13. Santana Wielki Klincz 26 27 8 3 15 35 - 69

Brda Rytel 2 - 0 Gwiazda Karsin 28 września 2013 - 16:30
Czarni Piece 3 - 3 KS Grabowo 28 września 2013 - 16:00
Czarni Ostrowite 2 - 2 KS Kamienica Królewska 28 września 2013 - 14:30
Ceramik Łubiana 2 - 1 Kolejarz Chojnice 28 września 2013 - 15:00
Wda Czarna Woda 1 - 2 Orzeł Gołubie 28 września 2013 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 1 Piaski Wąglikowice 28 września 2013 - 16:00
Sławek Borzechowo 6 - 1 Santana Wielki Klincz 29 września 2013 - 15:00

gal-anonim   27.09.2013, 12:52:55
Wda Czarna Woda-Orzeł Gołubie rozegrany zostanie tak jak ustalono na początku czyli o godz. 17:00.
 GILMOR   28.09.2013, 16:15:32
10 minuta 1 : 0 dla tęczy :D
 GILMOR   28.09.2013, 16:22:19
 M7_Czarni   28.09.2013, 17:48:13
CZARNI OSTROWITE - KAMIENICA KRÓLEWSKA 2:2 (1:1)
bramki: Marcin Synoradzki 30 min, Sergiej Jeroszewicz 80 min - 2 min, 55 min. Kamienica

Czarni: Kartuszyński - Stolp, Jeroszewicz, Chrzonowski, Kosiedowski - Król, M.Wilk, Kniachnicki - Synoradzki, Ł.Nartowski, Sądel (55 min. Lis)

Mecz walki - 3 czerwone (wszystkie za 2 żółte) i mnóstwo żółtych kartoników. Goście po ładnym uderzeniu kontrującym głową szybko objęli prowadzenie. W 30 minucie Synoradzki z łatwością przedryblował dwóch rywali w polu karnym i strzałem w róg doprowadził do remisu.
Łukasz Nartowski tuż przed przerwą miał dobrą sytuację na zdobycie bramki, ale piłka po strzale z dystansu trafiła w słupek.
W drugiej połowie po błędzie naszego bramkarza tracimy drugiego gola. W następnych minutach dwóch zawodników Kamienicy schodzi z boiska po kolejnych żółtych kartkach, ale Czarni bili głową w mur. Następnie Stolp otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko, ale Sergiej Jeroszewicz po bombie z rzutu wolnego z ok. 25 metrów zdobył wyrównującą bramkę. Było to bardzo ładne uderzenie, piłka po precyzyjnym strzale wpadła w sam róg bramki rywali.
Był to mecz walki, a wynik remisowy jest jak najbardziej sprawiedliwy. Obie drużyny walczyły o każdy metr boiska, co "docenił" arbiter wręczając 10 kartek.
 chybaty   28.09.2013, 17:53:35
tecza - piaski 1 - 1
 szneko   28.09.2013, 18:27:39
brawo Piaski.cenny remis na ciężkim terenie.widać prace trenera:)
 piłka_200   28.09.2013, 18:45:10
Brda Rytel - Gwiazda Karsin 2:0
 dedis   28.09.2013, 19:26:37
Tęcza-Piaski 1-1
straszne buraki na trybunach na ich miejscu bym się wstydził... Stare to i głupie !!!
PIASKI dalej liderem ;D
 gal-anonim   28.09.2013, 19:45:00
Wda-Gołubie 1:2 (2:0)
Wda nie wykorzystała karnego oraz wielu sytuacji podbramkowych, Gołubie natomiast wykorzystało to co miało i wywiozło 3 pkt. Wda sama jest sobie winna, takiego braku skuteczności długo nie widzieliśmy i nie ma się co dziwić kibicom, że opuszczali stadion mocno niezadowoleni. Orłowi gratuluję wygranej i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach.
 gal-anonim   28.09.2013, 20:24:28
do przerwy było 0:1, mała pomyłka w komentarzu powyżej :)
 bishopas   28.09.2013, 20:25:29
Mecz Czarni-Kamienica w takich okolicznościach kartek zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Nie można przejśc obok tak żenującego poziomu sędziowania. Arbiter wypaczył wynik meczu, czerwone kartki wynikały z nieudolności arbitra, najpierw sypał żółtymi kartami za krzywe spojrzenie albo minimalny kontakt z przeciwnikiem. Sędzie nie radził sobie, zupełnie się pogubił. Większośc kartek pokazał bo symulacji, z czego obie drużyny się śmiały po meczu. Na szczęście nie było na meczu obserwatora, bo na awans ten pan nie ma co liczyc. Nad wydarzeniami na meczu nie należy zapanowac wyjmując milion kartek, bo to tylko zaognia atmosferę. OZPN po raz kolejny olał A klasę i desygnował na mecz 2 sędziów, jednak lepiej wysłac jednego - wartościowego. Panie sędzio proszę obserwowac starszych kolegów, bo zupełnie nie rozumie pan tego sportu.
 ligamistrzów   28.09.2013, 20:42:10
Ceramik- Kolejarz 2:1
 zachu88   28.09.2013, 21:26:22
Bardzo dobry mecz ze strony Wdy, ale pisać że Orzeł wykorzystał co miał to gruba przesada... Wybicie piłki z linii bramkowej, ewidentny karny po zagraniu ręką oraz strzał głową ponad poprzeczką w sytuacji praktycznie do pustaka... Mecz wyrównany, jednak szczęście po stronie Orzełka:)
 barca25   28.09.2013, 21:29:50
Czarni - LKP Grabowo 3:3
Niestety Grabowo znowu mecz musiala grac bez nominalnego bramkarza. 3 bramki zdobył Bartosz Bida :)
do szneka widać prace trenera trochę mnie to śmiwszy banan ściagną ogranych zawodnikow większość z łubiany i jest wielkim trenerem :) z takim składem trudno nie wygrywać w naszej a-kasie ciekawe jak będzie jak kasa się skończy!?
 kibicpiłki   28.09.2013, 22:40:45
Jaka kasa? Jeśli znałbyś realia to byś się zdziwił.... Ale skład jest naprawdę ciekawy mimo, że grają w 95% same młode chłopaki...
 funk   28.09.2013, 23:24:04
uuuu Orły ale lecicie :D :D :D :D w A-kawce :P :P powodzenia w dalszych meczach :idea: :idea: :idea: :idea:
 bruszanin   29.09.2013, 08:46:57
Buraki na trybunach?nie jednego zachowanie sedziego wyprowadzilo z rownowagi!jedni i 2 mogli wygrac w koncowce to tecza miala wiecej okazji!ale i tak najwieksze show robili sedziowie!smiech na sali!tak jakby 1 raz sedziowali!a kibicow nie obrazaj bo sedzia swym zachowaniem prowokowal!tyle w temacie!piaski graja ladna pilke ale to tecza miala 2 slupki i w ostatniej minuce 2-setke!bez spiny i powodzenia piaskom w dalszej czesci
 xpuma   29.09.2013, 09:35:51
Piaski mogli wygrać ten mecz w pierwszej połowie mieli tyle setek i słupki też były,druga połowa wyrównana.PIASKI nadal liderem BRAWO chłopaki.
 gal-anonim   29.09.2013, 12:05:23
zachu88 masz rację, dobry mecz w wykonaniu wdy zwł. w 2 połowie tylko co z tego skoro nie potrafiliśmy wywalczyć chociażby punktu, na treningu musimy chyba popracować nad celnością strzałów, bo ta bardzo nas w sobotę zawiodła, pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach
 borzechowiak   29.09.2013, 18:29:04
Sławek 6-1 Santana!
 borzechowiak   29.09.2013, 18:34:16
 M7_Czarni   01.10.2013, 18:05:50
Widzę, że będzie zacięta walka o awans.
Poziom w tym sezonie jest dosyć wysoki (nie mówię o wykopach z "piątki"), więc spodziewam się rywalizacji co najmniej 3-4 zespołów o czołowe dwa miejsca.
 dedis   01.10.2013, 22:59:01
No wyzywanie zawodników między innymi trenera nie jest zbyt inteligentne ;/ powodzenia w następnych meczach ;p
 Piotr90   03.10.2013, 19:09:36
Brda Rytel – Gwiazda Karsin, z dnia 28-09-2013r.
Zawodnik nr 6 (Gwiazda Karsin) – kara 1 mecz dyskwalifikacji, na podstawie Art. 61 § 3 pkt 1. Kara biegnie od: 22-09-2013r.
Klub Gwiazda Karsin - kara pieniężna 100zł na podst. Art. 57 §

Czarni Ostrowite – Kamienica Królewska, z dnia 28-09-2013r.
Klub Kamienica Królewska - kara pieniężna 100zł na podst. Art. 57 §

Sławek Borzechowo – Santana Wielki Klincz, z dnia 29-09-2013r.
Zawodnik nr 1 (Sławek Borzechowo) – kara 1 mecz dyskwalifikacji, na podstawie Art. 61 § 3 pkt 1. Kara biegnie od: 30-09-2013r.