Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (80) |
Stegna Parchowo |
0 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
25 sierpnia 2013
25.08 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Granit Koczała |
24 sierpnia 2013
24.08 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
25 sierpnia 2013
25.08 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 sierpnia 2013
25.08 - 14:00 |
LKS Łebunia |
0 - 1 |
Leśnik Cewice |
24 sierpnia 2013
24.08 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
4 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
25 sierpnia 2013
25.08 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
5 - 0 |
SSPN Malczkowo |
25 sierpnia 2013
25.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (96) |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 3 |
SSPN Malczkowo |
31 sierpnia 2013
31.08 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Skotawa Budowo |
31 sierpnia 2013
31.08 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 4 |
Orkan Gostkowo |
1 września 2013
1.09 - 12:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
GKS Kołczygłowy |
7 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
1 września 2013
1.09 - 13:30 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 4 |
Sokół Wyczechy |
1 września 2013
1.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
7 września 2013
7.09 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
Stegna Parchowo |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
Granit Koczała |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
LKS Łebunia |
2 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
7 września 2013
7.09 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
3 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
7 września 2013
7.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (71) |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
14 września 2013
14.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 2 |
SSPN Malczkowo |
15 września 2013
15.09 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 4 |
Skotawa Budowo |
15 września 2013
15.09 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 1 |
Orkan Gostkowo |
15 września 2013
15.09 - 13:30 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
14 września 2013
14.09 - 17:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
15 września 2013
15.09 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
14 września 2013
14.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (87) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
LKS Łebunia |
2 - 3 |
Stegna Parchowo |
21 września 2013
21.09 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 1 |
Granit Koczała |
22 września 2013
22.09 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
7 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
21 września 2013
21.09 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
21 września 2013
21.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 4 |
Leśnik Cewice |
28 września 2013
28.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
29 września 2013
29.09 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 4 |
SSPN Malczkowo |
29 września 2013
29.09 - 13:30 |
Granit Koczała |
4 - 4 |
Skotawa Budowo |
29 września 2013
29.09 - 16:30 |
Stegna Parchowo |
3 - 1 |
Orkan Gostkowo |
29 września 2013
29.09 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 1 |
LKS Łebunia |
28 września 2013
28.09 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
29 września 2013
29.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Victoria Dąbrówka |
2 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
5 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 października 2013
5.10 - 17:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 3 |
Sokół Wyczechy |
6 października 2013
6.10 - 13:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Skotawa Budowo |
2 - 0 |
Stegna Parchowo |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Granit Koczała |
5 października 2013
5.10 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
5 października 2013
5.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 października 2013
6.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (112) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
12 października 2013
12.10 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 4 |
Leśnik Cewice |
13 października 2013
13.10 - 13:30 |
Granit Koczała |
2 - 7 |
Zawisza Borzytuchom |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
13 października 2013
13.10 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Skotawa Budowo |
12 października 2013
12.10 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 2 |
Orkan Gostkowo |
13 października 2013
13.10 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 2 |
LKS Łebunia |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (56) |
LKS Łebunia |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
5 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
4 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
20 października 2013
20.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
19 października 2013
19.10 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 1 |
Stegna Parchowo |
19 października 2013
19.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 1 |
Granit Koczała |
20 października 2013
20.10 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
27 października 2013
27.10 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
27 października 2013
27.10 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 8 |
Zawisza Borzytuchom |
26 października 2013
26.10 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 3 |
SSPN Malczkowo |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 3 |
Skotawa Budowo |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
4 - 0 |
Orkan Gostkowo |
26 października 2013
26.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
3 listopada 2013
3.11 - 13:00 |
Skotawa Budowo |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
3 - 4 |
Victoria Dąbrówka |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
8 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
3 listopada 2013
3.11 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 3 |
Stegna Parchowo |
3 listopada 2013
3.11 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
5 - 3 |
Granit Koczała |
3 listopada 2013
3.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 1 |
Granit Koczała |
9 listopada 2013
9.11 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
4 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 listopada 2013
9.11 - 12:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Leśnik Cewice |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
LKS Łebunia |
6 - 6 |
SSPN Malczkowo |
10 listopada 2013
10.11 - 12:00 |
Orkan Gostkowo |
5 - 3 |
Skotawa Budowo |
10 listopada 2013
10.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (58) |
Skotawa Budowo |
3 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
17 listopada 2013
17.11 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 3 |
Orkan Gostkowo |
17 listopada 2013
17.11 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
9 - 3 |
LKS Łebunia |
16 listopada 2013
16.11 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
17 listopada 2013
17.11 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
17 listopada 2013
17.11 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 2 |
Sokół Wyczechy |
17 listopada 2013
17.11 - 13:30 |
Granit Koczała |
1 - 1 |
Stegna Parchowo |
17 listopada 2013
