Sokół Kuleszewo 3 - 3 Studnica Przytocko 10 kwietnia 2011 - 13:00
Słupia Kobylnica 11 - 1 Victoria Słupsk 9 kwietnia 2011 - 17:00
Pauza: Słupia Kwakowo, Bistal Machowino,

Jakie Typy 13 kolejki Podawać :DTylko bez szaleństw :s
 Prezes30   09.04.2011, 01:04:51
Szalenstwo zapewne bedzie w Kobylnicy,,,,Charnowo i Kuleszewo pownny spokojnie poradzic... :roll:
 cubasa_ozora   09.04.2011, 12:27:20
Witam :D

no nie powiedzialbym o szalenstwie w kobylnicy bo latwo skory nie oddamy i dzieki naszym nowym 6 nabytkom specjalnie przygotowanym na ta OKAZJE bedziemy walczyc jak rowny z rownym o 3 punkty !!! :idea:

Takze na pierwszy ogien idzie slupia kobylnica a nastepnie kazda kolejna druzyna :)
Dopiero teraz zaczynamy sie bawic :love: :love: :love: :love:

Gloria Gloria VICTORIA!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
 cubasa_ozora   09.04.2011, 20:44:47
Slupia Kobylnica Victoria Slupsk 11 : 1 :s ale udalo sie nam strzelic brameczke z karnego bo z karnego ale bramka strzelona i to komu :) 8) 8) 8) :love: :love: :love:

Gloria Victoria !!!!
 antyks   10.04.2011, 10:31:04
czubek nie powinienes zmienic lekarza?obecny ci juz nie pomaga?
 kozihno2010   10.04.2011, 10:48:22
cubasa_ozora a czy ty nie byles w tamtej rundzie zagorzalym fanatykiem gotowym wszystkich pozabijac Słupi Kwakowo? :D :D :D :D
 antyks   10.04.2011, 11:19:37
byl!a jeszcze wczesniej pisal ze kibicuje kobylnicy.dlatego ponawiam prosbe zmien lekarza!
 armin1111   10.04.2011, 11:31:28
Ks Włynkówko-Inter Świerzenko wychodzimy na boisko czekamy na przeciwnika a co bedzie zobaczymy
 popiol83   10.04.2011, 16:29:48
Sokół Kuleszewo - Studnica Przytocko 3-3 ( przy czym należy wspomnieć ,że Sokół był drużyną lepszą )
 Wyrwiszmat   10.04.2011, 17:39:01
Sokół Kuleszewo - Studnica Przytocko 3:3 (1:2) (przy czym trzeba wspomnieć, że popiol83 był na innym meczu). Moim zdaniem, wynik sprawiedliwy. Wygrywaliśmy 2:0, potem przegrywaliśmy 2:3. Pierwsza połowa absolutnie dla nas, druga absolutnie dla Sokoła. Można wszystko zrzucić na wiatr, albo na to, że jedna połowa była pod górkę czy coś, ale ogólnie WYNIK SPRAWIEDLIWY. Tyle.
 zbiku.koks   10.04.2011, 18:25:55
Charnowo - Siemianice 4-2 :love:
 Jacccek   10.04.2011, 18:46:24
Charnowo, Dzieki za mecz. : )
Wg mnie mecz wyrownany, 1 polowa pod dyktando Charnowa (2:0). W drugiej Szansa wyszla nieco przebudowana, co dalo elekty w postaci bramek. Gdyby nie kontrowersyjny rzut karny tuz po przerwie, kto wie jak mecz by sie ulozyl. :)
Mimo wszystko Szansa zagrala do konca. Jeszcze raz dzieki za mecz. :)

#6.
 Jacccek   10.04.2011, 18:57:31
a, Warto wspomniec o bramce z rzutu wolnego dla Szansy. :D
 Jacccek   10.04.2011, 18:58:09
Strzal niemal z polowy, polka w okienko od poprzeczki. :D
 Jacccek   10.04.2011, 21:21:20
a mam pytanko, na meczu robione byly zdjecia . : )
mozna je gdzies zobaczyc ? byl bym bardzo wdzieczny. ;d
 popiol83   10.04.2011, 22:27:37
Wyrwiszmat na jakim ty meczu byłeś sokół w pierwszej połowie powinien strzelić przynajmniej 3 bramnki ( to były sety ale wykorzystali tylko 1 ) Mieliby normalnego bramkarza a nie z łapanki napewno byście tych 2 pierwszych nie strzelili . Byłeś na meczu to widziałeś co zrobił. Ewidentnie 2 pierwsze to jego wina .
 Wyrwiszmat   11.04.2011, 01:28:15
Jak byłeś na meczu, to widziałeś, że nasz bramkarz też się nie popisał przy każdej z trzech bramek, także nie przekonasz mnie, że byliście lepsi, bo NIE BYLIŚCIE. Napisz jeszcze, że nie mogło u was zagrać iluśtam zawodników, że stoper złamał nogę, czy coś. U nas wbrew pozorom było podobnie, mimo, że mieliśmy nadkomplet na ławce rezerwowych. Mnie na pewno nie przekonasz, że remis jest dla was krzywdzący, bo my też mieliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie i z 0:3 wątpię żebyście się tak łatwo podnieśłi. Mimo wszystko życzę powodzenia dalej, my gramy dla przyjemności, wy podejrzewam już także, bo wnioskując z waszej gry o awans już raczej ciężko.
 szaman   11.04.2011, 11:31:01
popiol83 o co ty sie awanturujesz ze wasi zawodnicy nie wykorzystuja 100% sytuacji to znaczy tylko ze aby wygrywac jeszcze duzo pracy przed wami (remis sprawiedliwy) ze mieliscie bramkarza z lapanki to tez nie jest wina zawodnikow z Przytocka wiec nie rozumiem twojej frustracji to jest powod dla ktorego mieli nie uderzac w swiatlo bramki?

ps 8)
 bistalbistal   11.04.2011, 18:47:20
cabanos_ozara

Masz racje ! Strzelic bramke to tak jak zwyciestwo w LM ! Naprawde, jeszcze ze dwa mecze i Victoria dostanie odkrycie sezonu :huh:
 Czachinho_90   12.04.2011, 13:40:05
Tak na dobrą sprawę.Można powiedzieć ze mecz był wyrównany bardziej w 2 połowie bo w 1 Przeważaliśmy ....Wynik Jak najbardziej sprawiedliwy każdy miał swoje szanse na zdobycie gola my to uczyniliśmy z większą skutecznością 4;2.Dzięki za mecz .Mecz był czysty bez zbędnych kartek :):) i powodzenia dalej Siemanice....
 popiol83   13.04.2011, 21:40:59
a kto ci powiedział ,że jestem z Kuleszewa lub tam gram . Wisi mi czy oni wyjdą czy spadną na ostatnie miejsce . Jako postronna osoba napisałem to co widziałem . Byli lepsi ale tego nie wykorzystali . Oni zgubili głupio punkty a wy zyskaliście 1 . Tyle w tym temacie.