Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Wejherowo 21 59 19 2 0 157 - 16
2. Stolem II Gniewino 20 48 15 3 2 99 - 31
3. KP Gdynia 23 41 12 5 6 71 - 40
4. KP Gdynia AP 22 39 12 3 7 78 - 58
5. Ajax Leśniewo 21 34 11 1 9 61 - 48
6. Sztorm II Kosakowo 21 32 10 2 9 64 - 65
7. Puma Darżlubie 20 27 8 3 9 47 - 67
8. Huragan Smolno 20 26 8 2 10 45 - 67
9. Norda Karwia 20 21 6 3 11 51 - 76
10. Kaszuby Połchowo 20 18 5 3 12 33 - 55 2 3 1 0 1 6 - 4
11. Lider Dębogórze 20 18 6 0 14 36 - 79 2 3 1 0 1 4 - 6
12. Arka Prusewo 20 14 4 2 14 28 - 98
13. Sokół Strzelno 20 9 2 3 15 26 - 96
Ostatni komentarz dodał zatek 31.05.2021, 20:33:24


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lider Dębogórze 2 - 1 Ajax Leśniewo 16 sierpnia 2020 - 11:00
Stolem II Gniewino 10 - 0 Arka Prusewo 8 listopada 2020 - 11:00
Sokół Strzelno 1 - 5 Huragan Smolno 15 sierpnia 2020 - 18:00
Puma Darżlubie 4 - 1 Kaszuby Połchowo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Norda Karwia 0 - 2 KP Gdynia 15 sierpnia 2020 - 18:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 2 KP Gdynia AP 15 sierpnia 2020 - 14:30
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Ajax Leśniewo 0 - 2 KP Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 16:00
KP Gdynia 0 - 5 Gryf II Wejherowo 23 sierpnia 2020 - 15:00
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Norda Karwia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Huragan Smolno 3 - 2 Puma Darżlubie 22 sierpnia 2020 - 18:00
Arka Prusewo 2 - 4 Sokół Strzelno 23 sierpnia 2020 - 11:00
Lider Dębogórze 0 - 6 Stolem II Gniewino 23 sierpnia 2020 - 11:00
vo, na boisku 1-6
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem II Gniewino 5 - 2 Ajax Leśniewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sokół Strzelno 3 - 0 Lider Dębogórze 26 sierpnia 2020 - 18:30
vo, na boisku 0-5
Puma Darżlubie 4 - 1 Arka Prusewo 26 sierpnia 2020 - 18:30
Norda Karwia 2 - 5 Huragan Smolno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf II Wejherowo 8 - 2 Kaszuby Połchowo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 2 KP Gdynia 2 września 2020 - 17:30
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 1 KP Gdynia AP 30 sierpnia 2020 - 15:00
Kaszuby Połchowo 1 - 3 Sztorm II Kosakowo 30 sierpnia 2020 - 14:30
Huragan Smolno 0 - 9 Gryf II Wejherowo 29 sierpnia 2020 - 17:30
Arka Prusewo 4 - 3 Norda Karwia 29 sierpnia 2020 - 17:30
Lider Dębogórze 0 - 3 Puma Darżlubie 29 sierpnia 2020 - 14:30
vo, na boisku 0-1
Stolem II Gniewino 9 - 0 Sokół Strzelno 30 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Strzelno 1 - 8 Ajax Leśniewo 6 września 2020 - 11:00
Puma Darżlubie 0 - 5 Stolem II Gniewino 6 września 2020 - 13:00
Norda Karwia 3 - 0 Lider Dębogórze 5 września 2020 - 17:00
vo, na boisku 2-4
Gryf II Wejherowo 15 - 0 Arka Prusewo 6 września 2020 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 2 - 3 Huragan Smolno 5 września 2020 - 14:30
KP Gdynia AP 1 - 2 Kaszuby Połchowo 6 września 2020 - 17:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 1 - 2 KP Gdynia 12 września 2020 - 16:00
Huragan Smolno 1 - 5 KP Gdynia AP 13 września 2020 - 11:00
Arka Prusewo 3 - 3 Sztorm II Kosakowo 13 września 2020 - 11:00
Lider Dębogórze 0 - 6 Gryf II Wejherowo 12 września 2020 - 14:30
vo, na boisku 3-6
Stolem II Gniewino 3 - 0 Norda Karwia 13 września 2020 - 11:00
Sokół Strzelno 2 - 5 Puma Darżlubie 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puma Darżlubie 4 - 0 Ajax Leśniewo 20 września 2020 - 13:00
Norda Karwia 6 - 3 Sokół Strzelno 20 września 2020 - 17:00
Gryf II Wejherowo 5 - 0 Stolem II Gniewino 19 września 2020 - 13:30
Sztorm II Kosakowo 4 - 1 Lider Dębogórze 20 września 2020 - 11:00
KP Gdynia AP 5 - 0 Arka Prusewo 19 września 2020 - 19:00
KP Gdynia 3 - 1 Kaszuby Połchowo 20 września 2020 - 19:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 1 - 2 Kaszuby Połchowo 26 września 2020 - 16:00
Huragan Smolno 2 - 1 KP Gdynia 26 września 2020 - 16:30
Lider Dębogórze 1 - 6 KP Gdynia AP 26 września 2020 - 11:00
Stolem II Gniewino 6 - 1 Sztorm II Kosakowo 26 września 2020 - 13:00
Sokół Strzelno 1 - 7 Gryf II Wejherowo 27 września 2020 - 13:00
Puma Darżlubie 5 - 1 Norda Karwia 27 września 2020 - 13:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Norda Karwia 1 - 4 Ajax Leśniewo 3 października 2020 - 16:00
Gryf II Wejherowo 13 - 0 Puma Darżlubie 4 października 2020 - 17:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 0 Sokół Strzelno 3 października 2020 - 14:30
KP Gdynia AP 0 - 3 Stolem II Gniewino 4 października 2020 - 17:00
vo, na boisku 0-1
KP Gdynia 5 - 0 Arka Prusewo 4 października 2020 - 17:00
Kaszuby Połchowo 1 - 1 Huragan Smolno 3 października 2020 - 15:30
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 3 - 1 Huragan Smolno 10 października 2020 - 15:30
Arka Prusewo 1 - 4 Kaszuby Połchowo 10 października 2020 - 15:30
Lider Dębogórze 4 - 2 KP Gdynia 10 października 2020 - 14:30
Sokół Strzelno 0 - 4 KP Gdynia AP 11 października 2020 - 13:00
Puma Darżlubie 3 - 1 Sztorm II Kosakowo 11 października 2020 - 13:00
Norda Karwia 1 - 14 Gryf II Wejherowo 10 października 2020 - 16:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 3 - 0 Ajax Leśniewo 18 października 2020 - 12:00
Sztorm II Kosakowo 5 - 3 Norda Karwia 17 października 2020 - 15:30
KP Gdynia AP 3 - 3 Puma Darżlubie 18 października 2020 - 17:00
KP Gdynia 3 - 3 Stolem II Gniewino 18 października 2020 - 17:00
Kaszuby Połchowo 4 - 1 Lider Dębogórze 17 października 2020 - 15:00
Huragan Smolno 6 - 1 Arka Prusewo 17 października 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 3 - 0 Arka Prusewo 24 października 2020 - 15:00
Lider Dębogórze 2 - 4 Huragan Smolno 24 października 2020 - 14:30
Stolem II Gniewino 5 - 3 Kaszuby Połchowo 24 października 2020 - 12:00
