Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Piaski Wąglikowice |
2 - 5 |
Słupia Sulęczyno |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 1 |
Potęga Węsiory |
21 sierpnia 2011
21.08 - 16:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
21 sierpnia 2011
21.08 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 1 |
KS Dziemiany |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Gołubie, GKS Linia, |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Linia |
2 - 3 |
KS Dziemiany |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 2 |
Huragan Nowe Polaszki |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:30 |
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
GKS II Sierakowice |
28 sierpnia 2011
28.08 - 12:30 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Pauza: Piaski Wąglikowice, Potęga Węsiory, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Piaski Wąglikowice |
5 - 0 |
GKS Linia |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 0 |
Potęga Węsiory |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 - 1 |
Orzeł Gołubie |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
KS Dziemiany |
2 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
4 września 2011
4.09 - 16:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (19) |
GKS Linia |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
KS Dziemiany |
11 września 2011
11.09 - 12:30 |
Potęga Węsiory |
1 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 0 |
GKS II Sierakowice |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 7 |
GKS Linia |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
KS Dziemiany |
6 - 3 |
Potęga Węsiory |
18 września 2011
18.09 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
5 - 1 |
Orzeł Gołubie |
18 września 2011
18.09 - 14:30 |
Pauza: GKS II Sierakowice, Piaski Wąglikowice, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (48) |
GKS Linia |
5 - 0 |
Orzeł Gołubie |
24 września 2011
24.09 - 17:00 |
Potęga Węsiory |
0 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Słupia Sulęczyno |
6 - 0 |
KS Dziemiany |
24 września 2011
24.09 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
7 - 1 |
GKS II Sierakowice |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS II Sierakowice |
3 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 4 |
Piaski Wąglikowice |
1 października 2011
1.10 - 15:30 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
2 października 2011
2.10 - 14:30 |
Orzeł Gołubie |
6 - 1 |
Potęga Węsiory |
2 października 2011
2.10 - 12:30 |
Pauza: KS Dziemiany, GKS Linia, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
GKS Linia |
7 - 0 |
Potęga Węsiory |
8 października 2011
8.10 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 2 |
Orzeł Gołubie |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 4 |
KS Dziemiany |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Pauza: GKS II Sierakowice, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS II Sierakowice |
2 - 2 |
GKS Linia |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
KS Dziemiany |
5 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
16 października 2011
16.10 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
6 - 4 |
Piaski Wąglikowice |
16 października 2011
16.10 - 14:30 |
Potęga Węsiory |
1 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
16 października 2011
16.10 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Gołubie, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (29) |
GKS Linia |
1 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
22 października 2011
22.10 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 2 |
Orzeł Gołubie |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
5 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Pauza: KS Dziemiany, Potęga Węsiory, |
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 2 |
GKS Linia |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
KS Dziemiany |
0 - 0 |
GKS II Sierakowice |
30 października 2011
30.10 - 15:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
30 października 2011
30.10 - 12:30 |
Potęga Węsiory |
1 - 5 |
Piaski Wąglikowice |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Słupia Sulęczyno |
3 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Potęga Węsiory |
1 - 4 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Orzeł Gołubie |
4 - 2 |
GKS Linia |
31 marca 2012
31.03 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
4 - 4 |
GKS II Sierakowice |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
KS Dziemiany |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
|
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
Huragan Nowe Polaszki |
9 - 0 |
Potęga Węsiory |
|
KS Kamienica Królewska |
3 - 0 |
GKS Linia |
|
KS Dziemiany |
3 - 3 |
Orzeł Gołubie |
15 kwietnia 2012
15.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Piaski Wąglikowice |
1 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
|
Potęga Węsiory |
1 - 1 |
KS Dziemiany |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
|
GKS Linia |
2 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
KS Dziemiany |
1 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
|
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
|
Potęga Węsiory |
1 - 0 |
GKS Linia |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 9 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Kolejka 16 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Piaski Wąglikowice |
|
Huragan Nowe Polaszki |
4 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Słupia Sulęczyno |
1 - 2 |
GKS Linia |
|
Potęga Węsiory |
3 - 1 |
Orzeł Gołubie |
|
KS Kamienica Królewska |
3 - 0 |
KS Dziemiany |
|
goście nie przyjechali |
Kolejka 17 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Piaski Wąglikowice |
3 - 0 |
Potęga Węsiory |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 0 |
KS Dziemiany |
|
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
|
GKS Linia |
2 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
Kolejka 18 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Orzeł Gołubie |
2 - 5 |
Piaski Wąglikowice |
|
KS Dziemiany |
0 - 2 |
GKS Linia |
|
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
|
Potęga Węsiory |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 3 |
Słupia Sulęczyno |
|
Kolejka 19 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GKS Linia |
2 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
|
Orzeł Gołubie |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
KS Dziemiany |
|
KS Kamienica Królewska |
10 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
|
Słupia Sulęczyno |
2 - 1 |
Potęga Węsiory |
|
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Piaski Wąglikowice |
2 - 4 |
Huragan Nowe Polaszki |
|
GKS Linia |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
|
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 4 |
Orzeł Gołubie |
|
KS Dziemiany |
7 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
|
KS Kamienica Królewska |
9 - 1 |
Potęga Węsiory |
|
|