Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
2 - 2 |
MKS II Władysławowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
3 - 4 |
Arka Prusewo |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 3 |
Huragan Smolno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Norda Karwia |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 18:00 |
Pauza: Stolem II Gniewino, Celtic Reda, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Stolem II Gniewino |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
Huragan Smolno |
3 - 0 |
Norda Karwia |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Celtic Reda |
9 - 2 |
Puma Darżlubie |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 4 |
Sokół Strzelno |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Pauza: Arka Prusewo, MKS II Władysławowo, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Strzelno |
1 - 9 |
MKS II Władysławowo |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Puma Darżlubie |
4 - 0 |
Arka Prusewo |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 8 |
Celtic Reda |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Stolem II Gniewino |
1 - 3 |
Huragan Smolno |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Ajax Leśniewo, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
8 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Celtic Reda |
6 - 2 |
Stolem II Gniewino |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Arka Prusewo |
2 - 6 |
Norda Karwia |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Ajax Leśniewo |
8 - 0 |
Puma Darżlubie |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, Huragan Smolno, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puma Darżlubie |
1 - 5 |
Sokół Strzelno |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Norda Karwia |
3 - 3 |
Ajax Leśniewo |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Stolem II Gniewino |
11 - 2 |
Arka Prusewo |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 1 |
Huragan Smolno |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Pauza: Celtic Reda, MKS II Władysławowo, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
6 - 4 |
Huragan Smolno |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Celtic Reda |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Ajax Leśniewo |
3 - 3 |
Stolem II Gniewino |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 10 |
Norda Karwia |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
Pauza: Puma Darżlubie, Arka Prusewo, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puma Darżlubie |
2 - 6 |
MKS II Władysławowo |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Stolem II Gniewino |
3 - 0 |
Sokół Strzelno |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Kaszuby Połchowo |
4 - 3 |
Arka Prusewo |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Huragan Smolno |
2 - 2 |
Celtic Reda |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
MKS II Władysławowo |
1 - 5 |
Celtic Reda |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Arka Prusewo |
1 - 10 |
Huragan Smolno |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
19 października 2019
19.10 - 15:30 |
Puma Darżlubie |
3 - 4 |
Norda Karwia |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Pauza: Stolem II Gniewino, Sokół Strzelno, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Norda Karwia |
3 - 8 |
MKS II Władysławowo |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Stolem II Gniewino |
5 - 3 |
Puma Darżlubie |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
6 - 0 |
Sokół Strzelno |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Huragan Smolno |
0 - 0 |
Ajax Leśniewo |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Celtic Reda |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
6 - 2 |
Arka Prusewo |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 6 |
Celtic Reda |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 1 |
Huragan Smolno |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 |
Norda Karwia |
2 - 5 |
Stolem II Gniewino |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Pauza: Puma Darżlubie, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
6 - 3 |
MKS II Władysławowo |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Puma Darżlubie |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
Celtic Reda |
6 - 2 |
Sokół Strzelno |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Arka Prusewo |
1 - 4 |
Ajax Leśniewo |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Pauza: Huragan Smolno, Norda Karwia, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
MKS II Władysławowo |
- |
Ajax Leśniewo |
|
Arka Prusewo |
- |
Sokół Strzelno |
|
Huragan Smolno |
- |
Puma Darżlubie |
28 marca 2020
28.03 - 16:30 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Norda Karwia |
|
Pauza: Stolem II Gniewino, Celtic Reda, |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
- |
Kaszuby Połchowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Norda Karwia |
- |
Huragan Smolno |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
- |
Celtic Reda |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
- |
Ajax Leśniewo |
5 kwietnia 2020
5.04 - 12:00 |
Pauza: Arka Prusewo, MKS II Władysławowo, |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
- |
Sokół Strzelno |
|
Arka Prusewo |
- |
Puma Darżlubie |
|
Celtic Reda |
- |
Norda Karwia |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:30 |
Huragan Smolno |
- |
Stolem II Gniewino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Ajax Leśniewo, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
- |
MKS II Władysławowo |
|
Stolem II Gniewino |
- |
Celtic Reda |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Norda Karwia |
- |
Arka Prusewo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
- |
Ajax Leśniewo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Pauza: Sokół Strzelno, Huragan Smolno, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Strzelno |
- |
Puma Darżlubie |
26 kwietnia 2020
26.04 - 12:00 |
Ajax Leśniewo |
- |
Norda Karwia |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Arka Prusewo |
- |
Stolem II Gniewino |
|
Huragan Smolno |
- |
Kaszuby Połchowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pauza: Celtic Reda, MKS II Władysławowo, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Smolno |
- |
MKS II Władysławowo |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Celtic Reda |
|
Stolem II Gniewino |
- |
Ajax Leśniewo |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Norda Karwia |
- |
Sokół Strzelno |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Pauza: Puma Darżlubie, Arka Prusewo, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
- |
Puma Darżlubie |
|
Sokół Strzelno |
- |
Stolem II Gniewino |
10 maja 2020
10.05 - 12:00 |
Arka Prusewo |
- |
Kaszuby Połchowo |
|
Celtic Reda |
- |
Huragan Smolno |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Celtic Reda |
- |
MKS II Władysławowo |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Huragan Smolno |
- |
Arka Prusewo |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Ajax Leśniewo |
|
Norda Karwia |
- |
Puma Darżlubie |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Pauza: Stolem II Gniewino, Sokół Strzelno, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
- |
Norda Karwia |
|
Puma Darżlubie |
- |
Stolem II Gniewino |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
- |
Kaszuby Połchowo |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Ajax Leśniewo |
- |
Huragan Smolno |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Arka Prusewo |
- |
Celtic Reda |
|
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
- |
MKS II Władysławowo |
|
Celtic Reda |
- |
Ajax Leśniewo |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Huragan Smolno |
- |
Sokół Strzelno |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Stolem II Gniewino |
- |
Norda Karwia |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Pauza: Puma Darżlubie, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS II Władysławowo |
- |
Stolem II Gniewino |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Puma Darżlubie |
- |
Kaszuby Połchowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
- |
Celtic Reda |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Ajax Leśniewo |
- |
Arka Prusewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Pauza: Huragan Smolno, Norda Karwia, . |
|