8. GKS II Sierakowice 18 13 3 4 11 18 - 48
10. Wierzyca Stara Kiszewa 18 9 2 3 13 17 - 56

* GKS II Sierakowice wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 10 - 22/23. października 2011

GKS Linia 1 - 1 Słupia Sulęczyno 22 października 2011 - 17:00
Piaski Wąglikowice 4 - 2 Orzeł Gołubie 22 października 2011 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS Kamienica Królewska 22 października 2011 - 15:00
GKS II Sierakowice 5 - 3 Huragan Nowe Polaszki 23 października 2011 - 14:00
Pauza: KS Dziemiany, Potęga Węsiory,

napastnik18   18.10.2011, 16:59:29
jakie typy na tą kolejkę?
zapowiadają sie w miare wyrównane spotkania, może po za wyjątkiem meczu w Starej Kiszewie, myślę że najciekawszy mecz w Linii, może młodzi zawodnicy Borgii urwią punkty Słupii, ja stawiam tak
Linia- Słupia x
Piaski- Orzeł 1
Wierzyca- Kamienica 2
Sierakowice- Huragan x
 AdamHose   18.10.2011, 20:23:58
No się zobaczy;) zobaczymy jak spisze się bramkarz Lini w tym meczu ;)
Sierakowice- Huragan 2
 Jake_Cube   19.10.2011, 00:25:48
Jeśli Linia będzie bardziej skuteczna niż w meczu z Sierakowicami to zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne ;)

Mnie również ciekawi mecz Sierki z Huraganem. Gospodarze nie grają bardzo twardo, więc ciężki bój czeka przyjezdnych.
 Jake_Cube   19.10.2011, 00:26:43
Poprawka: Gospodarze oczywiście GRAJĄ bardzo twardo 8)
 kibicpiłki   20.10.2011, 12:13:30
Parę niespodzianek mile widzianych :) Linia może powalczyć, kto wie... Kamienica chyba poza zasiągiem Wierzycy :huh:
 kelobes   20.10.2011, 14:37:26
Piaski - Orzeł X, chyba że Koko na bramce...
 neoleszcz   22.10.2011, 15:42:55
@Jake_Cube: no jak wykluczycie im połowę składu tak jak Sierakowicom, które kończył mecz w ósemkę to może te akcje będziecie mieć... w pierwszej części meczu nie mogliście wyjść ze swojej połowy
 jaguar2   22.10.2011, 17:30:00
LINIA-SŁUPIA SULECZYNO 1:1 i tak dobry wynik bez matiego
 kondon2   22.10.2011, 18:43:03
neoleszcz masz racje linia kopie nie w piłke lecz po nogach, jeden zeszedl ze złamana noga jak gralismy z nimi. niech sie ogarna i zaczną grac a nie napierd..... po nogach :@
 szymon16115   22.10.2011, 19:16:47
Sierakowice :$ 3 żółte w tym czerwona dlatego gracie w 8 haha nie płakać chłopy a godzić się z remisem :P a dzisiejszy mecz ze Słupią to była ładna walka nie ma co narzekać i brawo do sędziego bo ładnie sędziował :P
 robcio20   22.10.2011, 19:16:51
jak piaski??
 bart19   22.10.2011, 19:23:36
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 ( 0:1 ) KS Kamienica Królewska
 sfinks07   22.10.2011, 19:34:47
Bardzo dobry mecz z strony linie i pokłon w stronę trenera i środkowego obrońcy za poukładanie tej drożyny . Ciesze się ze mogłem powalczyć o punkty z tak młodą a jednocześnie tak dobrą drużyną . Zasłużony remis i dziękuje za przybycie kibiców którzy dopingowali obie drużyny .
 kibicpiłki   22.10.2011, 19:54:23
Piaski : Orzeł 4 - 2 (4:1) A jak tam Sierakowice z Polaszkami ?
 AdamHose   22.10.2011, 19:55:36
Nie no dajcie panowie spokoj czemu niby tylko wy sie czepiacie? (2 druzyny) inni przegrywają 5 i 7 do zera i nic nie mowia. Nie mozecie pogodzić sie z wynikiem to ten sport chyba nie jest dla Was. Pozdrawiam resztę drużyn:)
 fusball10   22.10.2011, 22:03:55
W Linii bardzo dobry mecz obu drużyn, dużo walki ale sportowej i zasłużony remis. Sędzia na dobrym poziomie co nie zdarza się często w tej klasie rozgrywkowej. Pozdrawiam
 forfiter   22.10.2011, 22:41:43
W Linii ciężki mecz, sporo walki i o dziwo sędzia dawał radę |) jak Linia będzie tak grać dalej to sporo mogą namieszać (powodzenia) a my teraz pełne skupienie. Pozdro :D
 kelobes   23.10.2011, 21:14:23
Piaski - Orzeł 4:2. Do przerwy (4:1) faktycznie może i był to najmniejszy wymiar kary, bo obiektywnie patrząc mogło być 7:2 dla gospodarzy (m.in. dwukrotnie niestrzelony rzut karny). Natomiast w drugiej połowie gospodarze nie wypracowali sobie ani jednej stuprocentowej sytuacji, a goście zamiast raz powinni trafić do siatki przynajmniej trzykrotnie. I byłby remis...
 xbronek   23.10.2011, 21:17:00
Brawo Sierka. Polaszki oszołomy do domu. :P
 Darksaid   23.10.2011, 22:09:15
Tak, Piaski mają ostatnio pecha, w całym meczu 4 poprzeczki no i ten karny. i to drugi taki mecz z rzędu ( z kamienicą 3 słupki i poprzeczka )