II liga - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Rzeszów 13 32 10 2 1 28 - 11
2. Ruch Chorzów 13 28 8 4 1 21 - 11
3. Chojniczanka Chojnice 13 22 7 1 5 29 - 13
4. Olimpia Elbląg 13 22 6 4 3 14 - 13
5. Motor Lublin 13 21 5 6 2 24 - 11
6. Radunia Stężyca 13 20 6 2 5 22 - 19 1 3 1 0 0 1 - 0
7. Lech II Poznań 13 20 6 2 5 14 - 14 1 0 0 0 1 0 - 1
8. Wisła Puławy 13 19 5 4 4 25 - 21
9. Wigry Suwałki 13 18 5 3 5 15 - 14
10. Pogoń Siedlce 13 17 5 2 6 18 - 23 2 4 1 1 0 3 - 2
11. Garbarnia Kraków 13 17 4 5 4 18 - 19 1 1 0 1 0 2 - 2
12. KKS Kalisz 13 17 5 2 6 13 - 13 1 0 0 0 1 0 - 1
13. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 15 3 6 4 14 - 16
14. GKS Bełchatów 13 14 4 2 7 11 - 23 2 4 1 1 0 4 - 3
15. Śląsk II Wrocław 13 14 3 5 5 20 - 24 1 1 0 1 0 1 - 1
16. Znicz Pruszków 13 14 3 5 5 17 - 22 1 0 0 0 1 2 - 3
17. Hutnik Kraków 13 8 2 2 9 9 - 21
18. Sokół Ostróda 13 4 1 1 11 5 - 29
Ostatni komentarz dodał Niesiołowiec 03.10.2021, 19:51:00


Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 2 - 2 Olimpia Elbląg 31 lipca 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 2 sierpnia 2021 - 18:00
Sokół Ostróda 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 lipca 2021 - 18:00
Stal Rzeszów 5 - 1 Garbarnia Kraków 31 lipca 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Lech II Poznań 31 lipca 2021 - 17:00
Wisła Puławy 2 - 1 GKS Bełchatów 31 lipca 2021 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 4 Motor Lublin 31 lipca 2021 - 17:00
Ruch Chorzów 1 - 1 Pogoń Siedlce 30 lipca 2021 - 19:20
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Hutnik Kraków 1 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 0 Hutnik Kraków 7 sierpnia 2021 - 19:45
Pogoń Siedlce 0 - 3 Śląsk II Wrocław 8 sierpnia 2021 - 17:00
Motor Lublin 1 - 2 Ruch Chorzów 8 sierpnia 2021 - 20:00
GKS Bełchatów 3 - 2 Znicz Pruszków 7 sierpnia 2021 - 17:00
Lech II Poznań 4 - 1 Wisła Puławy 7 sierpnia 2021 - 17:00
Garbarnia Kraków 1 - 0 Radunia Stężyca 7 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Stal Rzeszów 7 sierpnia 2021 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Sokół Ostróda 8 sierpnia 2021 - 19:30
KKS Kalisz 1 - 0 Wigry Suwałki 7 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Elbląg 13 sierpnia 2021 - 19:47
Sokół Ostróda 0 - 2 KKS Kalisz 14 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 14 sierpnia 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia 2021 - 15:00
Wisła Puławy 2 - 2 Garbarnia Kraków 14 sierpnia 2021 - 18:00
Znicz Pruszków 0 - 1 Lech II Poznań 13 sierpnia 2021 - 19:00
Ruch Chorzów 4 - 0 GKS Bełchatów 14 sierpnia 2021 - 13:20
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Motor Lublin 15 sierpnia 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 3 Pogoń Siedlce 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 2 - 1 Pogoń Siedlce 18 sierpnia 2021 - 17:30
Motor Lublin 3 - 0 Hutnik Kraków 18 sierpnia 2021 - 17:15
GKS Bełchatów 1 - 1 Śląsk II Wrocław 18 sierpnia 2021 - 17:00
Lech II Poznań 0 - 1 Ruch Chorzów 18 sierpnia 2021 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 2 Znicz Pruszków 18 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Wisła Puławy 18 sierpnia 2021 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Radunia Stężyca 18 sierpnia 2021 - 19:30
KKS Kalisz 0 - 2 Stal Rzeszów 18 sierpnia 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 0 Sokół Ostróda 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda 0 - 1 Olimpia Elbląg 21 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 2 - 1 Wigry Suwałki 22 sierpnia 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 1 - 0 KKS Kalisz 22 sierpnia 2021 - 15:00
Wisła Puławy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 21 sierpnia 2021 - 17:15
Znicz Pruszków 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia 2021 - 12:00
Ruch Chorzów 0 - 0 Garbarnia Kraków 21 sierpnia 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Lech II Poznań 22 sierpnia 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 0 - 1 GKS Bełchatów 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Siedlce 4 - 2 Motor Lublin 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 0 Motor Lublin 30 sierpnia 2021 - 18:15
GKS Bełchatów 2 - 0 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2021 - 16:00
Lech II Poznań 2 - 0 Hutnik Kraków 29 sierpnia 2021 - 16:00
Garbarnia Kraków 6 - 1 Śląsk II Wrocław 28 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Ruch Chorzów 28 sierpnia 2021 - 17:15
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Znicz Pruszków 28 sierpnia 2021 - 17:00
KKS Kalisz 3 - 1 Wisła Puławy 28 sierpnia 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 3 - 2 Radunia Stężyca 27 sierpnia 2021 - 19:47
Sokół Ostróda 0 - 3 Stal Rzeszów 28 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów 0 - 0 Olimpia Elbląg 4 września 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Sokół Ostróda 5 września 2021 - 15:00
Wisła Puławy 0 - 0 Wigry Suwałki 4 września 2021 - 17:00
Znicz Pruszków 0 - 1 KKS Kalisz 4 września 2021 - 16:00
Ruch Chorzów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 września 2021 - 20:00
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 września 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 1 Garbarnia Kraków 15 września 2021 - 16:00
Pogoń Siedlce 2 - 0 Lech II Poznań 15 września 2021 - 16:00
Motor Lublin 4 - 0 GKS Bełchatów 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Olimpia Elbląg 2 - 1 GKS Bełchatów 11 września 2021 - 19:00
Lech II Poznań 0 - 3 Motor Lublin 11 września 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 2 Pogoń Siedlce 10 września 2021 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Hutnik Kraków 11 września 2021 - 16:30
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Śląsk II Wrocław 11 września 2021 - 17:00
KKS Kalisz 1 - 2 Ruch Chorzów 11 września 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 1 Znicz Pruszków 11 września 2021 - 16:00
Sokół Ostróda 0 - 4 Wisła Puławy 11 września 2021 - 16:00
Stal Rzeszów 1 - 0 Radunia Stężyca 12 września 2021 - 12:20
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 3 - 0 Olimpia Elbląg 19 września 2021 - 15:00
Wisła Puławy 3 - 1 Stal Rzeszów 18 września 2021 - 16:00
Znicz Pruszków 3 - 2 Sokół Ostróda 18 września 2021 - 16:00
Ruch Chorzów 1 - 0 Wigry Suwałki 18 września 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 KKS Kalisz 17 września 2021 - 14:30
Hutnik Kraków 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2021 - 16:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 września 2021 - 14:00
Motor Lublin 3 - 0 Garbarnia Kraków 18 września 2021 - 17:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Lech II Poznań 18 września 2021 - 12:30
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 2 Lech II Poznań 26 września 2021 - 18:15
Garbarnia Kraków 1 - 0 GKS Bełchatów 24 września 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Motor Lublin 25 września 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pogoń Siedlce 26 września 2021 - 16:00
KKS Kalisz 2 - 0 Hutnik Kraków 25 września 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 0 Śląsk II Wrocław 26 września 2021 - 15:00
Sokół Ostróda 1 - 3 Ruch Chorzów 25 września 2021 - 16:00
Stal Rzeszów 3 - 1 Znicz Pruszków 26 września 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 2 Wisła Puławy 26 września 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wisła Puławy 2 - 3 Olimpia Elbląg 2 października 2021 - 16:00
Znicz Pruszków 2 - 2 Radunia Stężyca 1 października 2021 - 18:00
Ruch Chorzów 0 - 0 Stal Rzeszów 3 października 2021 - 14:45
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Sokół Ostróda 3 października 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 2 - 1 Wigry Suwałki 2 października 2021 - 15:00
Pogoń Siedlce 1 - 0 KKS Kalisz 3 października 2021 - 14:00
Motor Lublin 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 2 października 2021 - 17:00
GKS Bełchatów 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 października 2021 - 16:00
Lech II Poznań 1 - 1 Garbarnia Kraków 3 października 2021 - 13:00
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 0 Garbarnia Kraków 9 października 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lech II Poznań 20 października 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 GKS Bełchatów 9 października 2021 - 16:00
KKS Kalisz 0 - 0 Motor Lublin 9 października 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 5 - 0 Pogoń Siedlce 9 października 2021 - 15:00
Sokół Ostróda 2 - 1 Hutnik Kraków 9 października 2021 - 15:00
Stal Rzeszów 4 - 3 Śląsk II Wrocław 9 października 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 1 - 2 Ruch Chorzów 10 października 2021 - 15:00
Wisła Puławy 1 - 1 Znicz Pruszków 9 października 2021 - 14:45
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg 15 października 2021 - 18:00
Ruch Chorzów 2 - 4 Wisła Puławy 16 października 2021 - 17:15
Śląsk II Wrocław 2 - 5 Radunia Stężyca 17 października 2021 - 15:00
Hutnik Kraków 1 - 2 Stal Rzeszów 16 października 2021 - 15:00
Pogoń Siedlce 3 - 0 Sokół Ostróda 16 października 2021 - 15:00
Motor Lublin 1 - 1 Wigry Suwałki 16 października 2021 - 18:00
GKS Bełchatów 2 - 1 KKS Kalisz 16 października 2021 - 15:00
Lech II Poznań 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 października 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 października 2021 - 14:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 października 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 23 października 2021 - 15:00
KKS Kalisz - Lech II Poznań 23 października 2021 - 14:55
Wigry Suwałki - GKS Bełchatów 23 października 2021 - 14:00
Sokół Ostróda - Motor Lublin 23 października 2021 - 15:00
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 23 października 2021 - 18:00
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków 24 października 2021 - 14:00
Wisła Puławy - Śląsk II Wrocław 23 października 2021 - 15:00
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 30 października 2021 - 15:00
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 30 października 2021 - 13:00
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 30 października 2021 - 13:00
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 30 października 2021 - 14:00
Motor Lublin - Stal Rzeszów 31 października 2021 - 16:00
GKS Bełchatów - Sokół Ostróda 30 października 2021 - 14:30
Lech II Poznań - Wigry Suwałki 30 października 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków - KKS Kalisz 29 października 2021 - 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 6 listopada 2021 - 18:00
KKS Kalisz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 listopada 2021 - 18:00
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 5 listopada 2021 - 17:00
Sokół Ostróda - Lech II Poznań 6 listopada 2021 - 13:00
Stal Rzeszów - GKS Bełchatów 5 listopada 2021 - 18:00
Radunia Stężyca - Motor Lublin 7 listopada 2021 - 13:00
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 6 listopada 2021 - 13:00
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 6 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 13 listopada 2021 - 13:00
Hutnik Kraków - Ruch Chorzów 13 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 13 listopada 2021 - 13:00
Motor Lublin - Wisła Puławy 13 listopada 2021 - 17:30
GKS Bełchatów - Radunia Stężyca
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Wigry Suwałki 13 listopada 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 12 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Radunia Stężyca
GKS Bełchatów - Wisła Puławy
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 21 listopada 2021 - 12:00
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 27 listopada 2021 - 13:00
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów - Motor Lublin
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
Wisła Puławy - Lech II Poznań
Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 listopada 2021 - 18:00
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice 27 listopada 2021 - 13:00
Wigry Suwałki - KKS Kalisz 27 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 20 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
KKS Kalisz - Sokół Ostróda 4 grudnia 2021 - 16:00
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radunia Stężyca
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 5 grudnia 2021 - 12:00
Kolejka 21 - 26/27. lutego 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów - KKS Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Kolejka 22 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS Kalisz - Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
GKS Bełchatów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Kolejka 23 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy - KKS Kalisz
Radunia Stężyca - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda
Kolejka 24 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Sokół Ostróda - Radunia Stężyca
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
KKS Kalisz - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów - Motor Lublin
Kolejka 25 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów - KKS Kalisz
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Wisła Puławy - Sokół Ostróda
Radunia Stężyca - Stal Rzeszów
Kolejka 26 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca
Stal Rzeszów - Wisła Puławy
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Lech II Poznań - GKS Bełchatów
Kolejka 27 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - KKS Kalisz
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Ruch Chorzów - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Wisła Puławy - Radunia Stężyca
Kolejka 28 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Ruch Chorzów
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Kolejka 29 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin - KKS Kalisz
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Ruch Chorzów - Radunia Stężyca
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
Kolejka 30 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Ruch Chorzów
Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Motor Lublin
KKS Kalisz - GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Garbarnia Kraków
Kolejka 31 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - KKS Kalisz
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków
Kolejka 32 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy - Hutnik Kraków
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Sokół Ostróda - GKS Bełchatów
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS Kalisz - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 33 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KKS Kalisz
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Bełchatów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów
Kolejka 34 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - Motor Lublin
Radunia Stężyca - GKS Bełchatów
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice


Pokaż ukryte kolejki od 21 do 34