Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk AP 15 39 13 0 2 86 - 18
2. Dragon Bojano 14 32 10 2 2 75 - 25
3. Akademia Sportowa Pomorze II 14 31 10 1 3 95 - 33
4. Piki Gdańsk 14 25 8 1 5 74 - 37
5. Sporting Leźno 14 24 8 0 6 44 - 53
6. Motława Suchy Dąb 13 13 4 1 8 36 - 47 2 4 1 1 0 6 - 4
7. FC Gowidlino 15 13 4 1 10 32 - 67 2 1 0 1 1 4 - 6
8. Santana Wielki Klincz 14 9 3 0 11 27 - 66
9. Sokół Ełganowo 13 0 0 0 13 6 - 129


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 11

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 6 - 0 Sokół Ełganowo 1 września 2020 - 15:45
Santana Wielki Klincz 1 - 6 Dragon Bojano 30 sierpnia 2020 - 17:00
Piki Gdańsk 6 - 3 Motława Suchy Dąb 10 września 2020 - 18:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II, Sporting Leźno, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 7 - 0 Motława Suchy Dąb 5 września 2020 - 13:30
Dragon Bojano 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 5 września 2020 - 13:30
Sokół Ełganowo 0 - 8 Santana Wielki Klincz 5 września 2020 - 18:00
Pauza: Sporting Leźno, FC Gowidlino, Piki Gdańsk,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 0 - 3 Jaguar II Gdańsk AP 12 września 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 22 - 0 Sokół Ełganowo 12 września 2020 - 19:00
Dragon Bojano 3 - 2 Piki Gdańsk 26 września 2020 - 13:00
Pauza: Motława Suchy Dąb, Santana Wielki Klincz, FC Gowidlino,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 6 - 1 Motława Suchy Dąb 14 listopada 2020 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 18 Piki Gdańsk 19 września 2020 - 14:00
Sporting Leźno 3 - 2 FC Gowidlino 18 września 2020 - 16:30
Pauza: Santana Wielki Klincz, Akademia Sportowa Pomorze II, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 2 - 4 Jaguar II Gdańsk AP 26 września 2020 - 13:30
Santana Wielki Klincz 2 - 6 Sporting Leźno 7 listopada 2020 - 11:00
Motława Suchy Dąb 12 - 0 Sokół Ełganowo 4 października 2020 - 16:00
vo, na boisku 12-1
Pauza: Dragon Bojano, Piki Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze II,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 5 - 1 Dragon Bojano 4 października 2020 - 15:45
Sporting Leźno 5 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 3 października 2020 - 11:00
FC Gowidlino 3 - 2 Santana Wielki Klincz 5 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Piki Gdańsk, Motława Suchy Dąb, Sokół Ełganowo,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Santana Wielki Klincz 2 - 6 Jaguar II Gdańsk AP 11 października 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze II 13 - 1 FC Gowidlino 10 października 2020 - 17:00
Piki Gdańsk 8 - 2 Sporting Leźno 10 października 2020 - 11:30
Dragon Bojano 13 - 1 Sokół Ełganowo 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 14 - 0 Sokół Ełganowo 18 października 2020 - 15:00
Sporting Leźno 5 - 0 Motława Suchy Dąb 17 października 2020 - 11:00
FC Gowidlino 2 - 3 Piki Gdańsk 17 października 2020 - 13:30
Santana Wielki Klincz 6 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 17 października 2020 - 12:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze II 0 - 7 Jaguar II Gdańsk AP 24 października 2020 - 17:00
Piki Gdańsk 10 - 0 Santana Wielki Klincz 24 października 2020 - 10:00
Motława Suchy Dąb 3 - 3 FC Gowidlino 24 października 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Dragon Bojano, Sporting Leźno,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 4 - 11 Dragon Bojano 11 listopada 2020 - 10:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Motława Suchy Dąb 31 października 2020 - 12:00
Akademia Sportowa Pomorze II 5 - 4 Piki Gdańsk 31 października 2020 - 09:00
Pauza: FC Gowidlino, Sokół Ełganowo, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piki Gdańsk 1 - 6 Jaguar II Gdańsk AP 11 listopada 2020 - 17:30
Motława Suchy Dąb 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze II 7 listopada 2020 - 13:00
Dragon Bojano 6 - 0 FC Gowidlino 7 listopada 2020 - 13:30
Sokół Ełganowo 1 - 4 Sporting Leźno 25 października 2020 - 11:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 8 - 1 Sporting Leźno 3 czerwca 2021 - 09:00
Sokół Ełganowo 0 - 11 Akademia Sportowa Pomorze II 3 czerwca 2021 - 14:30
Piki Gdańsk 4 - 4 Dragon Bojano 3 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Motława Suchy Dąb, Santana Wielki Klincz, FC Gowidlino,
Kolejka 15 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motława Suchy Dąb - Dragon Bojano 16 czerwca 2021 - 16:00
Piki Gdańsk - Sokół Ełganowo 20 czerwca 2021 - 11:00
FC Gowidlino - Sporting Leźno 16 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Santana Wielki Klincz, Akademia Sportowa Pomorze II, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 11 - 1 FC Gowidlino 18 maja 2021 - 19:30
Sporting Leźno 3 - 1 Santana Wielki Klincz 24 kwietnia 2021 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 4 Motława Suchy Dąb 24 kwietnia 2021 - 17:30
Pauza: Dragon Bojano, Piki Gdańsk, Akademia Sportowa Pomorze II,
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 0 - 1 Jaguar II Gdańsk AP 1 maja 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 10 - 1 Sporting Leźno 1 maja 2021 - 09:00
Santana Wielki Klincz 3 - 5 FC Gowidlino 1 maja 2021 - 11:00
Pauza: Piki Gdańsk, Motława Suchy Dąb, Sokół Ełganowo,
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 4 - 0 Santana Wielki Klincz 8 maja 2021 - 11:00
vo, na boisku 4-1
FC Gowidlino 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze II 9 maja 2021 - 11:00
Sporting Leźno 3 - 1 Piki Gdańsk 9 maja 2021 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 8 Dragon Bojano 8 maja 2021 - 16:00
Pauza: Motława Suchy Dąb,
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 0 - 5 Jaguar II Gdańsk AP 15 maja 2021 - 12:00
Motława Suchy Dąb 0 - 4 Sporting Leźno 16 maja 2021 - 14:00
Piki Gdańsk 6 - 1 FC Gowidlino 16 maja 2021 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II - Santana Wielki Klincz 15 maja 2021 - 17:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 3 - 6 Akademia Sportowa Pomorze II 22 maja 2021 - 09:00
Santana Wielki Klincz 0 - 5 Piki Gdańsk 22 maja 2021 - 12:00
FC Gowidlino 1 - 3 Motława Suchy Dąb 22 maja 2021 - 16:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Dragon Bojano, Sporting Leźno,
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 4 - 3 Sporting Leźno 29 maja 2021 - 11:00
Motława Suchy Dąb 8 - 0 Santana Wielki Klincz 30 maja 2021 - 17:00
Piki Gdańsk 2 - 6 Akademia Sportowa Pomorze II 10 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: FC Gowidlino, Sokół Ełganowo, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP 2 - 4 Piki Gdańsk 5 czerwca 2021 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze II 7 - 1 Motława Suchy Dąb 5 czerwca 2021 - 17:00
FC Gowidlino 0 - 4 Dragon Bojano 5 czerwca 2021 - 14:00
Sporting Leźno - Sokół Ełganowo 5 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 3 - 4 FC Gowidlino 12 czerwca 2021 - 15:45
Dragon Bojano 7 - 0 Santana Wielki Klincz 12 czerwca 2021 - 13:30
Motława Suchy Dąb - Piki Gdańsk 13 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II, Sporting Leźno, Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motława Suchy Dąb - Jaguar II Gdańsk AP 20 czerwca 2021 - 17:00
Akademia Sportowa Pomorze II - Dragon Bojano 19 czerwca 2021 - 17:00
Santana Wielki Klincz - Sokół Ełganowo 20 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: Sporting Leźno, FC Gowidlino, Piki Gdańsk, .