Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk AP 34 91 30 1 3 200 - 17
2. Arka Gdynia SI 34 81 26 3 5 171 - 32
3. Gryf Tczew MKS 34 75 24 3 7 122 - 65
4. Jedynka Reda 34 72 23 3 8 116 - 59
5. Sopocka Akademia Piłkarska 34 70 21 7 6 110 - 75
6. Junior Football Academy Przechlewo 34 68 22 2 10 73 - 44
7. GKS Kowale AP 34 63 20 3 11 91 - 61
8. Gryf Słupsk 34 58 17 7 10 118 - 74
9. Lechia Gdańsk 34 53 16 5 13 101 - 71
10. Wierzyca Pelplin 34 52 17 1 16 82 - 88
11. Kaszubia Studzienice 34 47 15 2 17 55 - 80
12. Gedania Gdańsk 34 41 13 2 19 87 - 87
13. Bałtyk Gdynia AP 33 27 8 3 22 52 - 97
14. Pogoń Lębork 34 25 8 1 25 55 - 144 2 4 1 1 0 6 - 3
15. Chojniczanka Chojnice 33 25 7 4 22 51 - 99 2 1 0 1 1 3 - 6
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański 34 23 7 2 25 41 - 138
17. KP Starogard Gdański 34 10 3 1 30 24 - 141
18. Cartusia Kartuzy 34 8 2 2 30 30 - 207


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 19 - 0 Bałtyk Gdynia AP 8 sierpnia 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 9 sierpnia 2020 - 16:00
Pogoń Lębork 0 - 5 Arka Gdynia SI 19 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk 1 - 3 GKS Kowale AP 8 sierpnia 2020 - 15:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Cartusia Kartuzy 9 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 sierpnia 2020 - 11:00
Jedynka Reda 10 - 3 Gryf Tczew MKS 8 sierpnia 2020 - 13:30
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Gedania Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Gryf Słupsk 8 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 3 Gryf Słupsk 16 sierpnia 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk 6 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 sierpnia 2020 - 13:30
Gryf Tczew MKS 4 - 3 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 5 Jedynka Reda 19 sierpnia 2020 - 16:30
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Kaszubia Studzienice 15 sierpnia 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 10 - 2 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2020 - 17:00
Arka Gdynia SI 4 - 0 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 8 - 1 Pogoń Lębork 14 sierpnia 2020 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP 22 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 16 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 0 - 7 Jaguar Gdańsk AP 23 sierpnia 2020 - 16:00
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 0 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2020 - 18:00
KP Starogard Gdański 1 - 7 Arka Gdynia SI 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 GKS Kowale AP 22 sierpnia 2020 - 11:00
Jedynka Reda 11 - 1 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 6 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gryf Tczew MKS 23 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 7 - 1 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gedania Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 21:00
Gryf Tczew MKS 4 - 4 Gryf Słupsk 26 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 8 Chojniczanka Chojnice 9 września 2020 - 16:30
Cartusia Kartuzy 2 - 7 Wierzyca Pelplin 26 sierpnia 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 5 - 1 Jedynka Reda 26 sierpnia 2020 - 17:30
Arka Gdynia SI 9 - 0 Kaszubia Studzienice 26 sierpnia 2020 - 16:00
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 2 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP 4 - 1 Lechia Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 0 Pogoń Lębork 2 września 2020 - 19:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork 1 - 0 Bałtyk Gdynia AP 30 sierpnia 2020 - 16:00
Lechia Gdańsk 6 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 29 sierpnia 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 10 Jaguar Gdańsk AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Jedynka Reda 1 - 4 Arka Gdynia SI 29 sierpnia 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 GKS Kowale AP 30 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 9 - 1 Cartusia Kartuzy 30 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 5 Gryf Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 5 Gryf Tczew MKS 5 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 5 Gryf Słupsk 5 września 2020 - 15:00
GKS Kowale AP 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 września 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 9 - 1 Wierzyca Pelplin 5 września 2020 - 13:30
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 4 Jedynka Reda 9 września 2020 - 18:30
Jaguar Gdańsk AP 10 - 0 Kaszubia Studzienice 6 września 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 0 KP Starogard Gdański 6 września 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 3 - 4 Lechia Gdańsk 6 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia AP 12 września 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń Lębork 12 września 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 4 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 12 września 2020 - 11:00
Jedynka Reda 1 - 3 Jaguar Gdańsk AP 23 września 2020 - 18:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 13 września 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 11 Arka Gdynia SI 12 września 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 3 GKS Kowale AP 12 września 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 9 - 1 Cartusia Kartuzy 13 września 2020 - 19:00
Gryf Tczew MKS 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 września 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 września 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy 0 - 6 Gryf Tczew MKS 19 września 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 3 - 1 Gedania Gdańsk 16 września 2020 - 17:00
Arka Gdynia SI 2 - 3 Gryf Słupsk 20 września 2020 - 12:00
Junior Football Academy Przechlewo 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 0 - 1 Wierzyca Pelplin 20 września 2020 - 17:30
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 3 Jedynka Reda 19 września 2020 - 11:00
Pogoń Lębork 0 - 2 Kaszubia Studzienice 19 września 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 września 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Lechia Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Jedynka Reda 4 - 2 Pogoń Lębork 27 września 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 27 września 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Jaguar Gdańsk AP 27 września 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 24 września 2020 - 18:00
Gedania Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia SI 27 września 2020 - 17:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 GKS Kowale AP 27 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Cartusia Kartuzy 26 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 8 - 0 Cartusia Kartuzy 3 października 2020 - 13:00
GKS Kowale AP 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 października 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Tczew MKS 3 października 2020 - 12:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 1 Gedania Gdańsk 3 października 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 9 - 0 Gryf Słupsk 27 października 2020 - 18:45
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 października 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 4 Wierzyca Pelplin 4 października 2020 - 12:00
Lechia Gdańsk 3 - 5 Jedynka Reda 3 października 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Kaszubia Studzienice 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 10 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda 3 - 0 KP Starogard Gdański 10 października 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia Gdańsk 11 października 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Pogoń Lębork 10 października 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 10 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 11 października 2020 - 13:15
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 10 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia SI 28 października 2020 - 18:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 GKS Kowale AP 10 października 2020 - 11:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 GKS Kowale AP 17 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 23 - 0 Cartusia Kartuzy 17 października 2020 - 14:30
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 11 - 1 Gryf Tczew MKS 18 października 2020 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 1 Gedania Gdańsk 18 października 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 1 - 4 Gryf Słupsk 18 października 2020 - 12:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 18 października 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Wierzyca Pelplin 17 października 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Jedynka Reda 17 października 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 25 października 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Kaszubia Studzienice 25 października 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 3 KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Lechia Gdańsk 24 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Pogoń Lębork 25 października 2020 - 15:15
Gryf Tczew MKS 0 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 21 listopada 2020 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Jaguar Gdańsk AP 25 października 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 6 Junior Football Academy Przechlewo 24 października 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 0 - 9 Arka Gdynia SI 26 października 2020 - 17:30
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 6 Arka Gdynia SI 31 października 2020 - 19:00
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 1 GKS Kowale AP 31 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 17 - 1 Cartusia Kartuzy 3 listopada 2020 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 31 października 2020 - 13:00
Pogoń Lębork 0 - 6 Gryf Tczew MKS 31 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 7 - 1 Lechia Gdańsk 28 października 2020 - 10:45
KP Starogard Gdański 1 - 9 Gryf Słupsk 21 listopada 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda 3 - 2 Wierzyca Pelplin 31 października 2020 - 13:30
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin 6 - 2 Bałtyk Gdynia AP 8 listopada 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Jedynka Reda 8 listopada 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 5 - 2 Kaszubia Studzienice 7 listopada 2020 - 16:00
Gedania Gdańsk 6 - 1 KP Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 15:30
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Lechia Gdańsk 7 listopada 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Pogoń Lębork 8 listopada 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska 7 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 0 - 6 Jaguar Gdańsk AP 30 września 2020 - 16:00
Arka Gdynia SI 1 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 7 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 11 listopada 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 2 - 1 Arka Gdynia SI 11 listopada 2020 - 16:00
GKS Kowale AP 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 12 listopada 2020 - 19:30
Pogoń Lębork 4 - 2 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Lechia Gdańsk 4 listopada 2020 - 18:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Gryf Tczew MKS 4 listopada 2020 - 18:00
Kaszubia Studzienice 4 - 1 Gedania Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
Jedynka Reda 2 - 1 Gryf Słupsk 11 listopada 2020 - 13:30
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 15 listopada 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Wierzyca Pelplin 14 listopada 2020 - 16:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 Jedynka Reda 14 listopada 2020 - 15:30
Gryf Tczew MKS 3 - 1 Kaszubia Studzienice 14 listopada 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 KP Starogard Gdański 15 listopada 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Lechia Gdańsk 14 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 0 - 2 Pogoń Lębork 14 listopada 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI 4 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 14 listopada 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 1 Jaguar Gdańsk AP 14 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 4 Jaguar Gdańsk AP 6 marca 2021 - 13:00
Junior Football Academy Przechlewo 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 5 maja 2021 - 18:00
Arka Gdynia SI 10 - 1 Pogoń Lębork 6 marca 2021 - 13:30
GKS Kowale AP 2 - 0 Lechia Gdańsk 4 marca 2021 - 19:30
Cartusia Kartuzy 0 - 1 KP Starogard Gdański 6 marca 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Kaszubia Studzienice 6 marca 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Jedynka Reda 6 marca 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 5 Wierzyca Pelplin 6 marca 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia 2021 - 18:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 13 marca 2021 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gedania Gdańsk 13 marca 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Gryf Tczew MKS 14 marca 2021 - 12:00
Jedynka Reda 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 marca 2021 - 13:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Cartusia Kartuzy 21 kwietnia 2021 - 17:30
KP Starogard Gdański 0 - 3 GKS Kowale AP 10 marca 2021 - 19:15
Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 14 marca 2021 - 13:00
Pogoń Lębork 0 - 5 Junior Football Academy Przechlewo 13 marca 2021 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Jaguar Gdańsk AP 13 marca 2021 - 16:00
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 21 marca 2021 - 13:00
Jaguar Gdańsk AP 12 - 0 Pogoń Lębork 20 marca 2021 - 16:00
Lechia Gdańsk 1 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 20 marca 2021 - 13:00
Arka Gdynia SI 5 - 1 KP Starogard Gdański 20 marca 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 4 - 2 Kaszubia Studzienice 20 marca 2021 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Jedynka Reda 24 marca 2021 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Wierzyca Pelplin 20 marca 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 8 - 2 Chojniczanka Chojnice 20 marca 2021 - 14:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Gryf Słupsk 24 marca 2021 - 15:00
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 24 kwietnia 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 5 - 1 Cartusia Kartuzy 24 kwietnia 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale AP 25 kwietnia 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 0 - 3 Arka Gdynia SI 24 kwietnia 2021 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 24 kwietnia 2021 - 13:00
Wierzyca Pelplin 0 - 4 Jaguar Gdańsk AP 25 kwietnia 2021 - 16:00
Jedynka Reda 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 25 kwietnia 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Pogoń Lębork 24 kwietnia 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Lechia Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 11:00
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 KP Starogard Gdański 1 maja 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 1 - 1 Kaszubia Studzienice 1 maja 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 6 Jedynka Reda 1 maja 2021 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 0 Wierzyca Pelplin 2 maja 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 2 maja 2021 - 15:00
Junior Football Academy Przechlewo 1 - 1 Gryf Słupsk 1 maja 2021 - 10:30
Arka Gdynia SI 4 - 0 Gedania Gdańsk 1 maja 2021 - 14:30
GKS Kowale AP 1 - 4 Gryf Tczew MKS 2 maja 2021 - 17:00
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 maja 2021 - 11:00
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 9 maja 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 GKS Kowale AP 9 maja 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 1 - 3 Arka Gdynia SI 8 maja 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 9 maja 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Jaguar Gdańsk AP 8 maja 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 9 maja 2021 - 13:00
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Pogoń Lębork 19 maja 2021 - 17:00
Jedynka Reda 1 - 2 Lechia Gdańsk 8 maja 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 1 - 0 KP Starogard Gdański 8 maja 2021 - 11:00
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 1 Kaszubia Studzienice 15 maja 2021 - 13:00
KP Starogard Gdański 0 - 5 Jedynka Reda 15 maja 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 4 - 2 Wierzyca Pelplin 15 maja 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 maja 2021 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 4 Gryf Słupsk 16 maja 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 5 - 0 Gedania Gdańsk 16 maja 2021 - 13:00
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Gryf Tczew MKS 19 maja 2021 - 17:30
Arka Gdynia SI 7 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 maja 2021 - 14:30
GKS Kowale AP 6 - 0 Cartusia Kartuzy 16 maja 2021 - 17:00
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 23 maja 2021 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 7 Arka Gdynia SI 23 maja 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 23 maja 2021 - 13:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Jaguar Gdańsk AP 24 maja 2021 - 15:55
Gedania Gdańsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 23 maja 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork 22 maja 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Lechia Gdańsk 23 maja 2021 - 16:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 KP Starogard Gdański 23 maja 2021 - 16:00
Jedynka Reda 5 - 4 Kaszubia Studzienice 22 maja 2021 - 11:00
Kolejka 21 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 26 maja 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 1 - 4 Gryf Tczew MKS 26 maja 2021 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 maja 2021 - 18:30
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Cartusia Kartuzy 26 maja 2021 - 15:00
Jedynka Reda 4 - 5 GKS Kowale AP 15 czerwca 2021 - 18:00
Kaszubia Studzienice 1 - 0 Arka Gdynia SI 26 maja 2021 - 17:30
KP Starogard Gdański 0 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 26 maja 2021 - 17:45
Lechia Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk AP 26 maja 2021 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 8 Sopocka Akademia Piłkarska 26 maja 2021 - 17:00
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Jedynka Reda 30 maja 2021 - 19:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Wierzyca Pelplin 29 maja 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 5 - 4 Gryf Słupsk 30 maja 2021 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 4 Gedania Gdańsk 29 maja 2021 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Gryf Tczew MKS 29 maja 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 9 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 maja 2021 - 19:00
Junior Football Academy Przechlewo 4 - 0 Cartusia Kartuzy 29 maja 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 2 - 1 GKS Kowale AP 29 maja 2021 - 12:00
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 4 - 2 Bałtyk Gdynia AP 3 czerwca 2021 - 16:00
GKS Kowale AP 0 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 3 czerwca 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 7 Jaguar Gdańsk AP 3 czerwca 2021 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 czerwca 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 9 - 0 Pogoń Lębork 3 czerwca 2021 - 17:00
Lechia Gdańsk 4 - 1 Gedania Gdańsk 3 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 8 - 0 KP Starogard Gdański 2 czerwca 2021 - 18:15
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Kaszubia Studzienice 3 czerwca 2021 - 16:00
Wierzyca Pelplin 0 - 5 Jedynka Reda 3 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Wierzyca Pelplin 6 czerwca 2021 - 11:00
Jedynka Reda 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Gryf Słupsk 5 czerwca 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 4 Gedania Gdańsk 6 czerwca 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 3 - 3 Gryf Tczew MKS 6 czerwca 2021 - 13:00
Pogoń Lębork 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca 2021 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 11 - 1 Cartusia Kartuzy 5 czerwca 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 0 GKS Kowale AP 5 czerwca 2021 - 09:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 5 Arka Gdynia SI 6 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 22 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 1 Pogoń Lębork 9 czerwca 2021 - 19:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 3 Lechia Gdańsk 16 czerwca 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk AP 7 - 0 KP Starogard Gdański 8 czerwca 2021 - 19:00
Junior Football Academy Przechlewo 1 - 0 Kaszubia Studzienice 9 czerwca 2021 - 19:00
Arka Gdynia SI 1 - 1 Jedynka Reda 9 czerwca 2021 - 15:30
GKS Kowale AP 2 - 0 Wierzyca Pelplin 9 czerwca 2021 - 18:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 Gryf Słupsk 9 czerwca 2021 - 16:30
Gryf Tczew MKS 3 - 0 Gedania Gdańsk 9 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo 1 - 0 Bałtyk Gdynia AP 12 czerwca 2021 - 11:00
Arka Gdynia SI 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 12 czerwca 2021 - 14:30
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 2 GKS Kowale AP 12 czerwca 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Pogoń Lębork 12 czerwca 2021 - 11:00
Lechia Gdańsk 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 czerwca 2021 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 KP Starogard Gdański 12 czerwca 2021 - 15:30
Gedania Gdańsk 1 - 0 Kaszubia Studzienice 12 czerwca 2021 - 14:00
Gryf Słupsk 3 - 3 Jedynka Reda 12 czerwca 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Wierzyca Pelplin 13 czerwca 2021 - 13:30
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Chojniczanka Chojnice 19 czerwca 2021 - 15:30
Wierzyca Pelplin 2 - 6 Gryf Słupsk 20 czerwca 2021 - 16:00
Jedynka Reda 4 - 2 Gedania Gdańsk 20 czerwca 2021 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 5 Gryf Tczew MKS 19 czerwca 2021 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 czerwca 2021 - 13:00
Lechia Gdańsk 19 - 1 Cartusia Kartuzy 19 czerwca 2021 - 13:00
Pogoń Lębork 3 - 4 GKS Kowale AP 19 czerwca 2021 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Arka Gdynia SI 20 czerwca 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 6 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 16 czerwca 2021 - 20:00
Kolejka 24 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 4 Lechia Gdańsk 23 czerwca 2021 - 19:00
Pogoń Lębork 8 - 1 KP Starogard Gdański 23 czerwca 2021 - 18:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Kaszubia Studzienice 22 czerwca 2021 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 Jedynka Reda 23 czerwca 2021 - 15:00
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Wierzyca Pelplin 24 czerwca 2021 - 19:00
Arka Gdynia SI 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 czerwca 2021 - 11:00
GKS Kowale AP 5 - 2 Gryf Słupsk 24 czerwca 2021 - 19:30
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gedania Gdańsk 22 czerwca 2021 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 Gryf Tczew MKS 23 czerwca 2021 - 16:30
Kolejka 23 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 8 - 1 Bałtyk Gdynia AP 16 czerwca 2021 - 18:30
Gedania Gdańsk 11 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 czerwca 2021 - 17:30
Gryf Słupsk 7 - 1 Cartusia Kartuzy 17 czerwca 2021 - 18:30
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 GKS Kowale AP 16 czerwca 2021 - 18:30
Wierzyca Pelplin 2 - 5 Arka Gdynia SI 17 czerwca 2021 - 18:00
Jedynka Reda 3 - 0 Junior Football Academy Przechlewo 21 czerwca 2021 - 19:15
Kaszubia Studzienice 1 - 2 Jaguar Gdańsk AP 16 czerwca 2021 - 18:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 18 czerwca 2021 - 16:15
Lechia Gdańsk 11 - 1 Pogoń Lębork 15 czerwca 2021 - 20:30