9. Brda Wielkie Chełmy 20 20 6 2 12 45 - 55

Jantar Pawłowo 5 - 1 Perła Czyczkowy 6 października 2012 - 15:30
Brda Rytel 2 - 1 Grom Leśno 6 października 2012 - 16:00
MKP Szlachta 1 - 5 Wda Czarna Woda 7 października 2012 - 14:30
Unia Klawkowo 3 - 2 Zieloni Łąg 6 października 2012 - 15:00
Brda Wielkie Chełmy 4 - 2 Orkan Huta 7 października 2012 - 15:00
Pauza: Olimpia Czersk,

zbyneks   30.09.2012, 12:23:41
Jedynie w myśl zasady "Bij lidera" mam dla piłkarzy Gromu na czekający ich mecz z Brdą podpowiedzi. Oglądałem dwa kolejne mecze Brdy w Łęgu i Czarnej Wodzie i dochodzę do wniosku że można tą drużynę ograć pod warunkiem że: unikać się będzie rzutów wolnych w jej wykonaniu, ma się kondycję która wystarczy na cały mecz bo rozgrywa się dopiero po przerwie.Czyli ... "mądremu dość "bo z drugiej strony źle nie życzę kolegom z Rytla. :puke:
 ksgromleśno   30.09.2012, 21:11:14
Każdego można pokonać,to zależy od składu i aktualnej dyspozycji dnia zawodników.Jak na razie tabela,wyniki i przede wszystkim gra Gromu pozostawiają wiele do życzenia.Tylko kiedyś bedzie się trzeba odbić od dna i miejmy nadzieje,że właśnie takie przełamanie nastąpi w Rytlu :)
 na-spalonym   30.09.2012, 22:36:48
Grom przy pełnym składzie i zaangażowaniu jak w meczu przeciwko perle jest w stanie ograć każdego tylko trzeba się zmobilizować na wszystkich przeciwników a nie tylko lokalnych. Myślę, że pomimo słabego początku grom będzie wysoko w tabeli na koniec sezonu :D
 ZieloniLagLZS   05.10.2012, 20:22:12
Na stronie MKP po porażce już nie ma podsumowania kolejki. Zawsze była jak wygrywali, a po porażce wywiad. Heh :$
 cycek1204   05.10.2012, 21:47:57
do ZieloniLagLZS > czego się znowu czepiasz?
 ZieloniLagLZS   05.10.2012, 22:07:55
Czepiasz?.. Widać ktoś już się spina. Piszę po prostu, że jak już MKP przegrało to na stronce już nie podsumują kolejki. Dlaczego? No bo jak by to wyglądało, że zespół, który według redakcji strony MKP nie ma szans na awans ograła zespół Szlachty, który walczy o awans. Na nas nie pozostawiacie suchej nitki jak przegrywamy, a jak wam się noga powinęła to już tego nie podsumujecie? Ciekawe jak tabela będzie wyglądać po sezonie? Skreślać czyjeś szanse można przynajmniej po rundzie jesiennej jak już każdy zmierzy się z każdym. A nie po trzech kolejkach. Poza tym pisanie, że jesteśmy w rozsypce jest nie na miejscu(w ogóle skąd macie takie info). Mamy odmłodzony skład i tyle :$ NO A NAWIĄZUJĄC DO KOLEJNEJ KOLEJKI TO W ŻADNYM MECZU NIE MOŻNA WYTYPOWAĆ ZDECYDOWANEGO FAWORYTA. Ale moimi faworytami są Brda R, Zieloni, Perła, Wda i Brda W. Ch.
Ale życzę powodzenia Wdzie i Gromowi :love:
 szook   06.10.2012, 12:33:11
Szlachta juz tak ma ze porazek swoich nie wypisuja ale taka juz "zasada" tego klubiku i nie ma co w ogole tego komentowac. Milego
 byku1929   06.10.2012, 12:54:08
Coś tam napisane jest przecież o meczu z Zielonymi :)
 MKPszlachta   06.10.2012, 14:36:32
Ciekawie byłoby w tabeli gdyby swoje mecze wygrały: Jantar Czarna Woda Grom i Wlk Chełmy

ZieloniLagLZS   06.10.2012, 18:02:36
Co do meczu Zielonych z Unią mogę napisać tylko, że nie zlekceważyliśmy rywala, oraliśmy cały mecz... Ale Unia zawsze miała przynajmniej 2 zawodników wolnych. Dlaczego? Bo jak już troszkę deszczu spadło to część naszych kolegów z zespołu już się nie chciało wybrać na mecz przez co graliśmy w 9... :unsure: I chcę podziękować zespołowi Unii za grę fair play. Zawsze podali piłkę, w przewadze nie grali na czas, nikt nikogo nie wyzywał, mecz mimo deszczu i wiatru w bardzo miłej atmosferze. Szacunek
 piłka_200   06.10.2012, 18:03:57
BRDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 byku1929   06.10.2012, 18:58:09
Pogoda tragiczna do rozgrywania jakichkolwiek meczy.
Brda Rytel z Gromem Leśno 2-1. Mecz dośc wyrównany obie ekipy miały swoje okazje do strzelenia bramki, lecz odrobine lepsza okazała się Brda. Wynik cieszy i oby było tak dalej. Na pochwałę zasługują kibice z Rytla którzy przez większość spotkania dopingowali swoją drużynę i ponieśli ją do zwycięstwa!!
BRawo BRda!
 olimpia_czersk   06.10.2012, 19:05:37
Jak tam wynik Jantar: Perła ??
 byku1929   06.10.2012, 19:10:09
chyba 5-1 dla jantara, źródło niepewne
 Point   06.10.2012, 19:15:29
Ile do przerwy w Pawłowie? Wynik 5:1 pewny.
 olimks   06.10.2012, 19:18:06
bardzo ciekawy wynik w Pawłowie , ktoś opisze co tam się działo ? :O
 ZieloniLagLZS   06.10.2012, 20:24:56
zieloni.futbolowo.pl/

Opis meczu Zielonych z Unią :$
 unia2012   06.10.2012, 21:00:20
Zieloni Łąg zawsze przyjaciolmi uni byli i sa dzięki za fajny mecz powodzenia w następnych meczach
 ZieloniLagLZS   06.10.2012, 21:38:47
Ja również dziękuję. Porażka, deszcz, wiatr, ale cóż to gdy atmosfera była na prawdę miła. Gratuluję zwycięstwa i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach :love:
 arbeloa2   06.10.2012, 22:24:27
olimks - ciekawy mecz w Pawłowie od poczatku Jantar zdominowal rywala do przerwy Jantar prowadził 2-1... Druga połowa to jednostronny pojedynek, ladne bramki i Perla poniosla sroga porazke... Jantar dzisiejsza gra udowodnil ze na pewno liczy sie w walce o awans..
 jelaolimp   07.10.2012, 10:40:11
Byłem na meczu w Rytlu i mecz był dobrym widowiskiem. W pierwszej połowie oby dwie drużyny miały swoje sytuacje. Rytel miał ich dużo. W pierwszej połowie 3 setki. Dwie piękne parady bramkarza gromu i jedna udana po dużym zamieszaniu w polu karnym. W drugiej połowie Grom grał bardzo dobrze. Gdy strzelili bramkę z wolnego w drugiej połowie to Rytel miał szczęście że reszta strzałów nie zjawiła się w bramce. Rytel też miał sytuacje w drugiej połowie. Mocny strzał z daleka i obok i drugi strzał z 20 m i pięknie obroniony strzał. Iii i tak padł gol i rytel wygrał. Powiem tak: Rytel nie gra na A-klasę...
 15.kamil   07.10.2012, 13:06:05
z tego co ja widzialem to w pierwszej polowie Perla caly czas atakowala tylko brakowalo celnosci troche widac bylo ze pogoda nie sprzyjala a Pawlowo mialo tylko 2 okazje i srzelili je. druga polowa poczatek mocno zaczela perla ale po golu na 3 : 1 podlamala pilkarzy perly i pozniej to juz jantar dominowal... pozdro :)
 rrrobert90   07.10.2012, 13:35:32
Do 15.kamil - Ataki jak na moje Byly z jednej i drugej strony , pogoda wam ulatwiala gre w pierwszej polowie , a w 2 polowie to moze i atakowaliscie przez pierwsze 10 min ale potem juz Jantar dominowal . Moge powiedziec ze jestescie fair play i bardzo kulturalni . :)
 Gliszcz   07.10.2012, 16:10:37
4:1 dla wdy 20/15 min do konca spotkania!
 DjGenias   07.10.2012, 16:28:18
jelaolimp: " Powiem tak: Rytel nie gra na A-klasę..."

No to powiedz też kto w takim razie gra na tą A-klasę ;)
 gal-anonim   07.10.2012, 16:36:25
szlachta 1:5 wda (jak dowiem się więcej napiszę), brawo panowie!!!
 Gliszcz   07.10.2012, 16:49:44
2 bramki klaud 2 bramki birna 1 gofer a mlody Dorosz gral 45 min. Wow
 Gliszcz   07.10.2012, 17:05:50
Wda czarna - szlachta 1:1 do przerwy było
 gal-anonim   07.10.2012, 17:18:28
Szlachta 1-5 Wda
Wda wyruszyła na mecz do Szlachty w 12 z eksperymentalnie ustawioną obroną. Pierwsza połowa należała do bardzo wyrównanych, gospodarze strzelili bramkę po karnym, którego można gwizdać, ale nie trzeba (wiadomo o co chodzi). Goście natomiast cieszyli się z bramki po błędzie bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie tylko przez pierwsze minuty Szlachta walczyła z Wdą jak równy z równym. Następnie do głosu doszli bardzo dobrze dysponowani zawodnicy gości, którzy 4krotnie umieścili piłkę w siatce, marnując przy okazji znacznie więcej bramkowych sytuacji. Wda po zeszłotygodniowej porażce z Brdą odrodziła się niczym feniks z popiołów i mam nadzieję, że swoją formę u3ma już do końca rundy. Brawo panowie!!!

