V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Pruszcz Gdański 27 58 19 1 7 87 - 43
2. Orkan Rumia MKS 27 56 17 5 5 98 - 43
3. Akademia Sportu Kolbudy 27 55 17 4 6 79 - 37 2 6 2 0 0 5 - 0
4. Zenit Łęczyce 27 55 18 1 8 80 - 43 2 0 0 0 2 0 - 5
5. Ogniwo Sopot 27 51 16 3 8 82 - 42
6. GLKS Różyny 27 49 15 4 8 85 - 66
7. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 27 38 11 5 11 71 - 78
8. Sopocka Akademia Piłkarska 27 36 11 3 13 61 - 61
9. Kamionka Sopot 27 33 10 3 14 45 - 62

10. Orzeł Trąbki Wielkie 27 47 15 2 10 69 - 51
11. Orlęta Reda 27 38 10 8 9 74 - 43 2 4 1 1 0 4 - 2
12. Bałtyk II Gdynia 27 38 11 5 11 69 - 61 2 1 0 1 1 2 - 4
13. GKS Sierakowice 27 35 10 5 12 69 - 67
14. GTS Goszyn 27 32 9 5 13 45 - 72
15. Sztorm Kosakowo 27 27 7 6 14 52 - 67 2 3 1 0 1 5 - 4
16. GTS Mokry Dwór 27 27 8 3 16 52 - 70 2 3 1 0 1 4 - 5
17. Sporting Leźno 27 20 5 5 17 44 - 67
18. Potok Pszczółki 27 0 0 0 27 8 - 197
Ostatni komentarz dodał PiotreckiPiotr 08.07.2021, 18:41:21


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (10) 
Orlęta Reda 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 2 sierpnia 2020 - 12:30
GKS Sierakowice 1 - 6 Bałtyk II Gdynia 2 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Goszyn 2 - 2 GTS Mokry Dwór 2 sierpnia 2020 - 18:00
Ogniwo Sopot 2 - 0 Potok Pszczółki 1 sierpnia 2020 - 13:00
Kamionka Sopot 0 - 1 GLKS Różyny 2 sierpnia 2020 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Orkan Rumia MKS 1 sierpnia 2020 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Sporting Leźno 1 sierpnia 2020 - 16:00
Zenit Łęczyce 3 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 sierpnia 2020 - 14:00
Sztorm Kosakowo 1 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 1 sierpnia 2020 - 13:30
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 8 sierpnia 2020 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 Sztorm Kosakowo 8 sierpnia 2020 - 18:00
Sporting Leźno 1 - 4 Zenit Łęczyce 8 sierpnia 2020 - 16:00
Orkan Rumia MKS 6 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 8 sierpnia 2020 - 16:00
GLKS Różyny 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 8 sierpnia 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 3 Kamionka Sopot 9 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 4 Ogniwo Sopot 8 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 GTS Goszyn 9 sierpnia 2020 - 13:00
Orlęta Reda 5 - 0 GKS Sierakowice 9 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS Sierakowice 0 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 15 sierpnia 2020 - 17:00
GTS Goszyn 0 - 6 Orlęta Reda 16 sierpnia 2020 - 18:00
Ogniwo Sopot 4 - 1 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2020 - 12:00
Kamionka Sopot 2 - 1 GTS Mokry Dwór 16 sierpnia 2020 - 18:30
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Potok Pszczółki 15 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GLKS Różyny 15 sierpnia 2020 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 3 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 1 - 2 Sporting Leźno 15 sierpnia 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 23 sierpnia 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 5 - 1 Sztorm Kosakowo 16 września 2020 - 17:45
GLKS Różyny 3 - 2 Zenit Łęczyce 22 sierpnia 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 23 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 3 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Kamionka Sopot 22 sierpnia 2020 - 14:00
Orlęta Reda 2 - 2 Ogniwo Sopot 23 sierpnia 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 4 - 4 GTS Goszyn 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
GTS Goszyn 3 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 26 sierpnia 2020 - 20:00
Ogniwo Sopot 2 - 5 GKS Sierakowice 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kamionka Sopot 1 - 0 Orlęta Reda 26 sierpnia 2020 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Bałtyk II Gdynia 26 sierpnia 2020 - 18:15
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 GTS Mokry Dwór 25 sierpnia 2020 - 18:30
Zenit Łęczyce 7 - 0 Potok Pszczółki 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sztorm Kosakowo 2 - 6 GLKS Różyny 30 września 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 26 sierpnia 2020 - 18:30
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Sporting Leźno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 Sporting Leźno 29 sierpnia 2020 - 17:00
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 29 sierpnia 2020 - 16:00
GLKS Różyny 3 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 29 sierpnia 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 5 Sztorm Kosakowo 30 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 3 Zenit Łęczyce 29 sierpnia 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2020 - 11:00
Orlęta Reda 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Sierakowice 3 - 4 Kamionka Sopot 29 sierpnia 2020 - 17:00
GTS Goszyn 2 - 2 Ogniwo Sopot 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Ogniwo Sopot 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 5 września 2020 - 12:00
Kamionka Sopot 2 - 0 GTS Goszyn 5 września 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 GKS Sierakowice 5 września 2020 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Orlęta Reda 5 września 2020 - 16:00
Zenit Łęczyce 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 5 września 2020 - 13:30
Sztorm Kosakowo 1 - 3 GTS Mokry Dwór 5 września 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 0 Potok Pszczółki 5 września 2020 - 18:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 7 GLKS Różyny 5 września 2020 - 18:00
Sporting Leźno 1 - 4 Orkan Rumia MKS 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 Orkan Rumia MKS 12 września 2020 - 16:00
GLKS Różyny 2 - 0 Sporting Leźno 13 września 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 2 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 września 2020 - 16:00
GTS Mokry Dwór 4 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 12 września 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Sztorm Kosakowo 13 września 2020 - 11:00
Orlęta Reda 3 - 4 Zenit Łęczyce 12 września 2020 - 16:00
GKS Sierakowice 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 września 2020 - 17:00
GTS Goszyn 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 12 września 2020 - 14:00
Ogniwo Sopot 2 - 1 Kamionka Sopot 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Kamionka Sopot 2 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 20 września 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Ogniwo Sopot 19 września 2020 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie 7 - 2 GTS Goszyn 20 września 2020 - 16:30
Zenit Łęczyce 2 - 0 GKS Sierakowice 19 września 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 3 - 1 Orlęta Reda 19 września 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 19 września 2020 - 18:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 GTS Mokry Dwór 19 września 2020 - 16:30
Sporting Leźno 4 - 1 Potok Pszczółki 19 września 2020 - 16:00
Orkan Rumia MKS 3 - 2 GLKS Różyny 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 4 GLKS Różyny 26 września 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 12 Orkan Rumia MKS 27 września 2020 - 12:00
GTS Mokry Dwór 2 - 2 Sporting Leźno 26 września 2020 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 27 września 2020 - 16:00
Orlęta Reda 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 26 września 2020 - 16:00
GKS Sierakowice 7 - 3 Sztorm Kosakowo 26 września 2020 - 16:30
GTS Goszyn 2 - 5 Zenit Łęczyce 26 września 2020 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 6 Ogniwo Sopot 27 września 2020 - 15:00
Kamionka Sopot 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 27 września 2020 - 17:00
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 3 października 2020 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Kamionka Sopot 3 października 2020 - 15:00
Zenit Łęczyce 4 - 1 Ogniwo Sopot 4 października 2020 - 16:00
Sztorm Kosakowo 1 - 2 GTS Goszyn 3 października 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 GKS Sierakowice 14 listopada 2020 - 12:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Orlęta Reda 4 października 2020 - 14:00
Sporting Leźno 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 3 października 2020 - 16:00
Orkan Rumia MKS 4 - 0 GTS Mokry Dwór 3 października 2020 - 16:00
GLKS Różyny 6 - 0 Potok Pszczółki 3 października 2020 - 16:00
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Akademia Sportu Kolbudy 12 - 0 Potok Pszczółki 10 października 2020 - 15:00
GTS Mokry Dwór 2 - 4 GLKS Różyny 11 października 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 3 Orkan Rumia MKS 11 października 2020 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 0 Sporting Leźno 11 października 2020 - 13:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 października 2020 - 16:00
GTS Goszyn 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 10 października 2020 - 11:00
Ogniwo Sopot 1 - 2 Sztorm Kosakowo 10 października 2020 - 18:00
Kamionka Sopot 0 - 0 Zenit Łęczyce 11 października 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 17 października 2020 - 15:00
Zenit Łęczyce 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2020 - 14:30
Sztorm Kosakowo 2 - 0 Kamionka Sopot 17 października 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Ogniwo Sopot 17 października 2020 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 GTS Goszyn 18 października 2020 - 14:00
Sporting Leźno 1 - 2 GKS Sierakowice 17 października 2020 - 15:00
Orkan Rumia MKS 2 - 2 Orlęta Reda 18 października 2020 - 12:00
GLKS Różyny 3 - 4 Bałtyk II Gdynia 17 października 2020 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 6 GTS Mokry Dwór 18 października 2020 - 14:00
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 3 GTS Mokry Dwór 24 października 2020 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Potok Pszczółki 25 października 2020 - 13:00
Orlęta Reda 3 - 3 GLKS Różyny 25 października 2020 - 13:30
GKS Sierakowice 2 - 2 Orkan Rumia MKS 24 października 2020 - 15:30
GTS Goszyn 2 - 0 Sporting Leźno 25 października 2020 - 18:00
Ogniwo Sopot 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 października 2020 - 12:00
Kamionka Sopot 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 25 października 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Sztorm Kosakowo 24 października 2020 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 Zenit Łęczyce 24 października 2020 - 14:00
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Zenit Łęczyce 0 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 31 października 2020 - 14:00
Sztorm Kosakowo 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 31 października 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 14:30
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Kamionka Sopot 31 października 2020 - 13:00
Sporting Leźno 0 - 5 Ogniwo Sopot 31 października 2020 - 14:00
Orkan Rumia MKS 7 - 2 GTS Goszyn 31 października 2020 - 14:00
GLKS Różyny 5 - 3 GKS Sierakowice 31 października 2020 - 14:00
Potok Pszczółki 0 - 15 Orlęta Reda 31 października 2020 - 14:30
GTS Mokry Dwór 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 31 października 2020 - 11:30
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 7 listopada 2020 - 14:00
Orlęta Reda 1 - 3 GTS Mokry Dwór 7 listopada 2020 - 14:30
GKS Sierakowice 10 - 0 Potok Pszczółki 7 listopada 2020 - 14:00
GTS Goszyn 2 - 6 GLKS Różyny 7 listopada 2020 - 11:00
Ogniwo Sopot 5 - 1 Orkan Rumia MKS 7 listopada 2020 - 14:00
Kamionka Sopot 1 - 4 Sporting Leźno 7 listopada 2020 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 listopada 2020 - 13:30
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 7 listopada 2020 - 13:30
Zenit Łęczyce 4 - 1 Sztorm Kosakowo 8 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo 2 - 4 Akademia Sportu Kolbudy 11 listopada 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 5 Zenit Łęczyce 11 listopada 2020 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 11 listopada 2020 - 13:00
Sporting Leźno 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2020 - 13:00
Orkan Rumia MKS 1 - 4 Kamionka Sopot 11 listopada 2020 - 12:00
GLKS Różyny 4 - 5 Ogniwo Sopot 11 listopada 2020 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 4 GTS Goszyn 11 listopada 2020 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 GKS Sierakowice 11 listopada 2020 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Orlęta Reda 11 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 3 Orlęta Reda 6 marca 2021 - 14:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 7 GKS Sierakowice 7 marca 2021 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 3 GTS Goszyn 6 marca 2021 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 13 Ogniwo Sopot 7 marca 2021 - 14:00
GLKS Różyny 1 - 1 Kamionka Sopot 7 marca 2021 - 13:00
Orkan Rumia MKS 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 7 marca 2021 - 12:00
Sporting Leźno 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia 2021 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Zenit Łęczyce 6 marca 2021 - 14:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Sztorm Kosakowo 6 marca 2021 - 19:00
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (5) 
Sopocka Akademia Piłkarska 0 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 24 kwietnia 2021 - 17:00
Sztorm Kosakowo 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 kwietnia 2021 - 11:00
Zenit Łęczyce 3 - 0 Sporting Leźno 24 kwietnia 2021 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Orkan Rumia MKS 12 marca 2021 - 20:30
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 GLKS Różyny 11 marca 2021 - 18:00
Kamionka Sopot 9 - 0 Potok Pszczółki 24 kwietnia 2021 - 16:00
Ogniwo Sopot 3 - 0 GTS Mokry Dwór 24 kwietnia 2021 - 13:00
GTS Goszyn 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 24 kwietnia 2021 - 13:00
GKS Sierakowice 1 - 6 Orlęta Reda 24 kwietnia 2021 - 16:30
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Orkan Rumia MKS 4 - 0 Kamionka Sopot 2 maja 2021 - 12:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 0 Zenit Łęczyce 1 maja 2021 - 16:00
GLKS Różyny 5 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 maja 2021 - 11:00
Ogniwo Sopot 4 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 1 maja 2021 - 12:00
Potok Pszczółki 0 - 2 Orlęta Reda 1 maja 2021 - 16:00
GKS Sierakowice 1 - 1 Sporting Leźno 30 kwietnia 2021 - 18:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Sztorm Kosakowo 1 maja 2021 - 13:00
GTS Goszyn 0 - 0 GTS Mokry Dwór 1 maja 2021 - 11:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 9 maja 2021 - 13:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 8 maja 2021 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 3 GLKS Różyny 9 maja 2021 - 18:00
Ogniwo Sopot 4 - 2 Zenit Łęczyce 8 maja 2021 - 14:00
Sporting Leźno 0 - 2 GTS Goszyn 8 maja 2021 - 16:00
GTS Mokry Dwór 4 - 1 Potok Pszczółki 9 maja 2021 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 6 - 0 Bałtyk II Gdynia 9 maja 2021 - 13:00
Orlęta Reda 0 - 0 GKS Sierakowice 9 maja 2021 - 12:00
Pauza: Sztorm Kosakowo, Kamionka Sopot,
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 1 Ogniwo Sopot 15 maja 2021 - 16:00
Zenit Łęczyce 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 maja 2021 - 16:00
Kamionka Sopot 1 - 4 GLKS Różyny 15 maja 2021 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Orkan Rumia MKS 16 maja 2021 - 11:00
GKS Sierakowice 2 - 1 GTS Mokry Dwór 16 maja 2021 - 13:00
Orlęta Reda 0 - 1 GTS Goszyn 16 maja 2021 - 13:00
Sztorm Kosakowo 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 15 maja 2021 - 11:00
Potok Pszczółki 1 - 12 Sporting Leźno 16 maja 2021 - 16:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
GLKS Różyny 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 22 maja 2021 - 17:00
Zenit Łęczyce 6 - 2 Kamionka Sopot 22 maja 2021 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Ogniwo Sopot 22 maja 2021 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Akademia Sportu Kolbudy 22 maja 2021 - 17:00
Orlęta Reda 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 23 maja 2021 - 12:00
Bałtyk II Gdynia 7 - 0 GTS Mokry Dwór 22 maja 2021 - 19:30
GTS Goszyn 2 - 1 Potok Pszczółki 22 maja 2021 - 11:00
Sporting Leźno 3 - 0 Sztorm Kosakowo 22 maja 2021 - 16:00
Pauza: GKS Sierakowice, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Ogniwo Sopot 0 - 2 GLKS Różyny 29 maja 2021 - 12:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 6 Orkan Rumia MKS 30 maja 2021 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 maja 2021 - 16:00
Kamionka Sopot 4 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 maja 2021 - 16:30
GTS Goszyn 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 29 maja 2021 - 15:00
Sztorm Kosakowo 3 - 2 GKS Sierakowice 29 maja 2021 - 11:00
Sporting Leźno 3 - 3 Orlęta Reda 29 maja 2021 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 9 Bałtyk II Gdynia 29 maja 2021 - 16:00
Pauza: GTS Mokry Dwór, Zenit Łęczyce,
Kolejka 25 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 3 czerwca 2021 - 17:00
Kamionka Sopot 1 - 5 Ogniwo Sopot 3 czerwca 2021 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Zenit Łęczyce 3 czerwca 2021 - 11:00
GLKS Różyny 0 - 6 Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2021 - 11:00
Pauza: Akademia Sportu Kolbudy,
Kolejka 26 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (5) 
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Zenit Łęczyce 6 czerwca 2021 - 12:00
Ogniwo Sopot 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 czerwca 2021 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Kamionka Sopot 6 czerwca 2021 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 czerwca 2021 - 17:00
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 GKS Sierakowice 6 czerwca 2021 - 20:45
Orzeł Trąbki Wielkie 16 - 0 Potok Pszczółki 5 czerwca 2021 - 15:00
Sporting Leźno 1 - 4 GTS Mokry Dwór 6 czerwca 2021 - 16:00
GTS Goszyn 1 - 1 Sztorm Kosakowo 6 czerwca 2021 - 18:00
Pauza: Orlęta Reda, GLKS Różyny,
Kolejka 27 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (9) 
Kamionka Sopot 0 - 5 Akademia Sportu Kolbudy 12 czerwca 2021 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 12 czerwca 2021 - 13:00
Orkan Rumia MKS 2 - 0 Ogniwo Sopot 13 czerwca 2021 - 12:00
Zenit Łęczyce 3 - 2 GLKS Różyny 12 czerwca 2021 - 16:00
Sztorm Kosakowo 9 - 0 Potok Pszczółki 12 czerwca 2021 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 3 GTS Goszyn 13 czerwca 2021 - 11:00
vo, na boisku 3-1
GTS Mokry Dwór 3 - 1 Orlęta Reda 12 czerwca 2021 - 17:00
GKS Sierakowice 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 czerwca 2021 - 16:00
Pauza: Sporting Leźno, Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 28 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Zenit Łęczyce 3 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 19 czerwca 2021 - 17:00
GLKS Różyny 3 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 19 czerwca 2021 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 9 Orkan Rumia MKS 19 czerwca 2021 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Kamionka Sopot 19 czerwca 2021 - 17:00
GTS Mokry Dwór 1 - 4 Sztorm Kosakowo 19 czerwca 2021 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 2 Sporting Leźno 19 czerwca 2021 - 15:00
Potok Pszczółki 1 - 9 GKS Sierakowice 19 czerwca 2021 - 16:00
Orlęta Reda 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 19 czerwca 2021 - 14:00
Pauza: GTS Goszyn, Ogniwo Sopot,
Kolejka 29 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Bałtyk II Gdynia 3 - 3 Sporting Leźno 27 czerwca 2021 - 17:00
Sztorm Kosakowo 1 - 1 Orlęta Reda 27 czerwca 2021 - 17:00
GKS Sierakowice 1 - 0 GTS Goszyn 27 czerwca 2021 - 17:00
GTS Mokry Dwór 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 27 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Potok Pszczółki, .