Sokół Strzelno 1 - 6 KP Gdynia 25 października 2020 - 11:00
Norda Karwia 9 - 2 KP Gdynia AP 24 października 2020 - 15:00
Gryf II Wejherowo 6 - 0 Sztorm II Kosakowo 25 października 2020 - 11:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Kosakowo 3 - 5 Ajax Leśniewo 31 października 2020 - 14:30
KP Gdynia AP 0 - 9 Gryf II Wejherowo 31 października 2020 - 17:00
KP Gdynia 7 - 1 Puma Darżlubie 31 października 2020 - 11:00
Kaszuby Połchowo 1 - 1 Sokół Strzelno 31 października 2020 - 11:00
Huragan Smolno 0 - 5 Stolem II Gniewino 31 października 2020 - 14:00
Arka Prusewo 2 - 5 Lider Dębogórze 31 października 2020 - 14:30
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 2 - 2 Ajax Leśniewo 25 kwietnia 2021 - 19:00
KP Gdynia AP 6 - 3 Huragan Smolno 25 kwietnia 2021 - 19:00
Sztorm II Kosakowo 11 - 1 Arka Prusewo 24 kwietnia 2021 - 14:30
Gryf II Wejherowo 14 - 2 Lider Dębogórze 25 kwietnia 2021 - 11:00
Norda Karwia 2 - 2 Stolem II Gniewino 24 kwietnia 2021 - 17:00
Puma Darżlubie 4 - 1 Sokół Strzelno 25 kwietnia 2021 - 13:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 11 - 0 Puma Darżlubie 1 maja 2021 - 17:00
Sokół Strzelno 1 - 4 Norda Karwia 2 maja 2021 - 14:00
Stolem II Gniewino 2 - 4 Gryf II Wejherowo 1 maja 2021 - 17:30
Lider Dębogórze 3 - 4 Sztorm II Kosakowo 1 maja 2021 - 11:00
Arka Prusewo 0 - 10 KP Gdynia AP 2 maja 2021 - 11:00
Kaszuby Połchowo 1 - 2 KP Gdynia 1 maja 2021 - 16:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 3 - 5 Ajax Leśniewo 8 maja 2021 - 16:30
KP Gdynia 5 - 0 Huragan Smolno 8 maja 2021 - 17:00
KP Gdynia AP 7 - 3 Lider Dębogórze 8 maja 2021 - 19:00
Sztorm II Kosakowo 5 - 5 Stolem II Gniewino 8 maja 2021 - 14:30
Gryf II Wejherowo 10 - 1 Sokół Strzelno 8 maja 2021 - 15:30
Norda Karwia 2 - 2 Puma Darżlubie 8 maja 2021 - 17:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 4 - 0 Norda Karwia 15 maja 2021 - 17:00
vo, na boisku 4-5
Puma Darżlubie 3 - 3 Gryf II Wejherowo 16 maja 2021 - 13:00
Sokół Strzelno 1 - 2 Sztorm II Kosakowo 15 maja 2021 - 18:30
Stolem II Gniewino 8 - 1 KP Gdynia AP 15 maja 2021 - 17:00
Arka Prusewo 2 - 2 KP Gdynia 15 maja 2021 - 17:30
Huragan Smolno 3 - 1 Kaszuby Połchowo 15 maja 2021 - 17:00
Pauza: Lider Dębogórze,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Smolno 2 - 4 Ajax Leśniewo 22 maja 2021 - 17:00
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Arka Prusewo 22 maja 2021 - 16:30
KP Gdynia 4 - 1 Lider Dębogórze 22 maja 2021 - 19:00
KP Gdynia AP 4 - 0 Sokół Strzelno 23 maja 2021 - 15:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 2 Puma Darżlubie 22 maja 2021 - 14:30
Gryf II Wejherowo 1 - 1 Norda Karwia 23 maja 2021 - 12:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Ajax Leśniewo 1 - 9 Gryf II Wejherowo 29 maja 2021 - 17:00
Norda Karwia 6 - 3 Sztorm II Kosakowo 29 maja 2021 - 17:00
Puma Darżlubie 2 - 5 KP Gdynia AP 30 maja 2021 - 13:00
