MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Zawisza Borzytuchom | 26 | 74 | 24 | 2 | 0 | 121 - 29 | ||||||
2. | Lipniczanka Lipnica | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 69 - 53 | ||||||
3. | Leśnik Cewice | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 61 - 35 | ||||||
4. | Sokół Wyczechy | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 57 - 45 | ||||||
5. | Skotawa Budowo | 26 | 42 | 13 | 3 | 10 | 71 - 60 | ||||||
6. | Granit Koczała | 26 | 39 | 12 | 3 | 11 | 51 - 60 | ||||||
7. | Orkan Gostkowo | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 53 - 68 | ||||||
8. | GKS Kołczygłowy | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 59 - 60 | ||||||
9. | LKS Łebunia | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 53 - 62 | ||||||
10. | Stegna Parchowo | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 47 - 56 | ||||||
11. | Myśliwiec Tuchomie | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 44 - 60 | ||||||
12. | Dolina Gałąźnia Wielka | 26 | 20 | 4 | 8 | 14 | 35 - 67 | ||||||
13. | SSPN Malczkowo | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 48 - 75 | ||||||
14. | Victoria Dąbrówka | 26 | 16 | 3 | 7 | 16 | 41 - 80 |
GKS Kołczygłowy | 0 - 2 | Lipniczanka Lipnica | 1 czerwca 2014 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie | 0 - 4 | Granit Koczała | 1 czerwca 2014 - 13:00 |
Leśnik Cewice | 6 - 1 | Stegna Parchowo | 1 czerwca 2014 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom | 2 - 0 | Sokół Wyczechy | 31 maja 2014 - 15:00 |
SSPN Malczkowo | 0 - 2 | Dolina Gałąźnia Wielka | 1 czerwca 2014 - 14:00 |
Skotawa Budowo | 7 - 1 | Victoria Dąbrówka | 1 czerwca 2014 - 14:30 |
Orkan Gostkowo | 2 - 2 | LKS Łebunia | 1 czerwca 2014 - 13:00 |
sokol222 | 17.05.2014, 12:35:02 |
Zawisza Borzytuchom - Sokół Wyczechy Bardzo trudny mecz ale Sokół będzie walczył do konca . Miejmy nadzieje ze o awans :*
Pozdrowienia dala Zawiszy Sokół | |
MiódMalinaxD | 29.05.2014, 15:42:11 |
Trudne zadanie przed piłkarzami GieKSy.. miejmy nadzieje, że 3 pkt. zostaną w Kołczygłowach
GieKSa | |
manchester | 29.05.2014, 21:43:58 |
Nie ma innej opcji, jak 3 pkt w Kołczygłowach. Powodzenia.
Skotawa ! | |
leg01 | 29.05.2014, 22:09:31 |
To sie okaze panowie!
| |
tadek50 | 29.05.2014, 23:08:26 |
Ależ byłoby ciekawie na górze tabeli w ostatnich trzech kolejkach gdyby sprawdziły się takie wyniki w tej kolejce :
GKS Kołczygłowy - Lipniczanka Lipnica 1 Myśliwiec Tuchomie - Granit Koczała 2 Leśnik Cewice - Stegna Parchowo 2 Zawisza Borzytuchom - Sokół Wyczechy 1 Skotawa Budowo - Victoria Dąbrówka 2 Orkan Gostkowo - LKS Łebunia X ....... Tabela wyglądała by wtedy tak : 1.Zawisza 65pkt 2.Leśnik 39pkt 3.Skotawa 39pkt 4.Lipniczanka 39pkt 5.Sokół 36pkt 6.Kołczygłowy 36pkt 7.Granit 36pkt ....... itd Sześć zespołów byłoby na trzech punktach w walce o awans !!! Tego by chyba nawet Alfred Hitchcock nie wymyślił ... ale do puki pika w grze wszystko jest możliwe !!! Pozdrawiam | |
pinos | 30.05.2014, 09:53:06 |
W tym momencie są 4 drużyny, które mają po 39 pkt, ponieważ Sokół Wyczechy dostał walkowera 3 : 0 za mecz z Malczkowem z 22 kolejki
| |
tadek50 | 30.05.2014, 18:35:49 |
Końcówka ligi będzie ciekawa - to na pewno | |
BałtykSKS | 31.05.2014, 17:04:02 |
Zawisza 2-0 Sokół
- M.Barniak - M.Petryszyn | |
R E K L A M A | |
zawisz4 | 31.05.2014, 17:04:29 |
Zawisza Borzytuchom - Sokół Wyczechy 2-0 | |
Laczek | 01.06.2014, 15:36:49 |
Myśliwiec Tuchomie 0:4 Granit Koczała
Jak tam na innych boiskach sytuacja? | |
Adii_91 | 01.06.2014, 15:53:41 |
Lipniczanka wygrywa 2:0! | |
BałtykSKS | 01.06.2014, 16:10:27 |
GieKSa 0-2 Lipniczanka | |
damiandamianki | 01.06.2014, 16:34:56 |
LKS Łebunia 2:2 Orkan Gostkowo
Bramki LKS: Damian Maszota Szymon Pawlik | |
tadek50 | 01.06.2014, 16:35:36 |
Myśliwiec Tuchomie 0:4 Granit Koczała ...
Bramki dla Granitu : Gostomski Radosław,Bukowski Jarosław Gąsecki Tomasz x 2 | |
Patto | 01.06.2014, 16:50:11 |
Bramki dla Orkana: Sieprawski x 2 | |
vonDiesel | 01.06.2014, 16:50:35 |
Z tego co wiem to skotawa prowadziła 5-0 | |
TYLKOSKOTAWA | 01.06.2014, 16:58:01 |
SKOTAWA-Victoria 7-1 | |
TYLKOSKOTAWA | 01.06.2014, 16:58:21 |
R E K L A M A | |
Emeryt1 | 01.06.2014, 17:15:33 |
Bramka dla Victorii : Adam Bercik
W Budowie to już nie można nazwać nawet patologią pokazując po meczu fajfusy..... | |
bajbus | 01.06.2014, 18:04:49 |
sspn-dolina 0-2,dla doliny czepanis krzysztof i samoboj | |
wierny13 | 01.06.2014, 18:26:30 |
wie ktos moze jaki wynik leśnika?
skotawa brawoto sie nazywa pełny skład mateusz beger 3 mateusz kołacki 2 łukasz pietrasik 1 wojtek rosiak 1 szkoda meczu za tydzien w sobote znowu połowa składu jedzie ale walka do konca Skotawa | |
kipek1 | 01.06.2014, 18:36:26 |
Wiem LEŚNIK 6 -1 Stegna Parchowo | |
mądrala | 01.06.2014, 20:08:52 |
Na 90minut już jest podsumowanie 23 kolejki. Pomorskifutbol odstaje, niestety. | |
KSS2011 | 02.06.2014, 12:28:32 |
Gol dla Stegny: Soldatke | |
mądrala | 02.06.2014, 12:29:25 |
LKS Łebunia powinna być na miejscu 10. Kłania się regulamin rozgrywek. | |
Myśliwiec | 02.06.2014, 13:33:26 |
Czemu Łebunia na 10 powinna być ? | |
grzex18 | 02.06.2014, 16:04:07 |
do Sokoła Wyczechy: oprócz Ariela Sobczaka ilu jeszcze zawodników Czarnych Czarne zagrało w ostatnim meczu z Zawiszą? pytam z ciekawości, żeby zorientować się jak wygląda poziom w V lidze
Jeśli chcecie wywalczyć awans, to zróbcie to duchu fair play Pozdro od ZAWISZY | |
Emeryt1 | 02.06.2014, 16:41:46 |
Jak wygląda klasyfikacja strzelców ? | |
grzex18 | 02.06.2014, 17:03:59 |
dzisiaj wieczorem albo jutro rano klasyfikacja się pojawi | |
grzex18 | 02.06.2014, 17:36:54 |
Najlepsi strzelcy "A" Klasy
gole zawodnik klub 35 Marcin Barniak Zawisza Borzytuchom 23 Piotr Kuskowski GKS Kołczygłowy 20 Mateusz Petryszyn Zawisza Borzytuchom 18 Mateusz Beger Skotawa Budowo 16 Łukasz Hinc Zawisza Borzytuchom 16 Mateusz Stenka Malczkowo-Łupawa 15 Krzysztof Zblewski Lipniczanka Lipnica 15 Marek Mosór Leśnik Cewice 13 Radosław Gostomski Granit Koczała 11 Rafał Soldatke Stegna Parchowo 11 Paweł Fedoruk Skotawa Budowo 11 Daniel Sieprawski Orkan Gostkowo 11 Mariusz Koch Myśliwiec Tuchomie 10 Krzysztof Gański Zawisza Borzytuchom 10 Marek Szyca Stegna Parchowo 10 Rafał Wiczk Lipniczanka Lipnica 10 Michał Gański Dolina Gałąźnia Wielka 8 Tomasz Szada Borzyszkowski Lipniczanka Lipnica 7 Damian Durbas Orkan Gostkowo 7 Grzegorz Jabłoński Orkan Gostkowo 7 Piotr Mydło Myśliwiec Tuchomie 7 Robert Łapigrowski Leśnik Cewice 6 Wojciech Rosiak Skotawa Budowo 6 Mateusz Nestor Orkan Gostkowo 6 Arkadiusz Serek Malczkowo-Łupawa 6 Damian Maszota LKS Łebunia 6 Sebastian Rudnik Granit Koczała 6 Łukasz Gaca GKS Kołczygłowy 6 Patryk Hildebrandt GKS Kołczygłowy 5 Dawid Koch Victoria Dąbrówka 5 Bartłomiej Schachta Stegna Parchowo 5 Daniel Baliński Myśliwiec Tuchomie 5 Józef Maszota LKS Łebunia 5 Rafał Ruła LKS Łebunia 5 Bartosz Wójcik Lipniczanka Lipnica 5 Grzegorz Szczegielniak Dolina Gałąźnia Wielka 5 Paweł Łangowski Dolina Gałąźnia Wielka 4 Krzysztof Petryszyn Zawisza Borzytuchom 4 Mateusz Nogieć Zawisza Borzytuchom 4 Adam Bercik Victoria Dąbrówka 4 Rafał Kuczkowski Victoria Dąbrówka 4 Grzegorz Misiura Skotawa Budowo 4 Tadeusz Malek Orkan Gostkowo 4 Zbigniew Leik Orkan Gostkowo 4 Mateusz Kąkol Malczkowo-Łupawa 4 Bartosz Lidzbarski LKS Łebunia 4 Artur Mrosk Leśnik Cewice 4 Tomasz Gąsecki Granit Koczała 4 Ireneusz Wirkus GKS Kołczygłowy 3 Andrzej Zblewski Zawisza Borzytuchom 3 Dominik Petryszyn Zawisza Borzytuchom 3 Kamil Grabowski Stegna Parchowo 3 Karol Borek Sokół Wyczechy 3 Marcin Sobiegraj Sokół Wyczechy 3 Ireneusz Hubisz Skotawa Budowo 3 Łukasz Pietrasik Skotawa Budowo 3 Mateusz Kołacki Skotawa Budowo 3 Grzegorz Zynda Myśliwiec Tuchomie 3 Tomasz Gruba Myśliwiec Tuchomie 3 Tomasz Kupczyk Myśliwiec Tuchomie 3 Dawid Szkuć Malczkowo-Łupawa 3 Robert Szczepański Malczkowo-Łupawa 3 Damian Gołąbowicz LKS Łebunia 3 Sławomir Czaja LKS Łebunia 3 Szymon Pawlik LKS Łebunia 3 Adrian Ciemiński Lipniczanka Lipnica 3 Kacper Kłączyński Lipniczanka Lipnica 3 Dawid Kuszlewicz Granit Koczała 3 Karol Mrugała Granit Koczała 3 Paweł Miękina (Gawroński) Granit Koczała 3 Bartosz Rowiński GKS Kołczygłowy 3 Dawid Bartków GKS Kołczygłowy 3 Rafał Bajak Dolina Gałąźnia Wielka 2 Dariusz Syldatk Zawisza Borzytuchom 2 Grzegorz Treder Zawisza Borzytuchom 2 Adam Hinc Sokół Wyczechy 2 Jonasz Palicki Sokół Wyczechy 2 Karol Pelikan Sokół Wyczechy 2 Łukasz Jakubowski Sokół Wyczechy 2 Łukasz Littwin Sokół Wyczechy 2 Sebastian Pudzianowski Sokół Wyczechy 2 Krzysztof Kozdroń Skotawa Budowo 2 Łukasz Damps Skotawa Budowo 2 Rafał Bałyk Skotawa Budowo 2 Sebastian Piszko Skotawa Budowo 2 Sebastian Powarzyński Skotawa Budowo 2 Tomasz Sparniuk Skotawa Budowo 2 Sebastian Ryngwelski Myśliwiec Tuchomie 2 Arkadiusz Sprawski Malczkowo-Łupawa 2 Michał Bednarek Malczkowo-Łupawa 2 Rafał Musiał Malczkowo-Łupawa 2 Błażej Marczykowski LKS Łebunia 2 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 2 Patryk Kowalczyk Lipniczanka Lipnica 2 Paweł Bojarski Leśnik Cewice 2 Artur Adamczyk Granit Koczała 2 Jarosław Bukowski Granit Koczała 2 Przemysław Fabiniak Granit Koczała 2 Adam Kierzk GKS Kołczygłowy 2 Dariusz Kuraś GKS Kołczygłowy 2 Dawid Szymański GKS Kołczygłowy 2 Kamil Grajczyk Dolina Gałąźnia Wielka 2 Krzysztof Czepanis Dolina Gałąźnia Wielka 2 Mateusz Cyman Dolina Gałąźnia Wielka 1 Krzysztof Miąskowski Zawisza Borzytuchom 1 Radosław Turzyński Zawisza Borzytuchom 1 Tomasz Kosiński Zawisza Borzytuchom 1 Rafał Wardyn Victoria Dąbrówka 1 Tomasz Gut Victoria Dąbrówka 1 Wiesław Pliński Victoria Dąbrówka 1 Adam Jereczek Stegna Parchowo 1 Adam Kulas Stegna Parchowo 1 Adam Sosnowski Stegna Parchowo 1 Daniel Gierszewski Stegna Parchowo 1 Marcin Benkowski Stegna Parchowo 1 Rafał Durawa Stegna Parchowo 1 Sławomir Benkowski Stegna Parchowo 1 Ziegert Stegna Parchowo 1 Bartłomiej Grobelny Sokół Wyczechy 1 Łukasz Małka Sokół Wyczechy 1 M. Pałubicki Sokół Wyczechy 1 Marcin Tula Sokół Wyczechy 1 Mariusz Jaświg Sokół Wyczechy 1 Mateusz Pudzianowski Sokół Wyczechy 1 Piotr Kopot Sokół Wyczechy 1 Piotr Kuca Sokół Wyczechy 1 Adam Śliwiak Skotawa Budowo 1 Marcin Szymaniuk Skotawa Budowo 1 Michał Beger Skotawa Budowo 1 Rafał Kluk Orkan Gostkowo 1 Wojciech Durbas Orkan Gostkowo 1 Dominik Michańczyk Myśliwiec Tuchomie 1 Kamil Myślak Myśliwiec Tuchomie 1 Paweł Świątek Brzeziński Myśliwiec Tuchomie 1 Wojciech Błaż Myśliwiec Tuchomie 1 Arkadiusz Gorzelański Malczkowo-Łupawa 1 Paweł Musiał Malczkowo-Łupawa 1 Kamil Staniszewski LKS Łebunia 1 Mateusz Formela LKS Łebunia 1 Oskar Labuda LKS Łebunia 1 Jarosław Kozłowski Lipniczanka Lipnica 1 Marcin Czapiewski Lipniczanka Lipnica 1 Zachariasz Brzeziński Lipniczanka Lipnica 1 Adam Zieliński Leśnik Cewice 1 Michał Maszota Leśnik Cewice 1 Paweł Mielewczyk Leśnik Cewice 1 Rafał Sinicki Leśnik Cewice 1 Sebastian Jabłoński Leśnik Cewice 1 Cezary Jaświg Granit Koczała 1 Jarosław Pietrzykowski Granit Koczała 1 Karol Bukowski Granit Koczała 1 Piotr Bachman Granit Koczała 1 Jakub Gul GKS Kołczygłowy 1 Konrad Marchut GKS Kołczygłowy 1 Mateusz Gaca GKS Kołczygłowy 1 Tomasz Stoltman GKS Kołczygłowy 1 Krystian Gański Dolina Gałąźnia Wielka 1 Paweł Bajak Dolina Gałąźnia Wielka 1 Tomasz Wójcik Dolina Gałąźnia Wielka Bramki samobójcze: 7 brak Leśnik, Skotawa z 22. kolejki brak Leśnik z 23. kolejki | |
lampard1611 | 02.06.2014, 20:10:44 |
Skotawa 22. kolejka
Tomasz Sparniuk x2 | |
mądrala | 02.06.2014, 21:13:01 |
Dlatego: Regulamin rozgrywek mistrzowskich w piłkę nożną... 7. Zasady rozgrywek § 14, punkt 12.1 " w pierwszej kolejności liczy się [ przy dwóch drużynach] - liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami. Bilans jest 4:1 dla Stegny Parchowo. | |
mądrala | 02.06.2014, 21:18:25 |
LKS Łebunia nie podał jeszcze strzelców 16 bramek. | |
grzex18 | 02.06.2014, 22:26:32 |
LKS Łebunia nie podał strzelców z kolejek od 3 do 9 włącznie (wydaje mi się że w ciągu tych kolejek strzeliliście 15 bramek) zawsze podaję tylko brakujących strzelców z ostatniej kolejki. | |
grzex18 | 02.06.2014, 22:36:44 |
mądrala widocznie w jakimś meczu padła bramka samobójcza, bo mam zapisane kolejki, w których nie podaliście strzelców.
