Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 19 49 16 1 2 145 - 27
2. Champions Kwidzyn 18 48 15 3 0 93 - 29
3. DSPN Kwidzyn 19 46 15 1 3 137 - 35
4. Gryf II Tczew MKS 19 42 14 0 5 120 - 42
5. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 19 40 13 1 5 67 - 39
6. KP II Starogard Gdański 19 33 11 0 8 91 - 57
7. Pomezania II Malbork 19 20 6 2 11 35 - 66
8. Unia Tczew 19 18 6 0 13 36 - 100
9. Pogoń Smętowo 20 11 3 2 15 31 - 94
10. Styna Godziszewo 18 10 3 1 14 32 - 116 1 3 1 0 0 6 - 3
11. Wisła Korzeniewo 20 10 3 1 16 38 - 121 1 0 0 0 1 3 - 6
12. Spójnia Sadlinki 19 8 2 2 15 14 - 113


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Champions Kwidzyn 4 - 4 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Tczew 5 - 1 Wisła Korzeniewo 29 sierpnia 2020 - 14:30
Styna Godziszewo 3 - 13 DSPN Kwidzyn 29 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 11 Gryf II Tczew MKS 29 sierpnia 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 6 KP II Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 10:00
Pomezania II Malbork 0 - 5 Rodło Kwidzyn 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 4 Rodło Kwidzyn 6 września 2020 - 15:00
KP II Starogard Gdański 4 - 0 Pomezania II Malbork 5 września 2020 - 13:00
Gryf II Tczew MKS 8 - 1 Pogoń Smętowo 6 września 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 20 - 0 Spójnia Sadlinki 5 września 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 3 - 6 Styna Godziszewo 5 września 2020 - 12:00
Champions Kwidzyn 9 - 1 Unia Tczew 5 września 2020 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Tczew 2 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 12 września 2020 - 15:00
Styna Godziszewo 3 - 12 Champions Kwidzyn 12 września 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Wisła Korzeniewo 13 września 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 DSPN Kwidzyn 12 września 2020 - 12:30
Pomezania II Malbork 0 - 9 Gryf II Tczew MKS 12 września 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 7 - 4 KP II Starogard Gdański 12 września 2020 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 2 - 3 KP II Starogard Gdański 19 września 2020 - 13:00
Gryf II Tczew MKS 3 - 5 Rodło Kwidzyn 19 września 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 9 - 0 Pomezania II Malbork 20 września 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 3 - 1 Pogoń Smętowo 19 września 2020 - 11:00
Champions Kwidzyn 3 - 0 Spójnia Sadlinki 20 września 2020 - 11:00
Unia Tczew 4 - 0 Styna Godziszewo 19 września 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo 1 - 7 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 26 września 2020 - 10:00
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Unia Tczew 27 września 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 4 Champions Kwidzyn 26 września 2020 - 09:00
Pomezania II Malbork 4 - 3 Wisła Korzeniewo 26 września 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 6 DSPN Kwidzyn 26 września 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 1 - 4 Gryf II Tczew MKS 27 września 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 3 Gryf II Tczew MKS 4 października 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 10 - 1 KP II Starogard Gdański 4 października 2020 - 13:00
Wisła Korzeniewo 0 - 12 Rodło Kwidzyn 14 października 2020 - 16:30
Champions Kwidzyn 3 - 1 Pomezania II Malbork 4 października 2020 - 11:00
Unia Tczew 3 - 2 Pogoń Smętowo 3 października 2020 - 11:00