17.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] | Komentarze (93) |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 2 |
Stegna Parchowo |
30 marca 2014
30.03 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
30 marca 2014
30.03 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
30 marca 2014
30.03 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
30 marca 2014
30.03 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
LKS Łebunia |
30 marca 2014
30.03 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 0 |
Orkan Gostkowo |
29 marca 2014
29.03 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
Skotawa Budowo |
30 marca 2014
30.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (37) |
SSPN Malczkowo |
0 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
6 kwietnia 2014
6.04 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
6 kwietnia 2014
6.04 - 14:30 |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Leśnik Cewice |
6 kwietnia 2014
6.04 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 0 |
LKS Łebunia |
6 kwietnia 2014
6.04 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
6 kwietnia 2014
6.04 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Granit Koczała |
6 kwietnia 2014
6.04 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Stegna Parchowo |
5 kwietnia 2014
5.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
12 kwietnia 2014
12.04 - 12:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
13 kwietnia 2014
13.04 - 15:00 |
Granit Koczała |
1 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
13 kwietnia 2014
13.04 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 0 |
Orkan Gostkowo |
13 kwietnia 2014
13.04 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 2 |
Skotawa Budowo |
13 kwietnia 2014
13.04 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 0 |
SSPN Malczkowo |
12 kwietnia 2014
12.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Zawisza Borzytuchom |
10 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
4 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
19 kwietnia 2014
19.04 - 13:30 |
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
19 kwietnia 2014
19.04 - 15:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Granit Koczała |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 3 |
Stegna Parchowo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
19 kwietnia 2014
19.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:30 |
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
26 kwietnia 2014
26.04 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 1 |
LKS Łebunia |
27 kwietnia 2014
27.04 - 15:00 |
Granit Koczała |
1 - 1 |
Orkan Gostkowo |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:30 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 3 |
Skotawa Budowo |
27 kwietnia 2014
27.04 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
SSPN Malczkowo |
27 kwietnia 2014
27.04 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
27 kwietnia 2014
27.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
4 maja 2014
4.05 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 maja 2014
3.05 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 6 |
GKS Kołczygłowy |
3 maja 2014
3.05 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
0 - 1 |
Granit Koczała |
4 maja 2014
4.05 - 14:30 |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Stegna Parchowo |
4 maja 2014
4.05 - 13:00 |
LKS Łebunia |
2 - 2 |
Sokół Wyczechy |
3 maja 2014
3.05 - 11:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 maja 2014
4.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 4 |
Victoria Dąbrówka |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 3 |
LKS Łebunia |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
10 maja 2014
10.05 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
0 - 3 |
Skotawa Budowo |
11 maja 2014
11.05 - 15:00 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
SSPN Malczkowo |
10 maja 2014
10.05 - 16:30 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
11 maja 2014
11.05 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
11 maja 2014
11.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
18 maja 2014
18.05 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
18 maja 2014
18.05 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
7 - 0 |
Granit Koczała |
17 maja 2014
17.05 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
17 maja 2014
17.05 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
4 - 3 |
Sokół Wyczechy |
18 maja 2014
18.05 - 14:30 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
18 maja 2014
18.05 - 13:00 |
LKS Łebunia |
3 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
17 maja 2014
17.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 2 |
Orkan Gostkowo |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Skotawa Budowo |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
SSPN Malczkowo |
24 maja 2014
24.05 - 14:00 |
goście nie przyjechali |
Stegna Parchowo |
2 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
25 maja 2014
25.05 - 15:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
24 maja 2014
24.05 - 16:30 |
GKS Kołczygłowy |
6 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 maja 2014
25.05 - 13:30 |
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (44) |
GKS Kołczygłowy |
0 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
1 czerwca 2014
1.06 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 4 |
Granit Koczała |
1 czerwca 2014
1.06 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 1 |
Stegna Parchowo |
1 czerwca 2014
1.06 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
31 maja 2014
31.05 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Skotawa Budowo |
7 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:30 |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
LKS Łebunia |
1 czerwca 2014
1.06 - 13:00 |
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Lipniczanka Lipnica |
11 - 2 |
Orkan Gostkowo |
7 czerwca 2014
7.06 - 17:00 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Skotawa Budowo |
7 czerwca 2014
7.06 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 3 |
SSPN Malczkowo |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 7 |
Zawisza Borzytuchom |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
7 czerwca 2014
7.06 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 czerwca 2014
8.06 - 15:00 |
Granit Koczała |
6 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
7 czerwca 2014
7.06 - 16:30 |
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Granit Koczała |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
14 czerwca 2014
14.06 - 16:30 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 2 |
Stegna Parchowo |
19 czerwca 2014
19.06 - 17:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
15 czerwca 2014
15.06 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
15 czerwca 2014
15.06 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
14 czerwca 2014
14.06 - 15:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 0 |
LKS Łebunia |
14 czerwca 2014
14.06 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
3 - 5 |
Orkan Gostkowo |
15 czerwca 2014
15.06 - 12:00 |
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
Skotawa Budowo |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
2 - 0 |
SSPN Malczkowo |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
LKS Łebunia |
1 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Leśnik Cewice |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
6 - 2 |
Granit Koczała |
22 czerwca 2014
22.06 - 15:00 |
|