Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gedania II Gdańsk |
28 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
28 sierpnia 2018
28.08 - 13:30 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
7 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 10:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 1 |
KS Sulmin |
19 września 2018
19.09 - 17:30 |
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Osowa, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
2 września 2018
2.09 - 10:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 6 |
Radunia II Stężyca |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 12 |
Olimpic Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 września 2018
1.09 - 09:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Sulmin, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
8 - 0 |
GKS Żukowo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
6 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
9 września 2018
9.09 - 13:30 |
KS Sulmin |
2 - 5 |
Jaguar II Gdańsk |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Osowa, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 7 |
KS Sulmin |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 8 |
Morena Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 09:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 2 |
Radunia II Stężyca |
15 września 2018
15.09 - 13:30 |
Olimpia Osowa |
2 - 8 |
Olimpic Gdańsk |
15 września 2018
15.09 - 09:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
11 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
22 września 2018
22.09 - 19:00 |
Radunia II Stężyca |
8 - 1 |
Olimpia Osowa |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
23 września 2018
23.09 - 13:30 |
KS Sulmin |
2 - 10 |
GKS Żukowo |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
0 - 13 |
Jaguar II Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 3 |
KS Sulmin |
24 października 2018
24.10 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 3 |
Morena Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 4 |
Radunia II Stężyca |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
Olimpia Osowa |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
7 października 2018
7.10 - 10:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
6 października 2018
6.10 - 13:30 |
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
10 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
14 października 2018
14.10 - 13:30 |
Olimpia Osowa |
3 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 5 |
KS Sulmin |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 3 |
Radunia II Stężyca |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Żukowo, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
21 października 2018
21.10 - 10:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
20 października 2018
20.10 - 13:30 |
GKS Żukowo |
0 - 9 |
Gedania II Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pauza: KS Sulmin, Radunia II Stężyca, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 8 |
GTS Pruszcz Gdański |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 1 |
KS Sulmin |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 1 |
Morena Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
2 - 12 |
Radunia II Stężyca |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
6 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 12:30 |
GKS Żukowo |
3 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 1 |
Olimpia Osowa |
4 listopada 2018
4.11 - 16:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Morena Gdańsk, |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
24 marca 2019
24.03 - 09:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 7 |
Radunia II Stężyca |
23 marca 2019
23.03 - 17:15 |
KS Sulmin |
3 - 4 |
Morena Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 11:30 |
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Osowa, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
1 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
16 - 3 |
GKS Żukowo |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Sulmin, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
8 - 6 |
Olimpic Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
GKS Żukowo |
0 - 18 |
Radunia II Stężyca |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 3 |
KS Sulmin |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Pauza: Olimpia Osowa, Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
5 - 5 |
GTS Pruszcz Gdański |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 |
Morena Gdańsk |
8 - 0 |
GKS Żukowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
9 - 2 |
Olimpia Osowa |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 4 |
Radunia II Stężyca |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
11 - 2 |
Morena Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
GKS Żukowo |
2 - 9 |
KS Sulmin |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 0 |
GKS Żukowo |
4 maja 2019
4.05 - 19:00 |
KS Sulmin |
6 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 18:30 |
Morena Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 3 |
Morena Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 5 |
KS Sulmin |
11 maja 2019
11.05 - 09:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 15:30 |
GKS Żukowo |
0 - 7 |
GTS Pruszcz Gdański |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 11 |
Gedania II Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 2 |
Olimpia Osowa |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
KS Sulmin |
3 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Żukowo, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
4 - 2 |
Morena Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 6 |
Jaguar II Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 19:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 7 |
GTS Pruszcz Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 09:00 |
Gedania II Gdańsk |
20 - 0 |
GKS Żukowo |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
Pauza: KS Sulmin, Radunia II Stężyca, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
1 - 6 |
Olimpia Osowa |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
KS Sulmin |
2 - 8 |
Olimpic Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 3 |
Radunia II Stężyca |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia II Stężyca |
19 - 0 |
KS Sulmin |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 - 2 |
GKS Żukowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 8 |
Gedania II Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 09:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Morena Gdańsk, . |
|