 Sokół Ełganowo 6 listopada 2021 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 12 - 0 Wisła Długie Pole 6 listopada 2021 - 13:00
GTS Rotmanka 4 - 3 Orzeł Straszyn 7 listopada 2021 - 12:00
Morena Gdańsk 2 - 6 Sporting Leźno 7 listopada 2021 - 17:00
Orzeł Gołubie 7 - 0 Potok Pszczółki 7 listopada 2021 - 12:00
Portowiec Gdańsk 2 - 7 Amator Kiełpino 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 2 - 5 Jaguar II Gdańsk 13 listopada 2021 - 12:00
Potok Pszczółki 1 - 4 Portowiec Gdańsk 13 listopada 2021 - 14:00
Sporting Leźno 4 - 2 Orzeł Gołubie 13 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Straszyn 5 - 0 Morena Gdańsk 13 listopada 2021 - 17:00
Wisła Długie Pole 4 - 1 GTS Rotmanka 13 listopada 2021 - 13:45
Sokół Ełganowo 0 - 6 Stoczniowiec Gdańsk 13 listopada 2021 - 13:30
KS Mściszewice 7 - 3 Korona Cedry Małe 13 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Korona Cedry Małe
KS Mściszewice - Stoczniowiec Gdańsk
Sokół Ełganowo - GTS Rotmanka
Wisła Długie Pole - Morena Gdańsk
Orzeł Straszyn - Orzeł Gołubie
Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk
Potok Pszczółki - Amator Kiełpino
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki - Jaguar II Gdańsk
Amator Kiełpino - Sporting Leźno
Portowiec Gdańsk - Orzeł Straszyn
Orzeł Gołubie - Wisła Długie Pole
Morena Gdańsk - Sokół Ełganowo
GTS Rotmanka - KS Mściszewice
Stoczniowiec Gdańsk - Korona Cedry Małe
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
Korona Cedry Małe - GTS Rotmanka
KS Mściszewice - Morena Gdańsk
Sokół Ełganowo - Orzeł Gołubie
Wisła Długie Pole - Portowiec Gdańsk
Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino
Sporting Leźno - Potok Pszczółki
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno - Jaguar II Gdańsk
Potok Pszczółki - Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino
Portowiec Gdańsk - Sokół Ełganowo
Orzeł Gołubie - KS Mściszewice
Morena Gdańsk - Korona Cedry Małe
GTS Rotmanka - Stoczniowiec Gdańsk
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk - Morena Gdańsk
Korona Cedry Małe - Orzeł Gołubie
KS Mściszewice - Portowiec Gdańsk
Sokół Ełganowo - Amator Kiełpino
Wisła Długie Pole - Potok Pszczółki
Orzeł Straszyn - Sporting Leźno
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Straszyn - Jaguar II Gdańsk
Sporting Leźno - Wisła Długie Pole
Potok Pszczółki - Sokół Ełganowo
Amator Kiełpino - KS Mściszewice
Portowiec Gdańsk - Korona Cedry Małe
Orzeł Gołubie - Stoczniowiec Gdańsk
Morena Gdańsk - GTS Rotmanka
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Morena Gdańsk
GTS Rotmanka - Orzeł Gołubie
Stoczniowiec Gdańsk - Portowiec Gdańsk
Korona Cedry Małe - Amator Kiełpino
KS Mściszewice - Potok Pszczółki
Sokół Ełganowo - Sporting Leźno
Wisła Długie Pole - Orzeł Straszyn
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole - Jaguar II Gdańsk
Orzeł Straszyn - Sokół Ełganowo
Sporting Leźno - KS Mściszewice
Potok Pszczółki - Korona Cedry Małe
Amator Kiełpino - Stoczniowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk - GTS Rotmanka
Orzeł Gołubie - Morena Gdańsk
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Orzeł Gołubie
Morena Gdańsk - Portowiec Gdańsk
GTS Rotmanka - Amator Kiełpino
Stoczniowiec Gdańsk - Potok Pszczółki
Korona Cedry Małe - Sporting Leźno
KS Mściszewice - Orzeł Straszyn
Sokół Ełganowo - Wisła Długie Pole
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo - Jaguar II Gdańsk
Wisła Długie Pole - KS Mściszewice
Orzeł Straszyn - Korona Cedry Małe
Sporting Leźno - Stoczniowiec Gdańsk
Potok Pszczółki - GTS Rotmanka
Amator Kiełpino - Morena Gdańsk
Portowiec Gdańsk - Orzeł Gołubie
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Portowiec Gdańsk
Orzeł Gołubie - Amator Kiełpino
Morena Gdańsk - Potok Pszczółki
GTS Rotmanka - Sporting Leźno
Stoczniowiec Gdańsk - Orzeł Straszyn
Korona Cedry Małe - Wisła Długie Pole
KS Mściszewice - Sokół Ełganowo
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Mściszewice - Jaguar II Gdańsk
Sokół Ełganowo - Korona Cedry Małe
Wisła Długie Pole - Stoczniowiec Gdańsk
Orzeł Straszyn - GTS Rotmanka
Sporting Leźno - Morena Gdańsk
Potok Pszczółki - Orzeł Gołubie
Amator Kiełpino - Portowiec Gdańsk
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Amator Kiełpino 12 czerwca 2022 - 13:00
Portowiec Gdańsk - Potok Pszczółki 12 czerwca 2022 - 13:00
Orzeł Gołubie - Sporting Leźno 12 czerwca 2022 - 13:00
Morena Gdańsk - Orzeł Straszyn 12 czerwca 2022 - 13:00
GTS Rotmanka - Wisła Długie Pole 12 czerwca 2022 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk - Sokół Ełganowo 12 czerwca 2022 - 13:00
Korona Cedry Małe - KS Mściszewice 12 czerwca 2022 - 13:00