IV liga - pomorska - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stolem Gniewino 29 72 22 6 1 74 - 26
2. Kaszubia Kościerzyna 29 70 21 7 1 85 - 26
3. Jaguar Gdańsk 29 66 21 3 5 71 - 31
4. Gedania Gdańsk 29 47 13 8 8 64 - 50
5. Chojniczanka II Chojnice 29 41 11 8 10 64 - 39
6. Pogoń Lębork 29 39 10 9 10 39 - 59
7. Wierzyca Pelplin 29 38 10 8 11 45 - 58
8. Anioły Garczegorze 29 35 11 2 16 48 - 55
9. Gryf Słupsk 29 34 9 7 13 55 - 51
10. GKS Kowale 29 33 8 9 12 44 - 64

11. Wda Lipusz 29 40 12 4 13 37 - 40
12. Lechia II Gdańsk 29 39 11 6 12 65 - 55 2 4 1 1 0 8 - 2
13. Grom Nowy Staw 29 39 10 9 10 34 - 48 2 1 0 1 1 2 - 8
14. Arka II Gdynia 29 37 10 7 12 57 - 48 2 3 1 0 1 4 - 4
15. Jantar Ustka 29 37 10 7 12 47 - 54 2 3 1 0 1 4 - 4
16. Wikęd Luzino 29 36 8 12 9 38 - 46
17. MKS Władysławowo 29 33 9 6 14 43 - 63
18. Powiśle Dzierzgoń 29 31 9 4 16 46 - 62
19. Cartusia Kartuzy 29 27 7 6 16 37 - 58 2 3 1 0 1 5 - 3
20. Gwiazda Karsin 29 27 7 6 16 50 - 75 2 3 1 0 1 3 - 5
21. Sokół Zblewo (*) 20 11 3 2 15 27 - 62
Ostatni komentarz dodał szymon2002 28.06.2021, 14:59:39


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Jaguar Gdańsk 1 sierpnia 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Wda Lipusz 1 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 0 Arka II Gdynia 2 sierpnia 2020 - 11:00
Anioły Garczegorze 4 - 1 Cartusia Kartuzy 1 sierpnia 2020 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Wierzyca Pelplin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Jantar Ustka 1 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 1 - 1 GKS Kowale 1 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Lechia II Gdańsk 1 sierpnia 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 0 - 3 Gwiazda Karsin 2 sierpnia 2020 - 13:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Grom Nowy Staw 9 sierpnia 2020 - 13:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 8 sierpnia 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Wikęd Luzino 9 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2020 - 14:00
Jantar Ustka 0 - 5 Gryf Słupsk 8 sierpnia 2020 - 17:30
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Pogoń Lębork 8 sierpnia 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 8 sierpnia 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 1 Anioły Garczegorze 8 sierpnia 2020 - 11:00
Wda Lipusz 3 - 2 MKS Władysławowo 8 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Sokół Zblewo 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sokół Zblewo 3 - 4 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2020 - 17:30
MKS Władysławowo 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 15 sierpnia 2020 - 11:00
Wda Lipusz 0 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2020 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 3 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 6 - 0 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 3 Jantar Ustka 15 sierpnia 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 0 - 2 GKS Kowale 16 sierpnia 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Lechia II Gdańsk 13 sierpnia 2020 - 18:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2020 - 14:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (19) 
Jaguar Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino 23 sierpnia 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Grom Nowy Staw 22 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Kowale 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna 22 sierpnia 2020 - 14:00
Jantar Ustka 1 - 1 Wikęd Luzino 22 sierpnia 2020 - 15:00
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gryf Słupsk 22 sierpnia 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 3 Pogoń Lębork 22 sierpnia 2020 - 12:00
Wda Lipusz 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia 2020 - 14:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Anioły Garczegorze 22 sierpnia 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 1 - 2 MKS Władysławowo 22 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (34) 
MKS Władysławowo 0 - 2 Jaguar Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 2 - 3 Sokół Zblewo 30 sierpnia 2020 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Wda Lipusz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Arka II Gdynia 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Wierzyca Pelplin 30 sierpnia 2020 - 18:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Jantar Ustka 29 sierpnia 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 6 Lechia II Gdańsk 21 listopada 2020 - 12:00
przełożony
Stolem Gniewino 6 - 2 Gwiazda Karsin 29 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (48) 
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Gwiazda Karsin 5 września 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino 6 września 2020 - 16:00
GKS Kowale 4 - 0 Grom Nowy Staw 5 września 2020 - 14:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 5 września 2020 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Wikęd Luzino 5 września 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 3 - 3 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Wda Lipusz 3 - 2 Gryf Słupsk 5 września 2020 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Pogoń Lębork 6 września 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 września 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 4 - 0 MKS Władysławowo 6 września 2020 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (29) 
Anioły Garczegorze 0 - 1 Jaguar Gdańsk 13 września 2020 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 MKS Władysławowo 12 września 2020 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Sokół Zblewo 12 września 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 12 września 2020 - 17:00
Wda Lipusz 0 - 0 Gedania Gdańsk 12 września 2020 - 12:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Arka II Gdynia 21 listopada 2020 - 12:00
przełożony
Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 Cartusia Kartuzy 12 września 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Jantar Ustka 12 września 2020 - 14:00
vo, na boisku 1-1 (przekroczony czas gry młodzieżowca)
Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kowale 12 września 2020 - 16:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Lechia II Gdańsk 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (29) 
Lechia II Gdańsk 5 - 5 Jaguar Gdańsk 20 września 2020 - 15:00
GKS Kowale 2 - 2 Gwiazda Karsin 19 września 2020 - 14:00
Jantar Ustka 2 - 3 Stolem Gniewino 19 września 2020 - 17:00
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Grom Nowy Staw 19 września 2020 - 17:00
Arka II Gdynia 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna 20 września 2020 - 11:00
Wda Lipusz 0 - 1 Wikęd Luzino 19 września 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 4 - 3 Gryf Słupsk 19 września 2020 - 16:00
MKS Władysławowo 1 - 1 Pogoń Lębork 19 września 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 września 2020 - 13:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (32) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Jaguar Gdańsk 26 września 2020 - 16:00
Pogoń Lębork 0 - 3 Anioły Garczegorze 26 września 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 4 - 0 MKS Władysławowo 26 września 2020 - 16:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Sokół Zblewo 26 września 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 1 - 5 Chojniczanka II Chojnice 26 września 2020 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Wda Lipusz 26 września 2020 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Grom Nowy Staw 26 września 2020 - 11:00
Stolem Gniewino 3 - 1 Wierzyca Pelplin 26 września 2020 - 16:00
Gwiazda Karsin 4 - 2 Jantar Ustka 27 września 2020 - 12:00
Lechia II Gdańsk 6 - 0 GKS Kowale 27 września 2020 - 15:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (24) 
Jaguar Gdańsk 2 - 3 GKS Kowale 3 października 2020 - 15:00
Jantar Ustka 1 - 1 Lechia II Gdańsk 3 października 2020 - 16:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Gwiazda Karsin 3 października 2020 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Stolem Gniewino 3 października 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 2 Grom Nowy Staw 3 października 2020 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 4 października 2020 - 11:00
Sokół Zblewo 3 - 3 Wikęd Luzino 4 października 2020 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Gedania Gdańsk 3 października 2020 - 14:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Gryf Słupsk 3 października 2020 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Pogoń Lębork 3 października 2020 - 14:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Pogoń Lębork 0 - 0 Jaguar Gdańsk 10 października 2020 - 16:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 Anioły Garczegorze 10 października 2020 - 13:00
Wikęd Luzino 1 - 1 MKS Władysławowo 11 października 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna 6 - 2 Sokół Zblewo 10 października 2020 - 15:00
Grom Nowy Staw 1 - 0 Wda Lipusz 10 października 2020 - 14:00
Stolem Gniewino 5 - 0 Arka II Gdynia 10 października 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin 0 - 3 Cartusia Kartuzy 10 października 2020 - 13:00
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Wierzyca Pelplin 11 października 2020 - 14:00
GKS Kowale 6 - 0 Jantar Ustka 10 października 2020 - 14:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (33) 
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Jantar Ustka 17 października 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 1 GKS Kowale 17 października 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Lechia II Gdańsk 18 października 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 3 - 2 Gwiazda Karsin 17 października 2020 - 11:00
Wda Lipusz 1 - 6 Stolem Gniewino 17 października 2020 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Grom Nowy Staw 17 października 2020 - 15:00
MKS Władysławowo 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 17 października 2020 - 13:00
Anioły Garczegorze 4 - 1 Wikęd Luzino 18 października 2020 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Gedania Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 1 - 4 Gryf Słupsk 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gryf Słupsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk 24 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Pogoń Lębork 24 października 2020 - 11:00
Wikęd Luzino 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń 25 października 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Anioły Garczegorze 24 października 2020 - 14:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Sokół Zblewo 24 października 2020 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 24 października 2020 - 15:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Wda Lipusz 24 października 2020 - 14:00
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Arka II Gdynia 25 października 2020 - 10:00
vo, na boisku 1-5
GKS Kowale 1 - 0 Cartusia Kartuzy 24 października 2020 - 14:00
Jantar Ustka 2 - 2 Wierzyca Pelplin 24 października 2020 - 18:30
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (10) 
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Wierzyca Pelplin 31 października 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Jantar Ustka 21 listopada 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 1 GKS Kowale 31 października 2020 - 11:00
Wda Lipusz 3 - 2 Lechia II Gdańsk 31 października 2020 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Gwiazda Karsin 31 października 2020 - 14:00
Sokół Zblewo 0 - 2 Stolem Gniewino 31 października 2020 - 14:00
MKS Władysławowo 2 - 0 Grom Nowy Staw 31 października 2020 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 31 października 2020 - 13:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Wikęd Luzino 31 października 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Gedania Gdańsk 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
Gedania Gdańsk 1 - 5 Jaguar Gdańsk 8 listopada 2020 - 13:30
Wikęd Luzino 2 - 0 Gryf Słupsk 8 listopada 2020 - 13:30
Kaszubia Kościerzyna 8 - 0 Pogoń Lębork 7 listopada 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 4 - 2 Anioły Garczegorze 7 listopada 2020 - 13:00
Stolem Gniewino 6 - 1 MKS Władysławowo 7 listopada 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin 7 - 2 Sokół Zblewo 7 listopada 2020 - 14:00
Lechia II Gdańsk 3 - 3 Chojniczanka II Chojnice 7 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale 0 - 0 Wda Lipusz 7 listopada 2020 - 14:00
Jantar Ustka 4 - 3 Arka II Gdynia 7 listopada 2020 - 15:00
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Cartusia Kartuzy 7 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2020 - 11:00
Arka II Gdynia 6 - 0 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2020 - 13:00
Jantar Ustka 0 - 0 Wda Lipusz 11 listopada 2020 - 11:45
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 GKS Kowale 11 listopada 2020 - 14:00
Sokół Zblewo 0 - 2 Lechia II Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
MKS Władysławowo 2 - 2 Gwiazda Karsin 11 listopada 2020 - 13:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Stolem Gniewino 11 listopada 2020 - 14:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 11 listopada 2020 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Gryf Słupsk 11 listopada 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Wikęd Luzino 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Wikęd Luzino 14 listopada 2020 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Gedania Gdańsk 14 listopada 2020 - 11:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Pogoń Lębork 14 listopada 2020 - 13:00
Stolem Gniewino 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 listopada 2020 - 14:00
Gwiazda Karsin 2 - 3 Anioły Garczegorze 14 listopada 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 1 - 2 MKS Władysławowo 14 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale 3 - 2 Sokół Zblewo 14 listopada 2020 - 15:00
Jantar Ustka 2 - 2 Chojniczanka II Chojnice 14 listopada 2020 - 12:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Wda Lipusz 14 listopada 2020 - 12:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Arka II Gdynia 14 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (13) 
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Arka II Gdynia 6 marca 2021 - 11:00
Wda Lipusz 0 - 1 Cartusia Kartuzy 6 marca 2021 - 15:30
Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Wierzyca Pelplin 6 marca 2021 - 11:00
Jantar Ustka 5 - 0 Sokół Zblewo 6 marca 2021 - 17:00
MKS Władysławowo 2 - 2 GKS Kowale 6 marca 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze 4 - 1 Lechia II Gdańsk 6 marca 2021 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Gwiazda Karsin 6 marca 2021 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 4 Stolem Gniewino 6 marca 2021 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 3 Grom Nowy Staw 28 kwietnia 2021 - 17:00
Wikęd Luzino 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 7 marca 2021 - 13:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 21 - 24. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (18) 
Grom Nowy Staw 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 24 kwietnia 2021 - 15:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Wikęd Luzino 24 kwietnia 2021 - 14:00
Gwiazda Karsin 3 - 3 Gedania Gdańsk 24 kwietnia 2021 - 13:00
Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gryf Słupsk 24 kwietnia 2021 - 13:30
GKS Kowale 2 - 2 Pogoń Lębork 24 kwietnia 2021 - 12:00
Jantar Ustka 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 24 kwietnia 2021 - 17:30
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Anioły Garczegorze 24 kwietnia 2021 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 MKS Władysławowo 24 kwietnia 2021 - 11:00
Arka II Gdynia 3 - 0 Sokół Zblewo
Wda Lipusz 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 24 kwietnia 2021 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (37) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw 0 - 0 Gedania Gdańsk 2 maja 2021 - 12:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf Słupsk 1 maja 2021 - 15:00
Gwiazda Karsin 0 - 4 Pogoń Lębork 1 maja 2021 - 11:00
Lechia II Gdańsk 6 - 3 Powiśle Dzierzgoń 2 maja 2021 - 11:00
GKS Kowale 3 - 1 Anioły Garczegorze 1 maja 2021 - 13:00
Jantar Ustka 2 - 0 MKS Władysławowo 1 maja 2021 - 17:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Sokół Zblewo
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 2 maja 2021 - 14:30
Arka II Gdynia 4 - 3 Wda Lipusz 5 maja 2021 - 19:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 20 - 8. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (12) 
Jaguar Gdańsk 0 - 3 Wda Lipusz 8 maja 2021 - 15:00
vo, na boisku 3-0
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Arka II Gdynia 8 maja 2021 - 15:00
Sokół Zblewo 0 - 3 Cartusia Kartuzy
MKS Władysławowo 0 - 2 Wierzyca Pelplin 8 maja 2021 - 15:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Jantar Ustka 8 maja 2021 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 GKS Kowale 8 maja 2021 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Lechia II Gdańsk 8 maja 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Gwiazda Karsin 8 maja 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Stolem Gniewino 8 maja 2021 - 15:00
Wikęd Luzino 2 - 2 Grom Nowy Staw 8 maja 2021 - 15:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Stolem Gniewino 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 15 maja 2021 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Wierzyca Pelplin 15 maja 2021 - 16:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk 15 maja 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 GKS Kowale 15 maja 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Pogoń Lębork 15 maja 2021 - 11:00
Lechia II Gdańsk 1 - 2 Jantar Ustka 16 maja 2021 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 16 maja 2021 - 14:30
Grom Nowy Staw 2 - 1 Wda Lipusz 15 maja 2021 - 14:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Arka II Gdynia 16 maja 2021 - 17:00
Wikęd Luzino 4 - 2 MKS Władysławowo 15 maja 2021 - 17:00
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Pogoń Lębork 23 maja 2021 - 16:00
GKS Kowale 1 - 3 Gedania Gdańsk 22 maja 2021 - 16:00
Gryf Słupsk 4 - 3 Anioły Garczegorze 22 maja 2021 - 17:00
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Jaguar Gdańsk 22 maja 2021 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 22 maja 2021 - 15:00
Jantar Ustka 2 - 0 MKS Władysławowo 22 maja 2021 - 18:00
Arka II Gdynia 4 - 0 Wikęd Luzino 23 maja 2021 - 17:00
Wda Lipusz 3 - 1 Gwiazda Karsin 22 maja 2021 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Grom Nowy Staw 22 maja 2021 - 16:00
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy 23 maja 2021 - 11:00
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Chojniczanka II Chojnice 29 maja 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Stolem Gniewino 29 maja 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 4 Wierzyca Pelplin 30 maja 2021 - 13:00
Gedania Gdańsk 5 - 1 Gryf Słupsk 29 maja 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 4 - 2 GKS Kowale 29 maja 2021 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Jantar Ustka 29 maja 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 2 - 2 Lechia II Gdańsk 29 maja 2021 - 14:00
Gwiazda Karsin 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 29 maja 2021 - 14:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Wda Lipusz 30 maja 2021 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 4 Arka II Gdynia 29 maja 2021 - 17:00
Kolejka 25 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (8) 
Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 GKS Kowale 3 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Pogoń Lębork 3 czerwca 2021 - 18:00
Wierzyca Pelplin 1 - 6 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2021 - 18:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Anioły Garczegorze 2 czerwca 2021 - 19:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 4 Jaguar Gdańsk 3 czerwca 2021 - 16:00
Jantar Ustka 0 - 1 Arka II Gdynia 3 czerwca 2021 - 18:00
Wda Lipusz 1 - 2 MKS Władysławowo 3 czerwca 2021 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Wikęd Luzino 3 czerwca 2021 - 15:00
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gwiazda Karsin 3 czerwca 2021 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Grom Nowy Staw 3 czerwca 2021 - 11:00
Kolejka 26 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 6 czerwca 2021 - 18:00
Anioły Garczegorze 1 - 6 Kaszubia Kościerzyna 6 czerwca 2021 - 16:30
Gedania Gdańsk 0 - 5 Stolem Gniewino 6 czerwca 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 5 Wierzyca Pelplin 6 czerwca 2021 - 17:00
GKS Kowale 2 - 2 Gryf Słupsk 6 czerwca 2021 - 12:00
Grom Nowy Staw 0 - 0 Jantar Ustka 6 czerwca 2021 - 11:00
Gwiazda Karsin 3 - 2 Cartusia Kartuzy 6 czerwca 2021 - 16:00
Wikęd Luzino 4 - 1 Lechia II Gdańsk 6 czerwca 2021 - 19:00
MKS Władysławowo 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 6 czerwca 2021 - 11:00
Arka II Gdynia 0 - 1 Wda Lipusz 6 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 27 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Gryf Słupsk 9 czerwca 2021 - 17:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 GKS Kowale 16 czerwca 2021 - 18:00
Stolem Gniewino 2 - 2 Pogoń Lębork 9 czerwca 2021 - 19:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Gedania Gdańsk 9 czerwca 2021 - 18:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Anioły Garczegorze 9 czerwca 2021 - 19:00
Jantar Ustka 0 - 1 Wda Lipusz 9 czerwca 2021 - 18:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Arka II Gdynia 16 czerwca 2021 - 17:15
Lechia II Gdańsk 4 - 3 MKS Władysławowo 9 czerwca 2021 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Wikęd Luzino 9 czerwca 2021 - 18:30
Grom Nowy Staw 3 - 0 Gwiazda Karsin 9 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 28 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (31) 
Anioły Garczegorze 3 - 3 Chojniczanka II Chojnice 12 czerwca 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Jaguar Gdańsk 12 czerwca 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 czerwca 2021 - 17:00
GKS Kowale 1 - 3 Stolem Gniewino 12 czerwca 2021 - 16:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Wierzyca Pelplin 13 czerwca 2021 - 18:00
Gwiazda Karsin 2 - 3 Jantar Ustka 12 czerwca 2021 - 12:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Grom Nowy Staw 13 czerwca 2021 - 14:00
MKS Władysławowo 5 - 3 Cartusia Kartuzy 12 czerwca 2021 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 2 Lechia II Gdańsk 13 czerwca 2021 - 17:00
Wda Lipusz 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 czerwca 2021 - 15:00
Kolejka 29 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (18) 
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Wierzyca Pelplin 20 czerwca 2021 - 11:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf Słupsk 19 czerwca 2021 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 GKS Kowale 19 czerwca 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk 7 - 2 Pogoń Lębork 19 czerwca 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 3 Gedania Gdańsk 19 czerwca 2021 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 19 czerwca 2021 - 18:00
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Wda Lipusz 20 czerwca 2021 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 6 Arka II Gdynia 19 czerwca 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 MKS Władysławowo 18 czerwca 2021 - 18:00
Gwiazda Karsin 1 - 3 Wikęd Luzino 19 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 30 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Gedania Gdańsk 3 - 3 Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca 2021 - 18:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Anioły Garczegorze 26 czerwca 2021 - 18:00
GKS Kowale 0 - 2 Jaguar Gdańsk 26 czerwca 2021 - 18:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 26 czerwca 2021 - 18:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Stolem Gniewino 26 czerwca 2021 - 18:00
Kolejka 31 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wikęd Luzino 0 - 2 Jantar Ustka 26 czerwca 2021 - 14:00
MKS Władysławowo 5 - 3 Gwiazda Karsin 26 czerwca 2021 - 14:00
Arka II Gdynia 6 - 0 Grom Nowy Staw 26 czerwca 2021 - 14:00
Wda Lipusz 2 - 1 Cartusia Kartuzy 26 czerwca 2021 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 5 Lechia II Gdańsk 26 czerwca 2021 - 14:00