Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Zarex Bytonia |
0 - 3 |
GKS Bobowo |
1 września 2013
1.09 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 0 |
Korona Rywałd |
1 września 2013
1.09 - 16:00 |
Start Kulice |
2 - 0 |
LZS Bytonia |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
Sparta Kleszczewo |
3 - 1 |
LZS Więckowy |
31 sierpnia 2013
31.08 - 15:00 |
OTS Osiek |
6 - 6 |
Orzeł Radziejewo |
1 września 2013
1.09 - 15:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (25) |
GKS Bobowo |
2 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
7 września 2013
7.09 - 17:00 |
LZS Więckowy |
5 - 2 |
OTS Osiek |
8 września 2013
8.09 - 16:00 |
LZS Bytonia |
0 - 5 |
Sparta Kleszczewo |
7 września 2013
7.09 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 3 |
Korona Rywałd |
7 września 2013
7.09 - 16:00 |
Zarex Bytonia |
0 - 4 |
Szpak Skórcz |
8 września 2013
8.09 - 17:30 |
Pauza: Start Kulice, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
GKS Bobowo |
15 września 2013
15.09 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 2 |
Zarex Bytonia |
14 września 2013
14.09 - 16:00 |
Start Kulice |
3 - 2 |
Korona Rywałd |
15 września 2013
15.09 - 16:30 |
OTS Osiek |
3 - 4 |
LZS Bytonia |
15 września 2013
15.09 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 3 |
LZS Więckowy |
15 września 2013
15.09 - 14:00 |
Pauza: Sparta Kleszczewo, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GKS Bobowo |
2 - 3 |
LZS Więckowy |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
LZS Bytonia |
2 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
21 września 2013
21.09 - 17:00 |
Korona Rywałd |
3 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
Zarex Bytonia |
1 - 1 |
Start Kulice |
22 września 2013
22.09 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
5 - 3 |
Styna Godziszewo |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
Pauza: OTS Osiek, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Styna Godziszewo |
2 - 4 |
GKS Bobowo |
28 września 2013
28.09 - 16:00 |
Start Kulice |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
29 września 2013
29.09 - 15:30 |
Sparta Kleszczewo |
5 - 0 |
Zarex Bytonia |
28 września 2013
28.09 - 15:30 |
OTS Osiek |
1 - 6 |
Korona Rywałd |
29 września 2013
29.09 - 15:00 |
LZS Więckowy |
4 - 1 |
LZS Bytonia |
29 września 2013
29.09 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Radziejewo, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS Bobowo |
5 - 2 |
LZS Bytonia |
5 października 2013
5.10 - 15:00 |
Korona Rywałd |
5 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
5 października 2013
5.10 - 15:00 |
Zarex Bytonia |
2 - 2 |
OTS Osiek |
6 października 2013
6.10 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
5 - 2 |
Start Kulice |
5 października 2013
5.10 - 16:00 |
Pauza: LZS Więckowy, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Start Kulice |
1 - 2 |
GKS Bobowo |
13 października 2013
13.10 - 15:30 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 0 |
Styna Godziszewo |
12 października 2013
12.10 - 16:00 |
OTS Osiek |
3 - 3 |
Szpak Skórcz |
13 października 2013
13.10 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 1 |
Zarex Bytonia |
13 października 2013
13.10 - 13:00 |
LZS Więckowy |
1 - 2 |
Korona Rywałd |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Bytonia, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Korona Rywałd |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Zarex Bytonia |
0 - 5 |
LZS Więckowy |
20 października 2013
20.10 - 14:30 |
Szpak Skórcz |
3 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
20 października 2013
20.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
8 - 1 |
OTS Osiek |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Start Kulice |
0 - 5 |
Sparta Kleszczewo |
20 października 2013
20.10 - 15:30 |
Pauza: GKS Bobowo, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Sparta Kleszczewo |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
26 października 2013
26.10 - 16:00 |
OTS Osiek |
2 - 2 |
Start Kulice |
27 października 2013
27.10 - 15:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 2 |
Styna Godziszewo |
27 października 2013
27.10 - 13:00 |
LZS Więckowy |
6 - 2 |
Szpak Skórcz |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
1 - 6 |
Zarex Bytonia |
26 października 2013
26.10 - 15:00 |
Pauza: Korona Rywałd, |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (39) |
GKS Bobowo |
2 - 5 |
Korona Rywałd |
2 listopada 2013
2.11 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
LZS Bytonia |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
LZS Więckowy |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
w 80 minucie gospodarze zeszli z boiska przy stanie 1-2 |
Start Kulice |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
3 listopada 2013
3.11 - 13:00 |
Sparta Kleszczewo |
9 - 0 |
OTS Osiek |
2 listopada 2013
2.11 - 16:00 |
Pauza: Zarex Bytonia, |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
OTS Osiek |
3 - 8 |
GKS Bobowo |
10 listopada 2013
10.11 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 2 |
Sparta Kleszczewo |
10 listopada 2013
10.11 - 12:00 |
LZS Więckowy |
2 - 4 |
Start Kulice |
10 listopada 2013
10.11 - 11:00 |
LZS Bytonia |
1 - 5 |
Styna Godziszewo |
9 listopada 2013
9.11 - 14:00 |
Korona Rywałd |
3 - 1 |
Zarex Bytonia |
9 listopada 2013
9.11 - 13:00 |
Pauza: Szpak Skórcz, |
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (50) |
GKS Bobowo |
4 - 1 |
Zarex Bytonia |
13 kwietnia 2014
13.04 - 11:00 |
Korona Rywałd |
7 - 0 |
Szpak Skórcz |
12 kwietnia 2014
12.04 - 17:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
Start Kulice |
12 kwietnia 2014
12.04 - 17:00 |
LZS Więckowy |
0 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
13 kwietnia 2014
13.04 - 11:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 5 |
OTS Osiek |
13 kwietnia 2014
13.04 - 14:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
GKS Bobowo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 15:00 |
OTS Osiek |
1 - 2 |
LZS Więckowy |
19 kwietnia 2014
19.04 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
3 - 0 |
LZS Bytonia |
19 kwietnia 2014
19.04 - 16:00 |
Korona Rywałd |
2 - 1 |
Styna Godziszewo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
Zarex Bytonia |
19 kwietnia 2014
19.04 - 17:00 |
Pauza: Start Kulice, |
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GKS Bobowo |
5 - 2 |
Szpak Skórcz |
26 kwietnia 2014
26.04 - 17:00 |
Zarex Bytonia |
2 - 3 |
Styna Godziszewo |
27 kwietnia 2014
27.04 - 17:00 |
Korona Rywałd |
2 - 1 |
Start Kulice |
26 kwietnia 2014
26.04 - 17:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
OTS Osiek |
26 kwietnia 2014
26.04 - 17:00 |
LZS Więckowy |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
27 kwietnia 2014
27.04 - 17:00 |
Pauza: Sparta Kleszczewo, |
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (23) |
LZS Więckowy |
7 - 2 |
GKS Bobowo |
3 maja 2014
3.05 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 0 |
LZS Bytonia |
4 maja 2014
4.05 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 0 |
Korona Rywałd |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Start Kulice |
3 - 2 |
Zarex Bytonia |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 2 |
Szpak Skórcz |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Pauza: OTS Osiek, |
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
GKS Bobowo |
5 - 1 |
Styna Godziszewo |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 0 |
Start Kulice |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Zarex Bytonia |
0 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
11 maja 2014
11.05 - 17:00 |
Korona Rywałd |
4 - 0 |
OTS Osiek |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
LZS Bytonia |
0 - 6 |
LZS Więckowy |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Radziejewo, |
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
LZS Bytonia |
1 - 2 |
GKS Bobowo |
17 maja 2014
17.05 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
Korona Rywałd |
18 maja 2014
18.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
1 - 4 |
Zarex Bytonia |
18 maja 2014
18.05 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 0 |
Szpak Skórcz |
17 maja 2014
17.05 - 17:00 |
Start Kulice |
1 - 2 |
Styna Godziszewo |
18 maja 2014
18.05 - 16:00 |
Pauza: LZS Więckowy, |
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GKS Bobowo |
3 - 2 |
Start Kulice |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
24 maja 2014
24.05 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
7 - 2 |
OTS Osiek |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Zarex Bytonia |
3 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
25 maja 2014
25.05 - 17:00 |
Korona Rywałd |
1 - 2 |
LZS Więckowy |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Bytonia, |
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (16) |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Korona Rywałd |
31 maja 2014
31.05 - 17:00 |
LZS Więckowy |
2 - 5 |
Zarex Bytonia |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
5 - 3 |
Szpak Skórcz |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
OTS Osiek |
3 - 4 |
Styna Godziszewo |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
8 - 1 |
Start Kulice |
31 maja 2014
31.05 - 17:00 |
Pauza: GKS Bobowo, |
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GKS Bobowo |
0 - 4 |
Sparta Kleszczewo |
7 czerwca 2014
7.06 - 17:00 |
Start Kulice |
1 - 0 |
OTS Osiek |
8 czerwca 2014
8.06 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
7 czerwca 2014
7.06 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 3 |
LZS Więckowy |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Zarex Bytonia |
4 - 1 |
LZS Bytonia |
8 czerwca 2014
8.06 - 17:00 |
Pauza: Korona Rywałd, |
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Korona Rywałd |
5 - 1 |
GKS Bobowo |
14 czerwca 2014
14.06 - 17:00 |
LZS Bytonia |
1 - 3 |
Szpak Skórcz |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
LZS Więckowy |
2 - 0 |
Styna Godziszewo |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 2 |
Start Kulice |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
OTS Osiek |
0 - 10 |
Sparta Kleszczewo |
15 czerwca 2014
15.06 - 14:00 |
Pauza: Zarex Bytonia, |
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Bobowo |
7 - 2 |
OTS Osiek |
21 czerwca 2014
21.06 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
7 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
21 czerwca 2014
21.06 - 14:00 |
Start Kulice |
1 - 2 |
LZS Więckowy |
21 czerwca 2014
21.06 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 1 |
LZS Bytonia |
21 czerwca 2014
21.06 - 14:00 |
Zarex Bytonia |
1 - 2 |
Korona Rywałd |
21 czerwca 2014
21.06 - 14:00 |
Pauza: Szpak Skórcz, . |
|