GKS Kolbudy 4 - 0 Orkan II Rumia 3 października 2009 - 15:00
Polonia Gdańsk 3 - 1 KP Sopot 3 października 2009 - 16:00
GKS Kowale 2 - 2 Gedania Gdańsk 3 października 2009 - 15:00
Start Mrzezino 4 - 1 Potok Pszczółki 3 października 2009 - 15:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Orzeł Choczewo 3 października 2009 - 15:00
Atlas Goręczyno 3 - 0 Korona Żelistrzewo 3 października 2009 - 15:00

Polonia Gdańsk : Jantar KP Sopot
godzina 16:00
sobota
 OrzełChoczewo   28.09.2009, 18:24:35
Fajnie by bylo gdyby Gedania i Atlas zremisowali a Choczewo zeby wygrało i powiekszylio by przewage nat tymi dowma druzynami :D ORZEŁ CHOCZEWO :love: :love: :love:
 skazaniec   28.09.2009, 20:28:44
pojedziemu z zawodnikami do Goręczyna zobaczyc czy naprawde mają taką straszną murawe jak mówią bedziemy walczyć o kazde punkty!!!!
K.S.K. :love: :love: :love:
 ziomal   28.09.2009, 20:55:35
no to zapraszamy
 takikibic99   28.09.2009, 23:46:51
mniejmy nadzieje że tak bedzie:P LKS!!!
 marianowl   29.09.2009, 08:06:35
Panowie mamy w tym tygodniu sporo ciekawej piłi.Jest ciasno w cołówce,i jest o co walczyć.Panowie piłkarze i panowie działacze ja jako obserwujący mecze na rużnorakich szczeblach rozgrywkowychmam prośbe,aby przyciągnąć kibiców na mecze.Jest prosty sposób afisze we własnych wioskach i sąsiednich.Można tesz stwożyć pewnego rodzaju oprawe takiego meczu:muzyczka itd.Wpływa to na gre i zachowanie samych piłkarzy[bądzmy dla siebie mili i uczciwi]to taki apel z mojej strony;wpiszcie się kto się do tego dostosuje i wrażenia osiągnięte//dzięki///

Werdek   29.09.2009, 13:45:49
Ja proponuje slownik dla tego pana i do pilkarzy to nam daleko...
 mateO_PSC   29.09.2009, 19:22:36
w psc sa cały czas oprawy meczowe wraz z muzą,oczywiscie z małymi wyjatkami 8)
 Berenger   30.09.2009, 18:35:08
Murawka w Goręczynie nie jest taka zła... Teraz czekamy na Koronę, będzie ciekawie.. chyba
 skazaniec   30.09.2009, 19:18:14
ani zawodniczy ani kibice nie widzieli waszej murawy ci którzy tam grali mówią ze jest zaniedbana
 Berenger   30.09.2009, 20:20:04
Trawnik nie gra, jeżeli uważacie, że jest inaczej to wasz los jest już przesądzony:)
 buzka   01.10.2009, 23:41:13
spokojnie panowie..:PPmurawa w Goreczynie jest troche poniszczona bo gra tam az 5 druzyn- 2 juniorskie, druzyna rezerw, V ligowa oraz bezdomne grunke somonino wiec juz pod polami karnymi jest nieciekawie..ale ile ona juz wstrzymala:PPpozdrawiam,bedzie zapewne ciekawy mecz
 skazaniec   02.10.2009, 10:13:11
dziękować za newsa musi być ciekawie i dobra gra na to liczymy pozdrawiam
 KataloniaReal   02.10.2009, 19:41:50
a za kim wy jesteście za Arka z czy Lechia??
 elo10   02.10.2009, 20:40:01
Ja za Alabaster Łopuszka Wielka. DO BOJU!!!
 nestor   03.10.2009, 00:35:10
KOWALE tylko Zwycięstwo
 nestor   03.10.2009, 00:36:29
jazda jazda 8) pozdro 8)
 Pietras   03.10.2009, 09:16:21
Arka czy Lechia ?? - ja jeb.. jakie to juz jest oklepane...Moim zdaniem fajnie by było jak by te obie druzyny graly zawsze w Ekstraklasie...Bo to zawsze większy poziom dla pomorza.. ;/ Pozdro. Zapraszam dziś wszystkich do Goręczyna na 15:00 xDD
 MACIEJK   03.10.2009, 16:59:22
BRAWO KOWALE PRZEGRYWAJĄC O:2 DO PRZERWY{BRAMKA SAŁANOWSKI MICHAŁ-KIEDYŚ ZAWODNIK KOWAL-DRUGĄ NIEWIEM KTO?} ZDOŁALI ZREMISOWAC 2:2 BRAMKI: GRZESIU MOTYKA Z WOLNEGO ORAZ ROBERT KUGIEL BRAWO PANOWIE JUTRO JESZCZE DWA MECZE Z GEDANIĄ GRAJĄ JUNIORZY GKS KOWALE

mirasz66   03.10.2009, 18:03:58
Bramki dla ATLASU: Małecki, Wiszniewski, Klaman.
 jedrzej   03.10.2009, 18:08:55
Bramki dla mrzezin: jednachowski, pieper, damaszkie, m.dybała.
 sikorek1986   03.10.2009, 18:13:21
oooooo....nie poszło koronie...smutne :D :D :D
 nestor   03.10.2009, 18:15:28
Sedzia co sedziował w Kowalach to totalne dno sedziowania...do B klasy z nim JAZDA normalny pedziu taki byl zakrecony że sam nie wiedział co gwizda...pozdro
 Kigen   03.10.2009, 18:21:13
Radunia Stężyca - Orzeł Choczewo 2:0
 Kicia   03.10.2009, 18:26:07
W Kowalach 2-2 (0-2)ogólnie żenua gospodarze przesłabi w pierwszej połowie Gedka powinna prowadzić spokojnie 4-5 bramkami w drugiej sędzia dał popis bezradności braku umiejętności a może złej woli gwiżdząc niestety ewidentnie pod miejscowych po jednym z wydumanych wolnych ładna bramka i tylko szczęśliwy remis na który Kowale jak dla mnie nie zasłużyły :P
 yaroo   03.10.2009, 18:27:42
panowie jak Polonia z KP
 Piter__   03.10.2009, 18:35:06
Kicia na pewno jeżeli chodzi o sędziego to źle sędziował racja ale nie pod gospodarzy... Pozatym jakimi 5 bramkami ? Fakt jest taki że w pierwszej połowie byliście lepsi ale nie wyolbrzymiaj tego bo Kowale też miały swoje sytuacje. Chociaż byś mógł przyznać że nie mogliście w drugiej połowie nic zrobić a nie chronić się tu sędziowaniem. Pozdrawiam.
 GKS_Kowale_1   03.10.2009, 18:47:13
Kto strzelał dla Kolbud ??
 Czarny.szczekacz   03.10.2009, 18:58:15
Polonia-KP Sopot 3-1
 :]   03.10.2009, 19:03:22
Piter_: Fakt, Kowale w pierwszej połowie miały 2-3 sytuacje z których bramka mogła paść. Jednak Gedania przeważała zdecydowanie i tylko swojej nieskuteczności może 'zawdzięczać' to, że strzelila tylko 2 bramki a nie np. 5, co by całkowicie ustawiło mecz i pozwoliło na spokojną grę w drugiej połowie!
Co do sędziego powiem tak, chociaż nie wiem czy warto w ogóle coś mówić... W pierwszej połowie robił błędy w dwie strony (niezrozumiałe wolne, dziwne kartki). Jednak to, co pan z gwizdkiem wyprawiał w drugiej połowie to się w głowie nie mieści!!! A jeżeli nie zgadzasz się z tym, że sędziował pod gospodarzy to policz sobie proszę ile było rzutów wolnych dla drużyny z Kowal, a ile dla przyjezdnych- wg mnie to wyjaśnia wszystko!
Co do meczu to powiem tylko, że warunki dyktował wiatr i obie drużyny dzięki temu strzeliły po 2 bramki i skończyło się remisem. Trzeba grać dalej...:)
Pozdrawiam inne zespoły i nikomu nie życzę tego sędziego, który najwyraźniej powinien siedzieć na kasie w biedronce a nie sędziować mecze! :)
 Piter__   03.10.2009, 19:18:04
Myślę że po prostu jesteście rozgoryczeni tym że nie wygraliście tego meczu i dlatego mówicie że sędzia sędziował pod gospodarzy :)
 Kicia   03.10.2009, 19:43:13
Piter myśle że po prostu nie potrafisz przyznać że sędzia sprezentował wam dziś na szczęście tylko 1 pkt
 skazaniec   03.10.2009, 19:54:15
Korona mecz żenada!!!!!!!!!!!!! :( :( :(
 skowiak   03.10.2009, 19:54:38
sikorek...po co napinasz?? :O
 skazaniec   03.10.2009, 19:55:32
 skazaniec   03.10.2009, 20:00:19
ehhhh Dureń (sikorek1986) masakra. gratulacje dla wszystkich drużyn wygranych oprócz mrzezina pozdrawiam.
 Maciej_   03.10.2009, 20:01:18
Brawo Kolbudy , brawo Radunia i brawo Kowale ;]
 pawello85   03.10.2009, 20:26:05
oj skazańcu skazańcu raz są gorsze rozgrywki raz lepsze weźkaj lepiej swój Aviomarin i woreczek i daj sobie spomój z komentowaniem....Pozdrawiam i zapraszam na boisko na pokaz twoich umiejętności
 pawello85   03.10.2009, 20:26:35
:roll:
 pawello85   03.10.2009, 20:27:35
sorki za mały błąd...Panie trenerze spoko jeszcze jest wiosna tylko niech pan nie zamyka książki....OK :huh:
 Troy   03.10.2009, 20:36:17
Radunia - Orzeł 2-0 (1-0)
bramki Depta 15', Gruchała 85'

lider na kolanach, a moglo byc wyzej..... mecz z prawie 1,5h opoznieniem z powodu awarii autokaru przyjezdnych.
 skazaniec   03.10.2009, 20:59:57
ej głupku (pawello85) Motomarin ha ha
 pawello85   03.10.2009, 21:03:44
Moto czy Avio i tak ci ładnie daje na banie......Zobacz tylko jak zdenerwowałeś trenera..... :D
 skazaniec   03.10.2009, 21:21:53
błąd* Korona :love: :love: :love: :love:
 Grajek23   03.10.2009, 21:47:57
Buehe;] Skazaniec, wyłącz kompa. Mama musi Ci troche ograniczyć neostrade, bo chyba juz kilka razy schlapałes się na monitor;PPPP
 skazaniec   03.10.2009, 22:41:42
do pierwszego zobaczenia grajek23 :D
 Jaa13   03.10.2009, 23:04:51
Sopot grał , Polonia strzelala :]
 G0FOLIA   03.10.2009, 23:06:56
A to niespodzianka w Stężycy!Brawo Radunia-tego się nikt nie spodziewał!!!
 nestor   03.10.2009, 23:22:13
Kicia sedzia gwizdał zle w obie strony i tak naprawde to nie dał pograć tylko przeszkadzał.Cały czas przerywał gre bo niby był faul?????a jeżeli chodzi o wydmuchanego wolnego dla Kowal to i może był wydmuchany ???? bo ten KLAUN gwizdał naprawde dziwne rzeczy.A dla Gedani rzut wolny na 2 zero nie był wydmuchany????Kasjer z Biedronki powiedział że wolny bo za wysoko noga ???może i była za wysoko???ale nikt z gedani nie atakował tej piłki...Dużo wolnych gwizdał z KOSMOSU w obie strony.Pozdro
 nestor   03.10.2009, 23:37:21
kicia Kowale strzeliły bramke na 3-2 i wydaje mi sie że spalonego nie było wiec też powinniscie byc zadowoleni z remisu??.Napewno byliście lepsi w 1 połowie i mogliśće juz ustawić wynik i spokojnie grać. Wygrywaliście 2-0 i myśleliście że już po meczu?a tu PSIKUS :s Pozdro
 GKSkolbudy   04.10.2009, 07:34:31
kolbudy w składzie: Cisewski- Barski, Stasiuk(Dawidowski), Malkowski, Bartoszuk- Staruszkiewicz(Maik), Jędrzejczak(Kroll), Dziengielewicz, Łaszczuk- Wołyniec, Pastuszka(Grabowski)

sikorek1986   04.10.2009, 11:28:45
mecz w Stężycy pokazał jak bardzo ta liga jest wyrównana...każdy może wygrać z każdym...gratulacje dla Radunii...ta drużyna jeszcze sporo namiesza w tej lidze!!!
 icemen   04.10.2009, 12:16:45
brawo kowale :D
 aktywny   04.10.2009, 12:26:44
orzeł zagrał bardzo słaby mecz,szczegolnie 1 połowa beznadziejna od A do Z. Za tydzien będzie zupełnie inny ORZEŁ.pozdrowienia
 zizu1968   04.10.2009, 14:18:51
Zobaczcie co czeka nas za tydzień.
Pierwsza szóstka z tabeli gra ze sobą.
Super zestawienie par kiedy i faworyci i kandydaci do spadku będą wzajemnie odbierać sobie punkty.
Pozdrawiam
 MisiEkGeDa21   04.10.2009, 19:27:58
Jaki Sędzia w Kowalach był to juz Głowa boli .Takiego sedziego jeszcze nie widzalem. Gedanio tylko IV Liga
 MisiEkGeDa21   04.10.2009, 19:37:27
nestor chyba nie byłeś na tym samym meczu gedania tez strzelila bramke gdyby nie spalony z kapelusza i wasz faul za ktorego wasz zawodnik dostal czerwona kartke by było 2:4 a nie 2:2 . IV liga IV liga Gedania
 zizu1968   04.10.2009, 20:08:12
Miesiek co Ty za bzdury wypisujesz ?
Weź sobie sam siebie spokojnie poczytaj a na koniec odpowiedz sobie na swoje śmieszne pytanie?
Z czym do ludzi ,co ta Gedania miałaby szukać w IV lidze ?

Piter__   04.10.2009, 21:21:33
Dokładnie z czym do ludzi ? Pozdroo.

wgl co to za nazwa (MisiEkGeDa21) masz problemy z shift-em ? ; >
 nestor   04.10.2009, 22:48:53
Misiekgeda21 ja grałem w tym meczu i wiem co sie działo.A ty pewnie ławke grzałeś i mało widziałeś??Pozdro
 nestor   04.10.2009, 23:01:33
Misiekgeda21 gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem :s liczy sie to co w bramce a nie sytuacje. 8) Pozdro dla normalnych i żegnam gościa :s :huh: