IV liga - pomorska - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Nowy Staw 36 79 24 7 5 106 - 45
2. Gryf Słupsk 36 76 24 4 8 85 - 44
3. GKS Przodkowo 36 71 21 8 7 72 - 34
4. Stolem Gniewino 36 70 20 10 6 96 - 52
5. Lechia II Gdańsk 36 67 20 7 9 81 - 44 2 4 1 1 0 5 - 4
6. Arka II Gdynia 36 67 19 10 7 103 - 54 2 1 0 1 1 4 - 5
7. Powiśle Dzierzgoń 36 55 16 7 13 70 - 61
8. Kaszubia Kościerzyna 36 54 17 3 16 65 - 65
9. Jantar Ustka 36 49 14 7 15 61 - 90 2 4 1 1 0 5 - 3
10. Wikęd Luzino 36 49 13 10 13 58 - 64 2 1 0 1 1 3 - 5
11. Gedania Gdańsk 36 48 14 6 16 52 - 61
12. Pogoń Lębork 36 44 12 8 16 51 - 56
13. GKS Kowale 36 42 11 9 16 55 - 63 2 4 1 1 0 2 - 1
14. Jaguar Gdańsk 36 42 12 6 18 55 - 71 2 1 0 1 1 1 - 2
15. Wda Lipusz 36 35 10 5 21 54 - 79
16. Anioły Garczegorze 36 31 8 7 21 32 - 64
17. Bytovia II Bytów 36 27 6 9 21 38 - 97 2 6 2 0 0 8 - 2
18. GKS Kolbudy 36 27 6 9 21 51 - 91 2 0 0 0 2 2 - 8
19. Orkan Rumia MKS 36 24 6 6 24 39 - 89
Ostatni komentarz dodał hekla 28.06.2019, 11:13:43



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 18 - 17/18. listopada 2018


Pogoń Lębork 3 - 1 GKS Przodkowo 17 listopada 2018 - 13:00
Kochanek Adrian
Miszkiewicz Gracjan
Węgliński Mariusz (k)
Niedźwiecki Mateusz
GKS Kolbudy 3 - 1 Jaguar Gdańsk 17 listopada 2018 - 14:00
Stanisławski Olgierd
Frankowski Mateusz
Frankowski Sebastian
Pietruszewski Maciej
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Gryf Słupsk 17 listopada 2018 - 11:00
Żukowski Mateusz
Żukowski Mateusz
Borysiuk Ariel
Kopania Jan
Słowiński Fabian
Bytovia II Bytów 1 - 1 Gedania Gdańsk 18 listopada 2018 - 11:00
Hendryk Aleks
Styś Karol
Stolem Gniewino 2 - 4 Grom Nowy Staw 17 listopada 2018 - 12:00
Dampc Mateusz
Patok Krystian
Grabowski Tomasz
Grabowski Tomasz
Grabowski Tomasz
Wesołowski Robert
Wikęd Luzino 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 17 listopada 2018 - 13:00
Maszota Marcin
Fierka Michał
Pietrzyk Mateusz
GKS Kowale 3 - 0 Orkan Rumia MKS 17 listopada 2018 - 14:00
Przybyszewski Jan
Domjan Karol
Cieślikowski Maciej
Kaszubia Kościerzyna 0 - 7 Arka II Gdynia 17 listopada 2018 - 12:00
Sulewski Robert
Sulewski Robert
Siemaszko Rafał
Da silva de oliveira Marcus
Żebrakowski Michał
Żebrakowski Michał
Siemko Dawid (s)
Jantar Ustka 3 - 1 Anioły Garczegorze 17 listopada 2018 - 13:00
Miecznikowski Maciej
Nałęcz Bartłomiej
Czubak Karol
Stanischewski Marcel
Pauza: Wda Lipusz,

Komentarze:



 virgo.   17.11.2018, 12:43:55
Lechia kopie Gryfa 3:1
 Gryfita40   17.11.2018, 12:57:12
Już 4-1
 virgo.   17.11.2018, 13:04:54
Po 1 połowie
Kościerzyna- Arka 0:2
Stolem-Grom 1:1
 virgo.   17.11.2018, 13:15:05
Arka już 3:0 wygrywa
Luzino 1:0

W Lęborku 0:0 szybki mecz
 golik_grom6   17.11.2018, 13:21:56
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1;3
60 min.
według polskieligi.net
 hekla   17.11.2018, 13:40:31
ilu zawodników extraklasowych w Kościerzynie wystawiła Arka?
Kaszubia i Arka to zaprzyjażnione kluby?????
 virgo.   17.11.2018, 13:42:00
Arka już z Kaszubią 7:0

Jantar-Anioly 1:0
 pogonleborkfans   17.11.2018, 13:52:02
0-0 do przerwy
R E K L A M A
 MKSGROM   17.11.2018, 14:04:57
Stolem 2:4 Grom
Zrodlo: polskieligi |) :love:
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:13:39
Pogoń-Przodkowo 1:0
Mecz trwa
 pogonleborkfans   17.11.2018, 14:13:48
1-0
50' Adrian Kochanek
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:23:00
W Lęborku 2:0 dla Pogoni
 pogonleborkfans   17.11.2018, 14:23:06
2-0
60' Gracjan Miszkiewicz
 hallaa   17.11.2018, 14:35:47
Jak wynik w luzinie?
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:36:26
Pogon-Przodkowo 3:1
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:55:04
Mamy to.
3:1
Brawo Pogon
 pogonleborkfans   17.11.2018, 15:09:08
Więcej zimnej krwi w końcówce jak Przodkowo się otworzyło i mogliśmy że 2 jeszcze strzelić. Ale i tak piękny weekend :)
 Kaszubia_1946   17.11.2018, 15:56:46
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0:7 (Żebrakowski 2, Sulewski 2, gol samobójczy, Siemaszko, Marcus)

Kaszubia Kościerzyna:
Łukasz Pupka-Lipiński - Dawid Siemko, Sebastian Dziadkowiec, Błażej Wenta, Karol Januszewski, Radosław Krysiński, Rafał Bujnowski, Tymon Bach, Aron Formela, Przemysław Żukowski, Sebastian Wąs

Arka Gdynia:
Kacper Krzepisz - Tadeusz Socha, Christan Maghoma, Fabian Lengiewicz, Adrian Klimczak - Robert Sulewski, Dawid Sołdecki, Goran Cvijanović, Marcus da Silva, Karol Danielak - Michał Żebrakowski
R E K L A M A
 lkspogonlebork   17.11.2018, 16:20:12
Kowale wygrały 3:0
Kolbudy 3:1 wygraly
 MiglanC10   18.11.2018, 05:29:02
GROM NS :love:
 lkspogonlebork   18.11.2018, 13:17:40
Bytovia-Gedania 1:1
Koniec
 hekla   19.11.2018, 08:37:29
Kaszubia_1946 -dziękuję za info o składach Kaszubii i Arki.Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła