Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania II Gdańsk 28 69 22 3 3 106 - 24
2. Osiczanka Osice 28 66 21 3 4 96 - 43
3. Amator Kiełpino 28 64 20 4 4 112 - 43
4. Stoczniowiec Gdańsk 28 59 19 2 7 80 - 34
5. KS Mściszewice 28 51 16 3 9 73 - 53
6. Orzeł Straszyn 28 49 15 4 9 60 - 44
7. GTS Rotmanka 28 44 14 2 12 58 - 59
8. Jaguar II Gdańsk 28 36 11 3 14 76 - 64
9. GKS II Kowale 28 32 10 2 16 50 - 105
10. Wisła Długie Pole 28 29 8 5 15 54 - 81
11. Portowiec Gdańsk 28 27 8 3 17 47 - 92
12. Sokół Ełganowo 28 23 6 5 17 32 - 67 2 3 1 0 1 5 - 4
13. KS Sulmin 28 23 7 2 19 41 - 85 2 3 1 0 1 4 - 5
14. Gryf Goręczyno 28 22 6 4 18 42 - 83
15. FC Gowidlino 28 12 3 3 22 45 - 95
Ostatni komentarz dodał Mirek57 01.07.2021, 15:34:37


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gryf Goręczyno 2 - 3 GKS II Kowale 8 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 0 - 1 Amator Kiełpino 8 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 FC Gowidlino 9 sierpnia 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 2 KS Mściszewice 9 sierpnia 2020 - 15:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 Wisła Długie Pole 9 sierpnia 2020 - 11:00
KS Sulmin 0 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS II Kowale 1 - 0 Portowiec Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 2 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 12:00
Wisła Długie Pole 4 - 0 KS Sulmin 15 sierpnia 2020 - 16:00
KS Mściszewice 4 - 2 Osiczanka Osice 15 sierpnia 2020 - 11:00
FC Gowidlino 3 - 5 Jaguar II Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 7 - 0 Sokół Ełganowo 15 sierpnia 2020 - 14:00
Gryf Goręczyno 2 - 3 GTS Rotmanka 15 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
GTS Rotmanka 1 - 0 GKS II Kowale 22 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 5 - 1 Gryf Goręczyno 22 sierpnia 2020 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 1 - 4 Amator Kiełpino 23 sierpnia 2020 - 13:30
Osiczanka Osice 5 - 0 FC Gowidlino 23 sierpnia 2020 - 16:00
Orzeł Straszyn 1 - 3 KS Mściszewice 23 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Wisła Długie Pole 23 sierpnia 2020 - 17:00
Portowiec Gdańsk 1 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 20 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
GKS II Kowale 1 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 5 Portowiec Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 18:00
KS Mściszewice 4 - 1 KS Sulmin 26 sierpnia 2020 - 18:00
FC Gowidlino 0 - 1 Orzeł Straszyn 26 sierpnia 2020 - 18:00
Amator Kiełpino 5 - 2 Osiczanka Osice 25 sierpnia 2020 - 18:30
Gryf Goręczyno 0 - 5 Jaguar II Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 18:00
GTS Rotmanka 4 - 2 Sokół Ełganowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Sokół Ełganowo 2 - 4 GKS II Kowale 29 sierpnia 2020 - 12:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 3 GTS Rotmanka 29 sierpnia 2020 - 11:00
Osiczanka Osice 5 - 3 Gryf Goręczyno 30 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Straszyn 2 - 0 Amator Kiełpino 30 sierpnia 2020 - 11:00
KS Sulmin 2 - 0 FC Gowidlino 29 sierpnia 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 3 - 1 KS Mściszewice 29 sierpnia 2020 - 14:30
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 Wisła Długie Pole 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 5 - 1 Wisła Długie Pole 5 września 2020 - 17:00
KS Mściszewice 5 - 1 Portowiec Gdańsk 5 września 2020 - 15:00
FC Gowidlino 0 - 4 Gedania II Gdańsk 6 września 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 3 - 3 KS Sulmin 5 września 2020 - 14:00
Gryf Goręczyno 1 - 4 Orzeł Straszyn 5 września 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 3 - 3 Osiczanka Osice 5 września 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Jaguar II Gdańsk 5 września 2020 - 15:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 GKS II Kowale 12 września 2020 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 3 Sokół Ełganowo 11 listopada 2020 - 13:45
Orzeł Straszyn 1 - 0 GTS Rotmanka 13 września 2020 - 11:00
KS Sulmin 0 - 2 Gryf Goręczyno 12 września 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Amator Kiełpino 13 września 2020 - 15:15
Portowiec Gdańsk 3 - 3 FC Gowidlino 13 września 2020 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 1 KS Mściszewice 12 września 2020 - 12:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Mściszewice 5 - 2 Wisła Długie Pole 19 września 2020 - 15:00
FC Gowidlino 0 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 20 września 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 13 - 1 Portowiec Gdańsk 19 września 2020 - 13:00
Gryf Goręczyno 0 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 3 - 2 KS Sulmin 20 września 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 Orzeł Straszyn 20 września 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 6 Osiczanka Osice 19 września 2020 - 13:30
Pauza: GKS II Kowale,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Osiczanka Osice 6 - 2 GKS II Kowale 27 września 2020 - 15:00
Orzeł Straszyn 3 - 2 Jaguar II Gdańsk 27 września 2020 - 11:00
KS Sulmin 2 - 4 Sokół Ełganowo 26 września 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 GTS Rotmanka 26 września 2020 - 14:30
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Gryf Goręczyno 26 września 2020 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 2 Amator Kiełpino 26 września 2020 - 12:00
Wisła Długie Pole 2 - 2 FC Gowidlino 26 września 2020 - 14:00
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS II Kowale 0 - 3 KS Mściszewice 4 października 2020 - 13:00
Amator Kiełpino 3 - 1 Wisła Długie Pole 3 października 2020 - 14:30
Gryf Goręczyno 0 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 3 października 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 5 - 1 Portowiec Gdańsk 3 października 2020 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 Gedania II Gdańsk 3 października 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 11 - 2 KS Sulmin 3 października 2020 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Orzeł Straszyn 4 października 2020 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Orzeł Straszyn 1 - 1 GKS II Kowale 11 października 2020 - 11:00
KS Sulmin 0 - 2 Osiczanka Osice 10 października 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 10 października 2020 - 15:30
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Sokół Ełganowo 10 października 2020 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 1 GTS Rotmanka 10 października 2020 - 11:00
Wisła Długie Pole 3 - 1 Gryf Goręczyno 10 października 2020 - 15:00
KS Mściszewice 3 - 1 FC Gowidlino 10 października 2020 - 15:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 3 - 2 FC Gowidlino 18 października 2020 - 13:00
Amator Kiełpino 1 - 1 KS Mściszewice 17 października 2020 - 14:00
GTS Rotmanka 3 - 1 Wisła Długie Pole 17 października 2020 - 11:30
Sokół Ełganowo 0 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 17 października 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Portowiec Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 0 Gedania II Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Orzeł Straszyn 4 - 1 KS Sulmin 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Sulmin 2 - 2 GKS II Kowale 25 października 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 1 - 1 Orzeł Straszyn 24 października 2020 - 14:15
Portowiec Gdańsk 0 - 4 Osiczanka Osice 25 października 2020 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 24 października 2020 - 11:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 Sokół Ełganowo 24 października 2020 - 15:00
KS Mściszewice 1 - 0 Gryf Goręczyno 24 października 2020 - 14:00
FC Gowidlino 3 - 4 Amator Kiełpino 25 października 2020 - 11:30
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale 3 - 2 Amator Kiełpino 31 października 2020 - 14:00
Gryf Goręczyno 3 - 2 FC Gowidlino 31 października 2020 - 14:00
GTS Rotmanka 1 - 5 KS Mściszewice 31 października 2020 - 11:30
Jaguar II Gdańsk 5 - 3 Wisła Długie Pole 31 października 2020 - 14:00
Osiczanka Osice 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
Orzeł Straszyn 1 - 5 Portowiec Gdańsk 31 października 2020 - 13:30
KS Sulmin 0 - 4 Gedania II Gdańsk 31 października 2020 - 14:30
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gedania II Gdańsk 6 - 0 GKS II Kowale 7 listopada 2020 - 13:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 KS Sulmin 7 listopada 2020 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 2 Orzeł Straszyn 7 listopada 2020 - 12:00
Wisła Długie Pole 2 - 4 Osiczanka Osice 7 listopada 2020 - 13:00
KS Mściszewice 3 - 2 Sokół Ełganowo 7 listopada 2020 - 14:00
FC Gowidlino 2 - 4 GTS Rotmanka 8 listopada 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 7 - 3 Gryf Goręczyno 7 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wisła Długie Pole 3 - 2 GKS II Kowale 24 kwietnia 2021 - 16:00
Portowiec Gdańsk 2 - 2 KS Mściszewice 24 kwietnia 2021 - 12:00
Gedania II Gdańsk 9 - 1 FC Gowidlino 24 kwietnia 2021 - 11:00
KS Sulmin 3 - 0 Amator Kiełpino 24 kwietnia 2021 - 16:00
vo, na boisku 0-0
Orzeł Straszyn 3 - 0 Gryf Goręczyno 25 kwietnia 2021 - 12:00
Osiczanka Osice 6 - 1 GTS Rotmanka 24 kwietnia 2021 - 14:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo 24 kwietnia 2021 - 13:30
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale 5 - 3 Jaguar II Gdańsk 1 maja 2021 - 17:00
Sokół Ełganowo 0 - 3 Osiczanka Osice 30 kwietnia 2021 - 18:30
GTS Rotmanka 0 - 1 Orzeł Straszyn 1 maja 2021 - 11:00
Gryf Goręczyno 2 - 0 KS Sulmin 2 maja 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 2 - 2 Gedania II Gdańsk 1 maja 2021 - 13:30
FC Gowidlino 1 - 1 Portowiec Gdańsk 2 maja 2021 - 11:30
KS Mściszewice 0 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 1 maja 2021 - 12:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole 0 - 4 KS Mściszewice 8 maja 2021 - 16:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 0 FC Gowidlino 8 maja 2021 - 13:00
Portowiec Gdańsk 1 - 5 Amator Kiełpino 9 maja 2021 - 12:00
Gedania II Gdańsk 7 - 1 Gryf Goręczyno 9 maja 2021 - 11:00
KS Sulmin 1 - 3 GTS Rotmanka 8 maja 2021 - 16:00
Orzeł Straszyn 0 - 0 Sokół Ełganowo 9 maja 2021 - 12:00
Osiczanka Osice 1 - 0 Jaguar II Gdańsk 8 maja 2021 - 15:00
Pauza: GKS II Kowale,
Kolejka 18 - 12. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS II Kowale 1 - 2 GTS Rotmanka 12 maja 2021 - 18:00
Gryf Goręczyno 0 - 0 Sokół Ełganowo 12 maja 2021 - 18:30
Amator Kiełpino 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 12 maja 2021 - 18:30
FC Gowidlino 0 - 3 Osiczanka Osice 12 maja 2021 - 18:00
KS Mściszewice 2 - 0 Orzeł Straszyn 12 maja 2021 - 18:00
Wisła Długie Pole 2 - 1 Gedania II Gdańsk 12 maja 2021 - 18:45
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 0 Portowiec Gdańsk 12 maja 2021 - 18:15
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 1 - 2 Osiczanka Osice 15 maja 2021 - 18:30
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Orzeł Straszyn 15 maja 2021 - 14:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 KS Sulmin 15 maja 2021 - 16:00
GTS Rotmanka 3 - 4 Gedania II Gdańsk 15 maja 2021 - 11:00
Gryf Goręczyno 4 - 0 Portowiec Gdańsk 16 maja 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 4 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 15 maja 2021 - 13:00
FC Gowidlino 1 - 4 Wisła Długie Pole 16 maja 2021 - 11:30
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Mściszewice 7 - 2 GKS II Kowale 22 maja 2021 - 12:00
Wisła Długie Pole 1 - 8 Amator Kiełpino 22 maja 2021 - 16:00
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 0 Gryf Goręczyno 22 maja 2021 - 13:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 GTS Rotmanka 22 maja 2021 - 12:00
Gedania II Gdańsk 6 - 0 Sokół Ełganowo 23 maja 2021 - 11:00
KS Sulmin 2 - 4 Jaguar II Gdańsk 22 maja 2021 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 4 Osiczanka Osice 23 maja 2021 - 12:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 16 - 26. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 5 - 1 Gryf Goręczyno 26 maja 2021 - 18:00
Amator Kiełpino 3 - 1 GTS Rotmanka 25 maja 2021 - 19:00
FC Gowidlino 6 - 0 Sokół Ełganowo 26 maja 2021 - 18:00
KS Mściszewice 4 - 7 Jaguar II Gdańsk 26 maja 2021 - 18:00
Wisła Długie Pole 0 - 2 Orzeł Straszyn 26 maja 2021 - 18:45
Stoczniowiec Gdańsk 8 - 1 KS Sulmin 26 maja 2021 - 18:00
Portowiec Gdańsk 1 - 6 Gedania II Gdańsk 26 maja 2021 - 18:15
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale 3 - 8 Orzeł Straszyn 29 maja 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 1 - 0 KS Sulmin 29 maja 2021 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 1 Gedania II Gdańsk 29 maja 2021 - 14:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 Portowiec Gdańsk 29 maja 2021 - 18:00
GTS Rotmanka 1 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 29 maja 2021 - 11:00
Gryf Goręczyno 2 - 2 Wisła Długie Pole 30 maja 2021 - 11:00
FC Gowidlino 1 - 4 KS Mściszewice 30 maja 2021 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
FC Gowidlino 8 - 1 GKS II Kowale 3 czerwca 2021 - 11:30
KS Mściszewice 0 - 2 Amator Kiełpino 3 czerwca 2021 - 12:00
Wisła Długie Pole 4 - 2 GTS Rotmanka 3 czerwca 2021 - 11:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 0 Sokół Ełganowo 3 czerwca 2021 - 11:00
Portowiec Gdańsk 4 - 2 Jaguar II Gdańsk 3 czerwca 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk 6 - 0 Osiczanka Osice 3 czerwca 2021 - 11:00
KS Sulmin 2 - 5 Orzeł Straszyn 2 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 0 - 4 KS Sulmin 5 czerwca 2021 - 11:00
Orzeł Straszyn 2 - 3 Gedania II Gdańsk 6 czerwca 2021 - 12:00
Osiczanka Osice 4 - 1 Portowiec Gdańsk 6 czerwca 2021 - 14:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 16 czerwca 2021 - 18:00
Sokół Ełganowo 3 - 1 Wisła Długie Pole 5 czerwca 2021 - 16:00
Gryf Goręczyno 2 - 1 KS Mściszewice 6 czerwca 2021 - 11:00
Amator Kiełpino 9 - 0 FC Gowidlino 6 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Portowiec Gdańsk 3 - 0 GKS II Kowale 9 czerwca 2021 - 18:15
vo, na boisku 2-2
Gedania II Gdańsk 4 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 9 czerwca 2021 - 18:00
KS Sulmin 1 - 4 Wisła Długie Pole 9 czerwca 2021 - 18:00
Osiczanka Osice 7 - 2 KS Mściszewice 9 czerwca 2021 - 18:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 2 FC Gowidlino 9 czerwca 2021 - 15:00
Sokół Ełganowo 0 - 4 Amator Kiełpino 9 czerwca 2021 - 18:00
GTS Rotmanka 1 - 1 Gryf Goręczyno 9 czerwca 2021 - 18:30
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Amator Kiełpino 13 - 0 GKS II Kowale 12 czerwca 2021 - 12:00
FC Gowidlino 3 - 4 Gryf Goręczyno 13 czerwca 2021 - 11:00
KS Mściszewice 0 - 3 GTS Rotmanka 12 czerwca 2021 - 12:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 Jaguar II Gdańsk 12 czerwca 2021 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 5 Osiczanka Osice 12 czerwca 2021 - 11:00
Portowiec Gdańsk 4 - 2 Orzeł Straszyn 12 czerwca 2021 - 15:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 KS Sulmin 13 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS II Kowale 0 - 10 Gedania II Gdańsk 19 czerwca 2021 - 13:00
KS Sulmin 1 - 2 Portowiec Gdańsk 19 czerwca 2021 - 16:00
Orzeł Straszyn 1 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 20 czerwca 2021 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 1 Wisła Długie Pole 20 czerwca 2021 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 3 KS Mściszewice 20 czerwca 2021 - 16:00
GTS Rotmanka 2 - 1 FC Gowidlino 20 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Goręczyno 2 - 2 Amator Kiełpino 20 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Stoczniowiec Gdańsk 8 - 1 GKS II Kowale 26 czerwca 2021 - 13:00
Portowiec Gdańsk 1 - 4 Wisła Długie Pole 26 czerwca 2021 - 15:00
KS Sulmin 3 - 1 KS Mściszewice 26 czerwca 2021 - 16:00
Orzeł Straszyn 4 - 0 FC Gowidlino 27 czerwca 2021 - 12:00
Osiczanka Osice 5 - 1 Amator Kiełpino 26 czerwca 2021 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 Gryf Goręczyno 26 czerwca 2021 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 GTS Rotmanka 26 czerwca 2021 - 15:30
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 3 - 1 Sokół Ełganowo 30 czerwca 2021 - 18:00
GTS Rotmanka 4 - 1 Jaguar II Gdańsk 30 czerwca 2021 - 18:00
Gryf Goręczyno 3 - 7 Osiczanka Osice 30 czerwca 2021 - 18:00
Amator Kiełpino 3 - 2 Orzeł Straszyn 30 czerwca 2021 - 18:00
FC Gowidlino 1 - 2 KS Sulmin 30 czerwca 2021 - 18:00
KS Mściszewice 2 - 0 Gedania II Gdańsk 30 czerwca 2021 - 18:00
Wisła Długie Pole 2 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 30 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Portowiec Gdańsk, .