Stolem II Gniewino 2 - 0 KP Gdynia 29 maja 2021 - 16:00
Lider Dębogórze 3 - 2 Kaszuby Połchowo 30 maja 2021 - 11:00
Arka Prusewo 3 - 0 Huragan Smolno 30 maja 2021 - 15:00
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 3 - 2 Lider Dębogórze 2 czerwca 2021 - 18:00
Arka Prusewo 4 - 5 Stolem II Gniewino 2 czerwca 2021 - 19:00
Huragan Smolno 4 - 4 Sokół Strzelno 2 czerwca 2021 - 18:00
Kaszuby Połchowo 3 - 0 Puma Darżlubie 2 czerwca 2021 - 17:30
KP Gdynia 7 - 0 Norda Karwia 3 czerwca 2021 - 19:00
KP Gdynia AP 3 - 1 Sztorm II Kosakowo 2 czerwca 2021 - 20:30
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo 2 - 0 Ajax Leśniewo 6 czerwca 2021 - 18:00
Huragan Smolno 1 - 3 Lider Dębogórze 5 czerwca 2021 - 17:00
Kaszuby Połchowo 0 - 8 Stolem II Gniewino 6 czerwca 2021 - 12:00
KP Gdynia 11 - 0 Sokół Strzelno 5 czerwca 2021 - 19:00
KP Gdynia AP 9 - 5 Norda Karwia 6 czerwca 2021 - 19:00
Sztorm II Kosakowo 2 - 6 Gryf II Wejherowo 5 czerwca 2021 - 14:30
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 3 - 2 Sztorm II Kosakowo 12 czerwca 2021 - 17:00
Gryf II Wejherowo 2 - 0 KP Gdynia AP 13 czerwca 2021 - 16:00
Puma Darżlubie 0 - 2 KP Gdynia 13 czerwca 2021 - 16:00
Sokół Strzelno 1 - 1 Kaszuby Połchowo 12 czerwca 2021 - 18:30
Stolem II Gniewino 7 - 1 Huragan Smolno 12 czerwca 2021 - 17:00
Lider Dębogórze 3 - 0 Arka Prusewo 13 czerwca 2021 - 16:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP 2 - 2 KP Gdynia 26 maja 2021 - 20:30
Sztorm II Kosakowo - Kaszuby Połchowo 16 czerwca 2021 - 18:30
Gryf II Wejherowo - Huragan Smolno 16 czerwca 2021 - 18:00
Norda Karwia - Arka Prusewo 16 czerwca 2021 - 18:00
Puma Darżlubie - Lider Dębogórze 16 czerwca 2021 - 18:00
Sokół Strzelno - Stolem II Gniewino 16 czerwca 2021 - 18:30
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia AP - Ajax Leśniewo 20 czerwca 2021 - 17:00
Gryf II Wejherowo 8 - 0 KP Gdynia 12 maja 2021 - 18:00
Norda Karwia - Kaszuby Połchowo 19 czerwca 2021 - 18:00
Puma Darżlubie - Huragan Smolno 20 czerwca 2021 - 13:00
Sokół Strzelno - Arka Prusewo 19 czerwca 2021 - 18:30
Stolem II Gniewino - Lider Dębogórze 20 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno 23 czerwca 2021 - 18:00
Stolem II Gniewino - Puma Darżlubie 22 czerwca 2021 - 19:00
Lider Dębogórze - Norda Karwia 24 czerwca 2021 - 17:00
Arka Prusewo - Gryf II Wejherowo 23 czerwca 2021 - 18:30
Huragan Smolno - Sztorm II Kosakowo 23 czerwca 2021 - 18:00
Kaszuby Połchowo - KP Gdynia AP 22 czerwca 2021 - 17:30
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo - Stolem II Gniewino 27 czerwca 2021 - 17:00
Lider Dębogórze - Sokół Strzelno 27 czerwca 2021 - 17:00
Arka Prusewo - Puma Darżlubie 27 czerwca 2021 - 17:00
Huragan Smolno - Norda Karwia 27 czerwca 2021 - 17:00
Kaszuby Połchowo - Gryf II Wejherowo 27 czerwca 2021 - 17:00
KP Gdynia - Sztorm II Kosakowo 19 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: KP Gdynia AP, .