@jelaolimp
Powiem Ci tak, różnie bywa. Tj. piłka nożna raz gra się lepiej, a niestety nieraz gorzej. Co jak co 3 punkty są. :) Pozdro!
 ksgromleśno   07.10.2012, 21:28:08
Co do meczu w Rytlu to zgadzam sie z jelaolimp mecz był zacięty,ale wygrała Brda bo strzelila o jedną bramkę więcej :) Rytel kibiców na A-Klasę ma jak najbardziej,ale z taką grą to mogą mieć trochę ciężko(nie ma w tym żadnej aluzji) tylko,że jakby tak kazdego rozliczać z gry to z naszej grupy chyba nie ma drużyny która by mogła poważnie z takim składem personalnym jaki jest teraz walczyć w A-klasie jak równy z równym.Na razie Brda z kompletem punktów i jak tak dalej pójdzie i oczywiście dostanie licencje to może być awans.A Grom dalej śpi...
 adi_mks   07.10.2012, 21:59:18
Nie wiem czemu robicie z A-klasy jakiś nie wiadomo jaki poziom, tam się kopacze aż tak dużo nie różnią, może troche lepsza organizacja jest. Według mnie dobry poziom zaczyna się od IV ligi.
 siwyyy   07.10.2012, 22:34:16
kiedy derby o utrzymanie w B klasie Leśno vs Huta :push: joke :idea:
 Piotr90   08.10.2012, 08:51:51
jelaolimp, a moim zdaniem do A-klasy awansują dwie pierwsze drużyny. Nie będą to drużyny, które Ty wskażesz, naprawdę. ;)

To czy ktoś "gra na A-klasę" lub nie, dowiemy się po 20 kolejkach ligowych. Na razie liderem jest Brda z kompletem punktów. Ale pod koniec sezonu może być inaczej.
Chociaż nie ukrywam, że taka pozycja Brdy jak najbardziej mi odpowiada. ;)
 gal-anonim   08.10.2012, 09:36:35
Piotr90 prawdę głosi :) po 20 kolejce wszystko będzie jasne.
 zolder   08.10.2012, 12:36:01
Elo. Piotr ma całkowitą rację. Najważniejsze to gromadzić punkty i zobaczymy kto awansuje na koniec sezonu.
Choć na dzień dzisiejszy to Rytel jest najmocniejszy.
Jest kilka ekip które powalczą Jantar,Perła, Olimpia czy Wda.
 zolder   08.10.2012, 12:38:41
 Ronaldo402   08.10.2012, 19:34:22
15 kamil ty chyba byłeś na innym meczu jeżeli jantar miał dwie sytuacje a perła atakowała nie wiem w którym momencie jeszcze do tego bramka fuks na 1 1 jak dla mnie ale każdy ma swoje zdanie tylko trzeba być objektywnym a nie pisać głupoty . a w drugiej połowie to nie istnieliście i wynik to chyba pokazuje a mogło być jeszcze więcej (:ale fakt kultura była zawodnicy spoko powodzenia dalej
 ZieloniLagLZS   08.10.2012, 20:53:39
A Zieloni i Grom jak na razie chyba najbardziej zawiedli i zaskoczyli wszystkich... Ale wszystko się może jeszcze odwrócić. W sumie do 3 miejsca, czy nawet 2 to Zielonym nie aż taka długa droga. Chociaż po porażce z Unią ciężko już wierzyć w cuda :unsure: Żeby w dziewięciu grać to nawet na B-klasę jest karygodne. Chociaż zgłoszona kadra dość uboga, jesień - łatwo zachorować, sobota - praca. Jest małe usprawiedliwienie, heh :$
 Tommekk80   08.10.2012, 23:46:39
Nie ma usprawiedliwienia. Piłkarze Unii, Rytla, Leśna, Perły i Pawłowa też pracują, też się uczą i też mogą chorować. Jednak te zespoły wyszły w pełnych składach w sobotę.
 Gliszcz   09.10.2012, 18:33:36
Mam nadzieje że tak w CzW nie bedzie takich sytuacji.
 na-spalonym   09.10.2012, 19:10:51
w pełnych może i wyszły ale czy w najsilniejszych
 na-spalonym   09.10.2012, 19:12:29
nie zapominajmy że na mecz trzeba jeszcze dojechać, co daje teoretyczną przewagę gospodarzom