II liga - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Górnik Polkowice 36 76 22 10 4 70 - 29
2. GKS Katowice 36 70 22 4 10 67 - 41
3. Chojniczanka Chojnice 36 67 19 10 7 63 - 34
4. Wigry Suwałki 36 64 18 10 8 51 - 35
5. KKS Kalisz 36 57 17 6 13 51 - 40
6. Skra Częstochowa 36 52 15 7 14 51 - 42 4 10 3 1 0 8 - 4
7. Garbarnia Kraków 36 52 14 10 12 49 - 50 4 4 1 1 2 6 - 8
8. Śląsk II Wrocław 36 52 15 7 14 61 - 57 4 3 1 0 3 3 - 5
9. Motor Lublin 36 50 12 14 10 48 - 44 2 6 2 0 0 4 - 1
10. Stal Rzeszów 36 50 14 8 14 58 - 60 2 0 0 0 2 1 - 4
11. Sokół Ostróda 36 46 14 4 18 50 - 56
12. Hutnik Kraków 36 45 13 6 17 47 - 61
13. Pogoń Siedlce 36 42 (-3) 12 9 15 61 - 62
14. Lech II Poznań 36 40 11 7 18 47 - 58
15. Znicz Pruszków 36 38 10 8 18 37 - 55
16. Olimpia Elbląg 36 37 9 10 17 39 - 52
17. Olimpia Grudziądz 36 36 10 6 20 42 - 67 2 4 1 1 0 5 - 4
18. Błękitni Stargard 36 36 8 12 16 36 - 66 2 1 0 1 1 4 - 5
19. Bytovia Bytów 36 34 8 10 18 46 - 65
Ostatni komentarz dodał elsempre 16.02.2021, 16:08:04
* Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem trzech punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Skra Częstochowa 30 sierpnia 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 0 Błękitni Stargard 29 sierpnia 2020 - 17:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Olimpia Elbląg 28 sierpnia 2020 - 18:00
Motor Lublin 1 - 2 Znicz Pruszków 29 sierpnia 2020 - 19:50
Bytovia Bytów 2 - 0 Olimpia Grudziądz 29 sierpnia 2020 - 19:46
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 2 - 1 Górnik Polkowice 29 sierpnia 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 2 - 0 Lech II Poznań 28 sierpnia 2020 - 16:00
Hutnik Kraków 3 - 2 GKS Katowice 30 sierpnia 2020 - 13:30
Pauza: Garbarnia Kraków,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 6 - 3 Hutnik Kraków 5 września 2020 - 12:00
Górnik Polkowice 3 - 0 Sokół Ostróda 5 września 2020 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 2 Stal Rzeszów 5 września 2020 - 15:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 16:30
Znicz Pruszków 1 - 1 Bytovia Bytów 4 września 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 1 - 3 Motor Lublin 5 września 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Wigry Suwałki 5 września 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 0 KKS Kalisz 5 września 2020 - 17:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 Śląsk II Wrocław 5 września 2020 - 17:00
Pauza: GKS Katowice,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 1 - 2 Garbarnia Kraków 12 września 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Skra Częstochowa 11 września 2020 - 17:00
Motor Lublin 2 - 2 Błękitni Stargard 12 września 2020 - 18:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Olimpia Elbląg 12 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Znicz Pruszków 12 września 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 0 - 1 Olimpia Grudziądz 12 września 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 0 - 1 Pogoń Siedlce 12 września 2020 - 18:00
Górnik Polkowice 3 - 0 Hutnik Kraków 13 września 2020 - 13:00
GKS Katowice 3 - 1 Lech II Poznań 13 września 2020 - 19:00
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice 0 - 2 GKS Katowice 19 września 2020 - 18:15
Pogoń Siedlce 2 - 1 Hutnik Kraków 19 września 2020 - 19:00
Olimpia Grudziądz 0 - 4 Sokół Ostróda 19 września 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Rzeszów 19 września 2020 - 15:30
Olimpia Elbląg 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 4 Bytovia Bytów 19 września 2020 - 15:00
Skra Częstochowa 1 - 1 Motor Lublin 19 września 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 Wigry Suwałki 19 września 2020 - 16:00
Śląsk II Wrocław 0 - 3 KKS Kalisz 20 września 2020 - 12:00
Pauza: Lech II Poznań,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 0 Śląsk II Wrocław 25 września 2020 - 17:15
Motor Lublin 1 - 1 Garbarnia Kraków 25 września 2020 - 19:30
Bytovia Bytów 0 - 1 Skra Częstochowa 26 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Błękitni Stargard 26 września 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 0 - 0 Olimpia Elbląg 25 września 2020 - 16:00
Sokół Ostróda 2 - 0 Znicz Pruszków 26 września 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 2 - 2 Olimpia Grudziądz 25 września 2020 - 15:30
GKS Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce 26 września 2020 - 18:00
Lech II Poznań 1 - 3 Górnik Polkowice 26 września 2020 - 13:00
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 6 - 30. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce 4 - 2 Lech II Poznań 30 września 2020 - 18:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Katowice 30 września 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 0 Hutnik Kraków 29 września 2020 - 19:00
Olimpia Elbląg 3 - 3 Sokół Ostróda 29 września 2020 - 20:30
Błękitni Stargard 0 - 5 Stal Rzeszów 30 września 2020 - 16:00
Skra Częstochowa 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 września 2020 - 15:30
Garbarnia Kraków 2 - 2 Bytovia Bytów 30 września 2020 - 15:00
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Motor Lublin 30 września 2020 - 12:00
KKS Kalisz 0 - 3 Wigry Suwałki 30 września 2020 - 18:00
Pauza: Górnik Polkowice,
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin 0 - 3 KKS Kalisz 4 października 2020 - 17:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Śląsk II Wrocław 3 października 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Garbarnia Kraków 3 października 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 3 - 2 Skra Częstochowa 4 października 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 0 - 2 Błękitni Stargard 3 października 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 0 - 1 Hutnik Kraków 3 października 2020 - 18:00
GKS Katowice 1 - 1 Znicz Pruszków 3 października 2020 - 19:00
Lech II Poznań 1 - 2 Olimpia Grudziądz 4 października 2020 - 12:00
Górnik Polkowice 4 - 2 Pogoń Siedlce 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Wigry Suwałki,
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Górnik Polkowice 10 października 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 2 - 1 Lech II Poznań 9 października 2020 - 19:00
Olimpia Elbląg 1 - 2 GKS Katowice 10 października 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Hutnik Kraków 10 października 2020 - 15:00
Skra Częstochowa 3 - 0 Sokół Ostróda 10 października 2020 - 15:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Stal Rzeszów 10 października 2020 - 14:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 października 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 1 Bytovia Bytów 10 października 2020 - 18:15
Wigry Suwałki 1 - 0 Motor Lublin 10 października 2020 - 18:00
Pauza: Pogoń Siedlce,
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 1 - 2 Wigry Suwałki 18 października 2020 - 15:30
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 KKS Kalisz 16 października 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 0 - 3 Śląsk II Wrocław 17 października 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 1 - 1 Garbarnia Kraków 18 listopada 2020 - 16:00
Hutnik Kraków 3 - 1 Skra Częstochowa 17 października 2020 - 15:00
GKS Katowice 5 - 0 Błękitni Stargard 30 października 2020 - 17:00
Lech II Poznań 2 - 3 Olimpia Elbląg 29 października 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 4 - 0 Znicz Pruszków 17 października 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Grudziądz 17 października 2020 - 17:00
Pauza: Motor Lublin,
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków 1 - 2 Pogoń Siedlce 24 października 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 0 - 3 Górnik Polkowice 24 października 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Lech II Poznań 18 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Katowice 24 października 2020 - 14:15
Garbarnia Kraków 2 - 1 Hutnik Kraków 24 października 2020 - 13:00
Śląsk II Wrocław 0 - 2 Sokół Ostróda 25 października 2020 - 12:00
KKS Kalisz 0 - 2 Stal Rzeszów 24 października 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 października 2020 - 19:30
Motor Lublin 2 - 1 Bytovia Bytów 18 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Olimpia Grudziądz,
Kolejka 11 - 4. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Motor Lublin 4 listopada 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 1 - 2 Wigry Suwałki 4 listopada 2020 - 13:00
Sokół Ostróda 1 - 4 KKS Kalisz 4 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 2 - 5 Śląsk II Wrocław 11 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice 2 - 1 Garbarnia Kraków 4 listopada 2020 - 18:00
Lech II Poznań 1 - 0 Skra Częstochowa 4 listopada 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Błękitni Stargard 4 listopada 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce 4 - 3 Olimpia Elbląg 4 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków 10 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 3 - 1 Olimpia Grudziądz 7 listopada 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Pogoń Siedlce 8 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Górnik Polkowice 7 listopada 2020 - 14:00
Garbarnia Kraków 2 - 4 Lech II Poznań 7 listopada 2020 - 13:00
Śląsk II Wrocław 0 - 3 GKS Katowice 18 listopada 2020 - 12:00
KKS Kalisz 4 - 0 Hutnik Kraków 7 listopada 2020 - 18:15
Wigry Suwałki 1 - 2 Sokół Ostróda 8 listopada 2020 - 15:00
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów 7 listopada 2020 - 16:45
Bytovia Bytów 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Znicz Pruszków,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów 3 - 3 Bytovia Bytów 14 listopada 2020 - 13:00
Sokół Ostróda 1 - 0 Motor Lublin 14 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 1 - 2 Wigry Suwałki 15 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice 4 - 1 KKS Kalisz 14 listopada 2020 - 13:00
Lech II Poznań 2 - 1 Śląsk II Wrocław 14 listopada 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Garbarnia Kraków 14 listopada 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Skra Częstochowa 14 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz 2 - 2 Błękitni Stargard 14 listopada 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg 15 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 2 - 3 Znicz Pruszków 22 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 4 - 0 Olimpia Grudziądz 22 listopada 2020 - 13:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 22 listopada 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Górnik Polkowice 22 listopada 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 0 Lech II Poznań 21 listopada 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Katowice 22 listopada 2020 - 15:00
Motor Lublin 3 - 0 Hutnik Kraków 22 listopada 2020 - 19:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Sokół Ostróda 22 listopada 2020 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Stal Rzeszów 21 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Olimpia Elbląg,
Kolejka 15 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 3 - 1 Bytovia Bytów 28 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice 2 - 1 Motor Lublin 29 listopada 2020 - 12:45
Lech II Poznań 1 - 1 Wigry Suwałki 28 listopada 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 2 - 1 KKS Kalisz 28 listopada 2020 - 14:15
Pogoń Siedlce 1 - 2 Śląsk II Wrocław 28 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Garbarnia Kraków 28 listopada 2020 - 16:00
Znicz Pruszków 0 - 5 Skra Częstochowa 27 listopada 2020 - 17:00
Olimpia Elbląg 4 - 2 Błękitni Stargard 28 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Stal Rzeszów,
Kolejka 16 - 2. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa 0 - 1 Olimpia Elbląg 2 grudnia 2020 - 12:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Znicz Pruszków 9 grudnia 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Olimpia Grudziądz 2 grudnia 2020 - 12:00
KKS Kalisz 0 - 1 Pogoń Siedlce 2 grudnia 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 0 - 1 Górnik Polkowice 31 marca 2021 - 13:00
Motor Lublin 1 - 0 Lech II Poznań 2 grudnia 2020 - 17:30
Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice 2 grudnia 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Hutnik Kraków 2 grudnia 2020 - 17:00
Sokół Ostróda 2 - 3 Stal Rzeszów 16 grudnia 2020 - 16:15
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 17 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków 1 - 1 Stal Rzeszów 10 marca 2021 - 14:00
GKS Katowice 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 6 grudnia 2020 - 18:45
Lech II Poznań 1 - 1 Bytovia Bytów 6 grudnia 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 1 - 1 Motor Lublin 5 grudnia 2020 - 14:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Wigry Suwałki 5 grudnia 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz 0 - 1 KKS Kalisz 6 grudnia 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 3 Śląsk II Wrocław 5 grudnia 2020 - 12:00
Olimpia Elbląg 1 - 2 Garbarnia Kraków 5 grudnia 2020 - 12:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Skra Częstochowa 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Ostróda,
Kolejka 18 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków 3 - 0 Błękitni Stargard 12 grudnia 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław 3 - 1 Olimpia Elbląg 12 grudnia 2020 - 17:00
KKS Kalisz 1 - 0 Znicz Pruszków 13 grudnia 2020 - 14:00
Wigry Suwałki 1 - 1 Olimpia Grudziądz 12 grudnia 2020 - 15:00
Motor Lublin 3 - 3 Pogoń Siedlce 12 grudnia 2020 - 13:00
Bytovia Bytów 0 - 2 Górnik Polkowice 12 grudnia 2020 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Lech II Poznań 12 grudnia 2020 - 16:00
Stal Rzeszów 0 - 1 GKS Katowice 13 grudnia 2020 - 12:15
Sokół Ostróda 3 - 0 Hutnik Kraków 12 grudnia 2020 - 18:00
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 19 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS Katowice 2 - 1 Sokół Ostróda 27 lutego 2021 - 17:00
Lech II Poznań 5 - 1 Stal Rzeszów 27 lutego 2021 - 13:00
Górnik Polkowice 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 28 lutego 2021 - 20:00
Pogoń Siedlce 2 - 0 Bytovia Bytów 27 lutego 2021 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Motor Lublin 27 lutego 2021 - 14:00
Znicz Pruszków 1 - 2 Wigry Suwałki 27 lutego 2021 - 12:00
Olimpia Elbląg 1 - 0 KKS Kalisz 27 lutego 2021 - 14:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Śląsk II Wrocław 28 lutego 2021 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 0 Garbarnia Kraków 27 lutego 2021 - 13:00
Pauza: Hutnik Kraków,
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa 2 - 0 Śląsk II Wrocław 7 marca 2021 - 13:00
Błękitni Stargard 0 - 4 KKS Kalisz 6 marca 2021 - 13:00
Olimpia Elbląg 0 - 0 Wigry Suwałki 6 marca 2021 - 14:00
Znicz Pruszków 0 - 1 Motor Lublin 6 marca 2021 - 12:00
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Bytovia Bytów 6 marca 2021 - 14:00
Pogoń Siedlce 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 marca 2021 - 20:15
Górnik Polkowice 1 - 2 Stal Rzeszów 6 marca 2021 - 13:00
Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Ostróda 6 marca 2021 - 13:00
GKS Katowice 0 - 2 Hutnik Kraków 6 marca 2021 - 17:00
Pauza: Garbarnia Kraków,
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków 0 - 2 Lech II Poznań 14 marca 2021 - 13:15
Sokół Ostróda 0 - 1 Górnik Polkowice 13 marca 2021 - 16:30
Stal Rzeszów 1 - 5 Pogoń Siedlce 7 kwietnia 2021 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Olimpia Grudziądz 12 marca 2021 - 19:30
Bytovia Bytów 2 - 2 Znicz Pruszków 13 marca 2021 - 16:00
Motor Lublin 1 - 0 Olimpia Elbląg 11 marca 2021 - 19:30
Wigry Suwałki 0 - 1 Błękitni Stargard 12 marca 2021 - 17:00
KKS Kalisz 0 - 1 Skra Częstochowa 13 marca 2021 - 16:00
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Garbarnia Kraków 13 marca 2021 - 13:00
Pauza: GKS Katowice,
Kolejka 22 - 17. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków 1 - 2 KKS Kalisz 17 marca 2021 - 13:00
Skra Częstochowa 3 - 2 Wigry Suwałki 17 marca 2021 - 15:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Motor Lublin 17 marca 2021 - 14:00
Olimpia Elbląg 0 - 1 Bytovia Bytów 17 marca 2021 - 14:00
Znicz Pruszków 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 17 marca 2021 - 15:00
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Stal Rzeszów 17 marca 2021 - 18:00
Pogoń Siedlce 2 - 3 Sokół Ostróda 31 marca 2021 - 16:00
Hutnik Kraków 0 - 3 Górnik Polkowice 17 marca 2021 - 14:00
Lech II Poznań 1 - 2 GKS Katowice 17 marca 2021 - 18:00
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 23 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Katowice 2 - 1 Górnik Polkowice 21 marca 2021 - 19:30
Hutnik Kraków 2 - 1 Pogoń Siedlce 22 marca 2021 - 15:00
Sokół Ostróda 0 - 2 Olimpia Grudziądz 20 marca 2021 - 18:00
Stal Rzeszów 1 - 0 Znicz Pruszków 21 marca 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Elbląg 21 marca 2021 - 15:00
Bytovia Bytów 3 - 1 Błękitni Stargard 20 marca 2021 - 16:00
Motor Lublin 0 - 0 Skra Częstochowa 7 kwietnia 2021 - 17:00
Wigry Suwałki 2 - 0 Garbarnia Kraków 21 marca 2021 - 13:00
KKS Kalisz 1 - 1 Śląsk II Wrocław 20 marca 2021 - 16:00
Pauza: Lech II Poznań,
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Wigry Suwałki 27 marca 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Motor Lublin 21 kwietnia 2021 - 13:00
Skra Częstochowa 0 - 0 Bytovia Bytów 28 marca 2021 - 16:00
Błękitni Stargard 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 27 marca 2021 - 13:00
Olimpia Elbląg 1 - 3 Stal Rzeszów 27 marca 2021 - 14:00
Znicz Pruszków 2 - 1 Sokół Ostróda 27 marca 2021 - 15:30
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Hutnik Kraków 27 marca 2021 - 14:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 GKS Katowice 28 marca 2021 - 16:45
Górnik Polkowice 4 - 0 Lech II Poznań 27 marca 2021 - 13:00
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 25 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 0 - 2 Pogoń Siedlce 3 kwietnia 2021 - 12:00
GKS Katowice 1 - 0 Olimpia Grudziądz 3 kwietnia 2021 - 17:00
Hutnik Kraków 1 - 3 Znicz Pruszków 3 kwietnia 2021 - 13:00
Sokół Ostróda 2 - 1 Olimpia Elbląg 3 kwietnia 2021 - 12:00
Stal Rzeszów 2 - 2 Błękitni Stargard 2 kwietnia 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Skra Częstochowa 3 kwietnia 2021 - 12:15
Bytovia Bytów 1 - 2 Garbarnia Kraków 2 kwietnia 2021 - 14:00
Motor Lublin 2 - 3 Śląsk II Wrocław 3 kwietnia 2021 - 15:15
Wigry Suwałki 2 - 0 KKS Kalisz 3 kwietnia 2021 - 18:00
Pauza: Górnik Polkowice,
Kolejka 26 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 1 - 1 Motor Lublin 10 kwietnia 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 3 - 2 Bytovia Bytów 11 kwietnia 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 kwietnia 2021 - 15:00
Skra Częstochowa 3 - 4 Stal Rzeszów 10 kwietnia 2021 - 13:00
Błękitni Stargard 3 - 1 Sokół Ostróda 10 kwietnia 2021 - 13:00
Hutnik Kraków 0 - 0 Olimpia Elbląg 10 kwietnia 2021 - 16:00
Znicz Pruszków 1 - 0 GKS Katowice 8 kwietnia 2021 - 18:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 Lech II Poznań 10 kwietnia 2021 - 20:15
Pogoń Siedlce 1 - 2 Górnik Polkowice 10 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Wigry Suwałki,
Kolejka 27 - 14. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice 3 - 0 Olimpia Grudziądz 12 maja 2021 - 16:00
Lech II Poznań 2 - 5 Znicz Pruszków 14 kwietnia 2021 - 13:00
GKS Katowice 1 - 0 Olimpia Elbląg 5 maja 2021 - 18:00
Hutnik Kraków 4 - 1 Błękitni Stargard 14 kwietnia 2021 - 16:30
Sokół Ostróda 2 - 1 Skra Częstochowa 14 kwietnia 2021 - 18:00
Stal Rzeszów 0 - 1 Garbarnia Kraków 12 maja 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Śląsk II Wrocław 14 kwietnia 2021 - 19:30
Bytovia Bytów 2 - 3 KKS Kalisz 14 kwietnia 2021 - 17:00
Motor Lublin 0 - 1 Wigry Suwałki 14 kwietnia 2021 - 18:00
Pauza: Pogoń Siedlce,
Kolejka 28 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 4 - 1 Bytovia Bytów 17 kwietnia 2021 - 16:00
KKS Kalisz 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia 2021 - 17:50
Śląsk II Wrocław 3 - 4 Stal Rzeszów 18 kwietnia 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Sokół Ostróda 17 kwietnia 2021 - 15:00
Skra Częstochowa 0 - 1 Hutnik Kraków 17 kwietnia 2021 - 16:00
Błękitni Stargard 0 - 0 GKS Katowice 11 maja 2021 - 16:00
Olimpia Elbląg 3 - 1 Lech II Poznań 17 kwietnia 2021 - 16:00
Znicz Pruszków 0 - 1 Górnik Polkowice 26 maja 2021 - 15:00
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Pogoń Siedlce 18 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Motor Lublin,
Kolejka 29 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce 2 - 2 Znicz Pruszków 24 kwietnia 2021 - 17:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Olimpia Elbląg 24 kwietnia 2021 - 13:00
Lech II Poznań 1 - 1 Błękitni Stargard 25 kwietnia 2021 - 13:00
GKS Katowice 2 - 1 Skra Częstochowa 24 kwietnia 2021 - 18:30
Hutnik Kraków 2 - 0 Garbarnia Kraków 24 kwietnia 2021 - 16:00
Sokół Ostróda 4 - 1 Śląsk II Wrocław 24 kwietnia 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 3 - 3 KKS Kalisz 23 kwietnia 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Wigry Suwałki 23 kwietnia 2021 - 19:30
Bytovia Bytów 0 - 1 Motor Lublin 24 kwietnia 2021 - 18:00
Pauza: Olimpia Grudziądz,
Kolejka 30 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 1 Stal Rzeszów 28 kwietnia 2021 - 16:15
KKS Kalisz 2 - 0 Sokół Ostróda 28 kwietnia 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Hutnik Kraków 28 kwietnia 2021 - 15:00
Garbarnia Kraków 2 - 0 GKS Katowice 28 kwietnia 2021 - 17:00
Skra Częstochowa 0 - 0 Lech II Poznań 28 kwietnia 2021 - 15:00
Błękitni Stargard 0 - 0 Górnik Polkowice 28 kwietnia 2021 - 13:00
Olimpia Elbląg 0 - 0 Pogoń Siedlce 28 kwietnia 2021 - 15:00
Znicz Pruszków 2 - 0 Olimpia Grudziądz 28 kwietnia 2021 - 15:30
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 31 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Olimpia Elbląg 1 maja 2021 - 17:00
Pogoń Siedlce 2 - 2 Błękitni Stargard 1 maja 2021 - 17:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Skra Częstochowa 3 maja 2021 - 15:00
Lech II Poznań 0 - 0 Garbarnia Kraków 2 maja 2021 - 13:00
GKS Katowice 1 - 3 Śląsk II Wrocław 1 maja 2021 - 18:00
Hutnik Kraków 0 - 2 KKS Kalisz 1 maja 2021 - 17:00
Sokół Ostróda 0 - 1 Wigry Suwałki 1 maja 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 1 - 3 Motor Lublin 2 maja 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Bytovia Bytów 2 maja 2021 - 13:30
Pauza: Znicz Pruszków,
Kolejka 32 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 0 - 2 Stal Rzeszów 8 maja 2021 - 13:00
Motor Lublin 4 - 1 Sokół Ostróda 8 maja 2021 - 19:00
Wigry Suwałki 0 - 1 Hutnik Kraków 8 maja 2021 - 16:00
KKS Kalisz 2 - 1 GKS Katowice 8 maja 2021 - 17:30
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Lech II Poznań 8 maja 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 2 Górnik Polkowice 8 maja 2021 - 16:00
Skra Częstochowa 2 - 2 Pogoń Siedlce 8 maja 2021 - 17:30
Błękitni Stargard 2 - 3 Olimpia Grudziądz 8 maja 2021 - 13:00