Jutro postaram się uzupełnić klasyfikację na podstawie strony PZPN. | |
BałtykSKS | 02.06.2014, 23:10:41 |
mądrala
Tak w pierwszej kolejności liczą się mecze bezpośrednie ale gdy sezon jest zakończony i wszystkie mecze są rozegrane. W czasie trwania sezonu liczy się bilans bramek. | |
grzex18 | 02.06.2014, 23:14:18 |
pytanie do kogoś z Victorii: kto to jest Adam Bercik?? Trochę bramek wam nastrzelał, ale taki zawodnik nie jest u was zarejestrowany! | |
lampard1611 | 03.06.2014, 10:37:04 |
~grzex18 z tym Bercikiem to nie brałbym na poważnie, bo Emeryt1 to podaje, a wiadomo że on lubi zmyślać. Tylko on podawał go jako strzelca. | |
grzex18 | 03.06.2014, 13:13:16 |
Aktualna klasyfikacja (brakujący strzelcy uzupełnieni na podstawie strony PZPN):
Najlepsi strzelcy "A" Klasy gole zawodnik klub 35 Marcin Barniak Zawisza Borzytuchom 23 Piotr Kuskowski GKS Kołczygłowy 21 Marek Mosór Leśnik Cewice 20 Mateusz Petryszyn Zawisza Borzytuchom 18 Mateusz Beger Skotawa Budowo 16 Łukasz Hinc Zawisza Borzytuchom 16 Mateusz Stenka Malczkowo-Łupawa 15 Krzysztof Zblewski Lipniczanka Lipnica 13 Radosław Gostomski Granit Koczała 11 Dawid Koch Victoria Dąbrówka 11 Rafał Soldatke Stegna Parchowo 11 Paweł Fedoruk Skotawa Budowo 11 Daniel Sieprawski Orkan Gostkowo 11 Mariusz Koch Myśliwiec Tuchomie 10 Krzysztof Gański Zawisza Borzytuchom 10 Marek Szyca Stegna Parchowo 10 Rafał Wiczk Lipniczanka Lipnica 10 Michał Gański Dolina Gałąźnia Wielka 9 Damian Maszota LKS Łebunia 9 Robert Łapigrowski Leśnik Cewice 8 Grzegorz Jabłoński Orkan Gostkowo 8 Damian Gołąbowicz LKS Łebunia 8 Szymon Pawlik LKS Łebunia 8 Tomasz Szada Borzyszkowski Lipniczanka Lipnica 7 Mateusz Nestor Orkan Gostkowo 7 Piotr Mydło Myśliwiec Tuchomie 7 Artur Mrosk Leśnik Cewice 6 Karol Borek Sokół Wyczechy 6 Wojciech Rosiak Skotawa Budowo 6 Damian Durbas Orkan Gostkowo 6 Arkadiusz Serek Malczkowo-Łupawa 6 Józef Maszota LKS Łebunia 6 Rafał Ruła LKS Łebunia 6 Sebastian Rudnik Granit Koczała 6 Łukasz Gaca GKS Kołczygłowy 6 Patryk Hildebrandt GKS Kołczygłowy 5 Bartłomiej Schachta Stegna Parchowo 5 Daniel Baliński Myśliwiec Tuchomie 5 Bartosz Wójcik Lipniczanka Lipnica 5 Rafał Sinicki Leśnik Cewice 5 Grzegorz Szczegielniak Dolina Gałąźnia Wielka 5 Paweł Łangowski Dolina Gałąźnia Wielka 4 Krzysztof Petryszyn Zawisza Borzytuchom 4 Mateusz Nogieć Zawisza Borzytuchom 4 Krzysztof Marcholewski Victoria Dąbrówka 4 Rafał Wardyn Victoria Dąbrówka 4 Jonasz Palicki Sokół Wyczechy 4 Grzegorz Misiura Skotawa Budowo 4 Tomasz Sparniuk Skotawa Budowo 4 Tadeusz Malek Orkan Gostkowo 4 Zbigniew Leik Orkan Gostkowo 4 Mateusz Kąkol