LZS Więckowy 7 - 2 GKS Bobowo 3 maja 2014 - 17:00
Orzeł Radziejewo 1 - 0 LZS Bytonia 4 maja 2014 - 14:00
Sparta Kleszczewo 2 - 0 Korona Rywałd 3 maja 2014 - 16:00
Start Kulice 3 - 2 Zarex Bytonia 3 maja 2014 - 16:00
Styna Godziszewo 4 - 2 Szpak Skórcz 3 maja 2014 - 16:00

Mecz kolejki a nawet sezonu w Kleszczewie :)
Zapraszamy na oby ciekawe i niejednostronne widowisko :) Rywałd pokazuje co potrafi ale niech boisko pokaże która drużyna lepsza. W rundzie jesiennej Kleszczewo bagatelizowało Rywałd i potem było widać skutki. Oby teraz była piękna gra mało fauli i szacunek z dwóch stron.
:D
 zibi89   26.04.2014, 09:39:20
czy ja wiem czy mecz kolejki ?

Kleszczewo pauzuje więc punktów nie zdobędzie w poprzedniej kolejce, Więckowy i Bobowo raczej wygrają swoje mecze i wyprzedzą Kleszczewo, które spadnie na 4 miejsce, moim zdaniem mecz kolejki w Skarszewach, bo drużyna która straci punkty raczej pożegna się z myślami o awansie szczególne w przypadku LZS.
 ninja931106   01.05.2014, 11:47:54
Zibi ma rację.. Mecz kolejki w Skarszewach. GKS liczy na kolejne zwycięstwo, no i rewanż za porażkę z rundy jesiennej.. Gks :love:
 zibi89   03.05.2014, 12:14:23
To zaczynamy najciekawszą kolejkę od paru sezonów, dawno nie było tak ciekawie, najpierw do radziejewia, później na 1 połowę do Kleszczewa i 2 w Skarszewach.

W Skarszewach i Kleszczewie obstawiam remisy.
 obiektywny_ligowiec   03.05.2014, 12:56:02
Radziejewo gra w niedzielę
 Styna_Godziszewo   03.05.2014, 18:10:41
Styna 4:2 Szpak :D
 Daniel55   03.05.2014, 18:14:14
Z tego co mi wiadomo mecz w Kleszczewie rozpoczął się z 40 minutowym opóźnieniem: :O Kleszczewo jak na razie prowadzi z Rywałdem 2-0 :( Korona grać walczyć !!!
 Macio1960   03.05.2014, 19:37:33
Sparta-Korona 2-0 i oby tak dalej Kleszczewo!!! Korona nic nie pokazała w Kleszczewie. Kto wygra mecz ..... SPARTA!!! :idea: :idea: :idea:
 _LZS__   03.05.2014, 19:55:29
LZS Więckowy 7-2 GKS Bobowo

:love:
 Buzała_20   03.05.2014, 20:03:15
Korona nic się nie stało !!! Za tydzień będzie lepiej :D
 stynkia10   03.05.2014, 20:27:16
co za wynik w meczu LZS-GKS, Pany z Bobowa co się stało?
 zibi89   03.05.2014, 20:37:07
a więc faktycznie boisko w Radziejewie było puste, mniejsza o to, w Kleszczewie tylko Sparta, spokojnie grała swoje, Korona nic ciekawego nie pokazała. Myślałem że ciekawiej będzie w Skarszewach, po przybyciu na mecz na początku drugiej połowy było już 4-0 dla LZS, Bobowo nic nie grało, przy wyniku 6-0 strzeliło 2 bramki ale raczej przypadkowe, LZS grał z Bobowem jakby Lechia grała z drużyną z bklasy, nie takiego widowiska się spodziewałem i takiej żenady już dawno nie widziałem, może jeden dwóch zawodników chciało powalczyć ale to za mało, na moje GKS zagrał ofensywnie i otwartą piłkę na wyjeździe na dużym boisku a Więcki wykorzystały to w 200%, podobno w pierwszej połowie zawodnicy z LZS nie trafiali do pustej bramki z 1-2 metrów ? Po tym co widziałem dzisiaj na awans LZS i Sparta.
 kieroL   03.05.2014, 21:55:42
zibi89 a co Ty widziałes co?Obejrzałes dwie połowki meczy,gdzie przegrani grali słabo i ot tak fachowiec serie B haha,dziwne ze w drugiej połoie Kleszczewo nic nie grało,okpowiesz wynik mieli i tak gra sie w serie B,poprostu opadli z sił i tyle.A bramki w pierwszej połowie Korona na własne zyczenia miała,fakt ze nic nie grali i dlatego to Kleszczewo prowadziło i tyle.Byłem na meczu Wieckowy -Radziejewo i uwierz dno Wieckow,i teraz sie zastanawiam czy Bobowo takie słabe czy Więckowy mają kazdy mecz inny,a moze boisko,fakt z Bobowa z łąki na płyte,i sie pogubili?
 zibi89   03.05.2014, 22:14:51
kolego kieroL, pisze to co widziałem, nie widziałem drugiej połowy meczu w kleszczewie ani pierwszej w meczu w skarszewach, opisałem to co widziałem, również oglądałem pierwszą połowę meczu LZS z Orłem, i dlatego jestem w szoku to co Więcki zrobiły z Bobowem. Raczej wątpię aby chodziło tutaj o murawę, Więckom wychodziło wszystko, każdy atak kończył się strzałem na bramkę, GKS kompletnie bez środka pomocy, podobno już w 15 minucie dwóch zawodników z środka opuściło boisko właśnie przy stanie 0-3, później już tylko jeden latał, ale raczej był od przerywania akcji jak od kreowania gry, moim zdaniem Bobowo zagrało tam tak jak nie powinno, czyli ofensywnie chcieli przejąć inicjatywę, a LZS skuteczny to bólu i zagrali naprawdę fajnie, końcówkę odpuścili ale fajnie to się oglądało.

Fajnie jakby sami zawodnicy opisali mecz, bo sam jest ciekaw czy LZS taki mocny czy GKS taki słaby ?
 kieroL   03.05.2014, 22:20:01
A co do organizacji na meczu w Kleszczewie.Fajnie ze dwie piłki meczowe,jak wypadły w krzaki nie było czym grac,lekarza brak na meczu,pewnie jakis zawodnik ma papiery i podpina,ale kurwa dziwne ze do Rywałdu przyjezdzają i chca 3,4 piłki meczowe,pomoc medyczna musi byc z dyplomem itd,wiec pytam o co kurwa chodzi co?Moze kurwa za uczciwi jestesmy co?I to nie jest jakies zalenie po porazce tylko fakt i tyle,mądzrzy zrozumieja a inni nie bajo :)
 kieroL   03.05.2014, 22:21:36
zibi89 chyba musimy sie spotkac pogadac przy piwku co Ty na to?
 Kamil_Troja   04.05.2014, 03:51:29
Hmm, jeśli Kleszczewo opadło w 2 połowie z sił i nic nie grało, to gdzie był Rywałd? Zespół z takimi wynikami i miejscem powinien wykorzystywać takie opadnięcie z sił lub " nie granie niczego " no jedynie, że byłem na innym meczu. :D Dwie piłki? Naprawdę zaczynam się zastanawiać czy byłem czasem na innym meczu. :o Jeśli chodzi o lekarza, to wystarczy pielęgniarka, ratownik medyczny który ukończył kurs i ma dyplom, nie musi być żaden lekarz. Ale jeśli mamy być skrupulatni, to muszą być również nosze wraz z obsługa, a z czego co pamiętam to Rywałd ani Kleszczewo owego nie posiadają :) Więc trzymając się przepisów to ani my, ani wy nie spełniacie wymogów :)

kieroL   04.05.2014, 12:37:13
Kamil_Troja nie chodzi teraz o napinke,prawda jest taka ze Kleszczewo podeszło w pierwszej połowie powazniej do meczu,widac było ze chcą,na pewno grali za Cos,taka prawda,zrobili to co mieli w pierwszej połowie,ale nie oszukujmy sie ze w drugiej juz tego nie było.Wiem mieli wynik,ale gdyby były siły postaraliby sie zrobic wiekszy wynik nie sądzisz?A co do pomocy medycznej,u nas dziewczyna z papierami i niech sie tym zajmuje,a z piłkami tak było uwierz nikt sie nie kwapił przyniesc jak nie było zadnej.Ale ogolnie wygrała druzyna tego dnia lepsza i gratki za to,mam nadzieje ze awansują dwie druzyny SPARTA I KORONA,pozdrawiam :blink: