Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
|
Gryf II Wejherowo gospodarzem. vo, niestawienie się na zawody |
Olimpic Gdańsk |
0 - 7 |
Gedania Gdańsk |
|
KS Sulmin |
2 - 5 |
Sparta Gdańsk |
|
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
Sparta Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
KS Sulmin |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
|
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Wybrzeże Gdańsk, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
Gryf II Wejherowo |
0 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Olimpic Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
KS Sulmin |
3 - 8 |
Polonia Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Sokół Ełganowo, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Sparta Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
KS Sulmin |
|
GTS Pruszcz Gdański |
11 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
|
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
vo, na boisku 11:1 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 6 |
Jaguar Gdańsk |
|
KS Sulmin |
0 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Sparta Gdańsk |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
7 - 1 |
KS Sulmin |
|
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KS Sulmin |
4 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 3 |
Sparta Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
|
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
6 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
KS Sulmin |
2 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
9 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
1 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Wybrzeże Gdańsk |
2 - 7 |
Polonia Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 2 |
Sparta Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 2 |
KS Sulmin |
|
Gryf II Wejherowo |
7 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
1 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
KS Sulmin |
0 - 12 |
Gryf II Wejherowo |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
1 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Sparta Gdańsk |
18 marca 2017
18.03 - 12:30 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 2 |
KS Sulmin |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
3 - 4 |
Sokół Ełganowo |
|
Sparta Gdańsk |
6 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
4 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
6 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gryf II Wejherowo |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
11 - 2 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
5 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
KS Sulmin |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 5 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf II Wejherowo |
6 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pauza: Wybrzeże Gdańsk, |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk |
2 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
KS Sulmin |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Sparta Gdańsk |
|
Pauza: Sokół Ełganowo, |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
11 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
KS Sulmin |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Olimpic Gdańsk |
2 - 7 |
GTS Pruszcz Gdański |
24 maja 2017
24.05 - 17:30 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
18 kwietnia 2017
18.04 - 17:30 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 5 |
Gryf II Wejherowo |
|
Jaguar Gdańsk |
6 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
KS Sulmin |
|
GKS Kolbudy |
0 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Sparta Gdańsk |
2 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
KS Sulmin |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
4 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf II Wejherowo |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
KS Sulmin |
|
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 12 |
Gedania Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
11 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KS Sulmin |
2 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Olimpic Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
3 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
|
Gryf II Wejherowo |
9 - 0 |
KS Sulmin |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 4 |
Sparta Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Wybrzeże Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
7 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
GTS Pruszcz Gdański |
13 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
KS Sulmin |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
4 - 1 |
KS Sulmin |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 5 |
Sparta Gdańsk |
|
Gryf II Wejherowo |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Wybrzeże Gdańsk |
3 - 7 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, . |
|