V liga - pomorska - grupa Słupsk - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Wyczechy 12 28 9 1 2 38 - 12
2. MKS Debrzno 12 26 8 2 2 41 - 18
3. Start Miastko 12 26 8 2 2 36 - 15
4. Dolina Gałąźnia Wielka 12 23 7 2 3 37 - 20
5. Jantaria Pobłocie 12 21 6 3 3 27 - 16
6. Gryf Słupsk KS 12 20 6 2 4 32 - 18
7. Czarni Czarne 12 19 6 1 5 19 - 16 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Piast Człuchów 12 19 5 4 3 28 - 21 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Gryf II Słupsk 12 18 6 0 6 31 - 22
10. GTS Czarna Dąbrówka 12 17 4 5 3 22 - 34
11. Skotawia Dębnica Kaszubska 12 16 5 1 6 25 - 24 1 3 1 0 0 6 - 3
12. Brda Przechlewo 12 16 5 1 6 23 - 36 1 0 0 0 1 3 - 6
13. Lipniczanka Lipnica 12 13 4 1 7 20 - 35 1 3 1 0 0 2 - 0
14. Myśliwiec Tuchomie 12 13 4 1 7 9 - 23 1 0 0 0 1 0 - 2
15. Kaszubia Studzienice 12 12 3 3 6 22 - 31
16. KS Włynkówko 12 8 2 2 8 16 - 33
17. Wybrzeże Objazda 12 7 2 1 9 11 - 41
18. Zawisza Borzytuchom 12 5 1 2 9 13 - 35
Ostatni komentarz dodał Gramy 26.10.2021, 16:19:44


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (33) 
Czarni Czarne 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 sierpnia 2021 - 16:00
MKS Debrzno 2 - 3 Sokół Wyczechy 8 sierpnia 2021 - 18:00
Gryf II Słupsk 2 - 0 KS Włynkówko 8 sierpnia 2021 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Gryf Słupsk KS 7 sierpnia 2021 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Kaszubia Studzienice 8 sierpnia 2021 - 18:00
Brda Przechlewo 0 - 1 Piast Człuchów 8 sierpnia 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 8 sierpnia 2021 - 18:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 4 Jantaria Pobłocie 7 sierpnia 2021 - 16:00
Start Miastko 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 6 sierpnia 2021 - 19:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (21) 
Piast Człuchów 1 - 1 Czarni Czarne 14 sierpnia 2021 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2021 - 12:00
Jantaria Pobłocie 0 - 0 Start Miastko 15 sierpnia 2021 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 3 Brda Przechlewo 14 sierpnia 2021 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 14 sierpnia 2021 - 18:00
Kaszubia Studzienice 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 15 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Gryf II Słupsk 14 sierpnia 2021 - 11:00
KS Włynkówko 3 - 3 MKS Debrzno 14 sierpnia 2021 - 17:00
Sokół Wyczechy 5 - 0 Wybrzeże Objazda 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (37) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 7 Sokół Wyczechy 21 sierpnia 2021 - 15:00
Start Miastko 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 21 sierpnia 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 2 - 0 KS Włynkówko 22 sierpnia 2021 - 18:00
MKS Debrzno 3 - 2 Gryf Słupsk KS 22 sierpnia 2021 - 17:00
Gryf II Słupsk 3 - 4 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia 2021 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 21 sierpnia 2021 - 17:00
Brda Przechlewo 2 - 1 Jantaria Pobłocie 21 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni Czarne 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 21 sierpnia 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Piast Człuchów 22 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (25) 
Piast Człuchów 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 28 sierpnia 2021 - 15:00
KS Włynkówko 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 28 sierpnia 2021 - 17:00
Jantaria Pobłocie 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 29 sierpnia 2021 - 13:00
Sokół Wyczechy 1 - 4 Start Miastko 27 sierpnia 2021 - 18:00
Brda Przechlewo 2 - 1 Czarni Czarne 28 sierpnia 2021 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 28 sierpnia 2021 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Gryf II Słupsk 26 sierpnia 2021 - 18:45
Kaszubia Studzienice 1 - 2 MKS Debrzno 29 sierpnia 2021 - 14:30
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Wybrzeże Objazda 29 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (27) 
Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Gryf Słupsk KS 4 września 2021 - 15:00
Czarni Czarne 3 - 0 Jantaria Pobłocie 4 września 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Brda Przechlewo 5 września 2021 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 września 2021 - 17:00
Gryf II Słupsk 2 - 3 Piast Człuchów 5 września 2021 - 17:00
MKS Debrzno 8 - 2 Lipniczanka Lipnica 4 września 2021 - 16:30
Wybrzeże Objazda 1 - 3 Kaszubia Studzienice 5 września 2021 - 17:00
Start Miastko 5 - 2 KS Włynkówko 4 września 2021 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Sokół Wyczechy 5 września 2021 - 12:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (19) 
Piast Człuchów 1 - 1 MKS Debrzno 11 września 2021 - 16:00
Jantaria Pobłocie 1 - 0 Sokół Wyczechy 11 września 2021 - 15:00
Czarni Czarne 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 11 września 2021 - 15:00
Gryf Słupsk KS 6 - 0 Start Miastko 11 września 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 12 września 2021 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Wybrzeże Objazda 12 września 2021 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Gryf II Słupsk 11 września 2021 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Brda Przechlewo 11 września 2021 - 15:00
KS Włynkówko 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (25) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 18 września 2021 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Czarni Czarne 18 września 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Jantaria Pobłocie 19 września 2021 - 12:00
Gryf II Słupsk 9 - 1 Brda Przechlewo 19 września 2021 - 13:00
MKS Debrzno 0 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 września 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 1 - 1 Piast Człuchów 19 września 2021 - 16:30
Start Miastko 5 - 1 Kaszubia Studzienice 19 września 2021 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 9 Gryf Słupsk KS 19 września 2021 - 12:00
Sokół Wyczechy 3 - 0 KS Włynkówko 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (48) 
Piast Człuchów 7 - 1 Zawisza Borzytuchom 25 września 2021 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 6 Start Miastko 24 września 2021 - 17:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 25 września 2021 - 16:00
Czarni Czarne 1 - 0 Gryf II Słupsk 26 września 2021 - 15:00
Brda Przechlewo 0 - 6 MKS Debrzno 25 września 2021 - 11:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Wybrzeże Objazda 25 września 2021 - 16:00
Jantaria Pobłocie 5 - 0 KS Włynkówko 26 września 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS 0 - 1 Sokół Wyczechy 25 września 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 25 września 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (20) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 października 2021 - 15:00
Gryf II Słupsk 7 - 1 Myśliwiec Tuchomie 3 października 2021 - 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Jantaria Pobłocie 2 października 2021 - 15:00
KS Włynkówko 0 - 2 Gryf Słupsk KS 2 października 2021 - 16:00
Sokół Wyczechy 5 - 2 Kaszubia Studzienice 2 października 2021 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 3 października 2021 - 12:00
Start Miastko 2 - 0 Piast Człuchów 2 października 2021 - 15:00
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Brda Przechlewo 3 października 2021 - 16:00
MKS Debrzno 5 - 1 Czarni Czarne 3 października 2021 - 15:30
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Piast Człuchów 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 9 października 2021 - 15:00
Kaszubia Studzienice 0 - 3 KS Włynkówko 10 października 2021 - 11:00
Jantaria Pobłocie 4 - 0 Gryf Słupsk KS 10 października 2021 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 4 Sokół Wyczechy 10 października 2021 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Start Miastko 9 października 2021 - 15:00
Brda Przechlewo 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 9 października 2021 - 15:00
Czarni Czarne 4 - 0 Wybrzeże Objazda 9 października 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 MKS Debrzno 9 października 2021 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Gryf II Słupsk 9 października 2021 - 12:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (24) 
Zawisza Borzytuchom 2 - 1 Czarni Czarne 16 października 2021 - 11:00
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Kaszubia Studzienice 16 października 2021 - 12:00
KS Włynkówko 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 października 2021 - 16:00
Sokół Wyczechy 2 - 0 Piast Człuchów 16 października 2021 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 17 października 2021 - 12:00
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 17 października 2021 - 15:30
Gryf II Słupsk 0 - 3 Jantaria Pobłocie 17 października 2021 - 11:00
vo, na boisku 4-3
Start Miastko 6 - 0 Brda Przechlewo 16 października 2021 - 16:00
MKS Debrzno 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 17 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (35) 
Piast Człuchów 6 - 4 KS Włynkówko 23 października 2021 - 14:00
Brda Przechlewo 8 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 23 października 2021 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 5 Sokół Wyczechy 23 października 2021 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 1 Gryf Słupsk KS 24 października 2021 - 14:00
Gryf II Słupsk 0 - 4 MKS Debrzno 23 października 2021 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 13 - 0 Wybrzeże Objazda 24 października 2021 - 13:00
Jantaria Pobłocie 3 - 3 Kaszubia Studzienice 24 października 2021 - 13:00
Czarni Czarne 0 - 3 Start Miastko 23 października 2021 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 24 października 2021 - 12:00
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół Wyczechy - Brda Przechlewo 30 października 2021 - 15:00
MKS Debrzno - Jantaria Pobłocie 30 października 2021 - 15:00
Wybrzeże Objazda - Gryf II Słupsk 27 października 2021 - 20:00
Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 27 października 2021 - 15:30
GTS Czarna Dąbrówka - Czarni Czarne 30 października 2021 - 14:00
KS Włynkówko - Skotawia Dębnica Kaszubska 30 października 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS - Piast Człuchów 30 października 2021 - 12:00
Kaszubia Studzienice - Lipniczanka Lipnica 30 października 2021 - 11:00
Zawisza Borzytuchom - Dolina Gałąźnia Wielka 30 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 6 listopada 2021 - 13:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf Słupsk KS 6 listopada 2021 - 14:00
Brda Przechlewo - KS Włynkówko 6 listopada 2021 - 15:00
Czarni Czarne - Sokół Wyczechy 6 listopada 2021 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka 7 listopada 2021 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Start Miastko 7 listopada 2021 - 13:00
MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda 7 listopada 2021 - 13:30
Gryf II Słupsk - Zawisza Borzytuchom 6 listopada 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie - Lipniczanka Lipnica 7 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice - Skotawia Dębnica Kaszubska 14 listopada 2021 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów 14 listopada 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS - Brda Przechlewo 13 listopada 2021 - 12:00
KS Włynkówko - Czarni Czarne 13 listopada 2021 - 14:00
Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 13 listopada 2021 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka 14 listopada 2021 - 12:00
Start Miastko - Gryf II Słupsk 14 listopada 2021 - 12:00
Wybrzeże Objazda - Jantaria Pobłocie 14 listopada 2021 - 13:30
Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie - KS Włynkówko 21 listopada 2021 - 14:00
Czarni Czarne - Gryf Słupsk KS 20 listopada 2021 - 14:00
Brda Przechlewo - Kaszubia Studzienice 20 listopada 2021 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Lipniczanka Lipnica 20 listopada 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów 21 listopada 2021 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Sokół Wyczechy 20 listopada 2021 - 11:00
Gryf II Słupsk - GTS Czarna Dąbrówka 20 listopada 2021 - 13:00
MKS Debrzno - Start Miastko 21 listopada 2021 - 13:00
Wybrzeże Objazda - Zawisza Borzytuchom 21 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów - Skotawia Dębnica Kaszubska 27 listopada 2021 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno 28 listopada 2021 - 12:00
Sokół Wyczechy - Gryf II Słupsk 27 listopada 2021 - 13:00
KS Włynkówko - Dolina Gałąźnia Wielka 27 listopada 2021 - 13:00
Gryf Słupsk KS - Myśliwiec Tuchomie 27 listopada 2021 - 12:00
Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 28 listopada 2021 - 11:00
Start Miastko - Wybrzeże Objazda 27 listopada 2021 - 12:00
Lipniczanka Lipnica - Brda Przechlewo 27 listopada 2021 - 13:00
Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 28 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lipniczanka Lipnica - Czarni Czarne
Sokół Wyczechy - MKS Debrzno
KS Włynkówko - Gryf II Słupsk
Gryf Słupsk KS - Dolina Gałąźnia Wielka
Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie
Piast Człuchów - Brda Przechlewo
GTS Czarna Dąbrówka - Wybrzeże Objazda
Jantaria Pobłocie - Skotawia Dębnica Kaszubska
Start Miastko - Zawisza Borzytuchom
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Piast Człuchów
Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka
Jantaria Pobłocie - Start Miastko
Brda Przechlewo - Skotawia Dębnica Kaszubska
Myśliwiec Tuchomie - Lipniczanka Lipnica
Dolina Gałąźnia Wielka - Kaszubia Studzienice
Gryf II Słupsk - Gryf Słupsk KS
MKS Debrzno - KS Włynkówko
Wybrzeże Objazda - Sokół Wyczechy
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Wyczechy - Zawisza Borzytuchom
GTS Czarna Dąbrówka - Start Miastko
KS Włynkówko - Wybrzeże Objazda
Gryf Słupsk KS - MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice - Gryf II Słupsk
Lipniczanka Lipnica - Dolina Gałąźnia Wielka
Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo
Skotawia Dębnica Kaszubska - Czarni Czarne
Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolina Gałąźnia Wielka - Piast Człuchów
Zawisza Borzytuchom - KS Włynkówko
GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie
Start Miastko - Sokół Wyczechy
Czarni Czarne - Brda Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie - Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf II Słupsk - Lipniczanka Lipnica
MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice
Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk KS
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS - Zawisza Borzytuchom
Jantaria Pobłocie - Czarni Czarne
Brda Przechlewo - Myśliwiec Tuchomie
Skotawia Dębnica Kaszubska - Dolina Gałąźnia Wielka
Piast Człuchów - Gryf II Słupsk
Lipniczanka Lipnica - MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice - Wybrzeże Objazda
KS Włynkówko - Start Miastko
Sokół Wyczechy - GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Piast Człuchów
Sokół Wyczechy - Jantaria Pobłocie
Myśliwiec Tuchomie - Czarni Czarne
Start Miastko - Gryf Słupsk KS
Zawisza Borzytuchom - Kaszubia Studzienice
Wybrzeże Objazda - Lipniczanka Lipnica
Gryf II Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska
Dolina Gałąźnia Wielka - Brda Przechlewo
GTS Czarna Dąbrówka - KS Włynkówko
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lipniczanka Lipnica - Zawisza Borzytuchom
Czarni Czarne - Dolina Gałąźnia Wielka
Jantaria Pobłocie - Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo - Gryf II Słupsk
Skotawia Dębnica Kaszubska - MKS Debrzno
Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda
Kaszubia Studzienice - Start Miastko
Gryf Słupsk KS - GTS Czarna Dąbrówka
KS Włynkówko - Sokół Wyczechy
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów
Start Miastko - Lipniczanka Lipnica
Dolina Gałąźnia Wielka - Myśliwiec Tuchomie
Gryf II Słupsk - Czarni Czarne
MKS Debrzno - Brda Przechlewo
Wybrzeże Objazda - Skotawia Dębnica Kaszubska
KS Włynkówko - Jantaria Pobłocie
Sokół Wyczechy - Gryf Słupsk KS
GTS Czarna Dąbrówka - Kaszubia Studzienice
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Zawisza Borzytuchom
Myśliwiec Tuchomie - Gryf II Słupsk
Jantaria Pobłocie - Dolina Gałąźnia Wielka
Gryf Słupsk KS - KS Włynkówko
Kaszubia Studzienice - Sokół Wyczechy
Lipniczanka Lipnica - GTS Czarna Dąbrówka
Piast Człuchów - Start Miastko
Brda Przechlewo - Wybrzeże Objazda
Czarni Czarne - MKS Debrzno
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów
KS Włynkówko - Kaszubia Studzienice
Gryf Słupsk KS - Jantaria Pobłocie
Sokół Wyczechy - Lipniczanka Lipnica
Start Miastko - Skotawia Dębnica Kaszubska
Zawisza Borzytuchom - Brda Przechlewo
Wybrzeże Objazda - Czarni Czarne
MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie
Gryf II Słupsk - Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom
Kaszubia Studzienice - Gryf Słupsk KS
Lipniczanka Lipnica - KS Włynkówko
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy
Skotawia Dębnica Kaszubska - GTS Czarna Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie - Wybrzeże Objazda
Jantaria Pobłocie - Gryf II Słupsk
Brda Przechlewo - Start Miastko
Dolina Gałąźnia Wielka - MKS Debrzno
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Włynkówko - Piast Człuchów
GTS Czarna Dąbrówka - Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy - Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf Słupsk KS - Lipniczanka Lipnica
MKS Debrzno - Gryf II Słupsk
Wybrzeże Objazda - Dolina Gałąźnia Wielka
Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie
Start Miastko - Czarni Czarne
Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo - Sokół Wyczechy
Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno
Gryf II Słupsk - Wybrzeże Objazda
Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko
Czarni Czarne - GTS Czarna Dąbrówka
Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Włynkówko
Piast Człuchów - Gryf Słupsk KS
Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Studzienice
Dolina Gałąźnia Wielka - Zawisza Borzytuchom
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów
Gryf Słupsk KS - Skotawia Dębnica Kaszubska
KS Włynkówko - Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy - Czarni Czarne
GTS Czarna Dąbrówka - Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko - Dolina Gałąźnia Wielka
Wybrzeże Objazda - MKS Debrzno
Zawisza Borzytuchom - Gryf II Słupsk
Lipniczanka Lipnica - Jantaria Pobłocie
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów - Lipniczanka Lipnica
Brda Przechlewo - Gryf Słupsk KS
Czarni Czarne - KS Włynkówko
Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy
Dolina Gałąźnia Wielka - GTS Czarna Dąbrówka
Gryf II Słupsk - Start Miastko
Jantaria Pobłocie - Wybrzeże Objazda
MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Włynkówko - Myśliwiec Tuchomie
Gryf Słupsk KS - Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice - Brda Przechlewo
Lipniczanka Lipnica - Skotawia Dębnica Kaszubska
Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie
Sokół Wyczechy - Dolina Gałąźnia Wielka
GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk
Start Miastko - MKS Debrzno
Zawisza Borzytuchom - Wybrzeże Objazda
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skotawia Dębnica Kaszubska - Piast Człuchów
MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka
Gryf II Słupsk - Sokół Wyczechy
Dolina Gałąźnia Wielka - KS Włynkówko
Myśliwiec Tuchomie - Gryf Słupsk KS
Czarni Czarne - Kaszubia Studzienice
Wybrzeże Objazda - Start Miastko
Brda Przechlewo - Lipniczanka Lipnica
Jantaria Pobłocie - Zawisza Borzytuchom


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34