Wda miała jakieś sytuacje?
 olimpia_czersk   01.05.2013, 19:47:15
Olimpia Czersk (1:0) 2:4 Grom Leśno.
Bramki: M. Stramol, Narloch

Po pierwszej połowie Olimpia powinna prowadzić 3:0. W pierwszej sytuacji bramkowej po strzale Mateusza Stramol piłka odbiła się od jednego słupka potem od drugiego i nie wpadła do bramki. Potem obroniona setka bramkarza z Leśna. Bramkę na 1 do 0 strzelił pod koniec 1 połowy ponownie ladnym strzałem pod poprzeczkę prawie z połowy boiska Mateusz Stramol. Po zmianie stron to Grom stwarzał sobie sytuacje czego efektem były 2 bramki. Po faulu na M. Stramol w polu karnym sędzia zagwizdał 11-stke dla Olimpii i została ona pewnie wykorzystana przez Narlocha. Mecz był bardzo zacięty przy stanie 2:2 ale to Grom zdołał strzelić dwie bramki i niestety ale przegraliśmy mecz i oddalamy się od czołówki. Dużo spięć było z sędzią po tym jak sędzia nie uznał bramki dla Gromu w 2 połowie ale słusznie gdyż w naszego bramkarza wpadło 3 graczy Gromu. Powodzenia w następnej kolejce
 Gliszcz   01.05.2013, 19:48:28
 Gromowładny   01.05.2013, 19:59:05
Jeśli chodzi o mecz Grom-Czersk to było naprawdę ciekawie a raczej o sędziowanie najpierw były dwie pewne wykorzystane 11tki (jedną miał Grom drugą Czersk), potem niezaliczona bramka Gromu podobno była ze spalonego, którego nie było, kolejną późniejszą sytuacją było to że Grom strzelił bramkę która nie została zaliczona, dlaczego? Właściwie zostaje to wielką niewiadomą ponieważ najpierw gola zaliczył, a potem zmienił swoją decyzję że był faul na bramkarzu. Ciekawą także sytuacją była wrzutka Czerszczan, kolega z Czerska zamiast zagrać głową to wpakował futbolówkę rękoma, tak jakby grał w siatkówkę a nie w piłkę nożną, niestety nasz prawdopodobnie świeży sędzia zamiast odrazu podziękować graczowi i pokazać czerwień dostał tylko żółtką kartkę.
 gal-anonim   01.05.2013, 20:04:51
brda-wda 1:0 (0:0) mecz walki, bramka w ok 83 minucie spotkania po wolnym którego być nie powinno ponieważ zawodnik gospodarzy najpierw zagrał piłkę ręką, a dopiero później doszło do zgrania naszego zawodnika nakładką. mieliśmy swoje 2 sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Wynik idzie w świat. Brawo dla brdy za wygraną i dla naszych zawodników za bojową postawę od pierwszej do ostatniej minuty. Powodzenia w dalszych meczach. Pozdrawiam

P.S. Mam nadzieję, że władza usłyszała kibiców i wkrótce doczekacie się szatni takiej jak w Łęgu :)
 ORZEL17   01.05.2013, 20:11:47
Dzięki TylkoMKP ;) W Szlachcie mecz bardzo wyrównany. Nie było żadnych szaleńczych ataków, ale po kilka akcji mieli zarówno Zieloni jak i MKP. Jedna bramka Szlachty przesądziła o wyniku. Gratuluję i życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach. Orzeł17
 zbyneks   01.05.2013, 21:48:22
Jako bezstronny obserwator meczu Olimpia-Grom muszę stwierdzić że Olimpia nie wykorzystała szans aby wygrać ten mecz już w pierwszej połowie. A po zmianie stron to Grom stał się całkiem inną drużyną i ostatecznie wygrał.Co do sędziego to trafiliście(obie drużyny) na wybitnie pobłażliwego arbitra.Gdyby wam mecz sędziował ten sędzia co mecz Zieloni-Brda to by was wykartkował jeszcze bardziej jak nas. Ale do niego nikt pretensji nie ma bo miał rację. W waszym meczu za dużo było dyskusji i gry nie fair.Ostatecznie gratulacje dla Gromu za drugą połowę. :puke:
 adi_mks   02.05.2013, 00:09:12
Mecz w Rytlu mega wyrównany, troche chaotycznie to wszystko chyba wyglądało, jednak bez żadnych spin, fajny mecz. :)
 kibicMM   02.05.2013, 00:47:18
Trust:
No, trzycyfrowym mógł sie zakończyć, a zakończyło się 1:0 po golu strzelonym RĘKĄ w 93min (sędzia na pewno jakieś piwko za to otrzymał) ;P
 gal-anonim   02.05.2013, 02:43:51
mecz super, walka do ostatniego gwizdka! myślę, że brda nie spodziewała się aż tak trudnego spotkania. Jeszcze raz dzięki za mecz i waszym kibicom za słowa uznania po końcowym gwizdku. A klasa musi być wasza!
 Piotr90   03.05.2013, 10:19:00
Mecz Brda-Wda rozegrany był w idealnych warunkach. Słoneczko, dobra pogoda, mnóstwo kibiców - zarówno z Rytla, jak i z Czarnej Wody.
Spotkanie głównie rozgrywane w środku pola. Żadna ze stron nie chciała się odsłonić. W drugiej połowie Brda zaczęła grać ofensywniej i przyniosło to upragnioną bramkę.
Wda pokazała, że grać w piłkę potrafi. W tym momencie Czarna Woda jest jednym z faworytów do awansu.
Życzę zwycięstw w kolejnych meczach. Potencjał piłkarski i klimat do piłki w Czarnej Wodzie jest! :)
Pozdrawiam
 Gliszcz   03.05.2013, 11:05:54
Krótka zapowiedź sobotniego spotkania.

Gliszcz   03.05.2013, 11:12:10
Mam pytanie. Jak wygląda na razie klasyfikacja najlepszych strzelców? W Czarnej Wodzie 14 bramek Michał Grefka, 12 Klaudiusz Burczyk. W Łęgu 9 Mateusz Wittstock, w Szlachcie jeśli dobrze pamiętam Bogdan Czaja - 9. A jak wyglądają strzelcy reszty klubów? Jestem ciekaw, kto ma najwięcej strzelonych bramek. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :blink: