13. Santana Wielki Klincz 26 27 8 3 15 35 - 69

Tęcza Brusy 1 - 1 Brda Rytel 7 września 2013 - 17:00
Sławek Borzechowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 7 września 2013 - 17:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Ceramik Łubiana 8 września 2013 - 14:00
Piaski Wąglikowice 2 - 2 Czarni Ostrowite 7 września 2013 - 16:00
Orzeł Gołubie 6 - 2 Czarni Piece 8 września 2013 - 13:30
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Gwiazda Karsin 7 września 2013 - 17:00
KS Kamienica Królewska 3 - 3 KS Grabowo 8 września 2013 - 13:00

bruszanin   07.09.2013, 10:04:10
Dzisiaj licza sie 3 punkty!walczyc tecza i pokazac miejsce w szeregu rytlowi!ciekawe czy kibice z rytla beda
 Tęczanin10   07.09.2013, 14:28:37
W Brusach tylko zwycięstwo!
 M7_Czarni   07.09.2013, 18:44:54
PIASKI WĄGLIKOWICE - CZARNI OSTROWITE 2:2 (1:2)
bramki: Sergiej Jeroszewicz i Sebastian Lis

Wyrówany mecz, gospodarze objęli prowadzenie ale jeszcze przed przerwą Czarni wyszli na 2:1 po golu z rzutu wolnego Jeroszewicza i strzale Lisa. W drugiej połowie oba zespoły miały swoje szansę, ale to Piaski doprowadziły do remisu po golu swojego kapitana po rzucie rożnym. Remis raczej sprawiedliwym wynikiem.
 Piotr90   07.09.2013, 19:02:33
Tęcza Brusy 1-1 (1-0) Brda Rytel

bramka dla Brdy: Lucjan Konopka (rzut karny)
 Piotr90   07.09.2013, 19:12:45
Sławek Borzechowo 3-0 Wda Czarna Woda