Styna Godziszewo 2 - 1 Spójnia Sadlinki 3 października 2020 - 12:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 11 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 5 - 2 Styna Godziszewo 10 października 2020 - 09:00
Pomezania II Malbork 1 - 3 Unia Tczew 10 października 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Champions Kwidzyn 10 października 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 8 - 2 Wisła Korzeniewo 11 października 2020 - 15:00
Gryf II Tczew MKS 8 - 2 DSPN Kwidzyn 7 października 2020 - 20:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 5 DSPN Kwidzyn 18 października 2020 - 10:30
Wisła Korzeniewo 2 - 11 Gryf II Tczew MKS 18 października 2020 - 11:00
Champions Kwidzyn 7 - 2 KP II Starogard Gdański 18 października 2020 - 11:00
Unia Tczew 0 - 9 Rodło Kwidzyn 17 października 2020 - 11:00
Styna Godziszewo 3 - 4 Pomezania II Malbork 17 października 2020 - 12:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Pogoń Smętowo 18 października 2020 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 2 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 25 października 2020 - 11:00
Pomezania II Malbork 3 - 1 Spójnia Sadlinki 24 października 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 15 - 1 Styna Godziszewo 24 października 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 3 - 0 Unia Tczew 24 października 2020 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 2 - 4 Champions Kwidzyn 14 listopada 2020 - 13:30
DSPN Kwidzyn 8 - 2 Wisła Korzeniewo 25 października 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Wisła Korzeniewo 31 października 2020 - 11:00
Champions Kwidzyn 2 - 1 DSPN Kwidzyn 31 października 2020 - 15:00
Unia Tczew 2 - 10 Gryf II Tczew MKS 31 października 2020 - 09:30
Styna Godziszewo 1 - 5 KP II Starogard Gdański 31 października 2020 - 12:00
Spójnia Sadlinki 0 - 10 Rodło Kwidzyn 31 października 2020 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 0 Pomezania II Malbork 31 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania II Malbork 1 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 listopada 2020 - 11:00
Rodło Kwidzyn 10 - 1 Pogoń Smętowo 7 listopada 2020 - 11:00
KP II Starogard Gdański 7 - 1 Spójnia Sadlinki 8 listopada 2020 - 15:00
Gryf II Tczew MKS 9 - 1 Styna Godziszewo 8 listopada 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 8 - 0 Unia Tczew 8 listopada 2020 - 11:00
Wisła Korzeniewo 1 - 6 Champions Kwidzyn 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 1 Styna Godziszewo 24 kwietnia 2021 - 15:00
Unia Tczew 0 - 4 Spójnia Sadlinki 24 kwietnia 2021 - 13:00
Champions Kwidzyn 10 - 2 Pogoń Smętowo 25 kwietnia 2021 - 11:00
Wisła Korzeniewo 2 - 3 Pomezania II Malbork 24 kwietnia 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Rodło Kwidzyn 24 kwietnia 2021 - 14:00
Gryf II Tczew MKS 3 - 1 KP II Starogard Gdański 24 kwietnia 2021 - 13:30
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 2 maja 2021 - 13:00
KP II Starogard Gdański 2 - 9 DSPN Kwidzyn 2 maja 2021 - 13:00
Rodło Kwidzyn 14 - 1 Wisła Korzeniewo 1 maja 2021 - 11:00
Pomezania II Malbork 1 - 7 Champions Kwidzyn 1 maja 2021 - 11:00
Pogoń Smętowo 2 - 4 Unia Tczew 1 maja 2021 - 10:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Styna Godziszewo 2 maja 2021 - 11:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 0 Spójnia Sadlinki 9 maja 2021 - 13:00
Styna Godziszewo 2 - 1 Pogoń Smętowo 9 maja 2021 - 14:00
Unia Tczew 3 - 4 Pomezania II Malbork 9 maja 2021 - 11:00
Champions Kwidzyn 2 - 1 Rodło Kwidzyn 9 maja 2021 - 11:00
Wisła Korzeniewo 1 - 9 KP II Starogard Gdański 8 maja 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 8 - 2 Gryf II Tczew MKS 9 maja 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN Kwidzyn 5 - 1 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 15 maja 2021 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 9 - 0 Wisła Korzeniewo 16 maja 2021 - 13:00
KP II Starogard Gdański 0 - 3 Champions Kwidzyn 15 maja 2021 - 13:00
Rodło Kwidzyn 8 - 0 Unia Tczew 15 maja 2021 - 11:00
Pomezania II Malbork 0 - 0 Styna Godziszewo 15 maja 2021 - 11:00
Pogoń Smętowo 5 - 0 Spójnia Sadlinki 15 maja 2021 - 09:30
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Pogoń Smętowo 20 maja 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 0 - 10 Pomezania II Malbork 23 maja 2021 - 11:00
Styna Godziszewo 3 - 12 Rodło Kwidzyn 22 maja 2021 - 15:00
Unia Tczew 1 - 10 KP II Starogard Gdański 22 maja 2021 - 11:00
Champions Kwidzyn 5 - 2 Gryf II Tczew MKS 22 maja 2021 - 13:00
Wisła Korzeniewo 3 - 8 DSPN Kwidzyn 23 maja 2021 - 12:00
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo 2 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 29 maja 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 3 - 3 Champions Kwidzyn 30 maja 2021 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 10 - 1 Unia Tczew 8 czerwca 2021 - 19:00
KP II Starogard Gdański 10 - 1 Styna Godziszewo 30 maja 2021 - 15:00
Rodło Kwidzyn 10 - 1 Spójnia Sadlinki 27 maja 2021 - 17:45
Pomezania II Malbork 1 - 4 Pogoń Smętowo 29 maja 2021 - 11:00
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 - 0 Unia Tczew 3 czerwca 2021 - 13:00
Champions Kwidzyn - Styna Godziszewo 3 czerwca 2021 - 11:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Spójnia Sadlinki 3 czerwca 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn 11 - 1 Pogoń Smętowo 2 czerwca 2021 - 16:00
Gryf II Tczew MKS 6 - 2 Pomezania II Malbork 3 czerwca 2021 - 15:00
KP II Starogard Gdański 1 - 3 Rodło Kwidzyn 2 czerwca 2021 - 17:45
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 0 Pomezania II Malbork 5 czerwca 2021 - 12:00
Pogoń Smętowo 0 - 14 Rodło Kwidzyn 5 czerwca 2021 - 09:30
Spójnia Sadlinki 1 - 14 KP II Starogard Gdański 6 czerwca 2021 - 11:00
Styna Godziszewo 1 - 7 Gryf II Tczew MKS 5 czerwca 2021 - 09:30
Unia Tczew 2 - 8 DSPN Kwidzyn 5 czerwca 2021 - 11:00
Champions Kwidzyn 7 - 3 Wisła Korzeniewo 6 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Champions Kwidzyn 11 czerwca 2021 - 19:15
Wisła Korzeniewo - Unia Tczew 12 czerwca 2021 - 11:00
DSPN Kwidzyn - Styna Godziszewo 13 czerwca 2021 - 11:00
Gryf II Tczew MKS - Spójnia Sadlinki 12 czerwca 2021 - 13:00
KP II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo 13 czerwca 2021 - 17:00
Rodło Kwidzyn - Pomezania II Malbork 12 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Starogard Gdański - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 16 czerwca 2021 - 17:45
Rodło Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS 16 czerwca 2021 - 18:00
Pomezania II Malbork - DSPN Kwidzyn 16 czerwca 2021 - 16:00
Pogoń Smętowo 1 - 4 Wisła Korzeniewo 7 czerwca 2021 - 19:00
Spójnia Sadlinki - Champions Kwidzyn 16 czerwca 2021 - 16:00
Styna Godziszewo - Unia Tczew 16 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 19 czerwca 2021 - 11:00
Pomezania II Malbork - KP II Starogard Gdański 19 czerwca 2021 - 15:00
Pogoń Smętowo - Gryf II Tczew MKS 21 czerwca 2021 - 18:30
Spójnia Sadlinki - DSPN Kwidzyn 20 czerwca 2021 - 11:00
Styna Godziszewo - Wisła Korzeniewo 19 czerwca 2021 - 12:00
Unia Tczew - Champions Kwidzyn 19 czerwca 2021 - 11:00