Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Victoria Słupsk |
0 - 8 |
Bistal Machowino |
29 sierpnia 2010
29.08 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Studnica Przytocko |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 |
Sokół Kuleszewo |
4 - 3 |
Szansa Siemianice |
29 sierpnia 2010
29.08 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 0 |
KS Włynkówko |
29 sierpnia 2010
29.08 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 5 |
Słupia Kwakowo |
29 sierpnia 2010
29.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KS Włynkówko |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
5 września 2010
5.09 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 3 |
Słupia Charnowo |
4 września 2010
4.09 - 16:30 |
Studnica Przytocko |
2 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
4 września 2010
4.09 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 8 |
Słupia Kobylnica |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Pauza: Słupia Kwakowo, Bistal Machowino, |
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Słupia Kobylnica |
4 - 0 |
Bistal Machowino |
11 września 2010
11.09 - 17:00 |
Sokół Kuleszewo |
11 - 0 |
Victoria Słupsk |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 2 |
Studnica Przytocko |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
12 września 2010
12.09 - 15:00 |
Pauza: Słupia Kwakowo, KS Włynkówko, |
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Bistal Machowino |
0 - 0 |
Słupia Kwakowo |
19 września 2010
19.09 - 17:00 |
Studnica Przytocko |
4 - 0 |
Inter Świerzenko |
18 września 2010
18.09 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
4 - 8 |
Słupia Charnowo |
19 września 2010
19.09 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
18 września 2010
18.09 - 16:30 |
Pauza: Szansa Siemianice, KS Włynkówko, |
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Sokół Kuleszewo |
3 - 0 |
Bistal Machowino |
26 września 2010
26.09 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 1 |
Słupia Kobylnica |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
5 - 1 |
Victoria Słupsk |
26 września 2010
26.09 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
26 września 2010
26.09 - 13:30 |
Pauza: Szansa Siemianice, Studnica Przytocko, |
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Bistal Machowino |
1 - 1 |
KS Włynkówko |
3 października 2010
3.10 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 5 |
Słupia Kwakowo |
2 października 2010
2.10 - 16:30 |
Słupia Kobylnica |
7 - 1 |
Inter Świerzenko |
2 października 2010
2.10 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
8 - 3 |
Słupia Charnowo |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, Studnica Przytocko, |
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Słupia Charnowo |
1 - 3 |
Bistal Machowino |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
Inter Świerzenko |
2 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
10 października 2010
10.10 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Studnica Przytocko |
10 października 2010
10.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
4 - 1 |
Szansa Siemianice |
10 października 2010
10.10 - 12:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, Słupia Kobylnica, |
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Bistal Machowino |
1 - 0 |
Szansa Siemianice |
17 października 2010
17.10 - 15:00 |
Studnica Przytocko |
0 - 9 |
KS Włynkówko |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 4 |
Słupia Kwakowo |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 1 |
Inter Świerzenko |
17 października 2010
17.10 - 15:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Kobylnica, |
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Inter Świerzenko |
1 - 3 |
Bistal Machowino |
24 października 2010
24.10 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
24 października 2010
24.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
10 - 0 |
Victoria Słupsk |
24 października 2010
24.10 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 2 |
Studnica Przytocko |
23 października 2010
23.10 - 16:30 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Charnowo, |
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Bistal Machowino |
3 - 1 |
Studnica Przytocko |
31 października 2010
31.10 - 15:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 6 |
Szansa Siemianice |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 4 |
KS Włynkówko |
30 października 2010
30.10 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Słupia Kwakowo |
31 października 2010
31.10 - 12:30 |
Pauza: Inter Świerzenko, Słupia Charnowo, |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Słupia Kwakowo |
