Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lider Rychnowy 18 46 15 1 2 113 - 30
2. Myśliwiec Tuchomie 18 43 14 1 3 74 - 27
3. Junior Football Academy Przechlewo 18 42 14 0 4 86 - 46
4. Start Miastko 18 33 11 0 7 79 - 51
5. Kaszubia Studzienice 18 29 9 2 7 64 - 49
6. Lipniczanka Lipnica 18 20 6 2 10 45 - 55 2 3 1 0 1 5 - 4
7. U-2 Bytów 18 20 6 2 10 32 - 47 2 3 1 0 1 4 - 5
8. Chojniczanka Chojnice 18 16 5 1 12 35 - 71
9. Kolejarz Chojnice 18 9 2 3 13 28 - 79
10. Bytovia Bytów 18 5 1 2 15 18 - 119


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Rychnowy 10 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Kolejarz Chojnice 29 sierpnia 2020 - 14:00
Kaszubia Studzienice 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 29 sierpnia 2020 - 13:30
Myśliwiec Tuchomie 6 - 0 Bytovia Bytów 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów, Start Miastko,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko 5 - 1 U-2 Bytów 5 września 2020 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 9 września 2020 - 18:00
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Kaszubia Studzienice 6 września 2020 - 14:00
Lider Rychnowy 12 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 10:00
Pauza: Bytovia Bytów, Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 11 września 2020 - 18:30
Kaszubia Studzienice 2 - 6 Lider Rychnowy 12 września 2020 - 13:30
Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Kolejarz Chojnice 13 września 2020 - 12:30
U-2 Bytów 5 - 2 Bytovia Bytów 9 września 2020 - 17:00
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 4 - 2 Start Miastko 19 września 2020 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 1 U-2 Bytów 16 września 2020 - 18:15
Lider Rychnowy 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 19 września 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Kaszubia Studzienice 19 września 2020 - 14:00
Pauza: Kolejarz Chojnice, Bytovia Bytów,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice 3 - 4 Junior Football Academy Przechlewo 26 września 2020 - 13:30
Myśliwiec Tuchomie 6 - 2 Chojniczanka Chojnice 26 września 2020 - 14:00
U-2 Bytów 4 - 1 Kolejarz Chojnice 27 września 2020 - 11:00
Start Miastko 9 - 2 Bytovia Bytów 8 października 2020 - 16:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica, Lider Rychnowy,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 14 - 0 Bytovia Bytów 4 października 2020 - 10:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 6 Start Miastko 5 października 2020 - 17:30
Lider Rychnowy 5 - 0 U-2 Bytów 3 października 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie 8 października 2020 - 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 4 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 10 października 2020 - 11:00
U-2 Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 października 2020 - 11:00
Start Miastko 9 - 1 Kolejarz Chojnice 10 października 2020 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 11 października 2020 - 15:00
Pauza: Lider Rychnowy, Kaszubia Studzienice,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 14 listopada 2020 - 13:30
Kolejarz Chojnice 8 - 1 Bytovia Bytów 17 października 2020 - 11:00
Lider Rychnowy 7 - 2 Start Miastko 18 października 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 U-2 Bytów 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 25 października 2020 - 11:00
Start Miastko 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 października 2020 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 13 Lider Rychnowy 24 października 2020 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 7 - 1 Kolejarz Chojnice 24 października 2020 - 16:00
Pauza: Kaszubia Studzienice, Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 6 - 1 Kolejarz Chojnice 31 października 2020 - 14:00
Lider Rychnowy 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 31 października 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Bytovia Bytów 4 listopada 2020 - 17:00
Kaszubia Studzienice 5 - 1 Start Miastko 30 października 2020 - 15:30
Pauza: U-2 Bytów, Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 2 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 8 listopada 2020 - 11:00
Start Miastko 3 - 4 Myśliwiec Tuchomie 7 listopada 2020 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Kaszubia Studzienice 7 listopada 2020 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2020 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 7 Lider Rychnowy 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Kaszubia Studzienice 25 kwietnia 2021 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Myśliwiec Tuchomie 25 kwietnia 2021 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 4 U-2 Bytów 25 kwietnia 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 10 Start Miastko 21 kwietnia 2021 - 18:30
Pauza: Lipniczanka Lipnica, Lider Rychnowy,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 2 - 8 Junior Football Academy Przechlewo 28 kwietnia 2021 - 18:30
Start Miastko 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 1 maja 2021 - 11:00
U-2 Bytów 0 - 3 Lider Rychnowy 1 maja 2021 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 3 Kaszubia Studzienice 29 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Kolejarz Chojnice,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie 8 maja 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 U-2 Bytów 7 maja 2021 - 19:00
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Start Miastko 9 maja 2021 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Bytovia Bytów 13 maja 2021 - 17:30
Pauza: Lider Rychnowy, Kaszubia Studzienice,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lipniczanka Lipnica 1 - 7 Junior Football Academy Przechlewo 17 maja 2021 - 18:00
Bytovia Bytów 1 - 1 Kolejarz Chojnice 16 maja 2021 - 14:00
Start Miastko 3 - 5 Lider Rychnowy 19 maja 2021 - 17:30
U-2 Bytów 1 - 4 Kaszubia Studzienice 14 maja 2021 - 17:00
Pauza: Myśliwiec Tuchomie, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 U-2 Bytów 20 maja 2021 - 18:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Start Miastko 23 maja 2021 - 11:00
Lider Rychnowy 8 - 0 Bytovia Bytów 24 maja 2021 - 18:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 23 maja 2021 - 11:00
Pauza: Kaszubia Studzienice, Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 2 - 7 Junior Football Academy Przechlewo 30 maja 2021 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 3 Lider Rychnowy 30 maja 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2021 - 14:00
Start Miastko 8 - 3 Kaszubia Studzienice 29 maja 2021 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów, Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 12 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 4 - 2 Lider Rychnowy 3 czerwca 2021 - 19:00
Kolejarz Chojnice 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 czerwca 2021 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 4 Kaszubia Studzienice 2 czerwca 2021 - 18:00
Bytovia Bytów 0 - 10 Myśliwiec Tuchomie 2 czerwca 2021 - 18:30
Pauza: U-2 Bytów, Start Miastko,
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 6 - 4 U-2 Bytów 6 czerwca 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 7 - 1 Start Miastko 5 czerwca 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 9 - 1 Bytovia Bytów 5 czerwca 2021 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Lipniczanka Lipnica 6 czerwca 2021 - 11:00
Lider Rychnowy 9 - 1 Kolejarz Chojnice 7 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 13 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 0 - 3 Start Miastko 26 marca 2021 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 9 czerwca 2021 - 18:00
Kaszubia Studzienice 0 - 0 Kolejarz Chojnice 11 czerwca 2021 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 7 Lider Rychnowy 10 czerwca 2021 - 18:30
Pauza: Bytovia Bytów, Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 14 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 17 czerwca 2021 - 18:30
Lider Rychnowy 7 - 1 Kaszubia Studzienice 16 czerwca 2021 - 15:00
Kolejarz Chojnice 0 - 7 Myśliwiec Tuchomie 16 czerwca 2021 - 17:00
Bytovia Bytów 1 - 3 U-2 Bytów 16 czerwca 2021 - 18:30
Pauza: Start Miastko, Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko 5 - 6 Junior Football Academy Przechlewo 19 czerwca 2021 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 18 czerwca 2021 - 18:00
Myśliwiec Tuchomie 6 - 1 Lider Rychnowy 19 czerwca 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 10 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 czerwca 2021 - 13:00
Pauza: Kolejarz Chojnice, Bytovia Bytów, .