Olimpia Elbląg 2 - 1 Znicz Pruszków 9 maja 2021 - 17:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 33 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków 0 - 2 Błękitni Stargard 15 maja 2021 - 15:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Skra Częstochowa 15 maja 2021 - 17:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Garbarnia Kraków 15 maja 2021 - 17:00
Górnik Polkowice 2 - 2 Śląsk II Wrocław 15 maja 2021 - 17:00
Lech II Poznań 2 - 0 KKS Kalisz 15 maja 2021 - 17:00
GKS Katowice 2 - 2 Wigry Suwałki 15 maja 2021 - 15:15
Hutnik Kraków 5 - 0 Motor Lublin 15 maja 2021 - 17:00
Sokół Ostróda 1 - 1 Bytovia Bytów 15 maja 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2021 - 19:44
Pauza: Olimpia Elbląg,
Kolejka 34 - 19. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Sokół Ostróda 19 maja 2021 - 19:30
Bytovia Bytów 1 - 1 Hutnik Kraków 19 maja 2021 - 18:00
Motor Lublin 2 - 1 GKS Katowice 19 maja 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 0 Lech II Poznań 19 maja 2021 - 16:00
KKS Kalisz 1 - 1 Górnik Polkowice 19 maja 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Pogoń Siedlce 19 maja 2021 - 16:00
Garbarnia Kraków 2 - 3 Olimpia Grudziądz 19 maja 2021 - 17:00
Skra Częstochowa 3 - 2 Znicz Pruszków 19 maja 2021 - 15:00
Błękitni Stargard 0 - 0 Olimpia Elbląg 19 maja 2021 - 17:00
Pauza: Stal Rzeszów,
Kolejka 35 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 0 Skra Częstochowa 23 maja 2021 - 15:00
Znicz Pruszków 0 - 0 Garbarnia Kraków 22 maja 2021 - 15:00
Olimpia Grudziądz 2 - 4 Śląsk II Wrocław 23 maja 2021 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 0 KKS Kalisz 23 maja 2021 - 16:00
Górnik Polkowice 2 - 2 Wigry Suwałki 22 maja 2021 - 18:15
Lech II Poznań 0 - 0 Motor Lublin 23 maja 2021 - 13:00
GKS Katowice 4 - 1 Bytovia Bytów 23 maja 2021 - 18:00
Hutnik Kraków 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 maja 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 3 - 1 Sokół Ostróda 22 maja 2021 - 19:44
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 36 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów 2 - 3 Hutnik Kraków 28 maja 2021 - 19:44
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 GKS Katowice 28 maja 2021 - 18:45
Bytovia Bytów 1 - 2 Lech II Poznań 29 maja 2021 - 18:00
Motor Lublin 0 - 0 Górnik Polkowice 29 maja 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 3 - 2 Pogoń Siedlce 29 maja 2021 - 16:00
KKS Kalisz 2 - 1 Olimpia Grudziądz 29 maja 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Znicz Pruszków 29 maja 2021 - 12:00
Garbarnia Kraków 2 - 3 Olimpia Elbląg 29 maja 2021 - 17:00
Skra Częstochowa 1 - 1 Błękitni Stargard 29 maja 2021 - 17:30
Pauza: Sokół Ostróda,
Kolejka 37 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 0 - 0 Garbarnia Kraków 5 czerwca 2021 - 13:00
Olimpia Elbląg 1 - 4 Śląsk II Wrocław 5 czerwca 2021 - 15:00
Znicz Pruszków 0 - 2 KKS Kalisz 5 czerwca 2021 - 14:00
Olimpia Grudziądz 2 - 2 Wigry Suwałki 5 czerwca 2021 - 16:30
Pogoń Siedlce 3 - 3 Motor Lublin 6 czerwca 2021 - 17:00
Górnik Polkowice 5 - 0 Bytovia Bytów 5 czerwca 2021 - 16:30
Lech II Poznań 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2021 - 13:00
GKS Katowice 4 - 1 Stal Rzeszów 7 czerwca 2021 - 20:25
Hutnik Kraków 1 - 2 Sokół Ostróda 5 czerwca 2021 - 16:30
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 38 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda 3 - 2 GKS Katowice 12 czerwca 2021 - 12:00
Stal Rzeszów 0 - 2 Lech II Poznań 12 czerwca 2021 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Górnik Polkowice 12 czerwca 2021 - 12:00
Bytovia Bytów 4 - 3 Pogoń Siedlce 12 czerwca 2021 - 12:00
Motor Lublin 5 - 2 Olimpia Grudziądz 12 czerwca 2021 - 12:00
Wigry Suwałki 0 - 0 Znicz Pruszków 12 czerwca 2021 - 12:00
KKS Kalisz 1 - 1 Olimpia Elbląg 12 czerwca 2021 - 12:00
Śląsk II Wrocław 5 - 1 Błękitni Stargard 12 czerwca 2021 - 12:00
Garbarnia Kraków 4 - 4 Skra Częstochowa 12 czerwca 2021 - 12:00
Pauza: Hutnik Kraków, .