0 - 0 |
Słupia Charnowo |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 |
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 9 |
Słupia Kobylnica |
6 listopada 2010
6.11 - 14:30 |
Studnica Przytocko |
4 - 1 |
Victoria Słupsk |
2 października 2010
2.10 - 15:00 |
Pauza: Inter Świerzenko, Bistal Machowino, |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Bistal Machowino |
7 - 0 |
Victoria Słupsk |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
Studnica Przytocko |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
2 kwietnia 2011
2.04 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Słupia Charnowo |
3 kwietnia 2011
3.04 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
3 kwietnia 2011
3.04 - 14:00 |
drużyna gości ma zawieszoną licencję |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
10 kwietnia 2011
10.04 - 12:00 |
drużyna gospodarzy ma zawieszoną licencję |
Słupia Charnowo |
4 - 2 |
Szansa Siemianice |
|
Sokół Kuleszewo |
3 - 3 |
Studnica Przytocko |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
11 - 1 |
Victoria Słupsk |
9 kwietnia 2011
9.04 - 17:00 |
Pauza: Słupia Kwakowo, Bistal Machowino, |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Bistal Machowino |
0 - 2 |
Słupia Kobylnica |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 6 |
Sokół Kuleszewo |
16 kwietnia 2011
16.04 - 15:30 |
Studnica Przytocko |
2 - 3 |
Słupia Charnowo |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
17 kwietnia 2011
17.04 - 14:00 |
drużyna gości ma zawieszoną licencję |
Pauza: Słupia Kwakowo, KS Włynkówko, |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Bistal Machowino |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Studnica Przytocko |
|
Słupia Charnowo |
10 - 0 |
Victoria Słupsk |
1 maja 2011
1.05 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
1 maja 2011
1.05 - 13:00 |
Pauza: Szansa Siemianice, KS Włynkówko, |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bistal Machowino |
2 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
8 maja 2011
8.05 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Słupia Charnowo |
7 maja 2011
7.05 - 14:30 |
Victoria Słupsk |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
7 maja 2011
7.05 - 12:00 |
KS Włynkówko |
0 - 0 |
Słupia Kwakowo |
8 maja 2011
8.05 - 12:00 |
Pauza: Szansa Siemianice, Studnica Przytocko, |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
KS Włynkówko |
4 - 3 |
Bistal Machowino |
15 maja 2011
15.05 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 0 |
Szansa Siemianice |
15 maja 2011
15.05 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
|
Słupia Charnowo |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
|
Pauza: Victoria Słupsk, Studnica Przytocko, |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Bistal Machowino |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
22 maja 2011
22.05 - 13:00 |
Studnica Przytocko |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 |
Szansa Siemianice |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, Słupia Kobylnica, |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Szansa Siemianice |
1 - 6 |
Bistal Machowino |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Studnica Przytocko |
29 maja 2011
29.05 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 2 |
Victoria Słupsk |
29 maja 2011
29.05 - 14:00 |
Inter Świerzenko |
0 - 3 |
Słupia Charnowo |
|
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Kobylnica, |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Bistal Machowino |
3 - 0 |
Inter Świerzenko |
5 czerwca 2011
5.06 - 12:00 |
Słupia Kobylnica |
4 - 0 |
Słupia Kwakowo |
4 czerwca 2011
4.06 - 17:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 9 |
KS Włynkówko |
4 czerwca 2011
4.06 - 15:30 |
Studnica Przytocko |
1 - 4 |
Szansa Siemianice |
4 czerwca 2011
4.06 - 17:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, Słupia Charnowo, |
Kolejka 21 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Studnica Przytocko |
4 - 0 |
Bistal Machowino |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Szansa Siemianice |
5 - 0 |
Victoria Słupsk |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
12 czerwca 2011
12.06 - 12:00 |
Pauza: Inter Świerzenko, Słupia Charnowo, |
Kolejka 22 - 19. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (55) |
Słupia Charnowo |
7 - 3 |
Słupia Kwakowo |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Szansa Siemianice |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 4 |
Studnica Przytocko |
19 czerwca 2011
19.06 - 12:00 |
Pauza: Inter Świerzenko, Bistal Machowino, . |
|