informacja sms'owa
 wdaczw   07.09.2013, 19:44:04
Czarna Woda bez 3 podstawowych, jechała w 12, dlatego wielkie podziękowania dla chłopaków za walke.
 CZOUGISTA1930   07.09.2013, 19:45:32
bruszanin, kibice z Rytla byli i wydaje mi się, że nieco zagłuszyli miejscowych. :)
 ziombel00   07.09.2013, 22:32:46
kibice z rytla byli nawet zaczeli spiewac w drugiej połowie pomogło tylko sędziemu który wypaczył wynik w 84 min podyktował karnego za czapke gruszek ! Bravo!
8)
 na-spalonym   08.09.2013, 00:48:37
Tęcza chyba dwie czapki gruszek dała sędziemu! za kopniecie w twarz przeciwnika kapitan brus powinien wylecieć z boiska i zawieszenie co najmniej 4 mecze, prawdziwy bandytyzm stadionowy!!!!
Poza tym Tęcza słabiutka jest to nie ten zespół co sezon temu
:P
 bruszanin   08.09.2013, 06:40:46
Tecza mogla wygrac ten mecz szkoda sytuacji z koncowki meczu!zgadza sie tecza nie grala fajerwerkow ale miala swe sytuacje!zgadza sie!sedzia byl najlepszy na boisku dawal kartki ale tylko teczy!panie sedzio z kalisza ogarnij sie!brda tez wcale mocna nie jest!ale walczymy dalej!i czekam na to zeby tecza zagrala w swoim optymalnym skladzie!pozdrawiam wszystkich
 specjal8   08.09.2013, 09:59:10
Brawo Sławek! Jest lider i tak już do końca. |)
 messibarca   08.09.2013, 12:57:00
w brusach ciekawy mecz.tęcza grała 1 połowe bardzo dobrze.sedzia nie chciał chyba zauważyc dwa razy zagarania ręką w polu karnym brdy-powinny byc karne.karny dla brdy zasłużony za wysoko uniesiona noga i faul-ale nie karka pod słonce nie było widac młody zawodnik brdy włożył głowe jak zawodnik tęczy wybijał juz piłkie.w 85 minucie zawodnik tęczy miał setkie ale piłkię posłał nad bramka.remis sprawiedliwy
 dedis   08.09.2013, 15:53:43
jaki wynik Santana-Ceramik ?
 dedis   08.09.2013, 15:58:07
 lucekk93   08.09.2013, 16:25:31
messibarca, bez przesady... Podyktowanie karnych w tych sytuacjach byłoby sporym naciągnięciem.. Każda ze stron mogła rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, nie udało się. Racja, remis sprawiedliwy. Powodzenia w kolejnych meczach. Lucjan
 ligamistrzów   08.09.2013, 17:22:11
CHKS Kolejarz Chojnice - Gwiazda Karsin 4:0 bramki: Michał Sagan x2, Błaszkowski Daniel x2
 kelobes   08.09.2013, 18:14:00
Orzeł - Czarni Piece 6:2 (2:1)
 kpstg88   08.09.2013, 18:14:47
Santana - Ceramik 0:1
 kelobes   08.09.2013, 18:15:06
 madax10   08.09.2013, 19:10:10
Bramki dla Orła : D.Wiczkowski x 2, P.Karasz x 2,R.Kabała x 1, R.Las x 1(k)
 paweł4   08.09.2013, 20:10:20
Czarni Piece czas wracać do b klasy
 paweł4   08.09.2013, 20:10:47
 supporter   09.09.2013, 11:43:30
Co do meczu Piaski Wąglikowice - Czarni Ostrowite to polemizowałbym z twierdzeniem, że mecz był wyrównany. taki wniosek pojawił się też na sportowej kościerzynie. Zgodziłbym się jeśli chodziłoby o pierwszą połowę. Natomiast drugiej części to już obrona częstochowy w wykonaniu gości, wychodzenie jedynie z kontrami, przy których już nie mieli tyle szczęścia co w pierwszej połówce. W wykonaniu Piasków to najsłabszy dotychczas mecz, muszą nauczyć się gry z przeciwnikami ukrytymi za podwójną gardą. Na minus również postawa kibiców, których było sporo a kibice gości śpiewali "gramy u siebie", wstyd.
 Darksaid   11.09.2013, 14:54:49
Piaski to już nie ta sama drużyna, jak można kibicować dróżynie z której nie zna się zawodników
 adi_mks   12.09.2013, 17:32:28
@Darksaid
To chyba normalna kolej rzeczy, że zawodnicy się zmieniają.. Przecież nie będą tam grali ludzie co mają po 50-60 lat :p.
 Piotr90   12.09.2013, 18:25:21
@adi_mks, może po prostu w Piaskach nowi zawodnicy tak bardzo się nie zżywają z klubem i kibicami jak w Rytlu? ;)
 supporter   12.09.2013, 18:58:54
Pewnie, że normalna rzecz, że piłkarze się zmieniają. nie jest też ich przecież tak dużo w drużynie żeby nie ogarnąć kto jest kim. swoją drogą do jakiej drużyny tęsknisz @Darksaid skoro Piaski istnieją z górką dwa lata, zwyczajnie w świecie trzeba się rozwijać. ciekawe też co robią zawodnicy z Rytla, że tak zżywają się z kibicami...
 Piotr90   12.09.2013, 19:42:22
@supporter
Na pewno zawodnikom w Rytlu atrakcji nie brakuje. Atmosfera na trybunach jest bardzo dobra (wspominał o tym ktoś z Kamienicy Królewskiej). Dodatkowo zawodnicy często zostają po meczach, siedzimy, rozmawiamy ;)
No a w okresie letnim chociażby spływ kajakowy. Zżywa to wszystkich - piłkarzy, sztab szkoleniowy, działaczy no i kibiców.
A tak poza tym to masz rację, że trzeba się rozwijać. My długo próbowaliśmy grać zawodnikami tylko z Rytla lub bardzo bliskich okolic. W poprzednim sezonie udało się znacząco wzmocnić zespół kilkoma młodzieżowcami i to przyniosło efekt w postaci awansu.

Pozdrawiam
 Anonimus   12.09.2013, 22:35:11
Jeśli Chojnice są bardzo blisko Rytla to można powiedzieć, że Borzechowo też gra samymi swoimi, choć połowa jest ze Starogardu.
 Piotr90   13.09.2013, 06:39:20
"Anonimus
Chodziło mi bardziej o miejscowości bliżej Rytla, z których ludzie uczyli się w szkole w Rytlu. Tak powiedzmy 5-7 km ;)