Malczkowo-Łupawa 4 Bartosz Lidzbarski LKS Łebunia 4 Tomasz Gąsecki Granit Koczała 4 Ireneusz Wirkus GKS Kołczygłowy 3 Andrzej Zblewski Zawisza Borzytuchom 3 Dominik Petryszyn Zawisza Borzytuchom 3 Tomasz Gut Victoria Dąbrówka 3 Kamil Grabowski Stegna Parchowo 3 Adam Hinc Sokół Wyczechy 3 Karol Pelikan Sokół Wyczechy 3 Marcin Sobiegraj Sokół Wyczechy 3 Piotr Kuca Sokół Wyczechy 3 Sebastian Pudzianowski Sokół Wyczechy 3 Ireneusz Hubisz Skotawa Budowo 3 Łukasz Pietrasik Skotawa Budowo 3 Mateusz Kołacki Skotawa Budowo 3 Grzegorz Zynda Myśliwiec Tuchomie 3 Tomasz Gruba Myśliwiec Tuchomie 3 Tomasz Kupczyk Myśliwiec Tuchomie 3 Dawid Szkuć Malczkowo-Łupawa 3 Robert Szczepański Malczkowo-Łupawa 3 Błażej Marczykowski LKS Łebunia 3 Sławomir Czaja LKS Łebunia 3 Adrian Ciemiński Lipniczanka Lipnica 3 Kacper Kłączyński Lipniczanka Lipnica 3 Sebastian Jabłoński Leśnik Cewice 3 Dawid Kuszlewicz Granit Koczała 3 Karol Mrugała Granit Koczała 3 Paweł Miękina (Gawroński) Granit Koczała 3 Bartosz Rowiński GKS Kołczygłowy 3 Dawid Bartków GKS Kołczygłowy 3 Rafał Bajak Dolina Gałąźnia Wielka 2 Dariusz Syldatk Zawisza Borzytuchom 2 Grzegorz Treder Zawisza Borzytuchom 2 Łukasz Szefler Victoria Dąbrówka 2 Maciej Chmielecki Victoria Dąbrówka 2 Mirosław Bielicki Victoria Dąbrówka 2 Rafał Kuczkowski Victoria Dąbrówka 2 Łukasz Jakubowski Sokół Wyczechy 2 Łukasz Littwin Sokół Wyczechy 2 Łukasz Małka Sokół Wyczechy 2 Mariusz Jaświg Sokół Wyczechy 2 Mateusz Pudzianowski Sokół Wyczechy 2 Krzysztof Kozdroń Skotawa Budowo 2 Łukasz Damps Skotawa Budowo 2 Rafał Bałyk Skotawa Budowo 2 Sebastian Piszko Skotawa Budowo 2 Sebastian Powarzyński Skotawa Budowo 2 Sebastian Ryngwelski Myśliwiec Tuchomie 2 Arkadiusz Sprawski Malczkowo-Łupawa 2 Michał Bednarek Malczkowo-Łupawa 2 Rafał Musiał Malczkowo-Łupawa 2 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 2 Patryk Kowalczyk Lipniczanka Lipnica 2 Adam Zieliński Leśnik Cewice 2 Mateusz Pettke Leśnik Cewice 2 Artur Adamczyk Granit Koczała 2 Jarosław Bukowski Granit Koczała 2 Przemysław Fabiniak Granit Koczała 2 Adam Kierzk GKS Kołczygłowy 2 Dariusz Kuraś GKS Kołczygłowy 2 Dawid Szymański GKS Kołczygłowy 2 Kamil Grajczyk Dolina Gałąźnia Wielka 2 Krzysztof Czepanis Dolina Gałąźnia Wielka 2 Mateusz Cyman Dolina Gałąźnia Wielka 1 Krzysztof Miąskowski Zawisza Borzytuchom 1 Radosław Turzyński Zawisza Borzytuchom 1 Tomasz Kosiński Zawisza Borzytuchom 1 Jacek Bruski Victoria Dąbrówka 1 Kacper Megier Victoria Dąbrówka 1 Piotr Mleczek Victoria Dąbrówka 1 Sylwester Wolski Victoria Dąbrówka 1 Wiesław Pliński Victoria Dąbrówka 1 Adam Jereczek Stegna Parchowo 1 Adam Kulas Stegna Parchowo 1 Adam Sosnowski Stegna Parchowo 1 Daniel Gierszewski Stegna Parchowo 1 Marcin Benkowski Stegna Parchowo 1 Rafał Durawa Stegna Parchowo 1 Sławomir Benkowski Stegna Parchowo 1 Ziegert Stegna Parchowo 1 Bartłomiej Grobelny Sokół Wyczechy 1 Kacper Formela Sokół Wyczechy 1 Łukasz Chmarzyński Sokół Wyczechy 1 Marcin Tula Sokół Wyczechy 1 Michał Pałubicki Sokół Wyczechy 1 Michał Purgał Sokół Wyczechy 1 Piotr Kopot Sokół Wyczechy 1 Sławomir Kuzan Sokół Wyczechy 1 Adam Śliwiak Skotawa Budowo 1 Marcin Szymaniuk Skotawa Budowo 1 Michał Beger Skotawa Budowo 1 Łukasz Kluk Orkan Gostkowo 1 Rafał Kluk Orkan Gostkowo 1 Tomasz Jabłoński Orkan Gostkowo 1 Wojciech Durbas Orkan Gostkowo 1 Dominik Michańczyk Myśliwiec Tuchomie 1 Kamil Myślak Myśliwiec Tuchomie 1 Paweł Świątek Brzeziński Myśliwiec Tuchomie 1 Wojciech Błaż Myśliwiec Tuchomie 1 Arkadiusz Gorzelański Malczkowo-Łupawa 1 Paweł Musiał Malczkowo-Łupawa 1 Kamil Staniszewski LKS Łebunia 1 Mateusz Formela LKS Łebunia 1 Oskar Labuda LKS Łebunia 1 Jarosław Kozłowski Lipniczanka Lipnica 1 Marcin Czapiewski Lipniczanka Lipnica 1 Zachariasz Brzeziński Lipniczanka Lipnica 1 Michał Maszota Leśnik Cewice 1 Paweł Bojarski Leśnik Cewice 1 Paweł Mielewczyk Leśnik Cewice 1 Sebastian Lis Leśnik Cewice 1 Tomasz Sulkowski Leśnik Cewice 1 Cezary Jaświg Granit Koczała 1 Jarosław Pietrzykowski Granit Koczała 1 Karol Bukowski Granit Koczała 1 Piotr Bachman Granit Koczała 1 Jakub Gul GKS Kołczygłowy 1 Konrad Marchut GKS Kołczygłowy 1 Mateusz Gaca GKS Kołczygłowy 1 Tomasz Stoltman GKS Kołczygłowy 1 Krystian Gański Dolina Gałąźnia Wielka 1 Paweł Bajak Dolina Gałąźnia Wielka 1 Tomasz Wójcik Dolina Gałąźnia Wielka Bramki samobójcze: 7 | |
mądrala | 03.06.2014, 16:23:07 |
BałtykSKS A jaki przepis o tym mówi, że liczba strzelonych bramek? Piszę o Łebuni,bo akurat bilans bramek coś mi nie pasował, co nie oznacza, że jestem z Łebuni. | |
OrkanPany1 | 04.06.2014, 14:59:32 |
Taki zawodnik jak Adam Bercik gra w Victorii | |
grzex18 | 04.06.2014, 16:18:42 |
może gra, ale widocznie "na czarno" | |
OrkanPany1 | 06.06.2014, 20:55:54 |
To zapisz Bercika i sie nie interesuj czy gra na lewo czy na prawo , zapewne coś przeoczyłeś albo jest jakiś błąd na stronach | |
grzex18 | 06.06.2014, 22:06:36 |
nie wiem jakim cudem ilość bramek strzelona przez zawodników Victorii (dane ze strony związku, nie wliczając Bercika) zgadza się z ilością bramek zdobytych przez Victorię?
jeśli za tydzień Bercik pokaże mi swoją kartę to te 4 bramki, które "strzelił" do tej pory znajdą się w klasyfikacji pozdro | |